Вы находитесь на странице: 1из 343

Na dan: 25.09.

2014

Proizvoa
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte

ITM
AM1B-M
AM1H-ITX
D1800M
G41M-VS3 R2.0
H61 Pro BTC
H81M-VG4
Q1900M
Z87 Professional
Z97 Anniversary
Z97 Pro4
G1.SNIPER A88X 3.0
G1.SNIPER B5 1.1
G1.Sniper Z97
GA-B75-D3V
GA-B85-HD3 2.0
GA-B85M-DS3H
GA-F2A55-DS3
GA-F2A55M-S1
GA-F2A88XM-D3H 3.0
GA-H61M-S2PV 2.2
GA-H81-D3
GA-H81M-D3H
GA-H97-D3H
GA-H97M-D3H
GA-H97M-HD3
GA-J1800N-D2H
GA-Z77-DS3H
GA-Z97M-DS3H
GA-Z97MX-Gaming 5
GA-Z97P-D3
GA-Z97X-Gaming 5
GA-Z97X-Gaming 7
GA-Z97X-SLI

Proizvoa
AMD
AMD
AMD
AMD
Intel
Intel
Intel
Intel

ITM
AD5150JAHMBOX
ATH-740BOX - X4
SD2650JAHMBOX
SD3850JAHMBOX
CEL-G1820
C i3-4150
C i3-4160
PDC-G2030

Kupac: EASY COMPUTERS J2M DOO

Intel

PDC-G3220

Proizvoa ITM
CoolerMaster RR-CCH-L9U1-GP
Deepcool
Deepcool
Deepcool
Deepcool
Deepcool
Deepcool
Knig
Knig
N/A
N/A
N/A

CK-77502
CK-77509
GAMMAARCHER
GAMMAXX200
ICEEDGEMINIFS
LUCIFER
CMP-COOLPAST10
CMP-COOLPAST30
WPP 1GRAM
WPS 1GRAM
WPS 25GRAM

Proizvoa
HP
HP
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
B4U36AA
B4U37AA
JM1600KLN-2G-B
JM388D643A-5L-B
JM800QLU-2G-B
TS256MKR72V3U
TS256MLK64V6N
TS32MLS64V6D
TS512MLK64V6H
TS512MLK64V6H-B
TS64MLS64V6F

Proizvoa
Crucial
Crucial
Crucial
Samsung
Samsung
Samsung
Samsung
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate

ITM
CT120M500SSD1
CT256MX100SSD1
CT512MX100SSD1
MZ-7TE120BW
MZ-7TE250BW
MZ-7TE500BW
MZ-MTE2560-OEM
ST1000DM003
ST1000DX001
ST1000LM014
ST1000LM024
ST1000VX000
ST2000DM001
ST2000DX001
ST2000VN000
ST2000VX000

Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ST3000DM001
ST3000VN000
ST3000VX000
ST4000DM000
ST4000DX001
ST4000VN000
ST500DM002
ST500LM000
ST500LM012
ST500LT012
TS128GMSA340
TS128GMSA740
TS128GSSD370
TS1TSSD370
TS256GSSD320
TS256GSSD370
TS512GMSA370
TS512GSSD370
TS64GSSD370

Proizvoa
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
STBV2000200
STBV4000200
STCG2000200
STDR1000200
STDR1000202
STDR1000203
STDR2000203
STDT3000200
STDT4000200
STSHX-D401TDB
TS1TSJ25A3K
TS1TSJ25D3
TS1TSJ25H3B
TS1TSJ25H3P
TS1TSJ25M2
TS1TSJ25M3
TS1TSJ25M3B
TS2TSJ25H3B
TS2TSJ25H3P
TS2TSJ25M3
TS2TSJ35T3
TS3TSJ35T3
TS500GSJ25A3K
TS500GSJ25M2
TS500GSJ25M3

Proizvoa
Chieftec
Chieftec
Knig
Transcend

ITM
CEB-2511-U3
TRCB-160
CMP-MOBSTOR13
TS0GSJ25S3

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
Knig
Knig
Knig
Knig
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
Transcend
Trust

ITM
DUB-1310
DUB-H4
DUB-H7
CMP-PCISER10
CMP-SATACONV11
CMP-USBCARD2HS
CMP-USBSW2
ITCI-2SATA
IT-EXP232-G
USB-EXP
WS-PCIE2S
WS-PCIE2S1P
TS-PDU3
14591

Proizvoa
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte

ITM
GT610-2048-HDMI-DVI
GT720-1024MB-HDMI-DDVI-DDR3-Silent-FX
GT720-104MB-HDMI-DDVI-DDR3
GT720-2048MB-HDMI-DDVI-DDR3-Silent-FX
GT730-2048MB-HDMI-DDVI-DDR3-Silent-FX
GT740-1024MB-DualDVI-mHDMI GDDR5
GTX750-1024-DDVI-HDMI-DP
GTX750Ti-2048-DDVI-HDMI-DP
GTX780-3072-DUALDVI-HDMI-DP-PH
GV-N630-2GI
GV-N630D3-2GL 2.0
GV-N650OC-4GI
GV-N750OC-1GI
GV-N750OC-2GI
GV-N75TOC-2GI
GV-R523D3-1GL
GV-R545-1GI
GV-R726XWF2-2GD
GV-R927OC-2GD
GV-R928WF3OC-3GD

Proizvoa
Intex
Knig

ITM
MPC3-41
KN-HDMISPL30

N/A
N/A

EG1235
VGK

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP consumer

ITM
E1914H
E2014H
E2214H
P2214H
P2314H
P2414H
P2714T
P2815Q
S2240L
S2240T
S2340L
S2740L
U2412M
U2413
U2414H
U2713HM
U2913WM
UP3214Q
UZ2715H
B5M13AA
B7M13AA
C9E49AA
C9F26AA
D7P53A4
D7Q14A4
E1K96AA

Lenovo Think
Lenovo Think
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG

60AFHAT1EU
60B0HAT1EU
17MB15T-B
19MB15T-B
20M35A-B
22M45D-B
22MA33D
22MN43D-PZ
22MP55HQ-P
22MT44D-PZ
22MT45D-PZ
23CAV42K-B
23M45H-B
23MB35PM-B
23MP65HQ-P
23MP75HM-P

LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG

24M45H-B
24MP76HM-S
25UM65-P
27EA83-D
27EA83R-D
27MP75HM-P
29EB53-B
29UM65-P
32WL30MS-B.AEU
34UM65-P
34UM95-P

Proizvoa
HP
LG
LG
LG
Samsung
Transcend
Transcend

ITM
A2U57AA
CH12NS30.AUAU10B
GP50NB40
GTA0N
SH-224DB/BEBE
TS8XDVDRW-W
TS8XDVDS-K

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec

ITM
BC-M42-520
BC-M42-560
BC-V11-420
BC-V11-520
CQ-01B-OP
CQ-01B-U3-OP
LF-01B-OP
LF-02B-OP
LT-01B-350
UNC-310RS-B

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec

ITM
PSB450
PSB520
PSB560
SP872B
AF-0825S
AF-0925S
APS-1000CB
CTG-750C
GPA-400S8
GPA-500S8
GPM-1000C
GPM-1250C
GPM-750C

Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
CoolerMaster

GPM-850C
GPS-400A8
GPS-500A8
GPS-600A8
GPS-700A8
621018150-GP

Deepcool
Enlight
Intex
Knig
N/A
Noctua

XFAN120
EN-52109198
IT-120
CMP-MOUNT3
SDK171BFK
NFB09PWM

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Dell
eVGA
HP
HP consumer

ITM
BM300U
BM355W
BM355W-R
570-AAEZ
E00B-00-000007
QY777AA
E5C13AA

HP consumer E5E76AA
HP consumer E8H25AA
HP consumer H2C21AA
HP consumer H2C22AA
HP consumer H4K65AA
HP consumer H4K66AA
HP consumer H4N93AA
HP consumer H5N61AA
HP consumer H6E99AA
HP consumer H6F00AA
HP consumer H6F01AA
HP consumer LB454AA
HP consumer LR918AA
Knig
CMP-MATGEL22
Lenovo Think 06P4069

Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
N/A
Trust
Trust

0A36188
0B47153
0B47155
0B47157
31P7410
910-000199
910-001357
910-001794
910-002203
910-002238
910-002778
910-002899
910-003357
MOUSEPAD
17178
18064

Proizvoa
Blueberry
Dell
HP
HP
HP consumer

ITM
BK710-C-WB
580-17629_YU
H6R55AA
QY776AA#AKN
E5E78AA

HP consumer H3C52AA
HP consumer H6R58AA
HP consumer LV290AA
Lenovo
Lenovo Think
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Trust

LXH-EKB-10YA
73P5257
920-002479
920-002549
920-002608
920-002613
920-002642
920-003134
920-003347
920-003738
920-003997
920-005217
920-005886
16593

Proizvoa
TP Link

ITM
TD-8810B

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
HP

ITM
3521-2127-3Y + POKLON TORBA
3521-i5-4G-7670
3531-Win
3541-A4
3541-A4-B
3541-A4-M230-2GB
3541-A4-M230-2G-B
3541-A4-S
3541-A6-M230-2GB-B
3541-A6-M230-2G-BK
3541-A6-M230-2GB-S
3541-E1-4G-500
3541-E1-BK
3541-E1-S
3542-2957
3542-3558
3542-3558-BL
3542-DC-4-500
3542-DC4-500-BLUE
3542-i3 -2GB
3542-i3--3Y-YU
3542-i5
3542-i7-8G-1TB
3737-i3
5537-i5
5547-4-500+HY-S
5547-i5
5547-i7-FHD
5737-i5
5748-3558-SL
5748-i3-2GB-SL
5748-i3-SL
7537-i5
7537-i5-Touch
7537-i5-Touch-SSD
7537-i7-Win8-Touch
CA001LE55402EMEA
CA004L35406EM
CA007LE72406EM
CA012LE64408WEREM
CA104LE55408EM
CA6LE65408WEREM
V5470-i3
V5470-i3-RD
F0U61EA

HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP consumer

F0Y78EA
F0Y78EA+H6F01AA
F0Y80EA+PSN-CAB3
F0Y98EA
F7Z04EA
G6V77EA
H5F61EA
H5G05EA
H5G33EA
H5G34EA
H5G65EA
H5G74EA
H5G76EA
J0X81EA-4GB
J0X87EA
J0X92EA
J0Y04EA
J0Y20EA
J0Y43EA
E9P74EA

HP consumer F8R09EA
HP consumer G1M01EA
HP consumer G1M03EA
HP consumer G7E68EA
HP consumer J0C45EA
HP consumer J7U36EA
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo

59390256
59390275
59390299
59390481
59390529
59403718
59417067
59422539
59424217
59424220
59431634
59431672
59431708
59431729
59431833
59431945

Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Samsung

59432201
59432257
59432653
80E30068YA
80E3008JYA
80G00044YA
20A70022CX
20AL00ETCX
20AM0012CX
20AM0017CX
20AN000ECX
20AQ009BCX
20AU0062YA
20AW0090CX
20AW0092CX
20AY00BFYA
20B3002GSC
20B30078YA
20B6009ECX
20BE0062CX
20BE00B1CX
20BE00B2CX
20BE00BACX
20BE00BBCX
20BG0044CX
20BH002TCX
20CD00E0CX
20CD00E1CX
59374022
59388930
59405444
59434319
NP270E5V-K05HS

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Lenovo
Lenovo
Lenovo

ITM
NETCAT-M20
NETCAT-M21
NETCAT-M23
NETCAT-M24
NETCAT-M25
NETCAT-M26
NETCAT-M27
NETCAT-M28
NETCAT-M30
59410282
59411876
59412768

Lenovo
LG
LG

59412781
LGV500.AHUNBK+16 GB
LGV500.AHUNWH

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry

ITM
2GO447
2GO547
2GO579
2GO779

Proizvoa
HP
Samsung
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
H6Y77AA
M471B5713DBO
JM1600KSH-4G-B
JM1600KSH-8G
JM1600KSH-8G-B
TS1GSK64V6H-B
TS1GSK64W6H
TS256MSK64W6N
TS512MSK64V6H-B

Proizvoa ITM
Lenovo Think 0A65625
Lenovo Think 43N3213
Proizvoa
Choiix
Dell
Dell
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP consumer

ITM
C-2006-K1S0
451-10338
451-10424
450477-001
AT901AA
H4Q45AA
H4Q47AA
QK640AA
QK645AA
QK646AA
H2L55AA

HP consumer WD548AA
HP consumer WD549AA
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo

888009725
888010283
888010301
888011435
888011439

Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think

888013102
0A36278
0A36290
0A36306
0C52863
40Y6797

Proizvoa
Dell
HP
HP
HP consumer

ITM
450-19029
AJ652AA
AU155AA
H3A41AA

Lenovo
Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think

888010233
888010265
0B46998
0B47481

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
HP
HP
HP
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think

ITM
452-10779
452-11419
452-11422
452-11649
A7E32AA
H1L08AA
WA995AA
40A00065EU
40A10065EU
40A10090EU
40A20170EU
4X10A06083
4X10A06099
4X10A06115
4X10A06688
4X10E52941

Proizvoa
Bag IT
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic

ITM
NB-DC154
DLBP114R
EASTK113GN
EASTK113P
ENST112K
ENST116H
LNEO10
NOXB114
PBCI112R
PLS210K

Case Logic
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP consumer

ULA112T
12950142/8
460-11740
460-11802
460-BBKH
460-BBKM
460-BBKN
F0V84AA
F3W13AA
F3W14AA
F3W15AA
F3W16AA
F7Z99AA
F8A00AA
H1D24AA
H4J91AA
H4J94AA
H5M90AA
H5N57AA
J1A14AA
F7Z98AA

HP consumer H0N04AA
HP consumer H1D25AA
HP consumer H3C47AA
HP consumer H3C48AA
HP consumer H4J95AA
HP consumer H4P43AA
HP consumer H5M92AA
HP consumer J7Y09AA
HP consumer LR378AA
HP consumer QB658AA
HP consumer QB681AA
HP consumer QB683AA
HP consumer QB756AA
HP consumer QB757AA
Lenovo

888011919

Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano

888011920
888015753
888015963
888015969
888015975
888015981
4X40E77324
4X40E77337
51J0477
57Y4308
78Y2370
15649
17040
18368
18417
18473
18778
18779
18780
18877
19324
19325
19482
19634
19659
19660
19694
19695
19696
19697
19705
BFC1011-B
BFC1011-R
BFC1314-B
BFC1314-R
BFC1516
BFC1516-B
BFC1516-PK
BFC1516-PP
BFC1516-R
BFC1718
BFMS-XS11-NZ
BGM1-B
BGW1-C
BSTU2-PP
BSTU2-R
BTON1

Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano

BUL
BY2-BS
BY3-Y
TU BALM-M
WON
WOPC-L-B
WOPC-L-R
WOPC-XL
WOPC-XL-B

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Chieftec
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Gigatech
HP
HP
HP
HP consumer

ITM
BBTCHH-1
BBTCHH-2
TBS-1002B
320-11866
320-11915
320-11917
320-11920
320-11935
PSB-220
AW663AA
H4E45AA
H4F02AA
XC554AA

Knig
Lenovo
Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
N/A
N/A
N/A
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust

CMP-SAFE3
888012200
888014178
0A36319
0B47270
33L3225
40Y7676
40Y8121
57Y4303
ACUSB-M
NCKLB-10
TWSH
16842
17741
17805
18441
18511
18512
18513
18872
18873
18874

Trust

19847

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
FLY
Garmin

ITM
BBSS45
FEUIGO8
STICKCAT
234414
010-10844-SR

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP consumer

ITM
272215129
3020_272410971_G1820/1
3020_272410972_G1820/1
7010_272409407_I3
CA004D3020MT11HSWEDB
CA004D3020MT8_1820
CA004D70108DT
CA004D7010DT1EDB
CA006D3020SFF8
CA010D3020MT11HSWEDB
CA010D3020MT1HSWEDB
CA010D3020SFF11HSWEDB
CA016D9020MT11HSWEDB
CA021D3011AIO9
CA028D9020AIO11
OptiPlexXE2SFF
T5610_272425151
B0F69EA
G9E18EA
G9E19EA
G9E23EA
G9E31EA
H5U07EA
QB300EA-1Y
D7U80EA

Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think

57317188
57324183
57324316
57326116
57329380
57329443
10AR003GCR
10AS004UYA
10AS007RYA
10ASA02PYA

Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think

10AU005GCR
10AU005GYA
10AU005KYA
30A1002AYA
35974U6

Proizvoa
Dell
Dell

ITM
400-23050
492-10053

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM

ITM
272190020
272389509/1
PET203PO
PET203PO/1
R320_272423748
R520_272398152_2407
R520_272423745
R720_272398151_2609/1
R720_272423751
S06R2122011EPO
S06R2123011EPO
S06R2124011EPO
S06R7200111E
S06T1122009E
T320_272423746
T320_272423750
T420_272423749
2582KCG
5458E1G
5458E4G
7383E9G
7914E7G
7915E6G

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell

ITM
330-10254
330-10259
370-19491
370-19616
370-22826
370-23503
370-AAUI
370-AAVV
370-ABEP
370-ABEP/1
400-17954

Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
FSC
HP
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM

400-19339
400-20088
400-20161
400-20474
400-21182
400-24581
400-26604
400-ACRQ
400-ACRQ bulk
400-ACRR
400-ACRS
405-12068
405-12145
405-12147
405-12172
412-10165
412-10174
429-14852
450-14432
450-18113
450-18115
450-18454
470-12370
470-12373
481-BBBD
638-10043
638-10060
OTH263
S26361-F3217-L100
454146R-B21
00D7087
00FE672
00FE676
00FE679
00Y3655
00Y3656
00Y3672
00Y6350
10K0067
39Y7917
39Y7937
40K1024
43W8350
46C5359
49Y3758
49Y6173
49Y6177

IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
N/A
QLogic
Quantum
Quantum
Quantum

81Y4481
90Y5046
90Y8953
93072RX
94Y6668
SAN0040
QLA2460-CK
MR-D6CQN-01
MR-D6MQN-01
MR-L1MQN-01

Proizvoa
PiN
PiN
PiN

ITM
SMART BOX P3850
SMART BOX P3980
SMART BOX P4159

Proizvoa
PiN
PiN
PiN
PiN

ITM
SMART BOX N2827
SMART BOX N3042
SMART BOX N3895
SMART BOX N4451v3

Proizvoa ITM
ACD System ACD50LIC

Proizvoa
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft

ITM
2YG-00323
44R-00183
4HR-00201
4HR-00220
4YR-00181
5MC-00005
6PC-00020
6VA-00601
F2C-00908
F2C-00909
FQC-06949
FQC-06987
FQC-08279
FQC-08289
G3S-00716
GFC-02726
GLC-02389
P73-06165

Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft

P73-06451
R18-03683
R18-03755
WN7-00614
WN7-00658

Proizvoa ITM
ACD System ACDSEE50BOX
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Pinnacle
Pinnacle
Pinnacle
Pinnacle

077-06369
4WC-00003
5VR-00141
6GQ-00019
79G-03573
FQC-06915
JUG-00015
T5D-01598
T5D-01765
TV-1029-PNN
TV-1035-PNN
TV-1036-PNN
TV-1037-PNN

Proizvoa
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
Xerox

ITM
CE461A
CE526A
CE651A
CE658A
CE708A
CE749A
CE918A
CF147A
CF270A
CF274A
CF278A
CF346A
3500N

Proizvoa
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG

ITM
CF144A
CF145A
CF386A
CZ165A
CZ173A
CZ183A

Proizvoa
Canon
Canon
Canon
Canon
Canon
Canon
Canon
Canon
N/A
N/A
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Silver Reed
Silver Reed
Silver Reed
Silver Reed
Silver Reed

ITM
CLC/500/1/A3
CLC/500/2/A3+
CRG707C
CRG707M
CRG707Y
CRG710
CRG710H
EP-72
92274 USE
FG 7551
7190
7195A
7196
7360
7367
7390
7399B
7399C
7399D
7470
7480
7481
7515
7516
7517
7518
7530
7530A
7530B
7532
7534E
7534F
7534G
7534H
7535
7536G
7538A
7879
7885A
7886D
7900
7190
7382
7383
7383A
7399B

Silver Reed
Silver Reed
Silver Reed
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox

7416
7419
7881
007K88575
013R00606
016188200
106R00461
106R01205
106R01277
106R01284
106R01294
108R00691
109R00748
113R00691
113R00712
113R00720
113R00721
126K16468

Proizvoa
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG

ITM
B2G79C
CN463A
CN551A
CV136A

Proizvoa
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG

ITM
A7F64A
A7F65A
A9U23C
B2L57C
B4L10C
CB863A
CR768A
CR770A
CZ275C
CZ276C
CZ282C
E3E02A

Proizvoa
Canon
Canon
Canon
Canon
HP IPG

ITM
BCI-3eM
BCI-3eY
CLI-8Bk
CLI-8M
51641AE

Proizvoa

ITM

Canon

GP-501S/10

Proizvoa
Epson

ITM
C13S015384

Proizvoa
HP IPG

ITM
CF106A

Proizvoa
HP IPG
HP IPG

ITM
L2733A
L2734A

Proizvoa
Benq
LG
LG
LG
Sony
Sony
Sony
Sony
Sony
Sony
Sony
Sony

ITM
MX661
BE320
PA72G
PB62G
VPL-DW120
VPL-DX120
VPL-DX140
VPL-EW276
VPL-EX246
VPL-EX276
VPL-FHZ55
VPL-SW526

Proizvoa
IBM
LG
Sony
Sony
Sony
Vega
Vega
Vega
Vega
Vega
Vega
Vega
Vega

ITM
73P2790
AJ-LBX2A
LMP-D213
LMP-E211
LMP-P202
JMW070070
NSW080080MW
NSW096096MW
VG-IWB-STAND
VG-TL
VG-TS
WB-9000B(77)SE
WB-9000DN(77E)W

Proizvoa
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform

ITM
Guardian 1500A
Guardian 1500AP
Guardian 2000A
Guardian 2000AP
Guardian 600A

Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell

Guardian 800A
Guardian 800AP
Guardian LCD 1000AP
Guardian LCD 1500AP
Guardian LCD 600AP
Guardian LCD 800AP
Guard-S Compact 1500AP-IEC
Guard-S Compact 2400AP
Guard-S Compact 600A-IEC
Informer Inf-C 1000
Informer Inf-C 2000
Sinus Premium SPS 210
UL12-12
UL12-6
UL1.3-12
UL18-12
UL2.4-12
UL2.8-6
UL4.5-6
UL5-12
UL7-12
UL7.2-12
UL7.5-12
UL7-6
UL9-12

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
Level One
TP Link
TP Link

ITM
DAP-1320
DAP-1360
DAP-2310
DWL-3600AP
AMG-2000
TL-WA801ND
TL-WA901ND

Proizvoa
Blueberry
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link

ITM
MIFI-H1
DAP-1350
DIR-600
DIR-605L
DIR-615
DIR-626L
DIR-636L
DIR-645
DIR-657
DIR-810L

D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
Tenda
Tenda
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link

DIR-826L
DSR-250N
GO-RT-N150
GO-RT-N300
GO-RTW-N300
W302R
W368R
TL-MR3220
TL-MR3420
TL-WR1042ND
TL-WR2543ND
TL-WR720N
TL-WR741ND
TL-WR743ND
TL-WR940N

Proizvoa
Bluetake
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
ReinkJet
Tenda
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link

ITM
BT100
DWA-121
DWA-125
DWA-127
DWA-131
DWA-140
DWA-160
GO-USB-N150
MREZ00000305
W322P
TL-WN7200ND
TL-WN723N
TL-WN751ND
TL-WN781ND
TL-WN8200ND
TL-WN821NC
TL-WN823N
TL-WN851N
TL-WN881ND
TL-WN951N

Proizvoa
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
ReinkJet
ReinkJet

ITM
CA-50A
Grid-24
HDF 400
N-Jack V1
N-Jack V2
N-Plug V2
ANTE00000018
ANTE00000019

ReinkJet
ReinkJet
ReinkJet
ReinkJet
Tenda
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link

ANTE00000020
ANTE00000038
ANTE00000039
ANTE00000040
Q2405
TL-ANT2403N
TL-ANT2405CL
TL-ANT2408C
TL-ANT2408CL

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
TP Link

ITM
DES-1005D
DES-1005P
DES-1008PA
DES-1016D
DES-105
DES-108
DES-1210-28P
DES-3200-10
DES-3200-28
DGS-1005D
DGS-1008D
DGS-1008P
DGS-1016D
DGS-1024D
DGS-105
DGS-108
DGS-1100-08
DGS-1100-08P
DGS-1100-16
DGS-1210-08P
DGS-1210-10P
DGS-1210-20
DGS-1210-24
DGS-1210-24P
DGS-1210-28
DGS-1210-48
DGS-1210-52
DGS-1500-20
GO-SW-16G
GO-SW-24G
GO-SW-5E
GO-SW-5G
GO-SW-8E
GO-SW-8G
TL-SF1005D

TP Link

TL-SF1008D

Proizvoa
TP Link
TP Link

ITM
TL-SM311LM
TL-SM311LS

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
N/A
N/A

ITM
DGE-528T
DHP-308AV
DHP-309AV
DUB-E100
GO-PLK-200
USB-LAN
USB-LAN-Cab

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
Lenovo
Lenovo Think

ITM
DNS-320
DNS-320L
DNS-320LW
DNS-327L
57330021
70A29002EA

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
Level One
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link

ITM
DMC-300SC
DPR-1020
DPR-1061
AVE-9200
MC110CS
MC200CM
MC210CS
TL-POE10R
TL-POE150S
TL-POE200
TL-PS110P
TL-PS110U
TL-PS310U

Proizvoa
Alcatel
Conteg
Conteg
Conteg
Geneko
Schrack
Schrack

ITM
ACS-303.164
DP-MP-S1U
DP-PO-PD
DP-PT-S200
GE-PGV1
DBK14805-DFS14865-C

Proizvoa
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
ReinkJet
Schrack
Schrack
Schrack
Schrack
Schrack
Tenda
Tenda
Tenda
Tenda
Tenda
Tenda
Tenda

ITM
Fly V1
IT-RJ45-RB
RJ45-1
UTP-0008/1
UTP-0008/10
UTP-0008/15
UTP-0008/2
UTP-0008/20
UTP-0008/3
UTP-0008/5
Wall V1
KABL00000410
H6ULG01K0G
H6ULG03K0G
H6ULG05K0G
HSEMRJ5UWS
HSEMRJ6UWS
TD1020-10L
TD1020-1L
TD1020-3L
TD1020-5L
TD2020-10L
TD2020-1L
TD2020-5L

Proizvoa
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji

ITM
Finepix JV500 BK
Finepix JV500 WH
Finepix JX650 WH
Finepix S8600 BK
Finepix S8600 WH
Finepix XP150 Si
Fujifilm X-A1 BK
Fujifilm X-M1 BK
Fujifilm XQ1 BK

Proizvoa
Canon
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic

ITM
HS-36 iP
SLDC201
TBC302B
TBC302PI
UNZB202B
UNZB202GN
UNZB202PI

Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
KATA
KATA
Knig
Knig
Knig
Knig
Tucano
Tucano
Tucano

UNZB202R
UNZT202GN
UNZT202K
UNZT202P
C-56
LAB
KN-TRIPOD19
KN-TRIPOD21N
KN-TRIPOD30
KN-TRIPOD45
BCCO-XS-R
BCMS-BS
BCMS-RZ

Proizvoa
Canon
Canon

ITM
BP-214
BP-2L14

Proizvoa ITM
HP consumer A5F64AA
HP consumer LR374AA
Logitech
Logitech
Logitech
Trust

960-000635
960-000638
960-000760
11916+17405+16489

Proizvoa
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
TS128GJF790K
TS16GJF300
TS16GJF330
TS16GJF340
TS16GJF350
TS16GJF370
TS16GJF380S
TS16GJF510S
TS16GJF590K
TS16GJF620
TS16GJF700
TS16GJF710S
TS16GJF730
TS16GJF760
TS16GJF770
TS16GJF790K
TS16GJF810
TS32GJF350

Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

TS32GJF360
TS32GJF530
TS32GJF590K
TS32GJF700
TS32GJF710S
TS32GJF730
TS32GJF750K
TS32GJF760
TS32GJF770
TS4GJF300
TS64GJF340
TS64GJF590K
TS64GJF700
TS64GJF710S
TS64GJF730
TS8GJF300
TS8GJF350
TS8GJF360
TS8GJF370
TS8GJF500
TS8GJF530
TS8GJF590K
TS8GJF700
TS8GJF710S
TS8GJF730
TS8GJF760
TS8GJF770

Proizvoa
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
TS16GUSDC10
TS16GUSDC4
TS16GUSDCU1
TS16GUSDHC10
TS16GUSDHC10-P3
TS16GUSDHC4
TS16GUSDU1
TS2GUSD
TS32GSDU1
TS32GUSDC10
TS32GUSDCU1
TS32GUSDHC10
TS32GUSDHC10-P3
TS32GUSDHC4
TS32GUSDU1
TS4GSDHC4
TS64GUSDU1
TS8GSDHC4

Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

TS8GUSDC10
TS8GUSDC4
TS8GUSDHC10
TS8GUSDHC10-P3
TS8GUSDHC4
TS8GUSDU1

Proizvoa
basicXL
Gemplus
Gemplus
Gemplus
Knig
Knig
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
BXL-CARDRW2B
HWP108841D
HWP110628E
HWP117685E
CMP-CARDRW67
CMP-SMARTRW10
TS-RDF8K
TS-RDF8W
TS-RDP8K
TS-RDP9K

Proizvoa
Knig
Knig
Knig
N/A

ITM
CMP-SOUNDCAR21
CMP-SOUNDCAR31
CMP-SOUNDUSB12
USBSOUND-7.1

Proizvoa ITM
HP consumer A5V91AA
HP consumer BR386AA
HP consumer GL313AA
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Philips
Philips
Philips
Philips
Trust
Trust
Trust

980-000010
980-000029
980-000056
980-000413
980-000431
980-000816
984-000131
AS141/12
SBA3010BLU/00
SBA3010GRN/00
SBA3010ORG/00
19691
19692
19693

Proizvoa
Philips

ITM
SPF1207/10

Proizvoa
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Logitech
Tucano
Tucano
Tucano

ITM
BE F8V234EAGLD-APL
BE F8V235EA06
BE F8V9061EAAPL
BE F8Z030EA12-APL
BE F8Z057EA
BE F8Z059EA
BE F8Z059EAWHT
BE F8Z068EAWHT
BE F8Z069EAPNK
BE F8Z069EAWHT
BE F8Z074EA
INA3
UMA102G
UMA102P
UMA103G
UMA103P
970217-0914
TU IP5G-L
TU IP5G-L-W
TU N-L-W

