Start Listening

Angielski dla seniorów. Konwersacje: Część 1. Codzienne sytuacje – Słuchaj & Ucz się

Ratings:
1 hour

Summary

Wiemy, że ucząc się języka obcego, najtrudniej jest mówić i zrozumieć innych. Dlatego stworzyliśmy kurs „Angielski dla seniorów. Konwersacje”, który pomoże Ci pokonać "barierę językową" i sprawi, że rozmowa po angielsku nie będzie już dla Ciebie taka trudna. Kurs rozwija umiejętności konwersacyjne, utrwala i rozszerza podstawowe słownictwo, pozwala osłuchać się z językiem w różnych, codziennych sytuacjach.

Każda lekcja wprowadza nowy temat konwersacyjny i uczy, jak samodzielnie tworzyć wypowiedzi. Przejrzyste wyjaśnienia lektora, zróżnicowane ćwiczenia i dostosowane tempo nagrań sprawiają, ze nauka jest łatwa i przyjemna dla każdego. Załączony plik PDF zawiera pełny tekst kursu z wyjaśnieniami i odpowiedziami do ćwiczeń.

Materiał kursu – Część 1. Codzienne sytuacje:
Lekcja 1. Przypadkowe spotkania / Lekcja 2. Rozmowy telefoniczne / Lekcja 3. Spotkania rodzinne / Lekcja 4. Życie codzienne / Lekcja 5. W wolnym czasie / Lekcja 6. Codzienne zakupy

Kurs Angielski dla seniorów. Konwersacje składa się z 6 części. Jest kontynuacją kursu Angielski dla seniorów. Kurs podstawowy (części 1-5).

Read on the Scribd mobile app

Download the free Scribd mobile app to read anytime, anywhere.