Наслаждайтесь миллионами электронных книг, аудиокниг, журналов и других видов контента в бесплатной пробной версии

Только $11.99 в месяц после пробной версии. Можно отменить в любое время.

Úžasná moc žehnání
Úžasná moc žehnání
Úžasná moc žehnání
Электронная книга67 страниц38 минут

Úžasná moc žehnání

Автор Richard Brunton

Рейтинг: 0 из 5 звезд

()

Читать отрывок

Об этой электронной книге

Žehnání je vyslovování Božích úmyslů nebo přízně nad někým nebo nějakou situací.

Když to děláme ve víře, aktivujeme Boží moc, aby změnila osobu (včetně nás) nebo situaci z takové, jaká je teď, na takovou, jakou ji chce mít Bůh.

Každý křesťan má autoritu a moc žehnat ostatním ve jménu Pána a vidět, jak se životy a situace mění. Moc že

ЯзыкČeština
Дата выпуска22 апр. 2022 г.
ISBN9780473589417
Úžasná moc žehnání
Читать отрывок
Автор

Richard Brunton

Richard Brunton was a pioneer of the market research industry in New Zealand. He co-founded Colmar Brunton in 1981 and built the business into the country's best known and most trusted research company - www.colmarbrunton.co.nz He was the driving force behind Colmar Brunton's 'Better Business, Better World' campaign - a personal crusade around creating profit by creating purpose, or making money by making meaning. He believes (with the research to back it) that organisations that are driven by the big ideal of making their customers' lives better create more shareholder value in the long run than those who focus on other aims. His articles, speeches and unique perspectives have been published in many magazines and newspapers. Richard was inducted into the Marketing Hall of Fame in 2005, and became a life member of the Marketing Research Society of New Zealand in 2010. In 2014, he retired as Executive Chairman of Colmar Brunton and has devoted his time to writing, speaking and marketplace ministry. Richards' other recently published booklet The Awesome Power of Blessing is having a significant impact on the lives of people around the world. Richard attends FaithPointe church in Auckland. He is also a member of the ministry team at Charisma Christian Ministries and teaches in their School of Supernatural Ministry. He has been married to Nicole for 10 years, has learnt to speak French, and spends time between New Zealand and New Caledonia. He is a keen boatie and fisherman, and owns an amphibious Sealegs boat. There are now 10,000,000 of Richard Brunton's books in print (The Blessing Effect, The Awesome Power of Blessing and Anointed for Work), and growing at a rate of 200,000 per week. International translations available: La Potenza Meravigliosa Della Benedizione: Puoi cambiare il tuo mondo (Italian) La Formidable Puissance de la Bénédiction: Vous pouvez changer le monde (French) De Ontzagwekkende Kracht van Zegenen (Dutch) O Incrivel Poder da Bênção (Portugese) El Asombroso Poder de la Bendición (Spanish) Die wunderbare Kraft des Segnens (German)Visit www.richardbruntonministries.org

Похожие авторы

Связанные категории

Отзывы о Úžasná moc žehnání

Рейтинг: 0 из 5 звезд
0 оценок

0 оценок0 отзывов

Ваше мнение?

Нажмите, чтобы оценить

Отзыв должен содержать не менее 10 слов

  Предварительный просмотр книги

  Úžasná moc žehnání - Richard Brunton

  Předmluva

  Doporučuji vám, abyste si přečetli tuto malou knížku s jejím mocným poselstvím – změní vás to!

  Když jsem byl s Richardem Bruntonem jednou ráno na snídani, tak se mi svěřil s tím, co mu Bůh zjevil o moci žehnání, a já jsem okamžitě viděl potenciál, jaký to může velký vliv na životy druhých.

  Natočil jsem jeho poselství, abych je ukázal při duchovním soustředění mužů našeho sboru. Přítomní muži si mysleli, že je tak dobré, že chtěli, aby je slyšel celý sbor. Lidé je začali uvádět do praxe ve všech oblastech svého života a jako výsledek jsme slyšeli úžasná svědectví. Jeden podnikatel uvedl, že jeho podnikání přešlo od „ničeho k zisku" během dvou týdnů. Další byli fyzicky uzdraveni, když začali žehnat svému tělu.

  Začaly se naskytovat další příležitosti, aby si toto poselství vyslechlo víc lidí. Měl jsem mluvit na akci Shromáždění generálů (kde se sboroví pastoři scházejí, aby se učili a osvěžili) v Keni a Ugandě. Richard mě na té cestě doprovázel a měl lekci ohledně žehnání. Poselství prolomilo dlouho pohřbenou prázdnotu a bolest. Většina lidí v publiku nebyla nikdy požehnána svými otci, a když Richard zastal tuto roli a žehnal jim, mnozí plakali a zažili emocionální a duchovní osvobození spolu s okamžitou změnou svého života.

  Vědět, jak žehnat, ovlivnilo můj život do takové míry, že nyní hledám příležitosti, jak žehnat druhým lidem slovem a skutkem – skrze to, co říkám a dělám. Tato malá knížka se vám bude líbit a pokud ji uplatníte ve svém životě, budete oplývat a přetékat plodností pro Boží království.

  Geoff Wiklund

  Geoff Wiklund Ministries,

  Bývalý předseda, Promise Keepers,

  Auckland, Nový Zéland

  Bůh požehnal Richardovi tím, co mu odhalil o moci žehnání, když je vylito na druhé lidi. Věřím, že toto je zjevení od Boha pro naši dobu.

  Jak Richard žije svým poselstvím, přináší to opravdovost, kterou lidé okamžitě vycítí.

  To nás přimělo pozvat Richarda, aby promluvil na všech našich mužských akcích Promise Keepers. Dopad byl pro mnohé nesmírně silný a život měnící.

  „Žehnání" bylo téma, které zasáhlo a získalo srdce mužů na akcích Promise Keepers. Na toto důležité učení – o žehnání a moci dobrořečení – byl obrovský kladný ohlas. Mnoho z mužů nikdy nedostalo požehnání, ani je nedalo druhým. Poté, co slyšeli Richardovo poselství a přečetli si tuto knížku, dostali mocné požehnání a byli připraveni žehnat druhým ve jménu Otce, Syna a Ducha svatého.

  Chválím Richarda a tuto knížku o Úžasné moci žehnání jako mocný způsob, jak uvolnit plnost Božího požehnání v našich rodinách, našich komunitách a našem národě.

  Paul Subritzky

  Bývalý národní ředitel, Promise Keepers

  Auckland, Nový Zéland

  Úvod

  Každý rád slyší vzrušující zprávy – ale je dokonce ještě lepší, když je můžete říct!

  Když jsem objevil hodnotu žehnání, bylo to, jako bych byl ten muž v Bibli, který objevil poklad na poli. S nadšením jsem sdílel své myšlenky a zkušenosti s pastorem Geoffem Wiklundem a ten mě požádal, abych promluvil k mužům z jeho sboru na soustředění v únoru 2015. Byli tak ohromeni, že chtěli, aby poselství slyšel celý sbor.

  Ten den, kdy jsem mluvil ve sboru, byli mezi zúčastněnými i reverend Brian France z Charisma Christian Ministries a Paul Subritzky z Promise Keepers NZ. To vedlo k tomu, že jsem sdílel své poselství

  Нравится краткая версия?
  Страница 1 из 1