Proizvoa
Bandridge
Blueberry
Blueberry
Cool Sound
HP consumer

ITM
BHM100
HC 10M
HC 18M
CH420
A2Q79AA

HP consumer H3W59AA
HP consumer H6T14AA
HP consumer H6T15AA
HP consumer H6Z97AA
HP consumer QF373AA
HP consumer RF824AA
HP consumer XA490AA
Knig
Knig
Knig

CMP-HEADSET1
CMP-HEADSET110
CMP-HEADSET130

Knig
Knig
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Trekplay
Trekplay
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
US Robotics

CMP-MIC8
CMP-MIC9
SHL3000BL/00
SHL3000RD/00
SHL3000WT/00
SHO9551/10
SHO9554/10
EB-161-DUAL
MM-1170-TRE
11916
17396
17555
17556
17558
19558
19622
19623
19624
19625
19626
19836
19837
USR809602

Proizvoa
Biostar
Blueberry
Leadtek

ITM
BIO-REMOTE
REMOTECAT
DTV1000T

Proizvoa
Genius

ITM
G-09DMET

Proizvoa
Dell
Huawei
Huawei
Huawei
Huawei
Huawei
Huawei
Lenovo
Lenovo
Lenovo
LG
LG
LG

ITM
V02S002
G630 BK
G630 WH
G6 BK
G6 WH
G740 DB
Y330 BK
A369i RS Black
K900 32 GB RS GR
K900 RS GR
G2 D802 BK
G3 16 GB D855 TN
G3 16 GB D855 WH

LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA

G3 D855 TN
G Flex D955 TS
L40 D160 BK
L65 D280 BK
L90 D405 WH
Optimus L1II E410I BK
Optimus L3 II E430 KT
Lumia 1520 BK
Lumia 530 SS GR
Lumia 625 BK
Lumia 630 SS BK
Lumia 925 BK
Lumia 925 WH
Lumia 930 WH

Proizvoa
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA

ITM
Nokia 205 DS CY RO
Nokia 205 DS OR WH
Nokia 208 SS RD
Nokia 210 DS BK
Nokia 210 SS BK
Nokia 220 SS WH
Nokia 301 SS BK
Nokia 503 BK

Proizvoa
Case Logic
LG
LG
LG
LG
LG
LG
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
Philips
Teracell
Teracell

ITM
IFOL301B
CCF-240G PK
CCF-240G WH
CCF-340G WH
CCF-345G BK
CCF-345G WH
WCD-100.AGEUWH
BP-6M
CP-5000
CP-5001
CP-5002
CP-5003
CP-5004
CP-5005
CP-5024
CP-5025
CP-5032
CP-5033
DLP2259/10
14903
22630

Teracell
Teracell

22632
27083

Proizvoa
NOKIA

ITM
2330 BK -T

Proizvoa
Philips
Philips
Philips

ITM
D1201B/53
D6001B/53
M5501WG/53

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG

ITM
22LB450B
24LB450B
32LB5610
32LB5700
32LB5800
32LB580V
32LN570R
32LN577S
39LB5610
39LB580V
39LB650V
42LB5500
42LB561V
42LB5700
42LB580V
42LB620V
42LB630V
42LB670V
42LB671V
42LB679V
42LB700V
42LB730V
42LB731V
47LA740S
47LB630V
47LB650V
47LB670V
47LB671V
47LB679V
47LB700V
47LB730V
47LB731V
49LB5500

LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL

49LB870V
49UB820V
49UB850V
50LB561V
50LB650V
50LB671V
55LA860V
55LB670V
55LB671V
55LB731V
55LB870V
55UB820V
55UB850V
60LA860V
60LB650V
60LB870V
65LB730V
65UB950V
65UB980V
84UB980V
L24E4133F
L24E4143F
L24E4153F
L40E3003F
L48S4603DS

Proizvoa
LG
LG
LG

ITM
42PN450B
50PB560B
50PB660V

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
Philips
Philips
Philips

ITM
BP135
BP325
BP640
BP740
DP132
DP542H
DP932H
RCT699H
DVP2850/58
DVP2880/58
PD7001B/12

Proizvoa
LG
LG

ITM
BH4030S
BH4530D

LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

BH5320F
BH6320C
BH6530T
BH7540T
BH9520T
BH9540TW
DH3130S
DH4130S
DH4230S
DH4530T
DH6430P
LAB540
LAP340
NB2020A
NB2420A
NB2530A
NB2540
NB3531A
NB3540
NB4540
HTB3560/12
HTD3510/12
HTS3539/12
HTS3541/12
HTS5550/12

Proizvoa
Blueberry
LG
LG
LG
LG
LG
LG
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
Philips
TCL

ITM
NETCAT-M11-TVCAT
AG-S110
AN-MR400
AN-MR500
AN-VC500
AN-WF100
AN-WF500
EASYBIG
EASYLED
EASYTWO EXTRA 200x200-BK
LUNAR 2 VESA 200*200 BLACK
LUNAR 3 VESA 200*200 BLACK
NEW LIFT
O-2
O-3
SLIM200
SLIM2 VESA200x200-BK
SLIM3 VESA200x200-BK
PTA516/00
GX21AB

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
Philips
Philips

ITM
CM1530
CM1530BT
CM3430W
CM4340
MCM1150/12
MCM2300/12

Proizvoa
Philips

ITM
AZ305/12

Proizvoa
Philips
Philips
Philips

ITM
AJ3115/12
AJ3123/12
AJ3226/12

Proizvoa
D-Link

ITM
DCS-7110

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link

ITM
DCS-5020L
DCS-825L
DCS-932L
DCS-942L

Proizvoa
N/A
Seikou
Seikou

ITM
TS-602
CNE-1614A
TN1216F

Proizvoa
Canon
Xerox
Xerox

ITM
CF4573B001AA
497K02180
498K07580

Proizvoa
Canon
Canon
Canon
Canon

ITM
CEXV14 - 1 pcs
CEXV33
CEXV6
PC30

Proizvoa

ITM

LG
LG
LG
LG

GBB539NSQPB
GBB539SWQPB
GSP325WBCV
GTF916NSPM

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
LG

ITM
F10C3LD
F12B8QD5
F12B9LD
F14A8YD6
F14B8TDA

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG

ITM
MH6022D
MH6342D
MH6383BAC
MH6882BS
MH6883AAF
MS2022D
MS2022DS
MS2042D
MS2042U
MS2382BS

Proizvoa
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL

ITM
TAC-12CHSA/BMI
TAC-12CHSA/DXI
TAC-12CHSA/IA
TAC-12CHSA/JAI
TAC-12CHS/BY
TAC-12CHS/JA
TAC-18CHSA/IA
TAC-18CHSA/JAI
TAC-18CHS/BY
TAC-18CHS/JA
TAC-22CHSA/JAI
TAC-24CHSA/IA
TAC-24CHS/BY

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
LG
LG

ITM
VB2718RT
VC2320NNT
VC3320NNTC
VC4220NHA
VC4220NRT
VK8314SCAQ

Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

FC6140/01
FC6142/01
FC8291/02
FC8450/01
FC8451/01
FC8455/01
FC8634/01
FC8651/01
FC8652/01
FC9071/01

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
FC8018/01
FC8021/03
FC8022/04
FC8032/02
FC8058/01

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
GC024/10
GC2040/70
GC2042/40
GC2905/50
GC2907/20
GC2910/20
GC2930/02
GC2930/30
GC2960/50
GC2965/80
GC3320/02
GC3721/32
GC3740/02
GC3802/20
GC3803/30
GC3810/20
GC4410/02
GC4410/22
GC4412/32
GC4914/20
GC6602/20

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
BHD004/00
HP4657/00
HP4829/00
HP4935/22
HP4940/00

Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

HP4961/22
HP4962/22
HP8103/00
HP8105/00
HP8106/00
HP8107/00
HP8195/00
HP8230/00
HP8232/00
HP8320/00
HP8339/00
HP8362/00
HP8602/00
HP8605/00
HP8619/00
HP8650/00
HP8654/00
HP8656/00
HP8696/00
HP8698/00

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
AT750/16
AT890/16
BG2024/15
BG2036/32
BT5270/32
BT9290/32
HC3400/15
HC3410/15
HC3420/15
HC5440/15
HC5450/15
HP6342/00
HP6393/00
HP6420/00
HP6422/01
HP6423/00
HP6543/00
HP6579/00
HP6581/00
HQ170/03
HQ6906/16
HQ6927/16
HQ6946/16
NT9110/30
NT9130/16

Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

NT9145/10
PT723/16
PT731/16
PT860/16
PT920/18
QC5315/15
QC5390/80
QC5770/80
QG3340/16
QG3371/16
QS6140/32
RQ1145/16
RQ1185/21
RQ1250/16
SC1991/00
SC2004/11
SC2008/11
YS521/17

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
HD4622/20
HD4646/00
HD4646/70
HD4649/00
HD4670/20
HD7446/00
HD7450/70
HD7562/40
HD8323/39
HD8327/99
HD8751/19
HD9300/13
HD9300/90
HD9322/30
HD9322/31

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
HD2392/40
HD2392/90
HD2595/00
HD2596/00
HD2630/20
HD4417/20
HD4419/20
HD4467/90
HD6103/70
HD6321/20

Philips

HD6360/20

Proizvoa
Philips
Philips
Philips

ITM
HD3037/70
HD9104/00
HD9140/91

Proizvoa
Philips
Philips

ITM
HD9015/30
HD9046/90

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
HR1387/80
HR1388/80
HR1453/70
HR1560/20
HR1565/40
HR1600/00
HR1602/00
HR1621/00
HR1623/00
HR1625/00
HR1823/70
HR1832/02
HR1853/00
HR1855/30
HR1855/40
HR1871/10
HR2100/00
HR2100/40
HR2102/00
HR2104/90
HR2105/00
HR2106/00
HR2160/50
HR2161/40
HR2738/00
HR2744/40
HR2860/55
HR2872/00

Proizvoa
Philips
Philips

ITM
HR7762/00
HR7778/00

Proizvoa

ITM

Blueberry
Blueberry
Triax Power
Triax Power
Triax Power

PC-10K
PC-9K
AVCA-MPSE
PL235D.142
PL522S.853

Proizvoa
Aten
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
HP
HQ
HQ
HQ
HQ
HQ
HQ
HQ
HQ
Intex
Kolink
Kolink
Kolink
Kolink
Kolink
Knig
Knig
Knig
Knig
Knig
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

ITM
UC232A
DKVM-222
DKVM-2K
DKVM-2KU
DKVM-402
DKVM-4K
DKVM-CB
DKVM-CU
BP937AA
CABLE-1100-0.2
CABLE-1130-1.8
CABLE-705
CABLE-705-2.5
CABLE-706
CABLE-706-2.5
CABLE-706-5.0
CABLE-717
IT-SATA-Y-SPLIT
KKTK01
KKTSAL01
KKTU213V
KKTU225
KT2J02
CABLE-146/2
CMP-USBFWKIT1
KN-HDMICON26
KN-HDMIREP10
SCART 56
1029FA
2472
957FA
AC-011
AC-016
AC-016GOLD
AC-018
AC-021
AC-025
AC-026
AC-027
AC-027GOLD

N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

AC-039
AC-042
AC-054
AC-055
AC-059
AC-060
AC-064
AC-065
AC-067GOLD
AK5430
CABLE-102
CABLE-123
CABLE-132/3
CABLE-134
CABLE-138
CABLE-138/5
CABLE-140/3HS
CABLE-140/5HS
CABLE-140HS
CABLE-141/3HS
CABLE-141/5HS
CABLE-141HS
CABLE-143-0.2H
CABLE-143/3HS
CABLE-143HS
CABLE-149-1.8
CABLE-150
CABLE-151
CABLE-152
CABLE-161/5
CABLE-166-1.8
CABLE-167-1.8
CABLE-170
CABLE-172
CABLE-173
CABLE-177
CABLE-177/10
CABLE-177/20
CABLE-177/3
CABLE-177/30
CABLE-177/5
CABLE-178
CABLE-178/30
CABLE-184-3.0
CABLE-184-5.0
CABLE-188/10
CABLE-193

N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

CABLE-193/10
CABLE-193/3
CABLE-193/5
CABLE-198
CABLE-198/10
CABLE-198/3
CABLE-198/5
CABLE-234/1
CABLE-238
CABLE-253
CABLE-259
CABLE-264/1.8
CABLE-268
CABLE-271/3
CABLE-271/5
CABLE-403
CABLE-404
CABLE-404/10
CABLE-404/1.5
CABLE-404/2.5
CABLE-404/5
CABLE-405
CABLE-406
CABLE-409
CABLE-423/10
CABLE-423/1.5
CABLE-423/2
CABLE-423/5
CABLE-426/6
CABLE-427/6
CABLE-451/2
CABLE-451/5
CABLE-452
CABLE-452/10
CABLE-452/2
CABLE-452/5
CABLE-456
CABLE-458
CABLE-458/0.2
CABLE-458/10
CABLE-458/15
CABLE-458/20
CABLE-458/2.5
CABLE-458/5
CABLE-521
CABLE-521/2
CABLE-524

N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

CABLE-5502-1.5
CABLE-5502-2.5
CABLE-5502-5.0
CABLE-551/10
CABLE-551/1.5
CABLE-551/2.5
CABLE-551/5.0
CABLE-551G/10
CABLE-551G/1.5
CABLE-551G/2.5
CABLE-551G/5.0
CABLE-555G/10
CABLE-558/10
CABLE-558/1.5
CABLE-561
CABLE-563
CABLE-564
CABLE-570-1.8
CABLE-570-3.0
CABLE-571-1.8
CABLE-571-3.0
CABLE-572-1.8
CABLE-704
CABLE-704-2.5
CABLE-712
CMP-ADAP13
CMP-ADAP20
CMP-ADAP21
CMP-ADAP571
DVI18
DVI-VGA
HDMI-DVI-FM
HDMI-DVI MM18
HDMI-MF-90
HDMI-Micro-FM
HDMI-Micro MM15
HDMI MM100
HDMI MM15
HDMI MM150
HDMI MM18
HDMI MM30
HDMI MM50
HDMIVGA
IDE-SATA-DUAL
IT-SATADATA05
IT-SATADATA-L90
IT-USBCON-30

N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

IT-USBm5-50B
KVM2-USB
POWSUP18
POWSUP18-CU
PSN-CAB2
PSN-CAB3
PS-SATA15
USBCON18
USBCON30
USBCON50
USBEXT-30
USBEXT-50
USB-LPT
USB-MHL
USB-Micro
USB-Micro-3.0
USB-Micro-OTG
USB-Mini-OTG
USB-RS232
VC-006
VGA100
VGA18
VGA200
VGA30
VGA50
VK01
VK02

Proizvoa
N/A

ITM
CRIMP-UNI

Proizvoa
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Kolink
Kolink
Memorex
Memorex
Memorex
N/A
N/A
TNB
Yuco
Yuco

ITM
ACSP1
AEO1
ANC5
AV10
AV20
CD8648
KF2155
330750
330751
330754
CDSTVERT
Omega Vent
ACGP038390
LCD-CLEANER
PC-CLEANER

Yuco

TS-CLEANER

Proizvoa
Transcend

ITM
TS1GCQ8280

Proizvoa
Transcend

ITM
TS64MLJ8000

Proizvoa
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
TS1GIB5039
TS1GIB9834
TS256MIB3075

Proizvoa
Transcend

ITM
TS4GNE196

COMPUTERS J2M DOO


Osnovne komponente
Matine ploe
Naziv
AMD S.AM1, 2 x DDR3, 1 x PCIe 2.0 x16, 1 x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub, 2 x USB 3.0, 8 x USB 2.0 (4 Front, 4 Rear),

AMD S.AM1, 2 x DDR3, 1 x D-Sub, 1 x DVI-D, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort 1.2, 1 x PCIe 2.0 x16, 1 x mini-PCIe, 4 x USB 3.0 (2 Front, 2 Rear),

INTEL CPU Onboard, Dual-Core Celeron J1800 (2.41 GHz), 2 x DDR3, 1x PCIe 2.0 x16, 2x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub , 1 x DVI-D, 1 x HDMI Po
P4, INTEL G41, S.775, QuadCore 45nm, PCI-E x16, VGA X4500, SB5.1 HD, LAN, 4xSATA II, 2xDDR3 1333
INTEL H61, S.1155, 2 x DDR3, 1 x PCIe 3.0 x16, 5 x PCIe 2.0 x1, 4 x SATA2, 1 x D-Sub, 1 x HDMI
INTEL H81, S.1150, 2 x DDR3, 1 x PCIe 2.0 x16, 1 x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub, 2 x USB 3.0, 2 x SATA3 6.0

INTEL CPU Onboard, Quad-Core Celeron J1900 (2.0 GHz), 2 x DDR3, 1x PCIe 2.0 x16, 2x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub , 1 x DVI-D, 1 x HDMI Po

INTEL Z87, S.1150, 4 x DDR3, 3x PCIe 3.0 x16, 1x PCIe 2.0 x1, 1x mini-PCIe, 2 x PCI slots, 10 x SATA3, 1 x eSATA, USB 3.0, USB 2.0, Du
INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, HDMI, 1x PCIe 3.0 x16, 3x PCIe 2.0 x1, 2x PCI slot, USB 3.0, Intel Gigabit LAN, RAID

INTEL Z97, S1150, D-Sub, DVI-D, HDMI, 1x PCIe 3.0 x16, 1x PCIe 2.0 x16, 2x PCIe 2.0 x1, 2x PCI, 1x SATA Express, 1x M.2 (Gen2 x2/SAT
AMD A88X, FM2+, DDR3,2x PCI-E x16, 3x PCI Express, 2 x PCI slots, USB 3.0, serial port, D-Sub, DVI-D, HDMI, rev. 3.0
P4 B85, S.1150, DDR3, 1x HDMI, 2x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 2 x PCI slots, SATA 6Gb/s, USB 3.0, rev 1.1

INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, 1 x DP, 1 x HDMI, 2 x PCI-E x16, 3 x PCI-E x1, 2 x PCI slots, 6 x SATA 6Gb/s, RAID, USB 3.0, Killer E2201 L
P4, INTEL B75, S.1155, Ci7, Ci5 and Ci3, 2xPCI-E 16x, VGA, 5xSATA, mSATA, DVI, USB 3.0, SB 7,1HD, GLAN, 4xDDR3 1600
INTEL B85, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 2 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 2 x PCI slots, USB 3.0
INTEL B85, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 1 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, USB 3.0
AMD A55, FM2, DDR3, SATA II - 3Gb/s, RAID, PCIe 2.0 (x16), HDMI, USB 2.0
AMD A55, S. FM2, DDR3,PCI-E x16, PCI-E, PCI slot, RAID, SATA 3Gb/s, D-Sub
AMD FM2+, 4 x DDR3, 1 x DVI-D, 1 x HDMI, 1 x D-Sub, 2 x PCI-E x16, 1 x PCI-E, 1 x PCI slot, 2 x USB 3.0, 4 x USB 2.0
P4, INTEL H61, S.1155, Ci7, Ci5 and Ci3, PCI-E 16x, VGA, 4xSATA, DVI, SB 7,1HD, GLAN, Parallel Port, 2xDDR3 1333, rev. 2.2

Intel H81, S.1150, 2 x DDR3, 1 x D-Sub, 1 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 3 x PCI slots, 2 x SATA 6Gb/s, 2 x SATA 3Gb/s, 1 x parallel port, 1 x s
INTEL H81, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 2 x PCI-E x16, 2 x PCI slots, USB 3.0, 1 x serial port
INTEL H97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 2x PCI-E x16, 2x PCI-E x1, 3x PCI slots, 1x M.2 PCIe, SATA Express, RAID, USB 3.0
INTEL H97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 2 x PCI-E x16, 2 x PCI slots, RAID, USB 3.0, 6 x SATA 6Gb/s
INTEL H97, S.1150, 2 x DDR3, 1 x D-Sub, 1 x DVI-D, 1 x HDMI, 1 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 1 x PCI slot, 4 x USB 3.0, RAID

INTEL CPU Onboard, Celeron J1800 (2.41 GHz) Dual-Core, 2 x DDR3/-L SO-DIMM, 1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 3.0, 4 x USB 2.0,1 x PCI
INTEL Z77, S.1155, Core i7 / i5 / i3, VGA, DVI, HDMI, SATA 6Gb/s, USB 3.0
INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 1 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 6 x SATA 6Gb/s, RAID, USB 3.0

INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 3 x PCI-E x16, 1 x PCI Express x1 slot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express, RAID, USB 3
INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, HDMI, 2 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 2 x PCI slots, RAID, USB 3.0
INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 3 x PCI-E x16, 3 x PCI-E x1, 1 x PCI slot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector,

INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 3 x PCI-E x16, 3 x PCI-E x1, 1 x PCI slot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector, K

INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 2 x PCI-E x16, x PCI-E x1, 2 x PCI slots, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector, R

Procesori
Naziv
CPU Athlon 5150 X4 1.6GHz, APU HD8400, S.AM1, 2MB L2, 25W
CPU Athlon II X4 740, 3.2GHz, 4MB L2 Cache, socket FM2, Quad Core
CPU Sempron 2650 X2 1.45GHz, APU HD8240, S.AM1, 1MB L2
CPU Sempron 3850 X4 1.3GHz, APU HD8280, S.AM1, 2MB L2, 25W
CPU Celeron Dual-Core G1820, 2.7 GHz 2MB L3, S.1150
CPU Core i3 4150, 3.5GHz, 3Mb L3, S.1150, Dual Core
CPU Core i3 4160, 3.6GHz, 3Mb L3, S.1150, Dual Core
CPU Dual-Core G2030, 3.0 GHz, 3Mb L3, S.1155

CPU Dual-Core G3220, 3.00 GHz, 3M Cache, S.1150

Hladnjaci za procesore
Naziv
CPU Cooler, Hyper TX2, Universal,1800rpm, 22dB, 3 Heatpipes, Rifle bearing
CPU Cooler CK-77502, Socket 775, 2200rpm, 26.3dB, Hydro bearing
CPU Cooler CK-77509, Socket 775, 2200rpm, 25dB, Hydro bearing
CPU Cooler Gammaarcher, Universal, 1500rpm, 21dB, Hydro bearing
CPU Cooler Gammaxx200, Universal, 900-2200rpm, PWM, 17.8-34,6dBm Hidro bearing
CPU Cooler IceEdge Mini FS, Universal, 2200rpm, 25dB, 2 Heatpipes, Hydro bearing
CPU Cooler Lucifer, Universal, 700-1400rpm, 17.8-31.1dB, 6 Heatpipes, Hydro bearing
CPU Cooling Paste, Max 150C, 3gr injection, Silver
CPU Cooling Paste, Max 150C, 3gr injection, Gold
Heat Sink Compound, White, -50C~180C, 1 gram mini pack
Heat Sink Compound, White, -50C~180C, 1 gram mini injection
Heat Sink Compound, White, -50C~180C, 25 gram injection

RAM memorije
Naziv
DDR3 4 GB 1600MHz
DDR3 8 GB 1600MHz
DDR3 2 GB 1600MHz JR CL11 240pin Bulk
DDR 1 GB 400MHz JR CL3 184pin, Bulk
DDR2 2 GB 800MHz JR CL5 240pin Bulk
DDR3 2 GB 1333MHz 240pin, ECC Registered
DDR3 2 GB 1600MHz, TR, CL11, 240pin, Retail
SDRAM 256 MB 133MHz TS CL3
DDR3 4 GB 1600MHz, Retail
DDR3 4 GB 1600MHz, Bulk
SDRAM 512 MB 133MHz TR CL3 168pin

Hard diskovi
Naziv
SSD 120 GB, M500, SATA III, 2.5", 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 256 GB, MX100, SATA III, 2.5", 550/300 MB/s, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 512 GB, MX100, SATA III, 2.5", 550/500 MB/s, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 120 GB, 840 EVO, SATA III, 2.5", 540/410 MB/s, 7mm, Retail
SSD 250 GB, 840 EVO, SATA III, 2.5", 540/520 MB/s, 7mm, Retail
SSD 500 GB, 840 EVO, SATA III, 2.5", 540/520 MB/s, 7mm, Retail
SSD 256 GB, PM851, mSATA, SATA III, OEM, Bulk
HDD 1 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, Barracuda
SSHD 1 TB 7200rpm / Serial ATA III 6.0Gb/s / 64MB + SSD NAND MLC-8GB, Hybrid Drive
SSHD 1 TB 5400rpm, 2.5" / Serial ATA III 6.0Gb/s / 64MB + SSD NAND MLC-8GB, Hybrid Drive
HDD 1 TB 5400rpm, 2.5" / Serial ATA II 3.0Gb/s / 8MB, Spinpoint M8
HDD 1 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, SV35 Series, 24x7
HDD 2 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, Barracuda
SSHD 2 TB 7200rpm / Serial ATA III 6.0Gb/s / 64MB + SSD NAND MLC-8GB, Hybrid Drive
HDD 2 TB 5900rpm / SATA 6Gb/s / 64MB, NAS Drive, 24x7
HDD 2 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, SV35 Series

HDD 3 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, Barracuda


HDD 3 TB 5900rpm / SATA 6Gb/s / 64MB, NAS Drive, 24x7
HDD 3 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, SV35 Series, 24x7
HDD 4 TB 5900rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB
SSHD 4 TB 7200rpm / Serial ATA III 6.0Gb/s / 64MB + SSD NAND MLC-8GB, Hybrid Drive
HDD 4 TB 5900rpm / SATA 6Gb/s / 64MB, NAS Drive, 24x7
HDD 500 GB 7200 / Serial ATA III 6.0GB/s / 16MB
SSHD 500 GB 5400rpm, 2.5" / Serial ATA III 6.0Gb/s / 64MB + SSD NAND MLC-8GB, Hybrid Drive
HDD 500 GB 5400rpm, 2.5" / Serial ATA II 3.0Gb/s / 8MB, Spinpoint M8
HDD 500 GB 5400rpm, 2.5" / Serial ATA II 3.0Gb/s / 16MB, Momentus Thin
SSD 128 GB, MSA340, mSATA, SATA III, Retail
SSD 128 GB, MSA740, mSATA SATA III, Bulk
SSD 128 GB, SSD370, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 1 TB, SSD370, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 256 GB, SSD320, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 256 GB, SSD370, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 512 GB, MSA370, mSATA, SATA III, Retail
SSD 512 GB, SSD370, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 64 GB, SSD370, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail

Eksterni hard diskovi


Naziv
External HDD 2 TB, Expansion Desktop, 3.5", USB3.0, 0.94 kg, Black
External HDD 4 TB, Expansion Desktop, 3.5", USB3.0, 0.94 kg, Black
External HDD 2 TB, Central, 3.5", Ethernet, USB2.0, 0.98 kg, Black, NAS
External HDD 1 TB, Backup Plus Slim Portable, 2.5", USB3.0, 159 gr, Black
External HDD 1 TB, Backup Plus Slim Portable, 2.5", USB3.0, 159 gr, Blue
External HDD 1 TB, Backup Plus Slim Portable, 2.5", USB3.0, 159 gr, Red
External HDD 2 TB, Backup Plus Slim Portable, 2.5", USB3.0, 159 gr, Red
External HDD 3 TB, Backup Plus Desktop, 3.5", USB3.0, 0,86 kg, Black
External HDD 4 TB, Backup Plus Desktop, 3.5", USB3.0, 0,86 kg, Black
External HDD 4 TB, D3 Station, 3.5", USB 3.0, 0,93 kg, Black, Samsung
External HDD 1 TB, A3K, USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 182 gr, Black
External HDD 1 TB, D3, USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 191 gr, Piano finish, Black
External HDD 1 TB, H3B , USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 216 gr, Black/Blue
External HDD 1 TB, H3P , USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 216 gr, Black/Purple
External HDD 1 TB, M2, USB2.0, 2.5", Anti-shock system, Backup sofware, 216 gr, Black/Orange
External HDD 1 TB, M3 , USB3.0, 2.5, Anti-shock system, Backup software, 216 gr, Gray/Green
External HDD 1 TB, M3B , USB3.0, 2.5, Anti-shock system, Backup software, 216 gr, Blue/White
External HDD 2 TB, H3B, USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 284 gr, Black/Blue
External HDD 2 TB, H3P, USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 256 gr, Black/Purple
External HDD 2 TB, M3 , USB3.0, 2.5, Anti-shock system, Backup software, 230g, Gray/Orange
External HDD 2 TB, 3.5", USB3.0, Backup software, 1040 gr, Black
External HDD 3 TB, 3.5", USB3.0, Backup software, 1040 gr, Black
External HDD 500 GB, A3K, USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 182 gr, Black
External HDD 500 GB, M2, USB2.0, 2.5", Anti-shock system, Backup sotfware, 216 gr, Black/Orange
External HDD 500 GB, M3 , USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 216 gr, Gray/Green

Oprema za hard diskove

Naziv
HDD External Enclosure, 2.5", SATA, USB3.0, Aluminium/Plastic, Black
Terminator & Cable set for U3W SCA HDD LVD Level for CT-1035
HDD External Enclosure 2,5in, SATA, USB2.0, Up to 500 GB, Black
HDD External Enclosure 2.5", SATA, USB3.0, Silver

Kontroleri
Naziv
USB 3.0 PCI Express Card, 2-port, Up to 4.8 Gbps
USB 2.0 Hub, 4-Port, Up to 480 Mbps, USB2.0 Cable A/B 1.8m, w/Power adapter
USB 2.0 Hub, 7-Port, Up to 480 Mbps, USB2.0 Cable A/B 1.8m, w/Power adapter
Serial Port PCI Card, 2 ports, MOS chip
IDE to SATA Converter, Connecting IDE device to SATA port
USB 2.0 PCI Card, supports up to 4 +1 USB ports, VIA VT6212L
USB Switch, 1 USB Device / 2 Computers, Manual
SATA PCI Card, 2 SATA ports, 1 IDE port, w/ RAID 0,1 function, VIA VT6421A
ExpressCard/34 Adapter, 34mm, 1x Serial Port (RS232)
USB to Expresscard/34 adapter
PCIex 2xRS232 kontroler
PCIex 2xRS232, 1xLPT kontroler
PCI Express Card, 2x USB 3.0 Port, Up to 5Gb/s
Vecco 4 Port USB 2.0 Mini Hub - Black

Grafike karte
Naziv

VGA PCI-E 2048MB DDR3 GeForce GT610, Core 810 MHz, Mem 1070 MHz, 48 CUDA Cores, Fan, DVI, HDMI 1.4a, GeForce with CUDA, 6
VGA PCI-E 1024MB DDR3, GeForce GT720, 64bit, clock 797 MHz, memory 800 MHz, VGA, HDMI, Dual-link DVI-D, SilentFX
VGA PCI-E 1024MB DDR3, GeForce GT720, 64bit, clock 797 MHz, memory 800 MHz, VGA, HDMI, Dual-link DVI-D
VGA PCI-E 2048MB DDR3, GeForce GT720, 64bit, clock 797 MHz, Memory 800 MHz, VGA, HDMI, Dual-link DVI-D
VGA PCI-E 2048MB DDR3, GeForce GT730, 64bit, memory 800 MHz, clock 902 MHz, VGA, HDMI, Dual-link DVI-D, SilentFX
VGA PCI-E 1024MB DDR5, GeForce GT740, 128bit, Core clock 993 MHz, mem clock 2500 MHz, VGA, miniHDMI, Dual-link DVI-D

VGA PCI-E 1024MB GDDR5, Geforce GTX-750, 128bit, clockspeed 1163 MHz (boost) / 1085 MHz (base), Mem 2550 MHz, Dual-link DVI-D-

VGA PCI-E 2048MB GDDR5, Geforce GTX-750Ti, 128bit, clockspeed 1163 MHz (boost) / 1085 MHz (base), Mem 2750 MHz, Dual-link DVI-D
VGA PCI-E 3072MB GDDR5 GeForce GTX780, Core 954/902 MHz, Mem 6008 MHz, 2304 CUDA cores, Dual DVI, HDMI 1.4a, DisplayPort,
VGA PCI-E 2048MB DDR3, GT630, 128-bit, DVI-I/ D-SUB/HDMI, rev3.0
VGA PCI-E 2048MB DDR3, GeForce GT630, 64 bit, Dual-link DVI-Dx1, HDMI x1, D-Subx1, mem 1800 MHz, core 902 MHz, Low Profile
VGA PCI-E 4096MB GDDR5, GeForce GTX 650, 128 bit, Memory Clock 5000 MHz, Dual-link DVI-D x2 / HDMI x1 / D-Sub x1
VGA PCI-E 1024MB GDDR5, GeForce GTX 750, 128-bit, core 1059MHz/1137MHz, mem 5000 MHz, Dual-link DVI-I*1/DVI-D*1/HDMI*2
VGA PCI-E 2048MB GDDR5, GeForce GTX 750, 128 bit, Memory Clock 5000 MHz, Core Clock - Base:1059MHz/Boost:1137MHz, Dual-link
VGA PCI-E 2048MB GDDR5, GTX 750 Ti, 128 bit, Base:1033MHz Boost:1111MHz, Dual-link DVI-I*1/DVI-D*1/HDMI*2

VGA PCI-E 1024MB DDR3, AMD Radeon R5 230, 64 bit, Core Clock 625 MHz, Memory Clock 1066 MHz, Dual-link DVI-D x1 / HDMI x1 / D-S
VGA PCI-E 1024MB DDR3 ATI Radeon HD5450, Core 650 MHz, Mem 1100 MHz, Low Profile, Fan, DVI, HDMI, DX11
VGA PCI-E 2048MB GDDR5, AMD Radeon R7 260X, 128 bit, DirectX 11.2, DVI-I*1/DVI-D*1/HDMI*1/DisplayPort, Core 1188 MHz

VGA PCI-E 2GB GDDR5, AMD Radeon R9 270, 256 bit, Base / Boost clock950 / 975 MHz, Mem 5600 MHz, DX 11.2, DVI-I*1, DVI-D*1, D
VGA PCI-E 3072 MB GDDR5, AMD Radeon R9 280, 384-bit, Base / Boost clock: 950/1072 MHz, DVI-I / mini DisplayPort x2 / HDMI x1,

Oprema za grafike karte


Naziv
KVM switch auto PS/2, 4 port w/o cable
HDMI Splitter, 1in/8out, 1080p

VGA Cooler - srebrni


VGA Cooler

Monitori
Naziv
18.5" 1366 x 768 Wide LED, 16:9, 5ms, 200cd/m, 600:1, 65/90, Tilt,Vesa,VGA, Black
19.5" 1600x900, LED 16:9, 5ms, 250 cd/m, VGA,DVI-D, Black
21.5" LED 1920x1080 16:9 2M:1, 8ms 250cd/m, VGA, DVI-D (HDCP), 4 x USB

21.5" Professional LED IPS 1920x1080 16:9 2M:1, 8ms 250cd/m, VGA, DVI-D (HDCP), DP, 4 x USB ,Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,B
23" Professional LED IPS 1920x1080, 16:9, 2M:1, 250cd, 8ms, VGA, DVI-D, DP, 4 x USB, Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,Black

23.8" Professional LED IPS 1920x1080 16:9 2M:1, 8ms 250cd/m, VGA, DVI-D (HDCP), DP, 4 x USB ,Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,B

27" Professional LED IPS Full HD 1920x1080 TOUCH 16:9 2M:1, 8ms 250cd/m, VGA, DVI-D (HDCP), DP, 4 x USB ,Hight adjustement, Til
Dell 28 Monitor | P2815Q - 71.1cm(28") Black EUR
21.5" 1920X1080 Wide, LED IPS, 8M:1, 7ms, 250cd/m2, V178/178, VGA,HDMI
21.5" 1920X1080 Wide, LED IPS, 8M:1, 7ms, 250cd/m2, V178/178, VGA,HDMI, Touch
23" 1920x1080 Wide LED IPS, 8M:1, 7ms, 250cd/m2, V178/178, VGA,HDMI
27" 1920x1080 16:9 1000:1 270cd/m2 178/178 7ms VGA, 2 x USB, DVI-D (HDCP), HDMI
24" Ultrasharp LED IPS 1920x1200 Wide 2M:1, 8ms, 300cd/m, V178/178, VGA DVI (HDCP) DP HDMI HA CR 4xUSB ,Black

24" Ultrasharp PremierColor LED IPS 1920x1200 Wide2 Milion:1, 6ms 350cd/m Black Anti glare with hard coat 3Hnalog , (DVI-D) with HDC
23.8" Ultrasharp LED IPS 1920 x 1080 Wide 2M:1, 8ms, 300cd/m, 1 V178/178, VGA DVI (HDCP) DP2x HDMI MHL 4xUSB ,Black
27" Ultrasharp LED IPS 2560x1400 WQHD, Wide 2M:1, 8ms, 300cd/m, V178/178, VGA,DVI,DP,HDMI, 4xUSB ,Black
29" Ultrasharp LED IPS 2560x1080 Wide, 2M:1 8ms, 300cd/m2, 178/178, VGA, DVI, DP, HDMI, USB3.0, Black

32" UltraSharp 4K, Ultra HD 3840 x 2160, IGZO LED, In-plane switching, anti glare with hard coat , 2M:1, 8ms, 350cd/m DVI,DP,HDMI Black
Ultrasharp 27" 1920x1080 Wide LED IPS, 1000:1, 8ms, 250cd/m2, V178/178, DisplayPort, HDMI (MHL), VGA and USB 3.0. 2.0MP Full HD
20" 1600 x 900, Wide, LED Backlit LCD, 600:1, 5 ms, 200 cd/m, VGA, DVI, Black, W2072a
HP W1972a 18.5",1366 x768,16:9,Wide,LED,600:1,5 ms,200 cd/m,90/50,VGA,DVI,Black
HP ProDisplay P221 21.5",1920 x1080,16:9,LED,Wide,5ms,250 cd/m, 170/160,VGA,DVI,Black
HP ProDisplay P201 20",1600x900,Wide,LED,5ms,250 cd/m, 170/160,VGA,DVI,Black
HP Z24i 24",1920x1200,16:10,Wide,LED,IPS,5 ms,300 cd/m,178/178,VGA, DVI,Display port1.2,Backlit,Black
21.5" 1920x1080, Wide, IPS, 1000:1, 8ms, 250 cd/m, V178/178, VGA, DVI, DisplayPort, 3*USB, Pivot, Black, Z22i
HP ENVY 23,1920 x 1080,16:9.IPS,LED,7ms,250cd/m, 178/178, VGA,2xHDMI, Backlit Silver/Black
21.5" 1920x1080 16:9 Wide, LED, 600:1, 5ms, 200cd/m2, 90/50, VGA. DVI-D, Tilt (ThinkVision E2223s)
23" 1920x1080 16:9 Wide, LED, 1000:1, 5ms, 250 cd/m2, 170/160, VGA, DVI-D, Tilt (ThinkVision E2323)
17" 1280X1024, 5:4,Touch Screen, 5M:1, 5ms, 170/160,D-Sub, USB,VESA 75x75, Black,
19" 1280X1024, 20.000:1, 5ms, Touch Screen, Black, USB
20" 1600X900, LED, 5M:1, 5ms, 200cd/m, Cable Management, VESA 75x75, Black
21.5" 1920X1080, LED, 5M:1, 5ms, 250cd/m, 170/160, DVI, Cable Management, VESA 75x75, Black
21,5" TV/Monitor, 1366 x 768, LED IPS, 5M:1, 5ms, 250cd/m, AV, 178/178, HDMI, USB player, DTV tuner, 2x5W speakers
21,5" TV/Monitor, 1920x1080, LED, 5M:1, 5ms, 250cd/m, AV, 170/160, HDMI, USB player, DTV tuner, 2x5W speakers
21.5" 1920X1080 Wide, LED, IPS, 5M:1, 5ms, 250cd/m, 178/178, HDMI, Cable Management, VESA 75x75, Black
21,5" TV/Monitor, 1920x1080, LED, 5M:1, 5ms, 200cd/m, AV, 170/160, HDMI, USB player, DTV tuner, 2x5W speakers~1
21,5" TV/Monitor, 1920x1080, LED, 5M:1, 5ms, 200cd/m, AV, 170/160, HDMI, USB player, DTV tuner, 2x5W speakers
23" Zero Client Monitor, 1920 x 1080, LED, IPS, 5M:1, 5ms, 250cd/m,178/178, DVI,Teradici Tera2321 PCoIP, 2x1W speakers
23" 1920X1080, LED, 5M:1, 5ms, 250cd/m, 170/160, HDMI, Cable Management, VESA 75x75, Black
23",1920x1080, LED, IPS, 5M:1, 5ms, 250cd/m, AV, 178/178, DVI, , 2x1W speakers
23" 1920X1080, LED, IPS, CINEMA SCREEN, 10M:1, 5ms (GTG), 250cd/m, 178/178, HDMI, VESA 75x75, Black
23" 1920X1080, LED, IPS,1000:1,5M:1,5ms, 250cd/m, 178/178, 2xHDMI, Speakers, Black Glossy

24" 1920X1080, LED, 5M:1, 5ms, 250cd/m, 170/160, HDMI,Cable Management, VESA 100x100, Black
24" 1920X1080, LED, AH-IPS, 1M:1, 5ms (GTG), 250cd/m, 178/178,2x HDMI,VESA 75x75, Black/Silver
25" 2560 x 1080 Ultrawide, LED, 5M:1, 5ms, 250cd/m, 178/178, DVI,HDMI,Display port,Speakers 2x3W,Piano Black
27" 2560x1440, LED, IPS, Adobe RGB 99%, 5M:1, 14ms, 350cd/m, 178/178, HDMI, DP. DVI, Pivot, Hight adj.
27" 2560x1440, LED, IPS, 5M:1, 14ms, 350cd/m, 178/178, HDMI, DP. DVI, Pivot, Hight adj.
27" 1920X1080, LED, IPS, 5M:1,1000:1,10M:1,5ms, 250cd/m, 178/178, 2xHDMI, Speakers, Black Glossy
29" 2560X1080 UltraWide, LED, IPS, 5M:1, 5ms, 300cd/m, 178/178, 2xHDMI, DP, DVI, USB, Black
29" 2560 x 1080 Ultrawide, LED, 5M:1, 5ms, 300cd/m, 178/178, DVI,HDMI,Display port,Speakers 2x3W,Black Glossy
32" Commercial Monitor 32WL30MS
34" 2560 x 1080 Ultrawide, LED, 5M:1, 5ms, 300cd/m, 178/178, DVI,HDMI,Display port,Speakers 2x3W,Black Glossy
34" 3440 x 1440 Ultrawide, LED, 5M:1, 5ms, 320cd/m, 178/178,HDMI,Display port,2xThunderbolt Speakers 2x7W,Black Glossy

Optiki ureaji
Naziv
Mobile USB NLS DVD-RW Drive External
Blu-Ray Combo 12x SATA , DVD R/RW 16X, Silent Play, M-Disc Support, Retail
DVDR External Slim Super Multi 8X, Dual Layer, Retail, USB powered, Black
DVDR Super Multi Slim for notebooks internal 8X, SATA, Dual Layer, Black
DVDRW, 24X, SATA, Dual Layer, Black, Bare Bulk, No Logo
DVDR External Slim 8X, Dual Layer, Retail, USB powered, White
DVDR External Ultra Slim 8X, Dual Layer, Retail, USB powered, Black

Kuita
Naziv
Miditower Multimedia Case M42, PSU-520, 4xUSB+Audio, ATX, 3x5.25", 1+3x3.5", Black
Miditower Multimedia Case M42, PSU-560, 4xUSB+Audio, ATX, 3x5.25", 1+3x3.5", Black
Miditower Value Case V11, PSU-420, 2xUSB+Audio, ATX, 2x5,25", 1+4x3.5", Black
Miditower Value Case V11, PSU-520, 2xUSB+Audio, ATX, 3x5,25", 1+4x3.5", Black
Miditower Case, Dragon CQ-01B, w/o PSU, 2xUSB+Audio, ATX, 2x5.25", 1+3x3.5", Black
Miditower Case, Dragon CQ-01B, w/o PSU,2xUSB3.0+Audio, ATX, 2x5.25", 1+3x3.5", Black

Miditower Case, Libra Series, w/oPSU, ATX, 2xUSB3.0, 2xUSB2.0+HD Audio, 2x5.25", 1+4x3.5", 5x12cm Fan w/Fan controller, Tooless, Bla
Miditower Case, Libra LF-02B, w/oPSU, ATX, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0+HD Audio, 2x5.25", 1+4x3.5", 1x12cm Fan, Tooless, Black
Minitower Case, Libra Series, 350W, mATX, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0+HD Audio, 2x5.25", 1+2x3.5", Black
Rackmount Case 3U, 400W, 3x5.25, 7x3.5, 4x90mm Fan, mATX, ATX, Black

Oprema za kuita
Naziv
Power Supply, ATX, 450, 12cm Fan, 1x24-pin, 1x4-pin, 2xMolex, 1xFDD, 2xSATA, 1x6-pin, Passive PFC, Bulk
Power Supply, ATX, 520, 12cm Fan, 1x24-pin, 1x4-pin, 2xMolex, 1xFDD, 4xSATA, 1x6-pin, Passive PFC, Bulk
Power Supply, ATX, 560, 12cm Fan, 1x24-pin, 1x4-pin, 2xMolex, 1xFDD, 4xSATA, 1x6-pin, Passive PFC, Bulk
Transparent Side Panel for G51 Case, Black
Case Fan, 8cm, 2200rpm, 26dB, 3-Pin, Sleeve Bearing, Black
Case Fan, 9cm, 2200rpm, 25dB, 3-Pin, Sleeve Bearing, Black
Power Supply A135, ATX 1000W, v.2.3, Modular, 14cm Fan, Active PFC, 80 Plus Bronze, Retail
Power Supply A80, ATX 750W, v.2.3. Modular, 12cm Fan, Active PFC, 80 Plus, Retail
Power Supply iArena, ATX 400W, v.2.3, 12cm Fan, Active PFC, Bulk
Power Supply iArena, ATX 500W, v.2.3, 12cm Fan, Active PFC, Bulk
Power Supply Navitas, ATX 1000W, v.2.3, Modular, 14cm Fan, Active PFC, 80 Plus Gold, Retail
Power Supply Navitas, ATX 1250W, v.2.3, Modular, 14cm Fan, Active PFC, 80 Plus Gold, Retail
Power Supply Navitas, ATX 750W, v.2.3, Modular, 14cm Fan, Active PFC, 80 Plus Gold, Retail

Power Supply Navitas, ATX 850W, v.2.3, Modular, 14cm Fan, Active PFC, 80 Plus Gold, Retail
Power Supply Smart, ATX 400W, v.2.3, 12cm Fan, Active PFC, Black
Power Supply Smart, ATX 500W, v.2.3. 12cm Fan, Active PFC, Black
Power Supply Smart, ATX 600W, v.2.3. 12cm Fans, Active PFC, Black
Power Supply Smart, ATX 700W, v.2.3. 12cm Fans, Active PFC, Black
VESA Mounting Kit for CM Elite100 Case
Case Fan, 12cm, 1300rpm, 26dB, 44.71CFM, Hydro bearing, Black
Reckmount KIT G-Type
Infrared wireless connection, USB to IRDA up to 4Mbps
Mounting Brackets for HDD, 2.5in HDD to 3.5in slot, Metal
I/O module 2xUSB port for case

Noctua NF-B9 PWM Case Fan, 92x92x25mm, 300-1300-1600rpm, 13.1-17.6dB, SSO Bearing, Low-Noise Adapter (L.N.A.), Anti-vibration, R

Mievi i podloge
Naziv
Optical Mouse, 1000dpi, USB, 3 Buttons, 1 Scroll, Cable 1.5m, Black, White Box
Wireless 2.4 GHz Mouse, Nano dongle, DPI Switch, 5 Buttons, 1 Scroll, Battery Saving Mode, Rubber Black, Retail
Wireless 2.4 GHz Mouse, Nano dongle, DPI Switch, 5 Buttons, 1 Scroll, Battery Saving Mode, Rubber Red, Retail
Wireless Mouse - WM324
Mouse Pad eVGA Gaming Surface PWNAGE, non slip rubber base, designed for laser an doptical mice
HP USB Mouse
HP Z5000 Bluetooth Mouse White
HP X500 Wired Mouse
HP Z4000 Wireless Mouse Blue
HP X1000 Mouse USB
HP X3000 Wireless Mouse
HP X3500 Wireless Mouse
HP X1500 Mouse
HP X3300 (Gray) Wireless Mouse
HP Z4000 Wireless Mouse Black
HP X1200 Black Wired Mouse
HP X1200 Blue Wired Mouse
HP X1200 Red Wired Mouse
HP Wireless Mouse
HP Wireless Mouse Charcoal Grey
Mouse Pad, PVC w/Gel Wrist
USB Optical 3-Button Wheel Mouse 800dpi Black

Lenovo Laser Wireless Mouse, 1600dpi


ThinkPad Precision USB Mouse - Midnight Black
ThinkPad Precision USB Mouse - Heatwave Red
ThinkPad Precision USB Mouse - Frost Silver
ThinkPad Optical 3-Button Travel Wheel Mouse USB 800dpi
RX250 Optical Mouse PS2/USB, Black OEM
Wireless Presenter R400
Mouse M90, USB
Wireless Mouse M235, QuickSilver
Wireless Mouse M185, Swift Grey
Wireless Mouse M175, Black
Anywhere Mouse MX Refresh, Darkfield Laser Tracking, Hyper-fast Scrolling, Unifying Receiver
B100 Optical USB Mouse OEM, Black
Mouse PAD, rubber foam
MAXTRACK MOUSE
GXT 23 Mobile Gaming Mouse

Tastature
Naziv
Keyboard Standard BK710, Slim, Spill proof, SRB Cyr, Cirilica, PS/2, Black, White Box
Keyboard (QWERTZ) Dell KB212-B QuietKey USB Black (Kit), YU raspored
HP Wireless Desktop & Mouse C6010
HP USB Keyboard
HP Wireless Keyboard K2500
HP K1500 Keyboard PC
HP K3000 Keyboard PC
HP Wireless Classic Desktop
USB Slim Keyboard, AccuType, full size, White, Serbian Latin, OEM (25209160)
Preferred Pro USB Keyboard Business Black YU Latin
Keyboard K120 OEM, US, USB
Desktop MK120, Keyboard and Mouse Combo, YU, USB
Wireless Combo MK520, YU, Keyboard & Mouse, 2.4GHz, Unifying Receiver, Media Player Control
Wireless Combo MK520, US, Keyboard & Mouse, 2.4GHz, Unifying Receiver, Media Player Control
Keyboard K120 OEM, YU, USB
Wireless Touch Keyboard K400, US, Built-in Touchpad, 2.4GHz, Unifying receiver, Volume Control
Wireless Keyboard K230, US, 2.4GHz, Unifying receiver
Wireless Keyboard K270, US, 2.4GHz, Unifying receiver, 8 Multimedia Keys
Wireless Combo MK330, YU, Keyboard & Mouse, 2.4GHz, Unifying Receiver, 12 programmable F-keys
Keyboard K280E OEM, US, USB, Multimedia Keys
Wireless Touch Keyboard K400, US, Built-in Touchpad, 2.4GHz, Unifying receiver, Volume Control, White
Wireless Deskset

Modemi
Naziv
ADSL Router/Modem ADSL2+, 1x LAN 10/100Mb/s, Annex B, w/ splitter

Notebook & Tablet

Notebook
Naziv

Inspiron 3521 DC 2127U 1.9GHz 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW Wlan, Intel HD 4000 Graphics, Numeric keydboard, 5Hrs ba

Inspiron 3521 Core i5-3317U, 4GB/500GB, 15.6"HD (1366x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, HD webcam, AMD Radeon 7670M 1G, 6 cell, U
Inspiron 3531 Celeron DC 2830, 4GB DDR3/500GB 15.6"HD (1366x768) WLED, Wlan, HD webcam, Intel HD Graphic, 4 cell, Windows 8.1,

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Quad-Core A4 -6210 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+B

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Quad-Core A4 -6210 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+B

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Quad-Core A4 -6210 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+B

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Quad-Core A4 -6210 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+B

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Quad-Core A4 -6210 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+B

Dell Inspiron 15(3541), AMD Quad-Core A6-6310 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4

Dell Inspiron 15(3541), AMD Quad-Core A6-6310 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4

Dell Inspiron 15(3541), AMD Quad-Core A6-6310 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Dual-Core E1 -6010 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Dual-Core E1 -6010 2GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Dual-Core E1 -6010 2GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT

Inspiron 3542 4th Gen Dual Core Celeron 2997U 1.4Ghz, 2GB DDR3/500GB 15.6"HD (1366x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, HD webcam, I

Inspiron 15 (3542 ) 4th Gen Pentium 3558U 1.7Ghz, 4GB DDR3/500GB 15.6"HD (1366x768) WLED, NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L,D

Inspiron 15 (3542 ) 4th Gen Pentium 3558U 1.7Ghz, 4GB DDR3/500GB 15.6"HD (1366x768) WLED, NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L,D
Inspiron 3542 - Pentium 3558U / 4GB / 500GB / Linux / 3Y CIS
Inspiron 3542 - Pentium 3558U / 4GB / 500GB/ Linux / 3Y CIS- /BLUE
Inspiron 3542 - i3 4030U / 4GB / 500GB / 2GB nVidia 820M / Linux / 3Y CIS
Inspiron 3542 - i3-4030U1.9 / 4GB / 500GB / Linux / 3Y CIS,yu

Inspiron 15 (3542), 4th Gen Core i5 4210 2.7 Ghz 4GB/500GB, 15.6"HD (1366x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, HD webcam,NVIDIA GeForc

Inspiron 15 (3542), 4th Gen Core i7 4510 3.1 Ghz 8GB/1TB, 15.6"HD (1366x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, HD webcamNVIDIA GeForce 8

Inspiron 17 (3737) 4th Gen Core i3-4010U1.7Ghz 4GB DDR3/500GB, 17.3"HD (1600x900) WLED, DVD+/-RW, Wlan,HD webcam,Intel(R) H

Inspiron 15R (5537) Core i5-4200U, 2.6Ghz, 8GB DDR3/1TB, 15,6"HD (1366x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Rad

Inspiron 15R (5547) 4th genCore i5-4210U, 2.7Ghz, 4GB DDR3/500GB 15,6"HD (1366x768) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeo

Inspiron 15R (5547) 4th genCore i5-4210U, 2.7Ghz, 8GB DDR3/1TB, 15,6"HD (1366x768) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeon H
Inspiron 15R 5547 - touch FHD / i7 4510U / 16GB / 1TB / R7 M265 2GB / AC wlan / Linux / 3y c-in - Silver

Inspiron 17R (5737) Core i5-4200U2.6Ghz, 4GB DDR3/500GB, 17.3"HD (1600x900) WLED, DVD+/-RW, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Ra

Inspiron 17R (5748) Pentium 3558U,1.7Ghz, 4GB DDR3/500GB 17.3"HD (1600x900) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, Intel HD Graphics 4
Inspiron 17R (5748) 4th genCore i3-4030U,1.9Ghz, 4GB DDR3/500GB 17.3"HD (1600x900) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, Nvidia GeFo
Inspiron 17R (5748) 4th genCore i3-4030U,1.9Ghz, 4GB DDR3/500GB 17.3"HD (1600x900) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, Intel HD Gra

Inspiron 7000 (7537) Core i5-4200U 2.6 Ghz, 6GB DDR3/500G, 15.6 inch LED Backlit HD resolution, Wlan, WiDi, HD webcam, NVIDIA GeF

Inspiron 7000 (7537) Core i5-4200U 2.6 Ghz, 6GB DDR3/500G, 15.6 inch LED Backlit Touch Display HD resolution, Wlan, WiDi, HD webcam

Inspiron 7000 (7537) Core i5-4200U 2.6 Ghz, 6GB DDR3/128 SSD, 15.6 inch LED Backlit Touch Display HD resolution, Wlan, WiDi, HD web

Inspiron 7000 (7537), Core i7-4500U 3.0 Ghz, 8GB DDR3/1TB, 15.6 inch FHD Touch Display , Wlan, WiDi, HD webcam, NVIDIA GeForce G

Latitude 15 (5000 series), Core i3-4010U (1.7 GHz, 3M Cache), 15,6"HD (1366x768) Wide View Anti-Glare WLED-backlit , 4GB Single Chan
Latitude 3540, 15.6" HD (1366x768) Anti-Glare, IntelCorei5-4210U (DC,1.7GHz 3M),1x 4GB DDR3L, , 500GB SSD hybrid drive, 8xDVDRW,

Latitude E7240, Intel i5-4200U, RAM 4GB, HDD SSD 128GB, WLAN7260, 12" HD (1366x768) Non-Touch, Batt 31WHR, Windows 7 Profess

Latitude E6440, i5-4310M, 14.0 inch HD+(1600x900) Anti-Glare, RAM 8GB, HDD 500GBSSD Hybrid, 8xDVDRW, AMD Radeon HD 8690M G

Latitude 15 5000 5540, i3-4030U (1.9 GHz, 3M), 15.6" HD (1366x768), 4GB DDR3L 1600MHz, 500GB SATA HDD, 8X DVD+/-RW, 6-cell, HD
Latitude 6540

Vostro 5470 Core i3-4010U 1,70GHz, 3M cashe, 4GB DDR3/500GB 14.0 HD WLED, Wlan+BT, Intel HD 4400, Wcam , 3cell, HDMI ,Ubuntu

Vostro 5470 Core i3-4010U 1,70GHz, 3M cashe, 4GB DDR3/500GB 14.0 HD WLED, Wlan+BT, Intel HD 4400, Wcam , 3cell, HDMI ,Ubuntu

ZBook 15, i7-4700MQ, 15.6" FHD UWVA eDP AG + PSR (1920 x1080), 4GB, 750GB/32GB SSD, nVidia K1100M 2GB, Windows 7 Profess

250, Intel Dual Core Celeron N2810 2GHz, 2 GB DDR3, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

250, Intel Dual Core Celeron N2810 2GHz, 2 GB DDR3, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,
250,Intel Dual Core Celeron N2810 2 GHz, 2GB DDR3, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

250, Intel Pentium N3510 2GHz, 4 GB DDR3, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card read

350 G1, Intel Core i5-4200U (2,6GHz), 4GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG, AMD Radeon HD 8670M (2GB), DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4

250 G3, Intel Core i3-3217U (1.8 GHz), 4GB DDR3L, 1TB, 15.6" LED HD AG,NVIDIA GeForce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, H

EliteBook Folio 1040m Ultrabook, UMA i5-4200U (1.6GHz), 14" HD+ (1600*900), 4GB, 128GB SSD, Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam 720p, A

EliteBook 820, Core i5-4200U (1.60GHz), 4GB/500GB, 12.5" HD SVA AG (1366 x768), Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 3 cell, Windows 7

EliteBook 850, Core i5-4200U (1.60GHz), 4GB/500GB, 15.6" HD SVA AG (1366 x768), Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 6 cell, Windows 7

EliteBook 850, Core i5-4200U (1.60GHz), 4GB/500GB, 15.6" FHD WVA AG (1920 x 1080), Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 6 cell, Window

ProBook 640 Core i5-4200M (2.50GHz), 4GB DDR3L, 500GB, 14" HD AG (1366 x768), DVDRW, Wlan+BT, HD 4600, Wcam 720p HD, 6 c

ProBook 650, Core i3-4000M (2.40 GHz), 4GB/500GB, 15.6" LED HD AG (1366 x768), DVDRW, Wlan+BT, HD 4600, HD Wcam, 6 cell, Wi
ProBook 650, Core i5-4200M (2.50 GHz), 4GB/500GB, 15.6" LED FHD AG (1920 x1080), DVDRW, Wlan+BT, HD 4600, HD Wcam, 6 cell,

250 G3, Intel Core i3-3217U (1.8 GHz), 4GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG,NVIDIA GeForce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.

250 G3, Intel Core i3-3217U (1.8 GHz), 4GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG,NVIDIA GeForce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.

250 G3, Intel Celeron N2830 (2.16 GHz), 2GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, C

250 G3, Intel Core i3-3217U (1.8 GHz), 2GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Ca

250 G3, Intel Pentium DC N3530 (2.16GHz), 4GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDM

255 G3, AMD Dual Core E1-6010 (1.35 GHz), 2GB DDR3, 500 GB, AMD Radeon R2 Graphic, 15.6" LED HD AG, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4

Spectre 13-h210en x2 PC Core i5-4202Y (1.6GHz), 8GB DDR3, 128GB SSD, 13.3" LED HD AG Touch Screen (1920 x1080), Intel HD Graph
HP 15-g000sm, Dual-Core E1-2100 1GHz, 4GB DDR3L, 500 GB, 15.6 HD LED BrightView (1366 x 768), AMD Radeon HD 8210, DVD-RW,

HP 15-d055sm, Intel Core i3-3110M 2,4GHz, 4GB DDR3L, 750GB, 15,6 HD LED BrightView, Intel HD Graphics, SuperMulti DVDRW, HDM

HP 15-g003sm, AMD Quad-Core A4-5000 1,5GHz, 4GB DDR3L, 750GB, 15,6 HD LED BrightView,AMD Radeon HD 8330, SuperMulti DVD

Pavilion 11-n010sn x360 Convertible Intel Pentium N3520 2,4GHz, 4GB, 500GB, 11,6" HD LED-backlit Touch Screen (1366x768), Intel HD G

HP 15-g010sm, AMD Dual-Core E1-6010 1,35GHz, 4GB DDRL3, 500GB, 15,6 HD LED BrightView,AMD Radeon R2 Graphics, SuperMulti D

HP 15-r041sm, Intel Core i3-3217U 1,8GHz, 4GB DDRL3, 500GB, 15,6 HD LED BrightView, Intel HD Graphics, SuperMulti DVDRW, HDMI

G505 AMD DualCore E1-2100 2GB DDR3 320GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW HD-8210 Lan WlanBGN BT4.0 HDMI U
G505 AMD QuadCore A4-5000 4GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW HD-8330 Lan WlanBGN BT USB-3.0

G505s AMD QuadCore A8-4500 4GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW HD-8570-2G Lan WlanBGN BT USB-3.

G500 2020M 2.4GHz/2MB 4GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW Intel-HD-Graphics Lan HDMI USB3.0 2-1 W

G500 DC 1005M 1.9GHz/2MB 2GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW Intel HD Graphics Lan Wlan HDMI USB
BGN
IdeaPad
YOGA 2 Pro13 (Silver-Gray) Core i3 4010U 1.7GHz/3MB 4GB DDR3 128GB-SSD 13.3" QHD+ (3200x1800) IPS PCT 10-p Touch L

G50-70 DC 2957U 1.4GHz/2MB 2GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW Intel HD Graphics GigaLan Wlan BGN
USB3.
G50-70 Core i3-4030U 1.9GHz/3MB 4GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan

G505s AMD QuadCore A8-4500 8GB DDR3 Hybrid-1TB+8GB SSHD 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M2

G505s AMD QuadCore A10-5750 8GB DDR3 Hybrid-1TB+8GB SSHD 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M

IdeaPad YOGA 2 13 (Silver-Gray) Core i3 4030U 1.7GHz/3MB 4GB DDR3 500GB+16GB SSHD 13.3" FHD (1920x1080) IPS 10-p Touch LE

IdeaPad YOGA 2 Pro13 (Silver-Gray) Core i5 4210U 1.7-2.7GHz/3MB 8GB DDR3 256GB-SSD 13.3" QHD+ (3200x1800) IPS PCT 10-p Tou

G50-70 Core i5-4210U 1.7-2.7GHz/3MB 8GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB Giga

G50-70 Core i7-4510U 2.0-3.1GHz/4MB 8GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB Giga

IdeaPad FLEX2-15 (White,Touch) Core i3-4030U 1.7-2.7GHz/3MB 4GB DDR3 Hybrid-500GB+8GB SSHD 15.6" FHD (1920x1080) LED MUL

G710 Core i5-4210M 2.6-3.3GHz 4GB DDR3 1TB 17.3" HD+ (1600x900) LED Glossy 1.0MP DVDRW GF-GT810M/2GB Lan WlanBGN BT4

IdeaPad Y50-70 Core i7 4710HQ Quad 2.5-3.5GHz/6MB 8GB DDR3 1TB 15.6" FHD (1920x1080) LED AG WC-1MP/720p External-DVDRW

IdeaPad Y50-70 Core i5-4210H 2.9-3.5GHz/3MB 8GB DDR3 1TB 15.6" FHD (1920x1080) LED AG WC-1MP/720p External-DVDRW NVIDIA

G710 Core i3-4000M 2.4GHz 4GB DDR3 1TB 17.3" HD+ (1600x900) LED Glossy 1.0MP DVDRW GF-GT810M/2GB Lan WlanBGN BT4.0 2-

G50-45 AMD QuadCore A6-6310 4GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan W

G50-45 AMD QuadCore A6-6310 4GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-Radeon-R4-Integrated GigaLan W

G50-30 DC N2830 2.16-2,41GHz/1MB 4GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW Intel HD Graphics GigaLan Wla

ThinkPad X1 Carbon Core i7-4550U 1.50GHz/4MB, DDR3L 8GB, SSD 256GB, 14.0" WQHD (2560x1440) LED AG, Intel HD 5000, GLAN, W
BT4.0,
ThinkPad X240 Core i5-4210U 1.70GHz/3MB, DDR3L 4GB (1600), 500GB/8GB SSHD, 12.5" HD (1366x768) LED AG IPS, Intel HD 4400, G

WLAN, X240 Core i7-4600U 2.10GHz/4MB, DDR3L 4GB (1600), 500GB/7200 HDD + 24GB M.2SSD, 12.5" HD (1366x768) LED AG IPS, I
ThinkPad

ThinkPad X240 Core i5-4300U 1.90GHz/3MB, DDR3L 4GB (1600), 500GB HDD, 12.5" HD (1366x768) LED AG, Intel HD Graphics, GLAN, W

ThinkPad T440p Core i3-4000M 2.40GHz/3MB, Intel QM87, DDR3L 4GB (1600), SSD 16GB + HDD 500GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED

ThinkPad T440s Core i5-4210U 1.70GHz/3MB, DDR3L 4GB (1600), SSD 180GB, 14.0" FHD (1920x1080) LED AG IPS, Intel HD 4400, Glan

ThinkPad L540 Core i5-4300M 2.60GHz/3MB, Intel QM87, DDR3L 4GB(1600), HDD 500GB/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, Intel HD

ThinkPad T440p Core i5-4300M 2.60GHz/3MB, Intel QM87, DDR3L 4GB (1600), HDD 500GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, Intel HD

ThinkPad T440p Core i5-4300M 2.60GHz/3MB, Intel QM87, DDR3L 4GB (1600), HDD 500GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, NVIDIA

ThinkPad S440 Core i5-4210U 1.7GHz/3MB, DDR3L 8GB(1600), SSD 256GB, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, Touch, Intel HD 4400, GLAN

ThinkPad S540 Core i5-4200U 1.60GHz/3MB, DDR3L 4GB, HDD 1TB/5400, 15" FHD(1920x1080) LED AG, AMD Radeon HD 8670M 2GB, G

ThinkPad S540 Core i7-4510U 2.0GHz/4MB, DDR3L 8GB(1600), SSD 256GB, 15.6" FHD(1920x1080) LED AG, Touch, Radeon HD8670M 2

ThinkPad T440 Core i5-4210U 1.70GHz/3MB, DDR3L 4GB (1600), SSHD 500GB/8GB, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, Intel HD 4400, WLAN

ThinkPad T540p Core i5-4200M 2.50GHz/3MB, DDR3L 4GB, SSD 256GB, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, Intel HD 4600, DVDRW, Wlan,

ThinkPad T540p Core i5-4210M 2.60GHz/3MB, DDR3L 4GB, HDD 500GB/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, NVIDIA GT730 1GB, DVD

ThinkPad T540p Core i5-4210M 2.60GHz/3MB, DDR3L 4GB, HDD 500GB/7200, 15.6" HD (1366x768) LED AG, Intel HD 4600, DVDRW, Wl

ThinkPad T540p Core i7-4710MQ 2.50GHz/6MB, DDR3L 8GB, HDD 500GB/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, NVIDIA GT730 1GB, D

ThinkPad T540p Core i7-4710MQ 2.50GHz/6MB, DDR3L 8GB, SSD 256GB, 15.5" 3K (2880X1620) LED AG IPS, NVIDIA GT730 1GB, DVD

ThinkPad W540 Core i7-4810MQ 2.80GHz/6MB, Intel QM87, DDR3L 8GB(1600), HDD 500GB/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, NVID

ThinkPad W540 Core i7-4800MQ 2.70GHz/6MB, Intel QM87, 8GB DDR3L(1600), 240GB SSD, 15.5" 3K (2880x1620) LED AG IPS, nVidia Q

ThinkPad Yoga S1 Core i7-4510U 2.00GHz/4MB, DDR3L 8GB(1600), SSD 256GB, 12.5" FHD(1920x1080) LED AG IPS Touch, Pen, Intel H

ThinkPad Yoga S1 Core i5-4210U 1.70GHz/3MB, DDR3L 8GB(1600), SSD 256GB, 12.5" FHD(1920x1080) LED AG IPS Touch, Pen, Intel H

B590 DC 1000M 1.8GHz/2MB 4GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED AntiGlare WC-720p, Intel HD Graphics, DVDRW WiFi BT4.0 HD

B590 Celeron Dual Core 1005M 1.90GHz/2MB, Intel HM70, DDR3 4GB (1600), HDD 500GB/5400, 15.6" HD (1366x768) LED AG, Intel HD G

B5400, Core i5-4200M 2.50GHz/3MB, HM77, DDR3L 4GB (1600), SSHD 500GB+8GB, 15.6"HD(1366x768) LED AG, nVidia GT720M 1GB, G

B50-30 Celeron Dual Core N2830 2.16GHz/1MB, DDR3L 4GB, HDD 500GB/5400, 15.6" HD(1366x768) LED AG, Intel HD, DVDRW, GLAN,
BT4. Book2, Intel Celeron DC 847 1.10 GHz, 2GB DDR3, 320 GB, 15.6" HD LED AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDM
ATIV

Tablet & Netbook


Naziv
Internet Tablet, 7.85" Capacitive IPS LCD 1024x768 4:3 Multitouch, Quad Core Arm V7 1.2 GHz, 8 GB memory, 1 GB DDR3 RAM, BT + BT

Internet Tablet, 7.85" Capacitive IPS LCD 1024x768 4:3 Multitouch, Quad Core Arm V7 1.2 GHz, 8 GB memory, 1 GB DDR3 RAM, BT, Full H

Internet Tablet, 7" Capacitive LCD 1024x600 Multitouch, Dual Core RK3026 1 GHz, 8 GB memory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video Supp

Internet Tablet, 7.85" Capacitive LCD 1024x768 4:3 Multitouch, Dual Core A23 1.5 GHz, 4 GB memory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video S

Internet Tablet, 7" Capacitive IPS LCD 1280x800 Multitouch, Quad Core A31S 1 GHz, 8 GB memory, 1 GB DDR3 RAM, BT, Full HD Video S

Internet Tablet, 10.1" Capacitive LCD 1024x600, Quad Core ATM7029 1.2 GHz, 8 GB memory, 1GB DDR3 RAM, BT, HDMI, Wlan b/g/n, US

Internet Tablet, 7" Capacitive LCD 800x480 Multitouch, Dual Core A23 1.5 GHz, 4 GB memory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video Support,
Internet Tablet, 7" Capacitive LCD 1024x600 Multitouch, Dual CoreMT8312 1.3 GHz, 8 GB memory, 1 GB RAM, Dual SIM Card slot,Internet

Internet Tablet, 7" Capacitive LCD 800x480 Multitouch, Dual Core RC3026 1.GHz, Kids Software, Parental Control, 4 GB memory, 512 MB D
IdeaTab A7-40 Tablet, Black, 7" Capacity LCD 1280x800 IPS Multitouch, MTK 8382/8121 QuadCore 1.3GHz, 8GB eMMC, 1GB RAM, GPS,

IdeaTab A7-50 Tablet, Midnight Blue, 7" Capacity LCD 1280x800 IPS Multitouch, 8382/8121 QuadCore 1.3GHz, 16GB eMMC, 1GB RAM, 3

IdeaPad Miix2 10 Tablet, Silver, 10.1" (1920 x1200) Full-HD IPS Multitouch 10-p, Intel Atom QuadCore Z3740 1.86GHz/2MB, 2GB RAM, 64G

IdeaPad Miix2 10 Tablet + Keyboard dock, Silver, 10.1" (1920 x1200) Full-HD IPS Multitouch 10-p, Intel Atom QuadCore Z3740 1.86GHz/2M

G Pad 8.3 - LG V500, Black, 8.3", IPS WUXGA 1920 x 1200, Snapdragon 600 / MSM8960 / 1.7 GHZ / Quad Core, 16GB + micro SD 16GB (

G Pad 8.3 - LG V500, White, 8.3", IPS WUXGA 1920 x 1200, Snapdragon 600 / MSM8960 / 1.7 GHZ / Quad Core, 16GB , 2GB RAM, BT, (A

GPS
Naziv

GPS Nav 2GO447, 4.3" LCD 480x272 pix, MTK 3353 800MHz, Full EU, SRB+RUS maps, 128 MB RAM, 4GB Internal Memory, FM Transmit

GPS Nav 2GO547, 5" LCD 480x272 pix, MTK 3353 800MHz, Full EU, SRB+RUS maps, 4GB Internal Memory, 128 MB RAM, FM Transmitte
GPS Nav 2GO579, 5" Hi Res LCD 800x480, 4GB Internal memory, MTK 3353 800MHz, 128MB DDR3 RAM, 4GB Internal memory, Full EU,

GPS Nav 2GO779, 7" Hi Res Hi Brightness LCD 800x480, 4GB Internal memory, MTK 3353 800MHz, 128MB DDR3 RAM, 4GB Internal mem

Memorije
Naziv
8 GB DDR3L-1600 1.35V SODIMM
4GB RAM 1600 Mhz 1Rx8 PC3L-12800S-11-12-B4 1.35V SODIMM for laptops DELL/HP/TOSHIBA/ACER/LENOVO/APPLE MAC
DDR3 SO-DIMM 4 GB 1600MHz JR CL11 204pin, Bulk
DDR3 SO-DIMM 8 GB 1600MHz JR 204pin CL11 Retail
DDR3 SO-DIMM 8 GB 1600MHz JR 204pin CL11 Bulk
DDR3L SO-DIMM 8 GB 1600MHz TR CL11, Bulk
DDR3L SO-DIMM 8 GB 1600MHz TR CL11, 1.35V, 204pin
DDR3L SO-DIMM 2 GB 1600MHz TR CL11, 1.35V, 204pin
DDR3 SO-DIMM 4 GB 1600MHz JR CL11 204pin, Bulk

Optiki ureaji
Naziv
ThinkPad Ultrabay 12.7mm DVD Burner
ThinkPad CD-RW/DVD-ROM Combo Ultrabay Slim S-ATA (T400/500 and X200 Ultrabase, W500/700)

Baterije
Naziv
Baterija Li-Ion Power Fort, 1500mAh/5.5Whrs, USB/microUSB
Baterija 6-cell 53W/h Li-Ion za Inspiron 1501, 6400,1521, E1505,
Baterija 6-cell 53W/h Li-Ion za Vostro 1000/Latitude 131
SPS BATTERY 8 CELL (PB992A) for: 7400, 8200, 8400, 8500, 8700, 9400, nc8xxx, nw8xxx, nx8xxx Series, 6720t
HP 6-cell 10.6V Li-Ion Primary Battery for mini 5101/5103
HP VK04 Battery
HP BT04 Long Life Battery for 9470m
BB09 Ultra Extended Life Notebook Battery
SX09 Notebook Battery for 2560p
PR06 Notebook Battery, 6 cell, for 4330s/4530s/4535s/4730s/6465b
HP MO06 NB Battery
HP MU06 Long Life Battery
HP MU09 Long Life Notebook Battery (Lithium Ion Extended Lifecycle Battery)
Lenovo G550/G430/G530/G450/Z360/V460 6-cell Battery (57Y6266)
IdeaPad Y560/Y460 6-Cell Li Battery (Black)
IdeaPad S10-3T (Tablet) 8-Cell Li-Ion Battery Black
IdeaPad Y470/Y570 6-Cell Battery
Lenovo B570/G570/G575/G770/V370/V470/V570/Z570 6-cell Battery

Lenovo IdeaPad Y/Z/G 8x 6 Cell (Y480/Y580 Z380/Z480/Z580/Z485/Z585/G480/G580/G485/G585)


ThinkPad Battery 80+ (6 Cell) / Supports Edge 11
ThinkPad Battery 84+ (6 cell)/ Supports Edge E335/ E330/ E325/ E320/ E135/ E130/ E125/ E120
ThinkPad Battery 44+ (6 Cell) / Supports ThinkPad X230, X220
ThinkPad Battery 57+ (6cell) Supports ThinkPad L440/L540/T440p/T540p/W540
ThinkPad T6x->/ R6x->/T500/W500/Z6x->/SL500 series 9 Cell Li-Ion Battery

Napajanja
Naziv
Punjac SLIM 65W AC Adapter sa napojnim kablom za Dell Latitude / Inspiron Laptops
90W Smart AC/Auto/Air Combo Adapter
65W Smart Travel AC Adapter
HP 90W Universal Power Adapter (EU)
IdeaPad 90W AC Adapter (Series U/ Y/ V/ G/ B/ Z) EU
IdeaPad 30W AC Adapter (S10-3,S10-3T,S10-3s netbook)
ThinkPad 90W AC Adapter (Slim Tip) (EU1 countries Power Adapter)
Lenovo 65W DC Travel Adapter

Port replikator
Naziv
Postolje E-Series E-View Notebook Stand
EURO2 Advanced E-Port II with 130W AC Adapter, USB 3.0, without stand
EURO2 Simple E-Port II with 130W AC Adapter, USB 3.0, without stand
SuperSpeed USB 3.0 Docking Station
90W Docking Station
3005pr USB 3.0 Port Replikator
2740p Docking Station

ThinkPad Basic Dock - 65W - EU: 3x USB 2.0 ports/one always-on charging, 1x USB 3.0 port, 1x VGA port, Gigabit Ethernet port, Cable Loc

ThinkPad Pro Dock - 65W EU: 3x USB 3.0, 3xUSB 2.0/ one always-on charging, DVI-D port, DisplayPort 1.2, VGA port, Gigabit Ethernet, Ste

ThinkPad Pro Dock - 90W EU: 1x VGA port, 1x DVI-D port and 1x DisplayPort (only 1 can be active), 3x USB 2.0 ports/one always-on charg

ThinkPad Ultra Dock - 170 W EU: 3x USB 3.0, 3x USB 2.0, 2x DisplayPort, VGA, DVI-D, HDMI, Gigabit Ethernet, Stereo/Mic Combo Audio P

ThinkPad OneLink Dock - Midnight Black, Front Panel: 2x USB 3.0 (One Always-On Mobile Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Po

ThinkPad OneLink Dock - Heatwave Red, Front Panel: 2x USB 3.0 (One Always-On Mobile Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Po

ThinkPad OneLink Dock - Frost Silver, Front Panel: 2x USB 3.0 (One Always-On Mobile Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Port; R

ThinkPad Basic USB 3.0 Dock, Front Panel: 2x USB 3.0 (One Always-On Mobile Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Port ; Rear P

ThinkPad OneLink Pro Dock, Front Panel: 2x USB 3.0 Ports (one with always-on mobile charging), Stereo/Micropohone Combo Audio Port; R

Torbe
Naziv
Notebook Backpack 15,4"
Ranac za notebook 14", sportski, crven
Knit 13" Apple Shuttle, peacock
Knit 13" Apple Shuttle, tannin
Knit 12" Shuttle
Herringbone 16" Shuttle
10" Netbook torba, neopren, crna
Ranac za notebook 14"-15", crn
12" Netbook torba, poliester,crveno /braon
10" Netbook navlaka, neopren, crno/zelena

12" Netbook torba, poliester


Dell professional 16in Business Case
Professional 16in Business Case
Carrycase Dell Half Day 15.6'' Backpack
Alienware Vindicator ranac 17
Dell Tek Ranac 17,3"
Dell Tek Ranac 15,6
Slim Brief Case EURO Black 14"
Ladies Black Tote (Up to 15.6")
Slim Ultrabook Messenger (Up to 15.6")
Slim Ultrabook Professional Top Load Case (Up to 15.6")
Slim Ultrabook Thin and Light Backpack (Up to 15.6")
UltraBook 14" Sleeve Case
UltraBook 15.6" Sleeve Case
HP Essential Backpack
Professional Slim Top Load Case
Professional Leather Case
Business Backpack 17,3"
HP Aria Messenger 15,6"
Slim Brief Case EURO Red 14"
UltraBook 12.5" Sleeve Case
HP Elite Series Designer Tote
Essential Messenger Case 17.3"
HP Signature Topload Case
HP Authentic Topload Case
HP Select 75 White Backpack 16"
HP Signature Messenger Case
Business Top Load Case
HP Case 15" Top Load
HP Notebook 17.3 inch Sleeve
HP 16.1 Messenger
HP Value 16.1 Carrying Case
HP Value 18' Carrying Case
HP Urban Slip Case
HP Value Backpack
IdeaPad Tablet K1 Cover PK100, White, zastitna maska, bela

IdeaPad Tablet K1 Cover PK100, Black, zastitna maska, crna


Futrola BELA i zastitna folija za IdeaTab A3000, Folio Case and Film (White)
Futrola CRNA i zastitna folija za tablet IdeaTab B6000 Yoga 8", Sleeve (Black) + Screen Film
Futrola BELA i zastitna folija za tablet IdeaTab B6000 Yoga 8", Sleeve (White) + Screen Film
Futrola NARANDZASTA i zastitna folija za tablet IdeaTab B6000 Yoga 8", Sleeve (Orange) + Screen Film
Futrola ZELENA i zastitna folija za tablet IdeaTab B6000 Yoga 8", Sleeve (Green) + Screen Film
ThinkPad Professional Backpack 15.6"
ThinkPad Active Backpack Medium 15.6"
ThinkPad 15W Case Sleeve
ThinkPad Slim Essential Backpack
ThinkPad Elegant BackPack
17" Notebook Carry Bag Classic BG-3680Cp
15.6" Notebook Carry Bag - Oslo - Brown
10 Soft Fiber Sleeve for tablets
14 Ultrabook Sleeve
Verso Universal Folio Stand for 10" tablets - black
8" Anti-shock Bubble Sleeve for tablets - grey
8" Anti-shock Bubble Sleeve for tablets - pink
8" Anti-shock Bubble Sleeve for tablets - blue
eLiga Elegant Folio Stand with stylus for iPad mini - black
Verso Universal Folio Stand for 10" tablets - grey
Verso Universal Folio Stand for 10" tablets - blue
Jeans Folio Stand for 10 tablets
8" Anti-shock Bubble Sleeve for tablets - black
Stick&Go Folio Case with stand for 7-8" tablets
Stick&Go Folio Case with stand for 10" tablets
ANTI-SHOCK BUBBLE SLEEVE FOR 7-8'' TABLETS - HEXAGONS
ANTI-SHOCK BUBBLE SLEEVE FOR 7-8'' TABLETS - SQUARES
ANTI-SHOCK BUBBLE SLEEVE FOR 10'' TABLETS - HEXAGONS
ANTI-SHOCK BUBBLE SLEEVE FOR 10'' TABLETS - SQUARES
Verso Universal Folio Stand for 7-8" tablets - blue
FOLDER X NETBOOK/SUBNOTEBOOK 10"/11" BLU
FOLDER X NETBOOK/SUBNOTEBOOK 10"/11" ROSO
FOLDER X NOTEBOOK 13"/14" WS BLU
FOLDER X NOTEBOOK 13" ROSSO
FOLDER X NOTEBOOK 15.6" NERO
FOLDER X NOTEBOOK 15.6" BLU
FOLDER X NOTEBOOK 15.4"/16" WS ROSA
FOLDER X NOTEBOOK 15.4"/16" WS VIOLA
FOLDER X NOTEBOOK 15.4"/16" WS ROSSO
FOLDER X NOTEBOOK 17"/18.4" WS NERO
FOLDER MICROFIBRA NETBOOK 11" NERO SECOND SKIN
COMPUTER BAG M X PC 15.4"- BLUE
COMPUTER BAG GIORNO X PC 15.4" COFFEE
BORSA STUDIO 13" VIOLA
BORSA STUDIO 13" ROSSO
BORSA TONDA X NETBOOK 15.6"/MBP 15" NERO

BORSA ULTRA LARGE X 15.6" NERO


BORSA YOUNGSTER X 14"PC/15.4"APBLU SCURO
BORSA YOUNGSTER X 13"PC/AP GIALLO
Alba Medium Stylish two tone nylon womans bag for Apple 14"iBook/15"PowerBook/15,4"MacBook Pro
WORK-OUT PC X NETBOOK - NERO
WORK-OUT PC LARGE - BLU
WORK-OUT PC LARGE (FOR 14"/15") - RED AT WORK
WORK-OUT PC XL (FOR 15.4") - BLACK AT WORK
WORK-OUT PC X LARGE - BLU

Ostale opcije
Naziv
Tablet Car Headrest Holder, universal
Tablet Car Headrest Holder, universal
Tablet Stand, up to 11.6", Four stage adjustable tilt angle, Glosy finish, Black
Switch Cover for Inspiron 5110, La Pazitively Hot!, Designe by OPI
Switch Cover for Inspiron 5110, Lovers in Morning
Switch Cover for Inspiron 5110, Amira
Switch Cover for Inspiron 5110, Horizontal Purple
Switch Cover for Inspiron 5110, Sangeet
Univrzalni punjac za tablet/smartphone 3.5mm (iglica)/2A
Adjustable Display Stand
HP Executive Tablet Pen
HDMI to VGA Adapter
3D Active Shutter Glasses
Notebook Lock w/ Key, 1.8m
Ideapad Tablet K1 Keyboard with Dock KD101A, tastatura za tablet (78Y7333)
HDMI to VGA adapter CH580
ThinkPad Mobile Broadband Global Half Wireless WAN
ThinkPad Tablet 2 Bluetooth Keyboard with Stand - US English
USB Numeric Keypad
ThinkPad Adjustable Notebook Stand
ThinkPad Serial (RS232)/ Parallel (LPT) Port Ultrabay Adapter (T60/T61)
Lenovo Security Cable Lock
AC adapter with micro USB, for charging mobile phones, tablets, multimedia players...
Keyboard and leather case for all 10in Internet Tablet devices, universal, USB 2.0, black
Universal windshield holder for tablets, GPS devices, mobile phones... dual suction cup
EASY Guard Cable Lock for netbooks
Stylus Pen - Black
Notebook Cooling Stand Xstream Breeze
Executive Folio Stand with Bluetooth Keyboard for iPad
Stylus Pen - Silver
Stylus Pen - Blue
Stylus Pen - Pink
BYLOO STYLUS & BALLPOINT PEN - MOSAIC
BYLOO STYLUS & BALLPOINT PEN - DOTS
BYLOO STYLUS & BALLPOINT PEN - TARTAN

Stylus Pen - Red

Oprema za GPS
Naziv
GPS sunshade for 4.3 and 5in devices
Full EU maps IGO 8 with Serbia (NavNgo+Teleatlas), SD Card 2GB
Anti Slip pad, Silicone, highly sticky, for holding sunglasses, glasses box, GPS, PDA, Mobile phones...
Universal GPS and mobile phone holder for motorcycles and bicycles
Garmin Mobile XT + SCG Route Bundle

Brand raunari i serveri


Radne stanice
Naziv
OptiPlex 3010 DT i5-3470, 2GB DDR3, 500GB SATA, DVD+/-RW ,Radeon 7470 1GB, Win. 7 Pro 64bit, English Microsoft Office 2010

Optiplex 3020, SFF, Celeron G1820 (DC, 2MB Cache, 2.7GHz), 2GB 1600MHz DDR3, 500GB SATA, NoOptical,YU Kbrd,Mouse, Ubuntu 12

Optiplex 3020, SFF, Celeron G1820 (DC, 2MB Cache, 2.7GHz), 2GB 1600MHz DDR3, 500GB SATA, DVDRW,YU Kbrd,Mouse, Ubuntu 12,

OptiPlex 7010 DT, i3-3240 (DC, 3.40GHz, 3MB, w/ HD2500), 4GB DDR3, 500GB SATA, 16xDVDRW, YU Kbrd/mouse, Win7 PRO 64Bit, ser

Dell Optiplex 3020, MT, Pentium G3240 (DC, 3.1 GHz, 3MB, w/HD Grap.), (1x4GB) DDR3 1600MHz, ,500GB SATA, Int Graph., 16X Half He
OptiPlex 3020,MT,Celeron G1820 (DC, 2MB Cache, 2.7GHz),4GB RAM, 500GB HDDDVD RW, Win 7 PRO,Kbrd/Mouse ,

OptiPlex 7010 DT, Core i5-3470 3.20 GHZ w HD2500, 4GB DDR3, 500GB SATA, 16x DVD+/-RW ,WIN7PRO, WIN8.1PRO lic/media, YU ke

Optiplex 7010 DT, Intel Core i5-3470 (QC, 6MB, 3.20GHz w/HD2500 Graph.), RAM 4GB (1X4GB) 1600 MHz DDR3 Non-ECC, HDD 500GB S

Optiplex 3020 SFF, Intel Core i3-4130 (DC, 3MB ,3.40 GHz, w/HD 4400 Graph), RAM 4GB, HDD 500GB SATA, DVD RW, Int.Graphic, YU 2

Dell Optiplex 3020,MT,Intel Core i3-4150 (DC, 3.5 GHz, 3MB, w/HD Grap. 4400), (1x4GB) DDR3 1600MHz, 500GB SATA ,Int Graphics, 16X

Dell Optiplex 3020,MT,i3-4150 Processor (DC, 3.5 GHz, 3MB,HD Grap. 4400),1x4GB DDR3,500GB 3.5inch SATA, 16X Half Height DVD+/-R

Dell Optiplex 3020,SFF,Intel Core i3-4150 (DC, 3.5 GHz, 3MB, w/HD Grap. 4400), (1x4GB) DDR3 1600MHz, 500GB SATA ,Int Graphics, 8X
Dell Optiplex 9020MT|i7-4790|W7Pro64|8GB|1TB|

OptiPlex 3011 AiO 20" Touch, i3-3240 (DC, 3.40GHz, 3MB), 1x4GB 1600MHz DDR3L,500GB 3.5inch SATA HDD, DVD+/-RW Slim, Wireles

OptiPlex 9020 AiO, 23" Non Touch, i3-4130 (DC, 3MB, 3.40 GHz, w/HD 4400 , 1x4GB 1600MHz DDR3L, 500GB 3.5inch SATA (7,200 Rpm

OptiPlex XE2 SFF, Pentium G3420 (DC, 3M Cache, 3.20GHz, w/ HD Graphics), RAM 4GB 1600, HDD 500GB SATA, Kbrd/Mouse, WIN 7 Pr
Precision T5610

Compaq 6300 Pro, Core i3-3220 (3.30 GHz), Intel Q75, 2GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, Gigabit Ethernet, W
Pro 3500, G2030, Intel H61, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS
Pro 3500, Core i3-3240, Intel H61, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS
Pro 3500, G2030, Intel H61, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Win 8.1 Pro to Win 7 Pro 64
Pro 3500, G1620, Intel H61, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS
ProDesk 800 G1, i5-4570 (3.2GHz), 8GB, DVDRW, HD 4600, 1TB, Win 7 Pro 64, Tower

Pro 3500 Core i3-2120 (3.30GHz), Intel H61, 2GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS, M

Envy Recline 23-k080ea AiO Core i5-4570T (2.9GHz),Intel H87, 8GB DDR3, 1TB SATA, NVIDIA GeForce GT 730A 1GB, Wireless Keyboard

IdeaCentre C240 All-In-One (White) DC 1017 1.6GHz/2MB, Intel NM70, 4GB, 500GB 7200rpm, 18.5" LED HD 1366x768, Intel HD, WebCam

IdeaCentre Q190 DC 1017 1.6GHz/2MB, 4GB, 500GB, Intel HD Graphics, GLAN, WiFi b/g/n, 2xUSB 3.0, 4xUSB 2.0, S/PDIF, VGA, HDMI, 6

IdeaCentre C240 All-In-One (Black) DC 1017 1.6GHz/2MB, Intel NM70, 4GB, 1TB 7200rpm, 18.5" LED HD 1366x768, Intel HD, WebCam HD

IdeaCentre H500s, Cel-QuadCore J1850 2.0GHz/ 2MB, Baytrail, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD Graphics, CR 7-1, Keyboard/

IdeaCentre C360 All-In-One (White) Dual Core G3240T 2.7GHz/3MB, Intel H61, 4GB, 500GB 7200rpm, 19.5" LED HD+ 1600x900, Intel HD,

IdeaCentre H500s, Pentium-QuadCore J2900 2.7GHz/ 2MB, Baytrail, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD Graphics, CR 7-1, Keybo

ThinkCentre E93 Core i5-4440 3.1GHz/6MB, Intel B85, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD 4600 Graphics, KeyboardYU/Mou
ThinkCentre E73 Dual Core G3220 3.0GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics, p/s180W,

ThinkCentre E73 Core i3-4130 3.4GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics, p/s180W, KeyboardYU
ThinkCentre E73 Dual Core G3220 3.0GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics p/s180W,

ThinkCentre E73 Dual Core G3220 3.0GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics, KeyboardYU/Mous

ThinkCentre E73 Dual Core G3220 3.0GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics, KeyboardYU/Mous

ThinkCentre E73 Core i3-4130 3.4GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics, p/s180W, KeyboardYU
ThinkStation E32 Xeon 4C E3-1220v3 3.1GHz/8MB, Intel C226, DDR3 4GB (1600), HDD 1TB/7200, NVIDIA Quadro 410 512MB, DVDRW,
ThinkCentre M72e Core i3-3240 3.4GHz/3MB, Intel H61, DDR3 4GB(1600), HDD 500GB/7200, Intel HD Graphics 2500, p/s 280W,

Opcije za radne stanice


Naziv
Bracket & SATA Cable for 3.5" HDD for MT
Adapter Card : Serial Port/PS2 Adapter Card (Low Profile) (Kit)

Serveri
Naziv
MD3200i External iSCSI RAID 12 Bays Array with Single Controller
PowerEdge T620, 2xE5-2620 2.00GHz, 15M, 6C,NoRAM, NoHDD 3.5-in, H310, DVD RW, 2x750W, iDRAC7 Expr.

PowerEdge T20, Intel Xeon E3-1225v3 (3.2GHz, 8M Cache,4C/4T, Turbo, 84W), 4GB 1600MHz UDIMM, 1TB SATA, Intel RAID, NoODD, 29

PowerEdge T20, Intel Xeon E3-1225v3 (3.2GHz, 8M Cache,4C/4T, Turbo, 84W), 2x4GB 1600MHz UDIMM, 2x1TB SATA, Intel RAID, NoOD
PowerEdge R320, 2420

PowerEdge R520, 1x Xeon E5-2407 v2 (2.40GHz, 10M, 4C), 8GB RDIMM, LV, Single Rank, x4, No HDD,8x 3,5"bays H310,8xDVDRW, 2x75
PowerEdge R520, 2420

PowerEdge R720, 1x Xeon E5-2609v2 ( 2.5GHz, 10M, 4C), NoRAM, 8x3,5" HDD bay, NoHDD,.H710 512GB , 8xDVDRW, 2x750W PS, Bro
PowerEdge R720 2620
PowerEdge R210II- 2x 3.5 Cabled, E3-1220v2 (3.1GHz, 4C/4T, 8M ), 4GB UDIMM, No HDD's, S100 RAID
PowerEdge R210II- 2x 3.5 Cabled, E3-1230v2 (3.3GHz, 4C/8T, 8M) , 4GB UDIMM, No HDD's, S100 RAID, iDRAC 6 Express
PowerEdge R210II- 2x 3.5 Cabled, E3-1240v2 (3.4GHz, 4C/8T, 8M) , 4GB UDIMM, No HDD's, S100 RAID, iDRAC 6 Express

Power Edge R720, Xeon E5-2609 2.40GHz,10M Cache, 6.4GT/s QPI, No Turbo, 4C, 80W, 8GB RDIMM, 1600MT/s, LV, Single Rank, x4, 2x
PowerEdge T110II- 4x3.5 Cabled, E3-1220v2, 4GB UDIMM, No Hard Drive, S100 RAID
PowerEdge T320,2407
PowerEdge T320,2420
PowerEdge T420, 2420

System x3100 M4, Xeon 4C E3-1220v2 69W 3.1GHz/1600MHz/8MB, 1x4GB, 2x1TB SS 3.5in SATA, SR C100, Multi-Burner, 350W p/s, Tow
System x3250 M5, Xeon 4C E3-1220v3 80W 3.1GHz/1600MHz/8MB, 1x4GB, O/Bay SS 3.5in SATA, SR C100, 300W p/s, Rack

System x3250 M5, Xeon 4C E3-1220v3 80W 3.1GHz/1600MHz/8MB, 1x4GB ECC DDR3 1600MHz UDIMM, 4x 2.5" HDD Open bays SAS/SA

System x3500 M4, Xeon 6C E5-2620v2 80W 2.1GHz/1600MHz/15MB, 1x8GB ECC DDR3 1600MHz LP RDIMM, O/Bay HS 2.5in SATA/SAS

System x3550 M4, Xeon 6C E5-2620v2 2.1GHz/15MB L3/1600MHz FSB, Intel C604, 1x 8GB ECC DDR3 1600MHz, 8x 2.5" HDD Open bays

System x3650 M4, Xeon 6C E5-2620v2 2.1GHz/15MB L3/FSB 1600MHz, Intel C604, 1x 8GB ECC DDR3 1600MHz, 2x 300GB SAS 10k 2.5"

Opcije za servere
Naziv
Internal Dual SD Module (SD Cards to be ordered separately) - Kit
Riser with additional x16 PCIe Slot for x8 HDD, 2x PCIe chassis with 2 CPUs R620
RAM 4GB Dual Rank LV UDIMM 1333MHz, R210II/T110II
RAM 8GB Dual Rank LV RDIMM 1333MHz - Kit R320/R420/R520/R620/R720/T320/T420/T620
RAM 2GB, 1600MHz, Single Rank UDIMM, x8 - Kit
8GB Single Rank RDIMM 1600MHz - Kit
RAM 4GB RDIMM, 1600MT/s, Low Volt, Single Rank, x8 Data Width
RAM 8GB RDIMM, 1600MT/s, Low Volt, Single Rank, x4 Data Width
RAM 4GB (1x4G) 1600Mhz Single Ranked x4 Data Width UDIMM Low Volt za PE T20/R210/T110II
RAM 4GB DDR3-1333MHz ECC RDIMM Low Voltage Dual Rank
HDD 1TB SATA 7.2k 3.5" HD Hot Plug Fully Assembled - Kit R320/R420/R520/R720/T320/T420

HDD 300GB SAS 6Gbps 15k 3.5" HD Hot Plug Fully Assembled - Kit
HDD 300GB SAS 6Gbps 10k 2.5" Hybrid HD Hot Plug in 3.5" Carrier Fully Assembled
HDD 1TB Near-Line SAS 6Gbps, 3,5-in, 7,2K RPM Hard Drive (Hot-plug)
HDD 300GB, SAS 6Gbps, 2.5-in, 10K RPM Hard Drive (Hot-plug)
HDD 500GB SATA 7.2k 3.5" HD Cabled Non Assembled - Kit
HDD 300GB, SAS 6Gbps, 15K , 2.5-in, Hybrid Hard Drive (Hot-plug) in 3.5-in Carrier
HDD 4TB Near-Line SAS 6Gbps 7.5k 3.5" HD Hot Plug Fully Assembled - Kit
HDD 500GB SATA Entry 7.2K RPM 3.5" HD Cabled - Kit
HDD 500GB SATA Entry 7.2K RPM 3.5" HD Cabled - Kit
SATA Cable and Power Expansion Cable for installation of Optical Drive T20
HDD 1TB SATA Entry 7.2K RPM 3.5" HD Cabled - Kit
PERC H310 Integrated RAID Controller R420/520/620/720
PERC H710 Integrated RAID Controller, 512MB NV Cache, Mini-Type - Kit
PERC H710p Integrated RAID Controller, 1GB NV Cache, Mini-Type - Kit
PERC H310 Integrated RAID Controller, Full Height Adapter-Kit, T320, T420, T620
CPU Heat Sink for Additional Processor, 115W, R620 - Kit
CPU Heat Sink, PowerEdge R720/R720xd
16X DVD+/-RW Drive SATA, za T20 SATA Cable to be ordered separately - Kit
Rack Power Cord, 2M/6.5Ft, C13 to C14, PDU Style, 12 Amps - Kit
Power Supply, 495W, Hot-plug - Kit
Power Supply, 750W, Hot-plug - Kit
Power Supply, 350W, Hot Plug - Kit
Cable for PERC H200 Controller for R210 II Chassis - Kit
Cable for PERC H200 Controller for T110 II Chassis - Kit
DELL DRMK-77 for Dell only 0U KVM mounting braket for Dell 185FPM and DKMMLED185 LED KMM Console
Windows Server 2008 R2 SP1, Foundation Edition, 64bit, English - ROK Kit
Windows Server 2012, Foundation Edition - ROK Kit
Cable 5m LC-LC
Controller RAID5 Embedded MegaRAID SW LSI
HP 1TB 3G SATA 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Remarket Hot Plug Hard Drive
Power Supply 550W High Efficiency Platinum AC
CPU Intel Xeon 6C Processor Model E5-2620v2 80W 2.1GHz/1600MHz/15MB
DDR3 16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC 1600MHz LP RDIMM
DDR3 8GB (1x8GB, 2Rx8, 1.35V) PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz LP UDIMM
Integrated Management Module Advanced Upgrade
ServeRAID M5100 Series Battery Kit for IBM System x
ServeRAID M5100 Series 1GB Flash/RAID 5 Upgrade for IBM System x
Microsoft Windows Server CAL 2012 (5 Device) - Multilanguage
SDRAM 256MB PC2100 ECC (x205, x305)
Cable Euro 10A C13 CEE 7/7 (2.8M)
Power Cable ( Rack) 1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14
HDD SCSI 146GB 3.5in 10K-rpm HotSwap
Controller ServeRAID 8s SAS/SATA PCI-E 8x RAID 1,1E,10,5 (x3250, x3200)
Tape LTO Generation 4 Media 5 Pack Option
Intel Dual Port Ethernet Server Adapter
HDD 300GB 10K 6Gbps SAS 2.5in SFF G2HS (90Y8877)
HDD 600GB 10K 6Gbps SAS 2.5" SFF G2HS

ServeRAID M5110 SAS/SATA Controller for IBM System x


x3650 M4 Remote Supercap and Battery Tray
HDD 500GB 2.5in SFF 7.2K 6Gbps NL HS SAS
Rack Cabinet S2 25U St. Rack
Power Supply 550W High Efficiency Platinum AC
FC Cable, LC-LC, 3.0 meters
FC HBA, 4Gbps, Single Channel, PCI-X 2.0 64-bit, LC-style connector, standard/low profile
Cleaning cartridge, DDS/DAT Cleaning II
Data cartridge, DAT 160, DDS6 (80GB nat./160GBcomp.)
Tape Media LTO Ultrium Generation 1 (100/200) Data Cartridges

PiN raunari
Raunari AMD
Naziv
SMART BOX AMD-3850x4/AM1/4GB/500GB/DVD-RW
SMART BOX 3850-x4/AM1/4GB/500GB/R5-230-1GB/DVD-RW
SMART BOX AMD-5150-X4/AM1/8GB/1TB/GT630-2GB/DVD-RW

Raunari INTEL
Naziv
SMART BOX G1610/H61/4G/500G/G210-1G/DVDRW
SMART BOX i3-4150/H81/4GB/500GB/DVD-RW
SMART BOX G3220/H81/4GB/500GB/DVD-RW
SMART BOX i5-4460/H81/4GB/1TB/DVD-RW/M46-520W

Software
Software licence
Naziv
ACDSee v5.0 Site Licence (5 User)

Software OEM
Naziv
SBS PremAddCALSt 2011 64Bit 1pk OEM 1 Clt Device CAL
Win GGK 8.1 x64 Eng Intl 1pk DSP ORT OEI DVD
Win SL 8.1 x64 Eng Intl 1pk DSP OEI EM DVD
Win SL 8.1 x32 Eng Intl 1pk DSP OEI EM DVD
Win Pro GGK 8.1 x64 Eng Intl 1pk DSP ORT OEI DVD
GGK-Win Home Basic 7 SP1 32-bit Serbian Latin Legalization DSP OEI DVD
GGK-Win Pro 7 32-bit/x64 SP1 English Legalization OEM DVD
SBS Prem 2008 Device CAL Ste 1Clt 1pk OEM
Win Home Basic 7 SP1 32-bit English EM 1pk DSP OEI DVD
Win Home Basic 7 SP1 64-bit English EM 1pk DSP OEM DVD
Win Pro 8.1 x64 Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Win Pro 8.1 x32 Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Win Pro 7 SP1 32-bit English 1pk DSP OEI DVD LCP
Win Pro 7 SP1 64-bit English 1pk DSP OEI DVD LCP
Win Svr Essentials 2012 R2 x64 English 1pk DSP OEI DVD 1-2CPU
Win Home Prem 7 SP1 32-bit English 1pk DSP OEI DVD LCP
Win Ult 7 SP1 64-bit English 1pk DSP OEI DVD LCP
Windows Svr Std 2012 R2 x64 English 1pk DSP OEI DVD 2CPU/2VM

Win Svr Std 2008 R2 w/SP1 x64 ENG 1pk DSP OEI DVD 1-4CPU 5Clt LCP
Windows Server CAL 2012 English 1pk DSP OEI 5 Clt Device CAL
Windows Server CAL 2012 English 1pk DSP OEI 5 Clt User CAL
Win 8.1 x64 Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Win 8.1 x32 Eng Intl 1pk DSP OEI DVD

Software Retail
Naziv
ACDSee V5.0 Retail Box
Access 2013 32-bit/x64 English DVD
WAU WinStrtr to HPrem 7 English UPG
Win Pro Pack 8.1 32-bit/64-bit Eng Intl PUP non-EU/EFTA Medialess Win to Pro MC
Office365 Home Prem 32/64 English Subscr 1YR CEE Only EM Medialess
Office Home and Student 2013 32/64 English CEE Only EM DVD
Win Pro 8.1 32-bit/64-bit Eng Intl non-EU/EFTA DVD
L2 LifeChat LX-3000 Win USB Port EMEA EFR EN/AR/CS/NL/FR/EL/IT/PT/RU/ES/
Office Home and Business 2013 32/64 English CEE Only EM DVD
Office Home and Business 2013 32/64 Serbian Latin CEE Only EM DVD
Pinnacle Software Media Converter
Pinnacle Software Studio ver 11 Retail
Pinnacle Software Studio ver 11 Plus Retail
Pinnacle Software Studio ver 11 Ultimate Retail

Periferija
Laserski tampai
Naziv
A4 LaserJet P2035 Printer, 30 ppm, 16 MB, 600 dpi, USB 2.0, IEEE 1284-C parallel
A4 LaserJet Enterprise P3015d Printer, 128 MB, 40 ppm, 1200 dpi, USB 2.0, Duplex
A4 LaserJet Pro P1102 Printer, 2 MB, 18 ppm, 600dpi, USB 2.0
A4 LaserJet Pro P1102w Printer, 8 MB, 18 ppm, USB 2.0, WiFi
A4 Color LaserJet Enterprise CP5525dn Printer, 600dpi, 1 GB, 30 ppm, USB 2.0, LAN, Duplex
A4 LaserJet Pro P1606dn Printer, 32 MB, 600 dpi, USB 2.0, LAN, Duplex
A4 LaserJet Pro CP1025nw Color Printer, 128 MB, 16ppm/4ppm, 600 dpi, USB 2.0, LAN, e-print, WiFi
A4 LaserJet Pro 200 color Printer M251nw, 128 MB, 14 ppm, 600dpi, USB 2.0, LAN, WiFi
A4 LaserJet Pro 400 Printer M401a, 1200dpi, 128 MB, 33 ppm
A4 LaserJet Pro 400 M401d Printer, 33 ppm, 128 MB, 1200 dpi, USB 2.0, Duplex
A4 LaserJet Pro 400 Printer M401dn, 256 MB, 33 ppm, 1200dpi, USB 2.0, LAN, Walk-up USB, Duplex
A4 LaserJet Pro CP1025 Color Printer, 128 MB, 16ppm/4ppm, 600 dpi, USB 2.0,
A4, Phaser , 1200dpi, 33ppm, 32+4MB, PCL6;PS3, USB/Parallel, Ethernet, max 100K pages per month

Multifunkcijski laserski ureaji


Naziv
A4 LaserJet Pro 200 color MFP M276n, Print-copy-scan-fax, 256 MB, 14 ppm, 600 dpi, USB 2.0, LAN
A4 LaserJet Pro 200 color MFP M276nw, Print-copy-scan,fax, 256 MB, 14 ppm, 600 dpi, USB 2.0, LAN, WiFi
Color LaserJet Pro MFP M476dn
A4 LaserJet Color Pro MFP M177fw
A4 LaserJet Pro M125nw Multifunction
A4 LaserJet Pro M127fw Multifunction

Potroni materijal za laserske uraje

Naziv
Paper for color laser printer 500 pages A3, 105g.
Paper for color laser printer 500 pages A3+, 209g.
Toner Cyan for LBP-5000, LBP-5100, 2000pages
Toner Magenta for LBP-5000, LBP-5100, 2000pages
Toner Yellow for LBP-5000, LBP-5100, 2000pages
Toner for LBP-3460, 6000pages
Toner for LBP-3460, 12000pages
Toner for LBP-3260, 10000pages
Toner for HP 4L/4P (5N) (435)
HP, FG, Toner for MFP 3035, 3027
Toner FX-3 for L60, L90, L2XX, L300, L350, L360, L4000, 3000 pages
Toner FX-10 for L100, L120, MF4XXX, MF46XX, 2000 pages
Toner EP-27 for LBP-3200, MF31XX, MF32XX, MF56XX, MF57XX, 2500pages
Toner Q2612A/CRG703 for LBP2900, LJ10XX, LJ30XX, 2000 pages
Toner Q5949A for LJ1160, 1320, with Chip, 2500 pages
Toner 6511A for LJ24XX with Chip, 6000 pages
Toner Cyan Q6001A/CRG707C for LBP5000, 5100, LJ1600, LJ26XX, CM1015MFP, 2000 pages
Toner Yellow Q6002A/CRG707Y for LBP5000, 5100, LJ1600, LJ26XX, CM1015MFP, 2000 pages
Toner Magenta Q6003A/CRG707M for LBP5000, 5100, LJ1600, LJ26XX, CM1015MFP, 2000 pages
Toner Q7551A for LJ3005, 6500 pages
Toner CB435A for P1005, 1006, LBP3010 CRG712 1500 pages
Toner CB436A HP1006, 1505
Toner CB540A black for HP LJ 1215
Toner CB541A cyan for HP LJ 1215
Toner CB542A yellow for HP LJ 1215
Toner CB543A magenta for HP LJ 1215
Toner HP LaserJet P3015/CE255A Black
Toner HP LaserJet P1566/CE278A Black
Toner HP LaserJet P1102/CE285A XT
Toner HP LaserJet 2055 black/CE505A
Toner HP LaserJet CP5225/CE740A/ Black
Toner HP LaserJet CP5225/CE741A/ Cyan
Toner HP LaserJet CP5225/CE742A/ Yellow
Toner HP LaserJet CP5225/CE743A/ Mangenta
Toner HP LaserJet M4555/ CE390A
Toner HP LaserJet Pro 300/400/CE411A/Cyan
Toner HP LaserJet Pro 400MFP/CF280A
Toner za Samsung CLP-320/325/CLT-K4072S/ELS
Toner for Samsung ML-1660/1665, (MLT-D1042S)
Toner for Samsung ML-1910, SCX4600 , (MLT-D1052L)
Toner za Samsung SCX-4521F/FG
Toner FX-3 for L-200, 250, 260, 295, 300, 350, 3000pages
Toner EP-87 / C9702A Yellow for LBP 2410, LJ 1500, 2500, 4000pages
Toner EP-87 / C9703A Magenta for LBP 2410, LJ 1500, 2500, 4000pages
Drum Cartridge EP-87 / C9704A for LBP 2410, LJ 1500, 2500, 20000pages
Toner CRG707C / Q6001A Cyan for LBP 5000, LJ 1600,2600N,2605DN,2605DTN, CM1015 MFP, 2000pages

Toner Q5942A for LJ 4250, 4350, 10000pages


Toner Q1339A for LJ 4300, 18000pages
Toner ML-1210 for Samsung ML-1010, 1020, 1210, 1220, 1250, 1430, 3000pages
Drive Assy, for WC118
Toner for WC PE120/120i, 5000 pages
Toner Black for Phaser 7700, 5000 strana
Toner black for Phaser 3400
Toner Magenta for Phaser 6110 / 6110N / 6110MFP/S / 6110MFP/X, 1000 pages
Toner for WC 5020, 2 x 6300 pages
Toner Yellow for Phaser 6130, 1900 pages
Toner black for 5550 , 35000pages
Imaging unit for Phaser 6120N/6115MFP/D ,20 000 (black) or 10 000 (color)
Toner Black for Phaser 3116
Toner Magenta for Phaser 6120N/ 6115MFP/D ,1500 pages
Toner for Phaser 4510, Hi-Cap, 19000 pages
Toner Magenta for Phaser 6180 / 6180MFP/N / 6180MFP/D, Srandard cap, 2000 pages
Toner Yellow for Phaser 6180 / 6180MFP/N / 6180MFP/D, Srandard cap, 2000 pages
Fuser Assy 220V

InkJet tampai
Naziv
A4 Deskjet Ink Advantage 1015 Printer, 600x600dpi, (crna)7 ppm/4 ppm(u boji),
A4 Officejet Pro X451dw Color Printer, 1200 x1200dpi, (crna) 55 ppm/55 ppm(u boji), Duplex, ePrint, USB 2.0, Wireless
A4 HP Officejet 100 mobile printer, 64 MB, (crna)5 ppm/3.5 ppm(u boji), 4800 x 1200 dpi
A4 Deskjet P251dw Color Printer, 1200 x1200dpi, (crna) 20 ppm/15 ppm(u boji), ePrint, USB 2.0

Multifunkcijski InkJet ureaji


Naziv
A4 Officejet Pro 8610 e-All-in-One Print, copy, scan, fax, Web, A4, 31/31ppm, 128MB, ADF, USB 2.0, WLan
A4 Officejet Pro 8620 e-All-in-One, Print-copy-scan-fax, 128 MB, 4800x1200dpi, (crna)21 ppm/16.5 ppm(u boji), USB 2.0, LAN, WiFi
A4 Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One Print-copy-scan, 4800x1200dpi, scan 1200dpi, USB 2.0, Wireless
A4 Deskjet Ink Advantage 1515 All-in-One Print-copy-scan, 4800x1200dpi, scan 1200dpi, USB 2.0,

A4 Deskjet Ink Advantage 4645 e-All-in-One Print-copy-scan-fax, Color 4800x1200dpi, Black 1200 x 600 dpi, scan 1200dpi, Color 5.2 ppm,B
A4 Officejet 6100 ePrint
OfficeJet 7110 A3 WiFi wPrint
OfficeJet P276dw All-in-One Print-copy-scan-fax 512 MB, (crna)20 ppm/15 ppm(u boji) 1200 x 1200 dpi, USB 2.0,
A4 Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One Print-copy-scan, 4800x1200dpi, scan 1200dpi, USB 2.0, WiFi

A4 Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One Print-copy-scan, 128 MB, 4800x1200dpi, scan 1200dpi, (crna)12 ppm/8.5 ppm(u boji), USB 2.0
A4 Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One Print-copy-scan, 64 MB, 4800x1200dpi, scan 1200dpi, USB 2.0, WiFi
A4 Officejet Pro 6830 e-All-in-One Print-copy-scan-fax, (crna)18 ppm/24 ppm(u boji) 600 x 1200 dpi, 1GB, USB 2.0, LAN, Wi-Fi

Kertridi za InkJet ureaje


Naziv
Ink 3 Color Tank Magenta (6000,S400,S500,S600,i550)
Ink 3 Color Tank Yellow (6000,S400,S500,S600,i550)
Ink CLI-8B Black Tank, 490 pages(5%) (iP4200, 5200)
Ink CLI-8M Color Tank Magenta, 490 pages(5%) (iP4200, 5200)
Ink 41 Tri-Color Catridge

Papiri za InkJet
Naziv

Paper Glossy Photo 10 Pages, 170g, 10x15cm

Potroni materijal za matrine tampae


Naziv
Black ribon for DFX-9000

Oprema za tampae
Naziv
250-sheet Paper Feeder

Skeneri
Naziv
A4 Scanjet 300 Flatbed Photo Scanner, 4800 dpi, 48-bit, USB 2.0
A4 Scanjet 200 Flatbed Photo Scanner, 2400 dpi, 48-bit, USB 2.0

Projektori
Naziv
Projector portable, DLP, XGA (1024x768), 3000 ANSI, 13.000:1, 2.6kg
Projector portable, DLP, SVGA, 2800 ANSI, 3.000:1, 3D ready, 2.2kg
Projector smart portable, LED, WXGA, 700 ANSI, 15.000:1, 470g, HDMI, USB, 3D
Projector smart portable, LED, WXGA, 500 ANSI, 15.000:1, 470g, HDMI, USB, WIDI
Projector Corporate, DW120, 1280x800, 3LCD, 2600 Lumens, 2500:1, HDMI, 210W Lamp (7000h), Bag, 2.5kg
Projector Corporate, DX120, 1024x768, 3LCD, 2600 Lumens, 2500:1, HDMI, 210W Lamp (7000h), Bag, 2.5kg
Projector Corporate, DX140, 1024x768, 3LCD, 3200 Lumens, 2500:1, HDMI, 210W Lamp (7000h), Bag, 2.5kg
Projector Education, EW276, 1280x800, 3LCD, 3700 Lumens, 3000:1, HDMI, USB, LAN, 210 Lamp (7000h), 3.9kg
Projector Education, EX246, 1024x768, 3LCD, 3200 Lumens, 3000:1, HDMI, USB, LAN, 210 Lamp (7000h), 4kg
Projector Education, EX276, 1024x768, 3LCD, 3700 Lumens, 3000:1, HDMI, USB, LAN, 210 Lamp (7000h), 4kg
Projector Installation, FHZ55, 1920x1200, 3LCD, Laser Light Source, 4000 Lumens, 8000:1, HDMI, LAN, Lamp-free 20.000h , White, 11kg.
Projector Ultra short throw, SW526, 1280x800, 3LCD, 2500 Lumens, 2500:1, HDMI, USB, LAN, 6,9 kg

Oprema za projektore
Naziv
Projector Lamp for M400
Lamp for BS275, BX275, 181W
Lamp for Projector, VPL-DX120/DW120/DX140/DX145, 210W, 7000h
Lamp For VPL-EX100, EX120, EX145, EX175
Lamp For PX10, PX15, PS10
Projection Screen, 180x180cm (70"x70"), Wall, Format 1:1, Roller
Projection Screen, 203x203cm (80"x80"), Wall. Electric, Format 1:1, Roller
Projection Screen, 244x244cm (96"x96"), Wall, Electric, Format 1:1, Roller
VEGA Standard Mobile Stand for Interactive Whiteboard
Trolley for Projector, TL, 3 x Shelf, Adjustable Height 470-750mm, Black
Trolley for Projector, TS, Shelf size 400x400mm, Adjustable Height 520-800mm, Black
Interactive Board 77"
Interactive Board 77" Dual pen

UPS
Naziv
Line Interactive UPS 1500VA/900W, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output
Line Interactive UPS 1500VA/900W, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output
Line Interactive UPS 2000VA/1200W, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output
Line Interactive UPS 2000VA/1200W, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output
Line Interactive UPS 600VA/360W, AVR, pf 0.6, 1x 12V/7Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x IEC output

Line Interactive UPS 800VA/480W, AVR, pf 0.6, 1x 12V/9Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x IEC output
Line Interactive UPS 800VA/480W, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 1x 12V/9Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x IEC output

Line Interactive UPS 1000VA/600W, LCD Display, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/7Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x

Line Interactive UPS 1500VA/900W, LCD Display, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x

Line Interactive UPS 600VA/360W, LCD Display, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 1x 12V/4.5Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x

Line Interactive UPS 800VA/480W, LCD Display, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 1x 12V/9Ah Battery, 1 SCHUKO + 1 IEC
Line Interactive UPS 1500VA/900W, Phone-line Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 6x IEC
Line Interactive UPS 2400VA/1440W, Phone-line Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 4x 12V/7Ah Battery, 2x SCHUKO
Line Interactive UPS 600VA/360W, AVR, pf 0.6, 1x 12V/7Ah Battery, 3x IEC

Line Interactive UPS 1000VA/600W, Pure Sine Wave (THD<3%), LCD Display, Phone-line Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V

Line Interactive UPS 2000VA/1200W, Pure Sine Wave (THD<3%), LCD Display, Phone-line Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 4x 12V

On-Line Double Conversion UPS 1000VA/900W, Pure Sine wave (THD<3%), RS232 interface, AVR, pf 0.9, 2x 12V/7Ah Battery, 3x IEC + 1x
Battery 12V / 12.0Ah, UPS
Battery 6V / 12Ah, deciji automobili
Battery 12V / 1.3Ah, fiskalne kase, vrata za liftove
Battery 12V / 18Ah, UPS
Battery 12V / 2.4Ah, alarmni sistemi
Battery 6V / 2.8Ah, baterijske lampe, vage
Battery 6V / 4.5Ah, panik lampe, rucne baterijske lampe, deciji automobili
Battery 12V / 5Ah, UPS, fiskalne kase, alarmni sistemi
Battery 12V / 7.0Ah, UPS, alarmni sistemi
Battery 12V / 7.2Ah, UPS
Battery 12V / 7.5Ah, UPS
Battery 6V / 7Ah
Battery 12V / 9.0Ah, UPS

Wireless
Access Points
Naziv
Wireless N 300 Range Extender, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, WEP/WPA/WPA2, 2 Internal Antennas
Wireless N 300 Open Source AP/WISP Client Router, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN/LAN Port 10/100Mbps,
Wireless N 300 Single Band Gigabit Access Point, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN/LAN Port 10/100/1000Mbps,

AirPremier Indoor Single-band Unified Access Point with PoE, 300Mbps 802.11 b/g/n, 1x Gigabit LAN, Console port, WEP/WPA/WPA2, WM
Wireless Access Point Management Gateway, FreeCon, 54Mbps, 2xWAN, 5xLAN, accounting system

Wireless-N Access Point, 802.11b/g/n 300Mbps, AP/Bridge/Repeater/WDS/Client/Multi-SSID mode, DHCP Server, PoE Injector, Atheros Ch

Wireless-N Access Point, 802.11b/g/n 300Mbps, AP/Bridge/Repeater/WDS/Client/Multi-SSID mode, DHCP Server, PoE Injector, Atheros Ch

Routers
Naziv

Wireless-N Portable 3G/3.75G Router/Firewall, 150Mbps, 802.11b/g/n, 1xWAN/LAN, 1xUSB for 3G USB Modem Dongle, EVDO/WCDMA/TD

Wireless N 300 Travel Router/AP, Pocket size, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN/LAN Port 10/100Mbps, USB2.0 Port (3G Modem/Prin
Wireless N 150 Home Router/Firewall, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps, Detachable Antenna
Wireless N 300 Cloud Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps, 2x 5dBi Fixed Antennas
Wireless N 300 Home Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps, 2 Antennas

Wireless N 300 Cloud Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps, USB2.0 Port (Print server/Storage), WM
Wireless N 300 Cloud Gigabit Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100/1000Mbps, USB2.0 Port (Print
Wireless N 300 Smartbeam Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100/1000Mbps, USB2.0 port

Wireless N 300 HD Media Gigabit Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100/1000Mbps, USB2.0 Port, SD Card

Wireless AC750 Dual-Band Cloud Ethernet Router/AP, 802.11g/n 300Mbps 2.4GHz, 802.11ac 433Mbps 5GHz, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps

Wireless N 600 Cloud Gigabit Router/Firewall, Concurrent Dual Band Max 2x 300Mbps 2.4GHz & 5GHz, 802.11a/b/g/n, 1xWAN, 4xLAN

Wireless N Unified Service Router, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 8xLAN 10/100/1000Mbps, VPN (25 Tunnels), Static/Dynamic Ro
DlinkGO Wireless N 150 Home Router/Firewall, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps
DlinkGO Wireless N 300 Easy Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps
DlinkGO Wireless N 300 Easy Wall-Plug Router/AP/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 1xLAN 10/100Mbps
Wireless Router/Firewall, 300Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN, 4xLAN, 3x 2.5dBi Fixed Antennas
Wireless Router/Firewall, 300Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN, 4xLAN, Dual Internal Antennas
Wireless-N 3G/3.75G Router/Firewall, 150Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN, 4xLAN, UMTS/HSPA/EVDO USB Modem Port, Detachable Antenna

Wireless-N 3G/3.75G Router/Firewall, 300Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN, 4xLAN, UMTS/HSPA/EVDO USB Modem Port, 2x Detachable Antenn
Wireless-N Gigabit Router/Firewall, 300Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN Gigabit, 4xLAN Gigabit, USB2.0 Storage Port, 2x Detachable Antenna

Dual-Band Wireless-N Gigabit Router/Firewall, 450Mbps, 802.11g/b/n/a, 1xWAN Gigabit, 4xLAN Gigabit, USB2.0 Port, 3x Detachable Anten
Wireless Lite-N Router/Firewall, 150Mbps, 802.11b/g/n, 1xWAN, 2xLAN, Atheros Chipset
Wireless Lite-N Router/Firewall, 150Mbps, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN, Atheros Chipset, Detachable Antenna
Wireless Lite-N Router/AP Client with Firewall, eXtended Range, 150Mbps, 802.11b/g/n, AP Client Mode, WDS, Detachable Antenna
Wireless-N Router/Firewall, 300Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN, 4xLAN, 3x Fixed Antenna

Kartice i adapteri
Naziv
Bluetooth CF card for PDA, 10m
Wireless N 150 Micro USB Adapter, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n
Wireless N 150 USB Adapter, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, WPS Button, Cradle with cable
Wireless N 150 High-gain USB Adapter, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, Omni-directional Antenna
Wireless N 300 Nano USB Adapter, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, WPS Button
Wireless N 300 RangeBooster USB Adapter, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, WPS Button, High Performance Antenna
Wireless Xtreme N Dual Band 300 USB Adapter, 300Mbps, 5GHz 802.11/a/n, 2.4GHz 802.11b/g/n, WPS Button, Cradle with cable
DlinkGO Wireless N 150 USB Adapter, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, WPS Setup
Wireless PCI Adapter 54Mbps, 802.11b/g, Ralink Chipset, w/o antenna
Wireless-N PCI Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, 2x 2dBi Fixed Antenna
Wireless Lite-N USB2.0 High Power Adapter, 150Mbps, Max 500mW, 802.11b/g/n, Detachable Antenna 5dBi, USB Extension Cable 1.5m
Wireless Lite-N Mini USB2.0 Adapter, 150Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset
Wireless Lite-N PCI Adapter, 150Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset, Detachable Antenna
Wireless Lite-N PCI Express Adapter, 150Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset, Detachable Antenna
Wireless N USB2.0 High Power Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, 2x Detachable Antenna 5dBi, USB Extension Cable 1.5m
Wireless-N USB2.0 Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset, w/Cradle
Wireless Lite-N Mini USB2.0 Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, Realtek Chipset
Wireless-N PCI Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, QSS Push Button/Software, Atheros Chipset, 2x Detachable Antenna
Wireless-N PCI Express Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset, 2 Detachable Antennas
Wireless-N PCI Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset, 3x Detachable Antenna

Antene i oprema
Naziv
Cable jumper for Antenna 0.05m RP-SMA plug, N plug
Antenna Directional outdoor 24db, N jack (F)
Anntena Cable 2.4Ghz
Connector N-Type jack (F) for HDF200
Connector N-Type jack (F) for HDF400
Connector N-Type plug (M) for HDF400
ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 16dBi, 75 Ohm Coax Cable 15m, RP-SMA fem
ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 20dBi, 75 Ohm Coax Cable 15m, RP-SMA fem

ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 24dBi, 75 Ohm Coax Cable 15m, RP-SMA fem
ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 20dBi, 75 Ohm Coax Cable 9m, RP-SMA fem
ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 16dBi, 75 Ohm Coax Cable 9m, RP-SMA fem
ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 24dBi, 75 Ohm Coax Cable 9m, RP-SMA fem
Antenna Omni-directional Internal Desktop, 2.4GHz, 5dBi, Cable 0.65m, RP-SMA Connector
Antenna Omni-directional Lotus Internal Desktop, 2.4GHz, 3x 3dBi, Cable 1.3m, 3x RP-SMA Connector
Antenna Omni-directional Internal, 2.4GHz, 5dBi, RP-SMA Connector
Antenna Omni-directional Internal Desktop, 2.4GHz, 8dBi, Cable 1.3m, RP-SMA Connector
Antenna Omni-directional Internal, 2.4GHz, 8dBi, RP-SMA Connector

Aktivna mrena oprema


Switch
Naziv
5-Port Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch
5-Port PoE Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch with 1 PoE Port
8-Port PoE Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch with 4 Port PoE (52W)
16-Port Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch
5-Port Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch, Metal Housing
8-Port Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch, Metal Housing
24-port PoE Smart Fast Ethernet 10/100 Mbps Switch, w/ 2 Gigabit Ports + 2 Combo 10/100/1000Base-T/SFP Gigabit Uplinks, VLAN, QoS,

10-port Layer 2 Managed xStack Fast Ethernet 10/100Mbps Switch, 8 10/100Mbps + 2 Combo Gigabit/SFP Ports, RS232 Console, VLAN, Q

28-port Layer 2 Managed xStack Fast Ethernet 10/100Mbps Switch, 24 10/100Mbps + 2 Gigabit SFP Ports + 2 Combo Gigabit RJ45/SFP, R
5-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
8-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
8-Port PoE Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch with 4 Port PoE (52W)
16-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop/Rackmount Switch
24-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop/Rackmount Switch
5-port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch, Metal Housing
8-port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch, Metal Housing
8-port EasySmart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, VLAN, QoS, Port mirroring, Web management
8-port PoE EasySmart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, Power budget 64W, VLAN, QoS, Port mirroring, Web management
16-port EasySmart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, VLAN, QoS, Port mirroring, Web management, Rackmount kit

8-port PoE Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, Power budget 46W, w/ 2 Combo SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, S

10-port PoE Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, Power budget 78W, w/ 2 Combo SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring,

20-port Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, 16x Gigabit RJ45 + 4 Gigabit SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Li

24-port Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, w/ 4 Combo SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link Aggregation, I

24-port PoE Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, Power budget XXW, w/ 4 Combo SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring

28-port Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, 24x Gigabit RJ45 + 4 Gigabit SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Li

48-port Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, w/ 4 Combo SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link Aggregation, I

52-port Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, 48x Gigabit RJ45 + 4 Gigabit SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Li

20-port SmartPro Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, 16x Gigabit RJ45 + 4 Gigabit SFP ports, VLAN, QoS, Flow Control, Virtual Stacking, Sta
DlinkGO 16-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
DlinkGO 24-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
5-Port GO Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch
DlinkGO 5-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
8-Port GO Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch
DlinkGO 8-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
Switch 5-port 10/100Mbps, desktop

Switch 8-port 10/100Mbps, desktop

Moduli i pribor za Switch


Naziv
Switch Module, MiniGBIC/SFP, Multi Mode 850nm, 1.25Gbps, LC
Switch Module, MiniGBIC/SFP, Single Mode 1310nm, 1.25Gbps, LC

Kartice i adapteri
Naziv
Gigabit PCI Adapter, 10/100/1000 Mbps, Standard/low profile bracket
Powerline 500 HomePlug AV+ Mini Ethernet Adapter, Max 500Mbps, 10/100Mbps Port, Push button config, Powersave
Powerline 500 HomePlug AV+ Mini Ethernet Kit, Max 500Mbps, Push button config, Powersave, 2x DHP-308AV
USB2.0 Fast Ethernet 10/100Mbps Adapter
Powerline 200 HomePlug AV Ethernet Kit, Max 200Mbps, Push button config, Powersave, 2 Adapters
USB External Ethernet 10/100Mbps
USB External Ethernet 10/100Mbps, Cable 10cm

NAS
Naziv

ShareCenter Pulse 2-bay Network Storage Enclosure w/o disk, Gigabit 10/100/1000Mbps Port, CPU 800MHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SA

ShareCenter 2-bay Cloud Network Storage Enclosure w/o disk, Gigabit 10/100/1000Mbps Port, CPU 1GHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SAT

ShareCenter 2-bay Cloud Network Storage Enclosure w/o disk, Gigabit 10/100/1000Mbps Port, CPU 1GHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SAT

ShareCenter+ 2-bay Network Storage Enclosure USB3.0 w/o disk, Gigabit 10/100/1000Mbps Port, CPU 1200MHz, RAM 512MB, USB3.0 Po

BEACON Multimedia Stream & Cloud Network Storage, Built-In Torrent client, RAID-1, Inel Atom CPU 1.2GHz, XBMC preload, WiFi, HDMI-o
Iomega EZ Media&Backup Center 3TB, 1x USB, 1x RJ-45 (GLAN)

Ostala aktivna oprema


Naziv
Media Converter 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Multimode
USB Multifunction Print Server, USB2.0 to Fast Ethernet RJ45
3-port Multifunction Print Server, 2x USB2.0, 1x Parallel LPT, RJ45 Port
ViewCon Media AV receiver, 1 port cat.5, up to 150m
Media Converter, Fast Ethernet 10/100Mbps, 100Base-TX/100Base-FX (SC), UTP to Single Mode Fiber, 1310nm, up to 20 km
Media Converter, Gigabit 1000Mbps, 1000Base-T/1000Base-SX (SC), UTP to Multi Mode Fiber, 850nm, up to 550m
Media Converter, Gigabit 1000Mbps, 1000Base-T/1000Base-LX (SC), UTP to Single Mode Fiber, 1310nm, up to 15 km
PoE Splitter, 802.3af, Adjustable Power Output 12W (12VDC) / 11.5W (5VDC)
PoE Injector, 802.3af, Max Power Output 15.4W (48VDC)
PoE Adapter Kit, Splitter&Injector, 802.11af, Adjustable Splitter Output 12/9/5VDC
Print Server, Fast Ethernet to Paralel, 10/100Mbps, 1xLPT
Print Server, Fast Ethernet to USB, 10/100Mbps, 1xUSB

Multifunctional USB Network Server, 10/100Mbps, for Multifunctional Printer, Scanner, Storage, Flash Drive, Memory Card Reader, Webcam

Pasivna mrena oprema


Kabineti i oprema
Naziv
Sliding shelf for cabinet, 19"
Patch panel 12 port blank, 10"
Supporting bracket for fixed shelf, 298mm, pair
Fixed shelf, 1U 200D, 10"
Patch giude with hooks
Cable Management w/ 5 Large Plastic Rings, 19"
Fixed shelf 19in 1HU 650mm D, 80kg

Kablovi i konektori
Naziv
Cable U/UTP Cat.5e PVC patch, 305m/reel
Rubber boots for RJ45
Connector UTP / RJ45 Cat 5, 1pc
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 1m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 10m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 15m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 2m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 20m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 3m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 5m
Cable U/UTP Cat.5e PVC wall, 305m/reel
Cable U/UTP Cat.5e PVC, Solid, 305m/reel
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 1m, beige
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 3m, beige
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 5m, beige
Connector Module, ClassD/Cat.5e, Toolless Keystone Module, Unshielded
Connector Module, ClassE/Cat.6, Toolless Keystone Module, Unshielded
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 10m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 1m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 3m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 5m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 24AWG, 10m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 24AWG, 1m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 24AWG, 5m, Pure Copper

Multimedija
Digitalne kamere
Naziv
Digital Camera Finepix JV500, 14.0 M. pixel, 3xzoom, Picture Stabilization, 2.7" LCD, 720p Movie Recording, Li-ion battery, Black
Digital Camera Finepix JV500, 14.0 M. pixel, 3xzoom, Picture Stabilization, 2.7" LCD, 720p Movie Recording, Li-ion battery, White
Digital Camera Finepix JX650, 16.0 M. pixel, 5xzoom, Picture Stabilization, 2.7" LCD, 720p Movie Recording, Li-ion battery, White

Digital Camera Finepix S8600, 16.0 M. pixel, 36x optical zoom 25-900 mm, Super Macro, Picture Stabilization, 3.0" LCD, 720p Movie Record

Digital Camera Finepix S8600, 16.0 M. pixel, 36x optical zoom 25-900 mm, Super Macro, Picture Stabilization, 3.0" LCD, 720p Movie Record

Digital Camera Finepix XP150, 14.4 M. pixel, CMOS, 5xzoom, Waterproof, Shockproof, Dustproof, Freeze proof, Picture Stabilization, 2.7" LC
Digital Camera Finepix XA-1,16.3 M. pixel, APS-C CMOS, 3.0" LCD, ISO 12800, FULL HD Movie record, Black
Digital Camera Finepix XM-1,16.0 M. pixel, APS-C X-Trans CMOS, 3.0" Tilit LCD, ISO 25600, FULL HD Movie record, Black

Digital Camera Finepix XQ-1,12.0 M. pixel, X-Trans CMOS II, 3.0" LCD, 4 x Optical Zoom ISO 12800, FULL HD 1080p Movie Recording, Bla

Oprema za digitalne kamere


Naziv
Ink and Paper Set for CP printers (36 sheets)
Torbica za fotoaparat, EVA/najlon, crna
Nylon Camera bag, compact w/ front pocket & carabiner, Ink (blue)
Torbica za fotoaparat, najlon, ljubiasta
Futrola za fotoaparat, plava
Futrola za fotoaparat, Zelena
Futrola za fotoaparat, Pink

Futrola za fotoaparat, Crvena


Futrola za fotoaparat, Zelena
Futrola za fotoaparat, Crno bela
Futrola za fotoaparat, Pink
GDC Camera Case
Laptope Advanced Bag
Traveller Tripod, 4-Levels, Handle, Bag
Lightweight Aluminium Tripod, 4-Levels, 400-1300mm, Handle, Bag
Lightweight Aluminium Tripod, 495-1340mm, Handle, Bag
Professional Aluminium Monopod, 4-Levels, 600-1780mm, Handle, Bag
COLORE DIGITAL BAG ROSSO
MICROFIBRA SCRIPT DIGITAL BAG BLU SCURO
MICROFIBRA SCRIPT DIGITAL BAG ROSSO

Oprema za kamkordere
Naziv
Battery for Canon DC-50, HR-10
Battery for Canon DM-MVX250i/200i/200/MD1XX/MD2XX/HG-10/HV-20, (5h)

WEB kamere
Naziv
HP HD 2300 WebCam
HP Webcam HD 5210
C270 HD Webcam Refresh, Black
C310 HD Webcam
C170 Webcam
Trust Chat pack

Flash USB memorije


Naziv
USB 128 GB, JetFlash 790, USB3.0, 90/25 MB/s, Retractable, Black/Blue
USB 16 GB, JetFlash 300, USB2.0, 13/4 MB/s, Black/Magenta
USB 16 GB, JetFlash 330, USB2.0, 13/4 MB/s, White/Lavander
USB 16 GB, JetFlash 340, USB2.0, OTG, 20/10 MB/s, Black/Red
USB 16 GB, JetFlash 350, USB2.0, 13/4 MB/s, Black
USB 16 GB, JetFlash 370, USB2.0, 13/4 MB/s, White
USB 16 GB JetFlash 380S OTG, Micro-USB, 19/7 MB/s, Metalic, Ultra slim, Silver
USB 16 GB JetFlash 510S, Silver-plated, Water/Dust resistant, Ultra small, Silver
USB 16 GB, JetFlash 590, USB2.0, 13/4 MB/s, Retractable, Black/Red
USB 16GB JetFlash 620, 32/12 MB/s, White/Green
USB 16 GB, JetFlash 700, USB3.0, 75/12 MB/s, Black
USB 16 GB, JetFlash 710, USB3.0, 90/12 MB/s, Silver
USB 16 GB, JetFlash 730, USB3.0, 75/12 MB/s, White
USB 16 GB, JetFlash 760, USB3.0, 75/12 MB/s, Retractable, Black/Green
USB 16 GB, JetFlash 770, USB3.0, 75/12 MB/s, Retractable, White/Green
USB 16 GB, JetFlash 790, USB3.0, 90/12 MB/s, Retractable, Black/Blue
USB 16 GB, JetFlash 810, USB3.0, 75/12 MB/s, Water/Dust proof, Rugged, Black/Red
USB 32 GB, JetFlash 350, USB2.0, 16/6 MB/s, Black

USB 32 GB, JetFlash 360, USB2.0, 16/6 MB/s, Capless, Black/Purple


USB 32 GB JetFlash 530, 16/6 MB/s, Retractable, White/Purple
USB 32 GB, JetFlash 590, USB2.0, 16/6 MB/s, Retractable, Black/Red
USB 32 GB, JetFlash 700, USB3.0, 70/18 MB/s, Black
USB 32 GB, JetFlash 710, USB3.0, 90/20 MB/s, Silver
USB 32 GB, JetFlash 730, USB3.0, 70/18 MB/s, White
USB 32 GB, JetFlash 750, USB3.0, 130/30 MB/s, Black
USB 32 GB, JetFlash 760, USB3.0, 70/18 MB/s, Retractable, Black/Purple
USB 32 GB, JetFlash 770, USB3.0, 70/18 MB/s, Retractable, White/Purple
USB 4 GB, JetFlash 300, USB2.0, 13/4 MB/s, Black/Green
USB 64 GB, JetFlash 340, USB2.0, OTG, 20/10 MB/s, Black/Red
USB 64 GB, JetFlash 590, USB2.0, 16/6 MB/s, Retractable, Black/Red
USB 64 GB, JetFlash 700, USB3.0, 80/25 MB/s, Black
USB 64 GB, JetFlash 710, USB3.0, 90/24 MB/s, Silver
USB 64 GB, JetFlash 730, USB3.0, 80/25 MB/s, White
USB 8 GB, JetFlash 300, USB2.0, 13/4 MB/s, Black/Purple
USB 8 GB, JetFlash 350, USB2.0, 13/4 MB/s, Black
USB 8 GB, JetFlash 360, USB2.0, 18/4 MB/s, Capless, Black/Blue
USB 8 GB, JetFlash 370, USB2.0, 13/4 MB/s, White
USB 8 GB, JetFlash 500, USB2.0, 13/4 MB/s, Retractable, Black/Blue
USB 8 GB, JetFlash 530, USB2.0, 13/4 MB/s, Retractable, White/Blue
USB 8 GB, JetFlash 590, USB2.0, 13/4 MB/s, Retractable, Black/Red
USB 8 GB, JetFlash 700, USB3.0, 55/5 MB/s Black
USB 8 GB, JetFlash 710, USB3.0, 90/6 MB/s, Silver
USB 8 GB, JetFlash 730, USB3.0, 55/5 MB/s, White
USB 8 GB, JetFlash 760, USB3.0, 55/5 MB/s, Retractable, Black/Blue
USB 8 GB, JetFlash 770, USB3.0, 55/5 MB/s, Retractable, White/Blue

Flash memorijske kartice


Naziv
Micro SD 16 GB, Class 10
Micro SD 16 GB, Class 4
Micro SD 16 GB, Class 10, 300X
Micro SD 16 GB, Class 10, w/SD adapter
Micro SD 16 GB, Class 10, w/USB card reader
Micro SD 16 GB, Class 4, w/SD adapter
Micro SD 16 GB, Class 10, 300X, w/SD adapter
Micro SD 2 GB, w/SD adapter
Secure Digital 32 GB, Class 10, 300X
Micro SD 32 GB, Class 10
Micro SD 32 GB, Class 10, 300X
Micro SD 32 GB, Class 10, w/SD adapter
Micro SD 32 GB, Class 10, w/USB card reader
Micro SD 32 GB, Class 4, w/SD adapter
Micro SD 32 GB, Class 10, 300X, w/SD adapter
Secure Digital 4 GB, Class 4
Micro SD 64 GB, Class 10, 300X, w/SD adapter
Secure Digital 8 GB, Class 4

Micro SD 8 GB, Class 10


Micro SD 8 GB, Class 4
Micro SD 8 GB, Class 10, w/SD adapter
Micro SD 8 GB, Class 10, w/USB card reader
Micro SD 8 GB, Class 4, w/SD adapter
Micro SD 8 GB, Class 10, 300X, w/SD adapter

itai kartica
Naziv
USB 2.0 Card Reader/Writer, SD/SDHC/MMC
Smart card reader, USB, Silver, itai kartica sa ipom, ( za menjanice, banke i ...)
Smart card reader, PCMCIA , itai kartica sa ipom, ( za menjanice, banke i ...)
Smart card reader, USB, Twin, itai kartica sa ipom, ( za menjanice, banke i ...)
USB 2.0 Card Reader/Writer, SD/SDHC/MMC, Black
Smart card reader USB2.0, Cable 0.3m
Card reader USB3.0, All in 1, SDXC UHS-1, UDMA6/UDMA7, MSXC, Black
Card reader USB3.0, All in 1, SDXC UHS-1, UDMA6/UDMA7, MSXC, White
Card reader USB 2.0 All in 1, SDXC, SDHC, Black
Card reader OTG, MicroUSB, MicroSD/SD/USB, OTG for Android Devices, Black

Zvune kartice
Naziv
Sound Card CMI 8738 5.1Ch, Retail
Sound Card VIA VT1723 7.1Ch, Retail
USB Sound Adapter, 2Ch, Mic-In + Headphone-Out
USB Sound Card 7.1Ch

Zvunici
Naziv
HP Portable Bluetooth Speaker
HP 2.1 Compact Speaker System
HP Multimedia speakers USB
S120, Speaker set 2.0, Black OEM
S-150, Speaker set 2.0, USB powered, Black, Travel bag, OEM
LS21 2.1 Stereo Speaker System
Z313 Speaker System 2.1
Z506 Surround Sound Speaker 5.1
Z150 Multimedia Speakers 2.0
Z205 Laptop Speaker, USB

Zvunik sa baznom stanicom za Android, bluetooth beini prenos muzike, FM digitalno pretraivanje radio stanica sa prethodnim podeava
Zvunici kompatibilni sa iPhone, iPod, smratphone , PC i MP3, ugradjena punjiva baterija, USb punjenje
Zvunici kompatibilni sa iPhone, iPod, smratphone , PC i MP3, ugradjena punjiva baterija, USb punjenje
Zvunici kompatibilni sa iPhone, iPod, smratphone , PC i MP3, ugradjena punjiva baterija, USb punjenje
Drum Wireless Mini Speaker - Black
Drum Wireless Mini Speaker - White
Drum Wireless Mini Speaker - Blue

Multimedijalni plejeri

Naziv
Digitalni foto ram, 7", 16:10 format

Opcije za multimedijalne plejere


Naziv
iPOD Speaker and Headphone Splitter
Y Audio Cable (black) 1.8m
3.5mm Hands Free Kit for iPod
iPOD AV Cable for 4G/5G iPod
iPOD Nano Carbiner Case, Black
iPOD Nano Flip Case, Black
iPOD Nano Flip Case, White
Kickstand for 5G iPod, White
Flip Case for 5G iPOD, Pink
Carabiner Case for 5G iPod, White
Leather Holster for 5G iPOD
Nano sport runa futrola, poliuretan, sivo/bela
MP3 futrola srednja sportska oko ruke, poliuretan, siva
MP3 futrola srednja sportska oko ruke, poliuretan, pink
MP3 futrola velika sportska oko ruke, poliuretan, siva
MP3 futrola velika sportska oko ruke, poliuretan, pink
AudioStation, iPod docking station with touch-sensitive controls for audiophile acoustics.
Luxa leather case for Apple iPod 5G Black
Luxa leather case for Apple iPod 5G White
Luxa leather case for Apple iPod nano White

Slualice i mikrofoni
Naziv
Microphone Mini for Notebook
HearCat 10M, Stereo Headphones with Microphone, 3.5mm
HearCat 18M, Stereo Headphones with Microphone, Big Ear Pads, 3.5mm
Headphone with microphone, w/ Volume Control
HP Headset H2500
HP Stereo Headset H2000
In Ear H2300 Black Headset
In Ear H2300 White Headset
HP Wireless Stereo Headset H7000
HP Headset HA3000
HP Stereo Headset
HP Premium Digital Headset
Headphone with Microphone, One Ear Headset
Headphone with Microphone, Stereo 3.5mm, w/Volume Control
Headphone with Microphone, Stereo 3.5mm, w/Volume Control

Microphone Cliptype, Sensitivity -54 3 dB(A), Black


Microphone Mini , Sensitivity -54 3 dB(A), Black
Slualice, podesive koljke I naglavak, mekani jastuii, zvunici 32mm, 1.2 m dugaak kabl, boja plava
Slualice, podesive koljke I naglavak, mekani jastuii, zvunici 32mm, 1.2 m dugaak kabl, boja crvena
Slualice, podesive koljke I naglavak, mekani jastuii, zvunici 32mm, 1.2 m dugaak kabl, boja bela
Slusalice In-Ear SPECKED
Slusalice In-Ear SPECKED
Earphone EB-161, fashionable design, bass boost, ultra light, 1.2m, silver, 2.5/3.5mm, blister
Earphone EB-161, fashionable design, bass boost, ultra light, 1.2m, silver, 2.5mm, blister
Primo Headset - Black
GXT 12 USB Gaming Headset
Urban Revolt Headset - Midnight Magic
Urban Revolt Headset - Future Breeze
Urban Revolt Headset - Evening Cool
SONIN KIDS HEADPHONE - GREY
Duga Headphone - Black
Duga Headphone - Yellow
Duga Headphone - Navy
Duga Headphone - Red
Duga Headphone - White
SONIN KIDS HEADPHONE - RED
SONIN KIDS HEADPHONE - PINK
USB Internet Mini Phone (Skype support)

Radio i TV kartice
Naziv
Remote Controller for Biostar motherboards, with receiver, Windows 7 and Windows MCE certified

Remote Controller for PC, driverless, works with all Windows based PC, Infra Red Sensor, USB connection, 10m range, 200 degrees angle,
Digital TV & S-video capture card, DVB-T, Winfast DTV1000T

Oprema za igranje
Naziv
Game Pad (Force, Programmable) Metallic

Mobilna telefonija
Smart mobilni telefoni
Naziv

Venue Pro Smartphone, Windows Phone 7.5, 4.1" LCD 800x480 Multi-Touch, GSM, 3G, QSD 8250 1GHz, 512MB RAM, 16GB Micro SD, Ca

5" 1280x720px, IPS LCD, GSM, 3G, Quad-core 1.2 GHz,RAM 1GB ,MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN,DLN

5" 1280x720px, IPS LCD, GSM, 3G, Quad-core 1.2 GHz,RAM 1GB ,MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN,DLN

4.5" 960 x 540 px,IPS LCD, GSM, 3G, Quad-core 1.2 GHz,RAM 1GB ,MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, B
USB,
4.5" 960 x 540 px,IPS LCD, GSM, 3G, Quad-core 1.2 GHz,RAM 1GB ,MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, B

USB,
5" 1280x720px, IPS LCD, GSM, 3G, Dual-core 1.2 GHz,RAM 1GB,MEM 8 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, BT, G

4" 480 x 600 px, LCD, GSM, 3G, Dual-core 1.3 GHz,RAM 512 MB,MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 3 MP, WLAN, BT, GPS, USB, B

A369i Black: 4" 480 x 800 px, Dual SIM, GSM, 3G, CPU Dual-core 1.3 GHz MT 6572, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kame

K900 32GB: 5,5" 1080 x 1920 px, GSM, 3G, Micro-SIM, CPU Dual-core 2 GHz Intel Atom Z2580, GPU PowerVR SGX544, RAM 2 GB, MEM

K900 16GB: 5,5" 1080 x 1920 px, GSM, 3G, Micro-SIM, CPU Dual-core 2 GHz Intel Atom Z2580, GPU PowerVR SGX544, RAM 2 GB, MEM

5.2" 1080 x 1920 px True HD-IPS LCD, GSM, 3G, CPU Quad-core 2.26 GHz Krait 400, Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800, GPU Adreno

5.5" 1440 x 2560 px True HD-IPS LCD, GSM, 3G, 4G CPU Quad-core 2.5 GHz Krait 400, Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adre

5.5" 1440 x 2560 px True HD-IPS LCD, GSM, 3G, 4G CPU Quad-core 2.5 GHz Krait 400, Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adre

5.5" 1440 x 2560 px True HD-IPS LCD, GSM, 3G, 4G CPU Quad-core 2.5 GHz Krait 400, Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adre

6" 720 x1280 px Curved P-OLED, GSM, 3G, CPU Quad-core 2.26 GHz Krait 400, Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800, GPU Adreno 330,
3.5" 320 x 480 px, GSM, 3G, CPU 1 GHz Cortex A9 Mediatek MT6575, GPU PowerVR SGX531, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32
4.3" 480 x 800 px IPS, GSM, 3G, CPU Dual-core 1 GHz Cortex-A7 Qualcomm MSM8210 Snapdragon, GPU Adreno 302, RAM 1GB, MEM 4
4.7" 540 x 960 px IPS, GSM, 3G,2G CPU Dual-core 1.4 GHz Cortex A9 TI OPAM 4430, GPU Power VR SGX540, RAM 1 GB, MEM 8 GB +

3.0" 240 x 320 px TFT, GSM, 3G, CPU 1 GHz Cortex-A5, GPU Adreno 200, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP, W

3.2" 240 x 320 px IPS, GSM, 3G, CPU 1 GHz Qualcomm MSM7225A Snapdragon, GPU Adreno 200, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD d

6" 1920 x 1080 px IPS LCD ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Quadl-core 2.2 GHz Qualcomm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 2 GB, ME

4" 480 x 854 px IPS LCD, Micro-SIM, GSM, 3G, CPU Dual-core 1 GHz, GPU Adreno 305, RAM 512 MB, MEM 8 GB + microSD do 64 GB, Ka
4.7" 400 x 800 px ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Dual-core 1GHz Qualcomm Snapdragon S4, GPU Adreno 305, RAM 512 MB, MEM 8
4.5" 480 x 854 px ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Quad-core 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon, GPU Adreno 305, RAM 512 MB, MEM 8

4.5" 768 x 1280 px IPS LCD ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Dual-core 1.5GHz Qualcomm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 1 GB, ME

4.5" 768 x 1280 px IPS LCD ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Dual-core 1.5GHz Qualcomm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 1 GB, ME

5" 1080 x 1920 px IPS LCD ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Quad-core 2.2GHz Qualcomm MSM8974, GPU Adreno 330, RAM 2 GB, ME

Mobilni telefoni
Naziv

QWERTY, Dual SIM, 2.4", 320 x 240 TFT, GSM, MEM 64 MB + microSD do 32 GB, Kamera VGA, BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), pla

QWERTY, Dual SIM, 2.4", 320 x 240 TFT, GSM, MEM 64 MB + microSD do 32 GB, Kamera VGA, BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), nar
ASHA
CLASSIC, 2.4", 320 x 240 TFT, GSM, MEM 64 MB + microSD do 32 GB, Kamera 1.3 MP, BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), crveni, ASH

2.4" 240 x 320 px TFT, Dual SIM, GSM, 2G, RAM 64 MB, MEM 64 MB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija

2.4" 240 x 320 px TFT, GSM, 2G, RAM 64 MB, MEM 64 MB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 1200 mA
CLASSIC, 2.4", 320 x 240 TFT, GSM, 3G, Kamera 2 MP, USB, Baterija 1110 mAh (BL-5C), beli

CLASSIC, 2.4", 320 x 240 TFT, GSM, 3G, CPU 1GHz, MEM 64 MB + microSD do 32 GB, Kamera 3.2 MP, BT, USB, Baterija 1110 mAh (BLTOUCH SCREEN, 3", 240 x 400 TFT, GSM, microSD do 32 GB, Kamera 5 MP, BT, USB, WiFi, Baterija 1200 mAh (BL-4U), crni, ASHA

Oprema za mobilne telefone


Naziv
Futrola za iPad i iPad2, Tamno Plava
Futrola za mobilni telefon LG G2 Pink
Futrola za mobilni telefon LG G2 Bela
Futrola za mobilni telefon LG G3 Bela
Futrola za mobilni telefon LG G3 Crna
Futrola za mobilni telefon LG G3 Bela
Beini punja za mob.tel.
Baterija za Nokia telefone BP-6M
Stitnik ekrana za E7, CP-5000
Stitnik ekrana za C7, CP-5001
Stitnik ekrana za C6-01, CP-5002
Stitnik ekrana za N8, Antireflex, CP-5003
Stitnik ekrana za E7, Antireflex, CP-5004
Stitnik ekrana za C6-00, Antireflex, CP-5005
Stitnik ekrana za X7, CP-5024
Stitnik ekrana za X7, Antireflex, CP-5025
Stitnik ekrana za Nokia 701, CP-5032
Stitnik ekrana za Nokia 701, Antireflex, CP-5033
Univerzalni USB punja za kola
Torbica Teracell silikonska za LG L9/P760 crna
Torbica Teracell Giulietta za LG L7 II/P710/P714 bela

Torbica Teracell Giulietta za LG L9/P760 bela


Torbica Teracell silikonska za LG L7 II/P710/P714 crna

Mobini telefoni za operatere


Naziv
TELENOR CLASSIC mob. tel, crni (Black)

Fiksna telefonija
Beini telefoni
Naziv
Beini telefon, lako itljiv grafiki ekran od 4,1 cm (1,6") sa utim osvjetljenjem, do 16h razovora
Beini telefon, TFT ekran u boji, 4,3 cm (1,7"), visoki kontrast, osvetljenje tastature, do 18h razgovora

Beini telefon MIRA, dijagonale 4,1 cm (1,6 ina), telefon moete puniti s bilo koje strane, 100 kontakata u imeniku, kada se aktivira nain r

TV DVD & Video


LCD TV
Naziv
LED 24" TV, Rezolucija 1366 x 768p, Virtual Surround, Dolby Digital, 1-way 2 Speakers, 5W + 5W , 2 x HDMI, USB, VESA Compatible: 200
LED 24" TV, Rezolucija 1366 x 768p, Virtual Surround, Dolby Digital, 1-way 2 Speakers, 5W + 5W , 2 x HDMI, USB, VESA Compatible: 200

LED 32" TV,Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 10

LED 32" TV, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0, Sm

LED 32" TV, DVB-T/C/S2, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashb

LED 32" TV, T2 Tjuner DVB-T2/C/S2, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, H
LED 32" TV, Smart HD LED TV, Rezolucija 1366 x 768, MCI 100, DVB-T/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext:

LED 32" TV, Smart TV Beli, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0

LED 39" TV, Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1

LED 39" TV, T2 Tjuner DVB-T2/C/S2, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, H

LED 39" TV, 3D Full HD, Smart TV, DVR, 200Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Brow

LED 42" TV, Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1

LED 42" TV, T2 Tjuner, Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T2/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard

LED 42" TV, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0, Sm

LED 42" TV, T2 Tjuner DVB-T2/C/S2, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, H

LED 42" TV, 3D Full HD, T2 Tjuner DVB-T2/C/S2, 100Hz, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source, Simplink (HDMI CEC), Netw

LED 42" TV, Smart TV WEB OS, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboar

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D Convert Source, Smart TV: Full Web Browser, Wi-F

LED 47" TV, Smart TV WEB OS, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboar

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV, DVR, 500Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Brow

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 49" TV, Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1

LED 49" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 1.000Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Co

LED 49" TV, ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, DVR, 1250Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3

LED 49" TV, 3D ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB

LED 50" TV, T2 Tjuner, Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T2/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard

LED 50" TV, 3D Full HD, Smart TV, DVR, 500Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Brow

LED 50" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 55" TV, 3D Full HD, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2

LED 55" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 55" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 55" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 55" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 1.000Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Co

LED 55" TV, ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus, Skype integrisan, DVR, 1250Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D

LED 55" TV, 3D ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 1000Hz, Wi-Fi, DV

LED 60" TV, 3D Full HD, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2

LED 60" TV, 3D Full HD, Smart TV, DVR, 500Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Brow

LED 60" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 1.000Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Co

LED 65" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 65" TV, 3D ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 1250Hz, Wi-Fi, DV

LED 65" TV, 3D ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 1300Hz, Wi-Fi, DV

LED 84" TV, 3D ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB

LED 24" TV, Edge LED, Color Line , Full HD 1920 x1080, 178/178, Blue/White, DDHD image engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player

LED 24" TV, Edge LED, Color Line , Full HD 1920 x1080, 178/178, Green/White, DDHD image engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB playe

LED 24" TV, Edge LED, Color Line , Full HD 1920 x1080, 178/178, Pink/White, DDHD image engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player

LED 40" TV, Direct LED, Full HD 1920 x1080, 100Hz, 178/178, DDHD Imaging Engine, 350cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player, Teletext: 100

LED 48" SMART TV, 3D, Full HD 1920 x1080, Wi-Fi, CMI 100Hz, 178/178, DDHD Imaging Engine, 350cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player, T

Plasma TV
Naziv
PDP 42" TV, DVB-T/C, 1024 x 768, 3.000.000:1, 1500cd/m2, 600Hz, Teletext: 2000 stranica (DTV), Simplink (HDMI CEC): ALL HDMI, USB

PDP 50" TV, T2 Tjuner DVB-T2/C, 1024 x 768, 3.000.000:1, 1500cd/m2, 600Hz, Teletext: 2000 stranica (DTV), Simplink (HDMI CEC): ALL H

PDP 50" TV, Smart TV, Full HD 1920 x 1080, Kontrast: 3.000,000:1, 600Hz Sub-field Driving: 600Hz Max Sub Field Driving, DVB-T2/C , 3D t

DVD i BluRay
Naziv
Blu-ray plejer,

LG 3D Blu-ray Disc Player, 1080p Upscaling, Playable Format : 3D BD, BD-ROM, BD-R, BD-RE, DVD (PAL / NTSC), DVD+RW/+R, DVD(VR/
Blu Ray Player,
3D Blu-ray plejer, 4K Up-Scaling (4 puta cistija slika od 1080p), Povezivanje: Video izlaz (kompozitni), HDMI, USB, Audio L/R izlaz, Digitalni
DVD Player,

DVD plejer, USB 2.0 reprodukcija, 1080p poboljanje pomou HDMI izlaza, Poveavanje rezolucije na Full HD, Progressive scan, Podrka z

DVD Plejer USB/HDMI, DVD, DVD+RW /+R, DVD-RW /-R (VR/ Video Mode), CD-R/-RW, AUDIO-CD, MPEG4, JPEG, WMA, MP3, Dual Dis
(DVD+CD),
DVD Recorder + VHS Player
DVD/DivX Player, CD, DVD, USB, podrani formati: MP3, DivX, DivX Ultra, MPEG2, MPEG4, WMA, Dolby Digital Surround
DVD/DivX, irina 270 mm, DivX, Dolby Digital, Pro Reader Drive, USB, HDMI, Cinema Plus
Portable DVD Player 7"/18 cm, ugradjeni stero zvunici, automobilski punja, bez USB-a

Kuni bioskopi
Naziv

3D Blu-Ray Home Theatar 5.1 300W, Direktno snimanje na USB, Smart Phone RCU podrka, DLNA, Povezivanje: Portable In, Kompozitni v
3D Blu-Ray Home Theatar 2.1

3D Blu-Ray Home Theatar 2.1, Ukupna snaga 400W, prednji 120W x 2, subwoofer: 140W (pasivni), Ugraen WiFi, ino spajanje na interne
3D Blu-Ray Home Theatar 2.1, Ukupna snaga: 427W, Direktno snimanje na USB, Simplink, FM Radio, Povezivanje: Kompozitni video izlaz,
Smart 3D Blu-Ray Home Theater
DVD/DiVX HomeTheatar 5.1

3D Blu Ray Home Theatar 9.1Ch, Ukupna izlazna snaga 1160 W, Dolby Digital/Dolby Digital +, Zvuni efekti : DTS, Frekvencija FM/RDS, 50
Smart 3D Blu-Ray Home Theater

DVD/DiVX Home Theatar 5.1 300W, Front speaker 45W x 2(4), Centre speaker 45W (4), Surround 45W x 2(4), Subwoofer 75W(8),~1

DVD/DiVX Home Theatar 5.1 330W, 1080P up-scaling USB Direct Recording Portable In, Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x 2 Centar 42W Subw

DVD/DiVX Home Theatar 5.1 330W, 1080P up-scaling USB Direct Recording Portable In, Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x 2 Centar 42W Subw

DVD/DiVX Home Theatar 5.1 330W (4 visoka zvucnika), 1080P up-scaling USB Direct Recording Portable In, Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x

DVD/DiVX Home Theatar 5.1 1000W, 1080P up-scaling USB Direct Recording Portable In, 2 x Visoka zvucnika + 2 Satelita + Centralni + Su
Sound Bar Audio System 4.1 320W, Wireless subwoofer, Bluetooth music streaming, 3D surround processor, 2 x optical inputs, USB host
Sound Bar Audio System 4.1 120W, Wireless subwoofer, Bluetooth music streaming, 3D surround processor, 2 x optical inputs, USB host
Sound Bar Audio System, Izlazna snaga 40W (2x20W), Audio ulaz - optiki, Dolby Digital, Dimenzije 900x59x85
Sound Bar Audio System,
Sound Bar System
Sound Bar System
Sound Bar Audio System 2.1 300W, Wireless subwoofer, Bluetooth music streaming, 3D surround processor, 2 x optical inputs, USB host
Sound Bar Audio System 2.1 300W, Wireless subwoofer, Bluetooth music streaming, 3D surround processor, 2 x optical inputs, USB host
Sound Bar Audio System 2.1 300W, Wireless subwoofer, Bluetooth music streaming, 3D surround processor, 2 x optical inputs, USB host
3D Blue-Ray kuni bioskop, 300W, full HD 1080p, USB
DVD/DiVX Home Theatar 5.1, 300W, DVD, USB, HDMI ARC, 4 satelita
DVD/DivX Home Theatar 5.1, DVD, VCD, CD i USB ureaje, Dolby Digital za vrhunski doivljaj filmova, HDMI za filmove visoke definicije,
Blu-Ray/DVD/DiVX HomeTheatar 5.1 300W, Full HD1080p, USB Direct Recording
DVD/DiVX HomeTheatar 5.1 1200W(4 visoka zvucnika), Full HD1080p, USB Direct Recording

AV oprema
Naziv
Android Smart TV MiniPC, TV Cat, ARMv7 1.0 GHz, 4 GB memory, 1024 MB DDR3 RAM, Mali 400 GPU, HDMI 1.4, Full HD Video Support,

3D Naocare, Komforne za korienje tokom dueg vremenskog perioda, baterija se napaja putem USB prikljuka, omoguavajui i do 40 sa
Magic Remote contlorer with browser wheel for 2013 LG Smart TVs
Premium Magic Remote Controler, za modele LG Smart TV-a od 2014
LG Smart TV Camera, kompatibilna sa LG Smart televizorima modeli za 2013 godinu, Built-in microphone, Skype Certified, USB 2.0
WiFi adapter - USB dodatak za LG TV-e sa WiFi Ready funkcijom
WiFi adapter - USB dodatak za LG TV-e serije LB sa WiFi Ready funkcijom
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 800 x 400, Max dijagonala 50", Nosivost 60 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 400 x 400, Max dijagonala 47", Nosivost 40 Kg,
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200, Max dijagonala 32", Nosivost 30 Kg, 230x270x60mm, 1.8 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200 x 200, Max dijagonala 37", Nosivost 30 Kg,
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200 x 200, Max dijagonala 37", Nosivost 30 Kg,

Nosa za LCD/Plasma TV, Plafonski nosa za 1 ili 2 TV-a, Nosivost 75 Kg, Udaljenost od Plafona 600 mm (min) - 1000 mm (max), Teina 4
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200 x 100, Max dijagonala 32", Nosivost 30 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200 x 100, Max dijagonala 32", Nosivost 30 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200, Max dijagonala 32", Nosivost 20 Kg, 280x110x30mm, 0.5 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200, Max dijagonala 37", Nosivost 30 Kg, 230x270x60mm, 1.8 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200, Max dijagonala 37", Nosivost 30 Kg, 230x240x60mm, 1.9 Kg
3D Active Naocare, za 3D Max televizore, 3D Max Two Player Full Screen Gaming mode, Dimenzije 238mm x 88mm x 75mm, Teina 70g
3D Naoare, Active Shutter Glasses, Double Pack, Black

Audio
Muzike linije
Naziv
Mikro linija, CD-R/RW/MP3/WMA Playback, AM/FM Radio Tuner (RDS), Total 10W(5W+5W), USB Recording
Mikro linija, CD-R/RW/MP3/WMA Playback, Bluetooth, AM/FM Radio Tuner (RDS), Total 10W(5W+5W), USB Recording
Audio sistem 2.1, Airplay Striming Muzike, Bluetooth Striming Muzike, ugradjen dvostruki subwoofer, stilski dizajn u beloj boji Total 40W
Mini linija, CD-R/RW/MP3/WMA Playback, AM/FM Radio Tuner (RDS), Total 200W(2x1000W)
Mikro linija, CD, CD-R/RW, MP3-CD, USB, izlazna snaga sistema 2x10W, radio tuner FM mono, FM stereo
Mikro linija, CD-R/RW/MP3-CD/USB/FM, max 15W, Audio-IN prikljucak za portabl plejere

Prenosni plejeri
Naziv
Prenosni CD radiokasetofon, CD, CD-R, CD-RW, MP3 CD, FM, audio ulaz 3,5mm

Radio budilnici
Naziv

Radio asovnik ,mono sistem, snaga zvunika 100 mW, podrani formati povezivanje, dodatne funkcije, Buzzer Alarm, Sleep Timer, Dual Al
Radio asovnik, alarm zujalice, radio alarm, ponavljanje alarma (odlaganje), automatsko iskljuivanje, sat digitalni, FM, automatsko traenje

Radio casovnik, izlazna snaga: 100mW, MW, FM Tuner, 24h alarm reset, Buzzer Alarm, Radio Alarm, Repeat alarm (snooze), Sleep timer, t

Oprema za nadzor
IP kamere
Naziv

Professional IP Security HD Outdoor Camera, Day & Night, 1/4 Megapixel Progressive CMOS Sensor, Fixed Lens 4mm, F1.5, IR Leds, IR C

WIP kamere
Naziv

Wireless N IP Pan&Tilt Security Cloud Camera HD, Day/Night IR Led, myDlink support, H.264, MJPEG, FL 2.2 mm F2.0, AGC, AWB, AES, S
64MB, N Home IP Baby Camera with myDlink support, 802.11n 300Mb/s, HD res. 1280x720 @30fps, Night vision leds, Two-way audio
Wireless

Home IP Security Camera with Night mode, Wireless N, 1/5 inch VGA CMOS Sensor, 0 lux, MJPEG, WPS with myDlink support, D-ViewCam

Wireless N H.264 Day & Night Network Camera, Micro SD Card Slot + 16MB card, 1/5 inch VGA CMOS Sensor, 0 lux, MJPEG, WPS with m

Ostala oprema
Naziv
Nosac kamere zglobni TS-602
Lens Avenir, 4mm, autoiris
Lens Avenir, 12mm, F1.6, manual iris, CS

Biro oprema
Fotokopiri
Naziv
Plain Pedestal for 25xx (postolje)
Scanning kit (ide u kompletu sa 128MB-498K07580) za M118/M118i/C118
128MB Memory kit (ide uz Scanning za M118/M118i/C118)

Potroni materijal za fotokopire


Naziv
Toner for iR2016 2016J / 2020 / 2016i / 2018, ( 1 pcs.)
Toner for iR 2520/2520i/2525/2525i/2530/2530i
Toner for NP-7161
Toner PC Black 3K 30

Bela tehnika
Friideri i zamrzivai
Naziv

Kombinovani friider pola pola, Total No Frost, Energetska klasa A++, Neto zapremina 343 l (252 l + 91 l), Easy open ruke na vratima, Zero

Kombinovani friider pola pola, Total No Frost, Energetska klasa A++, Neto zapremina: 318 l (227l+91l), Smart Diagnosis, LED osvetljenje

Side By Side friider, Total No Frost, Energetska klasa: A+, Neto zapreminia 507 litara (Friider 349 l/ Zamrziva158 l), Metalna dekoracija, L

Kombinovani friider sa komorom gore, Total No Frost, Energetska klasa: A+, Veliki kapacitet: 600 litara, Kapacitet friidera: 424 l, Kapacitet

Ve maine
Naziv
Ve maina, Kapacitet 5 Kg, Centrifuga 1000 rpm, Motor Direct Drive, Energetska klasa A++, Klasa pranja: A, Odloeno pranje, Boja : Bela,

Ve maina, Kapacitet 7 Kg, Centrifuga 1200 rpm, Motor Direct Drive, Energetska klasa: A+++, Broj programa : 13, Boja : Siva, Dubina 55 cm

Ve maina, Kapacitet 5 Kg, Centrifuga 1200 rpm, Motor Direct Drive, Klasa energetske efikasnosti: A ++,Displej: LED, irina x dubina x visi
Kombinovana maina za pranje i suenje vea, Kapacitet 8 kg pranje / 6 kg suenje, 1400 obrtaja, 6 Motion Direct Drive, Smart Diagnosis,

Ve maina, Kapacitet 8 kg, Centrifuga 1400 rpm, Motor Direct Drive, Energetska klasa: A+++, 13 Programa, Smart Diagnosis, Odloen star

Mikrotalasne rerne
Naziv
Mikrotalasna rerna sa grilom, Kapacitet: 20 l, Snaga mikrotalasne: 700W, Snaga grilla: 600W, Kvarcni greja, Mehanike kontrole, i-Wave

Mikrotalasna rerna sa grilom, Kapacitet: 23 l, Snaga mikrotalasne: 800 W, Snaga grila: 1000 W, Tip grejaa: kvarcni, Kontrole: na dodir, Disp

Mikrotalasna rerna sa grilom, Kapacitet: 23 l, Elektrina energija: 800W, Snaga grila: 1000 W, Digitalna kontrola, LED Displej, Vrsta grejaa:

Mikrotalasna rerna sa grilom, Kapacitet: 28 l, Elektrina energija: 900W, Snaga grila: 1000 W, Digitalna kontrola, LED Displej, Vrsta grejaa:

Mikrotalasna rerna sa grilom, Kapacitet: 28 l, Snaga mikrotalasne: 900W, Snaga grilla: 1100W, i-Wave tehnologija, Keep Warm funkcija odr
Mikrotalasna rerna, Kapacitet: 20 l, Snaga 700 W, Prenik okretnog tanjira 245 mm, i-Wave tehnologija, Easy Clean interior, Quick defrost

Mikrotalasna rerna, Kapacitet: 20 l, Snaga 700 W, Prenik okretnog tanjira 245 mm, i-Wave tehnologija, Easy Clean interior, Quick defrost, B

Mikrotalasna rerna, Kapacitet: 20 l, Snaga 700 W, Prenik okretnog tanjira 245 mm, i-Wave tehnologija, Digitalne kontrole. LED Display, Eas

Mikrotalasna rerna, Kapacitet: 20 l, Snaga 700 W, Prenik okretnog tanjira 245 mm, i-Wave tehnologija, Digitalne kontrole. LED Display, Eas

Mikrotalasna rerna, Kapacitet: 23 l, Snaga mikrotalasne: 800 W, Kontrola: digitalna, LED Displej, 18 programa, Brzo odmrzavanje, Zatita za

Klima ureaji
Naziv

Inverter klima uredjaj, DC Inverter, Kapacitet: hlaenje/grejanje: 12.000 / 13.700 BTU/h, Energetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

Inverter klima uredjaj, Split sistem, 5D DC Inverter najnovije generacije, Kapacitet hlaenja: 12000 BTU, Radni medijum R410A, Energetska

Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 12000 BTU, Kapacitet grejanja : 12500 BTU, Raspon rada: -7C do +43C, Filter sa aktivnim ug

Inverter klima uredjaj, DC Inverter, Kapacitet: hlaenje/grejanje: 12.000 / 13.700 BTU/h, Energetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 12000 BTU, Radni medijum R22, Auto restart opcija, Jonizator, Carbon filter, LED status indic

Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 12000 BTU, Radni medijum R22, Auto restart opcija, Jonizator, Carbon filter, Displej na pane
Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 18000 BTU
Inverter klima uredjaj, DC Inverter, Kapacitet: hlaenje/grejanje: 18.000/ 20.000 BTU/h, Energetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok
Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 18000 BTU, Radni medijum R22, Auto restart opcija, LED status indicators

Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 18000 BTU, Radni medijum R22, Auto restart opcija, Jonizator, Carbon filter, Displej na pane
Inverter klima uredjaj, DC Inverter, Kapacitet: hlaenje/grejanje: 21.000/ 22.000 BTU/h, Energetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok
Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 24000 BTU

Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 24000 BTU, Radni medijum R22, Auto restart opcija, Jonizator, Carbon filter, LED status indic

Mali kuni aparati


Usisivai
Naziv
Usisiva sa kesom, Ukupna snaga 1800W, Snaga usisavanja 320W, HEPA11 filter, Kontrola snage na telu usisivaca, Teleskopska cev

Usisiva sa posudom za prainu, Ukupna snaga 2000 W, Snaga usisavanja 350 W, Kapacitet praine: 1,2 l , Teleskopska elina cev, HEPA

Usisiva bez kese, Maksimalna ulazna snaga: 2000 W, Snaga usisavanja: 380 W, Filter: Hepa 11, Kapacitet praine: 1,2 l, Teleskopska pro
Usisiva bez kese, Maksimalna ulazna snaga: 2000 W, 360 W snaga usisivanja, Filter: Hepa 12, Kapacitet praine: 1,5 l, Klizne kontrole na

Usisiva bez kese, Maksimalna ulazna snaga: 2000W, Snaga usisavanja: 360 W, Filter: Hepa 12, Kapacitet praine: 1,5 l, Teleskopska cev,

Kompresor usisiva sa posudom i Rotary blade lopaticom za kompresiju praine, Papuica za paru, Ukupna snaga: 1400 W, Snaga usisava

Rucni usisivac, napon 3,6 V, snaga 100W, usisna snaga 22W, vakum 4,3kPa, protok vazduha 950 l/min, nivo buke 81dB, utikac za automob

Rucni usisivac, usisavanje suvih i vlaznih povrsina, napon 4,8V, snaga 100W, usisna snaga 22W, vakum 4,3kPa, protok vazduha 950 l/min,
Usisiva, snaga 1400W, usisna snaga 240W, kapacitet kese 1,6 L, ponovo upotrebljiva kese pere se, duzina kabla 4m

Usisiva snaga 1800W, usisna snaga 300W, aluminijumske teleskopske cevi, elektronska regulacija snage, indikator pune kese za prainu,

Usisiva snaga 1900W, usisna snaga 300W, aluminijumske teleskopske cevi, elektronska regulacija snage, indikator pune kese za prainu,

Usisiva snaga 2000W, usisna snaga 350W, aluminijumske teleskopske cevi, elektronska regulacija snage, indikator pune kese za prainu,

Usisiva bez kese, snaga 2000W, PowerCyclone 4 tehnologija odvaja u hodu prainu i vazduh, HEPA filter sakuplja mikroskopski sitne alerg

Usisiva snaga 2000W, usisna snaga 400W, aluminijumske teleskopske cevi, usisnik za sve podove, kapacitet kese 4 L, HEPA filter 10, boj

Usisiva snaga 2000W, usisna snaga 400W, aluminijumske teleskopske cevi, usisnik za sve podove, kapacitet kese 4 L, HEPA filter 10, boj

Usisivac, snaga 2000W, usisna snaga 450W, elektronska regulacija snage, kapacitet kese 3l, indikator pune kese, duzina gajtana 7m, cev tr

Pribor za usisivae
Naziv
Kese za usisva, komplet za FC8291, 5 papirnih kesa, 1 kom ulazni filter motora, 1 kom izduvni filter
Kese za usisiva
Kesa za usisivac, klinicka anti-alergijska kesa
Filter za usisiva, AFS filteri velike propustljivosti garantuju optimalnu filtraciju vazduha, ove filtere je potrebno zameniti najmanje jedanput
Filter za usisiva, za modele FC8630 - FC8639, FC8640 - FC8649, FC8470 - FC8479

Pegle
Naziv
IronCare filter za vodu, 99% isti vodu od kamenca, spreava ostajanje kamenca na stvarima,

Pegla na paru, snaga 2100W, mlazno ispustanje pare do 100g/min, neprekidno ispustanje pare do 30g/min, non-stick ploca, vertikalno pegla

Pegla na paru, snaga 2100W, mlazno ispustanje pare do 100g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca keramika, vertikalno peg

Pegla na paru, snaga 2000W, mlazno ispustanje pare do 95g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, a

Pegla na paru, snaga 2000W, mlazno isputanje pare od 30 g/min, neprekidno isputanje pare do 85 g, povrina za peglanje SteamGlide, d

Pegla na paru, snaga 2100W, mlazno isputanje pare do 35 g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-drop sistem, duzina gajtana 2m, ver
Pegla na paru, snaga 2200W, mlazno ispustanje pare do 110g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide,
Pegla na paru, snaga 2300W, mlazno ispustanje pare do 110g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide,
Pegla na paru, snaga 2400W, mlazno ispustanje pare do 110g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide,

Pegla na paru, snaga 2400W, mlazno isputanje pare do 130gr/min, neprekidno isputanje 40gr/min, SteamGlide ploa, automatsko isklju

Pegla na paru, snaga 2300W, mlazno ispustanje pare do 100g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide,

Pegla na paru, snaga 2400W, ploa za peglanje SteamGlide, neprekidno isputanje pare: 40 g/min, mogunost peglanja na paru u vertikaln

Pegla na paru, snaga 2400W, ploa za peglanje SteamGlide, neprekidno isputanje pare: 40 g/min, Double Active sistem za ienje kamen

Pegla na paru, snaga 2400W, boja: plava, SteameGlide ploe, mlazno ispustanje pare od 140g/min, neprekidno ispustanje pare 40g/min, fu

Pegla na paru, snaga 2400W,boja: ljubiasta, SteameGlide ploe, mlazno ispustanje pare od 140g/min, neprekidno ispustanje pare 40g/min

Pegla na paru, snaga 2400W, brzo zagrevanje SteameGlide Plus ploe, mlazno ispustanje pare od 150g/min, neprekidno ispustanje pare 40
Pegla na paru, snaga 2400W, mlazno ispustanje pare do 130g/min, neprekidno ispustanje pare do 40g/min, ploca za peglanje SteamGlide,
Pegla na paru, snaga 2400W, mlazno ispustanje pare do 130g/min, neprekidno ispustanje pare do 40g/min, ploca za peglanje SteamGlide,
Pegla na paru, snaga 2400W, mlazno ispustanje pare do 150g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide,

Pegla na paru, snaga 2600W, optimalna temperatura za sve tkanine, mlazno ispustanje pare od 190g/min, neprekidno ispustanje pare 50g/m
Sistem za peglanje, snaga 2400W, pritisak pare od 4 bara, nelepljiva ploa, 90gr/min para, Calc clean solucija - lako ispiranje

Fenovi i stajleri za kosu


Naziv
Fen za kosu, snaga 1800W, 3 stepena brzine, hladno duvanje, uski element za usmereno duvanje, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m,

Stajler za kosu, snaga 25W, temperatura od 175C, indikator "spreman za koriscenje", keramicka obloga, hladan vrh i papucica za palac, pr
Fen za kosu, snaga 2000W, preklopiva drka, 2 podeavanja za razliite mogunosti oblikovanja, putna torbica

Fen za kosu, snaga 2000W, 6 stepeni podesavanja brzine i temperature, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m, rasprsivac za volumen kos
Fen za kosu, snaga 1600W, preklopna drska, putna futrola, 100-240V, 3 stepena za podesavanje toplote/brzine, uski element za usmereno

Fen za kosu, snaga 1600W, hladno duvanje, uski element za usmeravanje protoka vazduha, kukica za kaenje

Fen za kosu, snaga 1600W, turbo brzina, uski element za usmereno duvanje, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m, rasprsivac za volumen
Fen za kosu, snaga 1400W, 2 stepena brzine, uski element za usmereno duvanje, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m
Fen za kosu, snaga 1200W, 2 stepena brzine, uski element za usmereno duvanje, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m
Fen za kosu, snaga 1400W, 3 stepena brzine, hladno duvanje, uski usmeriva, duina gajtana 1,6m
Fen za kosu, snaga 1200W, uski usmeriva, podeavanje hladnog vazduha, duina kabla: 1,6 m

Fen za kosu, snaga 2000W, 6 stepeni podesavanja brzine i temperature, hladno duvanje, turbo brzina, uski element za usmereno duvanje, g

Fen za kosu, profesionalnih 2100 W snage za savrene salonske rezultate, savreno stilizovanje uz usku mlaznicu u 14 mm, uklonivi filter za

Fen za kosu, snaga 2200W, savreno stilizovanje uz usku mlaznicu u 14 mm, duina kabla 1,8m, ThermoProtect podeavanje temperature,
Aparat za ispravljanje kose, keramike ploce, maksimalna temperatura 210 C, vreme zagrevanja 60s, duzina kabla 1.8 m, obrtni kabl

Aparat za ispravljanje kose, maksimalna temperatura 199 C, vreme zagrevanja 30s, keramiki premaz, automatsko iskljuivanje nakon 60 m
Aparat za ispravljanje kose, temperatura od 199C, vreme zagrevanja 30s, automatsko iskljuivanje nakon 60 min., indikator spremnosti za

Stajler za kosu, temperatura od 190C, indikator "spreman za koriscenje", hladan vrh i papucica za palac, precnik cilindra 16mm, podesavan
Stajler za kosu, temperatura od 130C do 190C, keramiki premaz, hladan vrh i papucica za palac, precnik cilindra 25mm, podesavanje

Stajler za kosu, presvuen plisom, precnik cilindra 13 do 25 mm, indikrator "spreman za koriscenje", automatsko iskljucivanje nakon 60 min,
Stajler za kosu, snaga 650W, termo cetka od 38mm, ergonomska drska, 3 prilagodljiva podesavanja, gajtan duzine 1,8m

etka za oblikovanje i suenje kose, snaga 1000W, keramika etka od 50mm, duga etka od 30mm, priordna dlaka, rotira se u oba smera,
etka za oblikovanje i suenje kose, snaga 1000W, termo etka od 38mm, uski usmeriva vazduha, etkice presvuene keramikom

Sistem za oblikovanje 4 u 1, maksimalna temperatura 190C, automatsko iskljuivbanje, 16mm cev za uvijanje, 16mm etkasta cev za dodatn

Sistem za oblikovanje 6 u 1, maksimalna tepertarura za 190C, automatsko iskljuivbanje, 16mm cev za uvijanje, 16mm etkasta cev za doda

Depilatori, brijai, trimeri


Naziv

Aparat za brijanje, pracenje kontura brade i DualPrecision sistem secenja, precizni trimer, zamenjiva glava, Li-ion baterija, max.potrosnja 5,4

Aparat za brijanje, AquaTouch elektrini brija, optimizovan za korienje sa gelom ili penom za poboljanu prijatnost koi, brija koji se mo

Elektrini brija za telo,vreme punjenja 8 sati, vreme koriscenja 50min, sirina rezaca 32mm, 1 nivo duzine secenja, rad u vlaznim uslovima, b

Elektrini brija za telo, vreme punjenja 1 sat, vreme korienja 50min.,hipoalergijski aparat za brijanje i biserni vrhovi spreavaju iritaciju ko
Trimer za bradu, Dvostrani trimer: strane od 32 mm i 15 mm za savrenu preciznost, 100% vodootporan, rad sa kablom I bez kabla, 17

Trimer za bradu, sa laserom koji daje izuzetnu preciznost, dvostrani trimer: strane od 32 mm i 15 mm za savrenu preciznost, 100% vodootp

Mainica za ianje kose, podesivi ealj, zaobljena seiva i eljevi, irina rezaa 41mm, 13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca se

Mainica za ianje kose, podesivi ealj, zaobljena seiva i eljevi, irina rezaa 41mm, 13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca se

Mainica za ianje kose, podesivi ealj, zaobljena seiva i eljevi, irina rezaa 41mm, 13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca se

Mainica za ianje kose, dvostruko bre ianje, otirce od elika, mogu se prati vodom, irina rezaa 41mm, 24 nivoa duzine od 0.5 do 23

Mainica za ianje kose, dvostruko bre ianje, titaniumske otrice, irina rezaa 41mm, 24 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, bez podmaziva
enski brija, baterijsko napajanje, ergonomski dizajn,zatitni poklopac spreava oteenja,nastavak u obliku elja, luksuzna futrola

Trimer za doterivanje u obliku olovke, za zene, nastavak za telo do 26mm, nastavak za lice od 8mm, ealj za obrve od 2 I 4 mm, pinceta, e
Depilator, napon 100-240V, 21 disk, 20 hvataljki, Satinelle Epilator, 2 brzine, ergonomski rukohvat, periva glava epilatora,

Depilator, uklanja dlaice i od samo 0,5 mm, profilisana, ergonomska drka za lako korienje, dve brzine, periva epilatorska glava, neni dis
Depilator, Satinelle Depilator, uklanja dlaice i od samo 0,5 mm, dve brzine, glava za brijanje sa eljem za skraivanje
Depilator set, mreni depilator sa 2 brzine, facijalni trimer, obicna pinceta, etkica za ienje, torbica
Depiltor, napon 100-240V, bez prikljunog gajtana,hipoalergenski srebro-jon diskovi maksimizuju higijenu koe, Diskovi koji neno upaju
Depiltaor, napon 100-240V, 21 disk, ekstra iroka glava uklanja vie dlaica u jednom potezu, keramiki disk, ugraeno svetlo jasno otkriva
Nivea for men shaving gel
Aparati za brijanje, pracenje kontura brade i Reaflex Action sistem secenja, zamenjiva glava, automatska voltaza 100V-240V

Aparat za brijanje, punjiva baterija, do 30min rada, Zatitni poklopac, etkica za ienje, samostalne plivajue glave, nerajue glave, komo
Aparat za brijanje, praenje konture i Reflex Action sistem seenja, etkica za ienje, zatitni poklopac

Trimer za dlake u nosu i usima, 100% vodootporan, zastitni poklopac, ostro zatvoreno secivo bez cupanja dlaka sa funkcijom zastite od nast

Trimer za dlake u nosu i uima, trimer sa zaobljenim vrhovima nean za kou, sistem zatite od posekotina, napajanje: AA baterija, luksuzna

Trimer za bradu, precizni trimer do 21 mm, 3 ealja, 100% vodootporan, baterija AA, bez podmazivanja uljem

Aparat za brijanje, koriscenje sa kablom I bez kabla, vreme punjenja 8 sati, koriscenje 45+ min, punjenje 3min za 1 brijanje, super Lift&Cut z

Aparat za brijanje, koriscenje sa kablom I bez kabla, vreme punjenja 8 sati, koriscenje 45+ min, iskacuci trimer, punjenje 3min za 1 brijanje, L

Aparat za brijanje, pracenje kontura brade i DualPrecision sistem secenja, zamenjiva glava, Li-ion baterija, max.potrosnja 5,4W, vreme koris

Aparat za brijanje, 60+ minuta beinog korienja, dovoljno za 21 brijanje, QuickRinse sistem omoguava brzo ispiranje pod mlazom vode,

Mainica za ianje kose Pro, sa eljem koji prati konture glave, podesiv na 20 duina do maksimalne 40mm,i ndikator punjenja, Nimh bate
Mainica za ianje kose, podesivi ealj, prikaz statusa baterije, podeavanje 42 razliite duine od 0,3 mm do 41 mm, preciznost po 1mm

Mainica za ianje Premium, 3D podesivi ealj,vienamenski displej korienje sa i bez gajtana, futrola za odlaganje, veliki ealj mainice
Trimer kit, napon 100-240V, tip baterije NiMH, 4 dodatka I 2 elja sa 18 podeavanja, 100% vodootporan, 10 sati, 35 minuta rada
Trimer kit, potpuno metalni trimer, precizni brija sa mreicom, ealj za dugu I tek izniklu bradu sa 18 podeavanja, trimer za nos, 100%

Aparat za brijanje, Styleshever, oblikovanje brade uz 12 podeenja duine - od 0,5 mm do 10 mm, dupli brija sa trimerom, 100% vodootpor

Aparat za brijanje, pracenje kontura GyroFlex 2D, precizni trimer, zamenjiva glava, Li-ion baterija, max.potrosnja 5,4W, stalak za punjenje, v

Aparat za brijanje, praenje konture GyroFlex 2D sistemom prilagoavanja linijama lica, DualPrecision sistem za brijanje ak i najkraih dlak

Aparat za brijanje, SensoTouch 3D elektrini aparat za brijanje sa sistemom GyroFlex 3D i glavama za brijanje Ultra Track, vlano i suvo kor
Depilator za trajno uklanjanje dlacica, broj pulseva 100000, torbica za uvanje, nastavak za telo 4cm2, rad sa kablom
Depilator za trajno uklanjanje dlacica, broj pulseva 100000, torbica za uvanje, nastavak za telo 4cm2, rad bez kabla

Depilator za trajno uklanjanje dlacica, broj pulseva 140000, nastavak za telo 4 cm2, nastavak za lice 2 cm2, nastavak za bikini zonu 2 cm2, t
Aparat za brijanje, 2 u 1, dva nastavka: brija brade I brija tela, vodootporan, rad bez kabla, punjenje 1h, rad 40 min

Kafe aparati i ketleri


Naziv

Greja vode, snaga 2400W, skriveni greja, filter za spreavanje stvaranja kamenca, postolje bez gajtana koje se rotira 360, svetlosni indik

Greja vode, snaga 2400W, skriveni grejac, zapremina 0,1-1,5l, trostruka zastita(automatsko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki os

Greja vode, snaga 2400W, skriveni grejac, zapremina 0,1-1,5l, trostruka zastita(automatsko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki os

Greja vode, snaga 2400W, skriveni grejac, zapremina 0,1-1,7l, trostruka zastita(automatsko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki os

Greja vode, snaga 2400W, kapacitet: od 0,1 l do 1,7 l, podnoje koje omoguava odlaganja prikljunog gajtana, poklopac koji je uvek hlada

Aparat za filter kafu, snaga 900W, zapremina 1,3L (10-15 soljica kafe), , sistem protiv kapanja, vreme rada 11min., filter za lako ciscenje (pe

Aparat za filter kafu,snaga 650W, kapacitet 0,6l, sistem za zaustavljanje kapanja, elementi perivi u masini, filter jednostavno skidanje i ciscen

Aparat za filter kafu, snaga 1000W, aparat za kafu sa funkcijom Aroma Swirl, mea kafu kako bi se aroma optimalno rasporedila, stakleni bo

Aparat za espresso kafu, manuelni, pogodno za E.S.E. filter-vreice I mlevenu kafu, grejac za mleko, snaga 950W, pritisak 15 bara, greja

Aparat za espresso kafu, manuelni, pogodno za E.S.E. filter-vreice I mlevenu kafu, grejac za mleko, snaga 1050W, pritisak 15 bara, greja

Aparat za espresso kafu Saeco, snaga 1900W, funkcija za predkuvanje, Pannarello za penuanje mleka, keramiki mlin, irok i jasan disple
Greja vode, snaga 2400W, skriveni greja, zapremina posude 1.6l, beli
Greja vode, snaga 2400W, skriveni greja, zapremina posude 1.6l, crni
Greja vode, snaga 2200W, zapremina posude 1.7 L , boja zelena, materijal: nerajui elik
Greja vode, snaga 2200W, zapremina posude 1.7 L , boja crvena, materijal: nerajui elik

Tosteri, rotilji i friteze


Naziv

Aparat za pravljenje sendvice, snage 820W, boja belo-crveni, ploca za rezanje I spajanje, nelepljive ploce za lako ciscenje, indikator zagreva
Aparat za pravljenje sendvice, snage 820W, boja crna, ploca za rezanje I spajanje, nelepljive ploce za lako ciscenje, indikator zagrevanje I
Toster, snaga 800W, 2 iroka otvora za krike tosta, 4 funkcije u 1 (podgrevanje/odmrzavanje/otkazivanje/7 nivoa boje korice),
Toster, snaga 800W, 2 iroka otvora za krike tosta, 4 funkcije u 1 (podgrevanje/odmrzavanje/otkazivanje/7 nivoa boje korice), poklopac
Toster, snaga od 850-1000W, toster sa irokim dubokim otvorima i funkcijom za samocentriranje, reetka za zagrevanje peciva i kroasana,
Elektricni rostilj, snaga 2000W, dimenzija ploce za pecenje 300x300mm, podesivi termostat, svi odvojivi predmeti perivi u masini za sudje,

Elektrini rostilj, snaga 2000-2300W, integrisani prekida za ukljuivanje/iskljuivanje, indikator temperature, rebrasta i glatka gornja povrin
Elektrini rotilj, snaga 2000W, integrisani prekida za ukljuivanje/iskljuivanje, indikator temperature, ruke koje se ne zagrevaju

Friteza, snaga 2000W, zapremina ulja 2 l, korpa kapaciteta 1.100g, automatsko otvaranje poklopca, poklopac i korpa se mogu prati u main
Elektricni rostilj, snaga 2000W, podesivi termostat, brzo zagrevanje, Gril ploca koja se nelepi, grilovanje na vrucoj pari, kanali za odvodjenje

Elektricni rostilj, snaga 2.000W, podesivi termostat 70C do 230C, brzo zagrevanje, Gril ploca koja se nelepi, aromatizer i odimljivac, grilova

Aparati za kuvanje na pari


Naziv
Multicooker, multifunkcionalan aparat za pripremu hrane, opcija za kuvanje, kuvanje na pari, prenje, peenje, mogunost za programiranje
Aparat za kuvanje na pari, snaga 900W, kapacitet 5 L, rucni tajmer, indikator nivoa vode, dve pregrade, duzina gajtana 80cm

Aparat za kuvanje na pari, snaga 900W, pojaiva arome, indikator nivoa vode, automatsko iskljuivanje u sluaju pregrevanja ili ako u apar

Aparati za peenje hleba


Naziv

Aparat za pravljenje hleba, 12 programa za hleb i dzem, dve velicine hleba 750gr. i 1000gr.,3 nivoa boje za koricu kakvu elite, tajmer za odl
Aparat za pravljenje hleba, 14 programa, tajmer za 13 sati odlaganja, zapremina hleba 750g/1000g, 1 lopatica za mesanje, program: testo,

Mikseri, blenderi i sokovnici


Naziv
Super secko, snaga 200W, 5 diskova za seenje povra, sireva i mesa, svi delovi se peru u maini za sudove
Super secko, snaga 200W, 6 diskova za seenje povra, sireva, mesa, disk za pravljenje pomfrita, svi delovi se peru u maini za sudove

Mikser, snaga 175W, 3 stepena brzine + turbo, 2 zice za mucenje i 2 spirale za mesanje testa od nerdjajuceg celika, drzac za odlaganje gajt

Mikser, snaga 350W, 3 stepena brzine + turbo, 2 zice za mucenje i 2 spirale za mesanje testa od nerdjajuceg celika, drzac za odlaganje gajt

Mikser sa posudom, snaga 350W, rotirajuca posuda zapremine 3L, 3 stepena brzine + turbo, 2 zice za mucenje + 2 spirale za mesanje testa
Runi blender, snaga 550W, zapremina posude 0,5l, duina kabla 1,25m, seivo od nerajueg elika
Runi blender, snaga 550W, zpremina posude 0,5l, seckalica, duina kabla 1,25m
Runi blender, snaga 650W, metalni stapni nastavak, rezac od nerdjajuceg celika, 2 brzine+turbo, posuda od 0.5L za merenje
Runi blender, snaga 650W, metalni stapni nastavak, rezac od nerdjajuceg celika, 2 brzine+turbo, posuda od 0.5L za merenje, seckalica

Runi blender, snaga 650W, metalni stapni nastavak, rezac od nerdjajuceg celika, 2 brzine+turbo, posuda od 0.5L za merenje, mutilica za m
Sokovnik, snaga 220W, zapremina posude 400ml, filter sa gustom mreom, duina kabla 1,2m

Sokovnik, snaga 500W, posuda za pulpu 1 l, posuda za sok 500ml, sva pulpa se sakuplja na jednom mestu, brzo I lako sastavljanje svih del

Sokovnik, snaga 550W, 2 stepena za meko i tvrdo voce i povrce,specijalni mikromrezasti filter, odvojiva posuda za pulpu 1,5l, posuda za sok

Sokovnik, snaga 700 W, crna boja, 1 brzina, XL otvor za voce I povrce, ne treba seckati, zapremina posude za sok: 800 ml, zapremina posu

Sokovnik, snaga 700 W, crvena boja, 1 brzina, XL otvor za voce I povrce, ne treba seckati, zapremina posude za sok: 800 ml, zapremina po
Sokovnik, snaga 800W, zapremina 2,5l, brzina za meko i tvrdo voe, duina kabla 1m, boja inox

Blender, snaga 400W, beli,zapremina posude1,5l, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, bokal otporan na lomlje

Blender, snaga 400W,uti, zapremina posude1,5l, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, bokal otporan na lomlje

Blender, snaga 400W, zapremina posude1,5l, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, mini seckalica, bokal otpora

Blender, snaga 400W, zapremina posude1,5l, crni, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, mini seckalica, bokal o
Blender, snaga 400W, stakleni bokal, zapremina posude1,5 l, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, vie brzina
Blender, snaga 400W, stakleni bokal, zapremina posude1,5l, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, mini seckali
Blender, snaga 600W, zapremina posude 2l, posuda otporna na lomljenje, zamenjivo secivo, nazubljena seciva, regulacija brzine, funkcija
Blender, snaga 600W, zapremina posude 2l, posuda otporna na lomljenje, zamenjivo secivo, nazubljena seciva, regulacija brzine, funkcija

Elektricna cediljka (citruseta), snaga 25W, zapremina posude 0,5l, naizmenicna rotacija, duzina gajtana 1,2m, mogucnost odlaganja gajtana

Elektrina cediljka (citruseta), snaga 25W, posuda za sok od 600 ml, regulisanje koliine pulpe, svi delovi mogu se prati u maini za pranje p
Blender, snaga 220W, 2 posude zapremine 400ml i 200ml, jedna brzina, secivo za tvrdo voce i povrce + secivo za meko voce i povrce

Blender sa prenosnom bocicom "On the Go", snaga 350W, zapremina posude 0.6 L,posuda otporna na lomljenje, zapremina bocice 0.6 L, 2

Multipraktici
Naziv

Multipraktik, snaga 750 W, 3 u 1 aparat, brzina 2 + pulsni rezim, nastavci za izvravanje 28 funkcija, dodaci perivi u masini, duzina kabla 1m

Multipraktik, snaga 1.000W, brzina 12 + pulsni rezim, posude za blender 3,4l i 1,5l,posuda za testo 1,7kg, posuda za tecnosti 2l, podesivi di

Ostalo
Baterije
Naziv

Powerbank 10.000 mAh, dual charging 1A output and 2.1A output, LCD screen, adapters for cell phones, tablets, GPS, iPad...
Powerbank 9.000 mAh, dual charging 1A output and 2.1A output, adapters for cell phones, tablets, GPS, iPad...
Battery charge Li-Ion & Adapter for Car, all Cameras & Camcorders
Battery 7.4V Li-ion 1500mAh for Canon, Replace BP-2L12, BP-2L14
Battery 7.4V Li-ion 3000mAh for Canon, Replace BP-522

Kablovi i adapteri
Naziv
USB2.0 to Serial (RS232) converter cable, Win/Linux
KVM Mini Switch, 2-Port USB, Audio Support, w/integrated cables 1.8m, Retail
KVM Mini Switch, 2-Port PS2, w/integrated cables 1.8m, Retail
KVM Mini Switch, 2-Port PS2/USB, w/integrated cables 1.8m, Retail
KVM Combo Cable VGA/USB/PS2, 3m, for DKVM-440 & DKVM-450
KVM Switch, 4-Port PS2, 2x Cables DKVM-CB 1.8m included, Retail
KVM Cable VGA/PS2 M/M, 1.8m, for DKVM-4K
KVM Cable VGA/USB (A/B), 1.8 m, for DKVM-4U
DisplayPort to HDMI Adapter
VIDEO Adapter DVI (mini) to DVI-D(24+1), M/F, 0.2m
USB 3.0 Connection cable, A/M B/M, 1.8m, High Quality, Transfer up to 4.8Gbps
Power Supply Extension Cable 1.8m
Power Supply Extension Cable 2.5m
Power Supply Connection Cable 2m, 90 degrees angled connector
Power Supply Connection Cable 2.5m, 90 degrees angled connector
Power Supply Connection Cable 5m, 90 degrees angled connector
Power Supply Connection Y-Splitter Cable, 2m, 1 input / 2 outputs
Power Supply Internal Y-Splitter for SATA HDD
KEYBOARD Extension Cable, 5DIN M/M, 1.8m
eSATA to eSATA Cable, M/M, 1m
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 3m
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 5m
JOYSTICK Extension cable
USB to Serial (RS232) converter cable
USB 2.0 and Firewire Kit
VIDEO Adapter HDMI to VGA (HDMI to VGA+2xRCA)
HDMI Repeater, Full HD 1080p, Up to 30m
SCART to RCA/S-VHS Switch, 3x RCA Female, S-VHS Female, 21p Scart Male, Dual direction
Power Strip w/ Surge Protection - Fast Asia, 5 Sockets, 3m, w/Power switch, Black, Bulk
Strujni razdelnik sa 3 uticnice
Power Strip w/ Surge Protection - Fast Asia, 5 Sockets, 1.8m, w/Power switch, Black, Bulk
AUDIO Adapter, 6.35mm stereo plug / 2x RCA sockets
AUDIO Adapter, RCA plug / 2x RCA sockets
AUDIO Adapter, RCA plug / 2x RCA sockets, Gold Plated
AUDIO Adapter, 2.5mm stereo plug / 3.5mm socket
AUDIO Adapter, 6.35mm stereo plug / RCA socket
AUDIO Adapter, 3.5mm stereo plug / 2.5mm socket
AUDIO Adapter, RCA plug / 6.35mm stereo socket
AUDIO Adapter, 2x RCA socket / 2x RCA socket
AUDIO Adapter, 2x RCA socket / 2x RCA socket, Gold plated

AUDIO Adapter, 6.35mm mono socket / 6.35mm mono socket, Metal


AUDIO Adapter, 6.35mm stereo socket / 6.35mm stereo socket, Metal
AUDIO Adapter, Angled RCA plug / RCA socket, Gold plated, Black
AUDIO Adapter, Angled RCA plug / RCA socket, Gold plated, Red
AUDIO Adapter, Angled RCA plug / 2x RCA socket, Gold plated, Black
AUDIO Adapter, Angled RCA plug / 2x RCA socket, Gold plated, Red
AUDIO Adapter, RCA plug / RCA plug
AUDIO Adapter, RCA socket / RCA socket
AUDIO/VIDEO Adapter, 2x RCA socket, 1x S-HVS socket / 2x RCA socket, 1x S-HVS socket
IDE Flat cable , 40 Socket3, 50cm
RS232 Cable, 1:1, DB25/DB25 M/F, 1.8m
RS232 Cable, 1:1, DB9/DB9 F/F, 1.8m
PS2 Extension Cable, MD6 M/F, 3.0m
PS2 Connection Cable, MD6 M/M, 1.8m
RS232 Nullmodem Cable, DB9/DB9 F/F, 1.8m
RS232 Nullmodem Cable, DB9/DB9 F/F, 5.0m
USB 2.0 Connection cable, A/M A/M, 3.0m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M A/M, 5.0m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M A/M, 1.8m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 3m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 5m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 1.8m, High Speed
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 0.2m, High Speed
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 3m, High Speed
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 1,8m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 1.8m, High Speed, Shielded
RS232 Cable, 1:1, DB9/DB9 M/M, 1.8m
RS232 Cable, 1:1, DB9/DB9 M/F, 1.8m
RS232 Cable, 1:1, DB9/DB9 M/F, 3.0m
USB 2.0 Connection cable, A/M Mini-B(5pin)/M, for Digital camera, 5.0m, Black
USB 2.0 Connection cable, A/M MicroA/M, 1.8m
USB 2.0 Connection cable, A/M MicroB/M, for Mobile Phones, 1.8m
MONITOR Cable, HD15 VGA M/F, 1.8m, 15C
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 1.8m, 15C
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 3m, 15C
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 1.8m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 10m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 20m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 3m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 30m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 5m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/F, 1.8m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/F, 30m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 3m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core, 90 degrees angled connector
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 5m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core, 90 degrees angled connector
MONITOR Cable, DVI-I(24+5)/DVI-I(24+5) M/F, Dual Link, 10m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-D(24+1)/DVI-D(24+1) M/M, Dual Link, 1.8m, w/Two Ferrite Core

MONITOR Cable, DVI-D(24+1)/DVI-D(24+1) M/M, Dual Link, 10m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-D(24+1)/DVI-D(24+1) M/M, Dual Link, 3m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-D(24+1)/DVI-D(24+1) M/M, Dual Link, 5m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-I(24+5)/DVI-I(24+5) M/M, Dual Link, 1.8m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-I(24+5)/DVI-I(24+5) M/M, Dual Link, 10m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-I(24+5)/DVI-I(24+5) M/M, Dual Link, 3m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-I(24+5)/DVI-I(24+5) M/M, Dual Link, 5m, w/Two Ferrite Core
SATA Data Cable, 1m
SATA 3.0 COMBO Cable, Data + Power (7+15pin), 1m
Power Supply Internal Y-Splitter, 5.25in
Power Supply Cable for SATA HDD, 15cm
KVM Cable, VGA (DB15) (M/M) + 2x PS2 (M/M), 1.8m
Power Supply Internal Y-Splitter for SATA HDD
Firewire cable 6/4, 3m
Firewire cable 6/4, 5m
AUDIO Cable, 6.35mm stereo plug / 6.35mm stereo socket, 5m, Curled Cable
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo plug, 1.2m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo plug, 10m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo plug, 1.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo plug, 2.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo plug, 5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo socket, 1.2m, Curled Cable
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA sockets, 0.2m
AUDIO Cable, 2.5mm stereo plug / 2.5mm stereo plug, 1.2m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo socket, 10m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo socket, 1.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo socket, 2.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo socket, 5m
AUDIO Cable, 6.35mm stereo plug / 6.35mm stereo plug, 6m
AUDIO Cable, 6.35mm stereo plug / 6.35mm stereo plug, 90 degrees angled connector, 6m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA socket, 2m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA socket, 5m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA plug, 1.5m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA plug, 10m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA plug, 2.5m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA plug, 5m
AUDIO Cable, RCA plug / RCA plug, 1.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 1.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 0.2m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 10m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 15m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 20m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 2.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 5m
AUDIO/VIDEO Cable, 3RCA plug / 3RCA plug, 1.5m
AUDIO/VIDEO Cable, 3RCA plug / 3RCA plug, 2.5m
VIDEO Cable, S-VHS plug to S-VHS plug, 1.5m, Gold Plated

MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/HDMI M/M, Swivel Connector, 1.5m
MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/HDMI M/M, Swivel Connector, 2.5m
MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/HDMI M/M, Swivel Connector, 5m
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 10m
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 1.5m
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 2.5m
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 5m
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 10m, Gold plated
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 1.5m, Gold plated
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 2.5m, Gold plated
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 5m, Gold plated
MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/Mini HDMI (Type C) M/M, 10m, Gold Plated
MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/HDMI M/M, 10m, Gold Plated, 90 degrees angled connector
MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/HDMI M/M, 1.5m, Gold Plated, 90 degrees angled connector
VIDEO Adapter/Splitter, DVI-D(24+1) Male to 2x DVI-D(24+1) Female, Gold Plated
VIDEO Adapter/Splitter, DVI-I(24+5) Male to 2x VGA Female, Gold Plated
VIDEO Adapter/Splitter, DVI-D(24+1) Male to DVI-D(24+1)+HDMI Female, Gold Plated
MONITOR Cable, DisplayPort/DisplayPort M/M, 1.8m
MONITOR Cable, DisplayPort/DisplayPort M/M, 3m
MONITOR Cable, DisplayPort/HDMI M/M, 1.8m
MONITOR Cable, DisplayPort/HDMI M/M, 3m
MONITOR Cable, DisplayPort/DVI-D(24+1) M/M, 1.8m
Power Supply Cable for Notebook Adapters, 2-pin, 1.5m
Power Supply Cable for Notebook Adapters, 2-pin, 2.5m
Power Supply Cable for Notebook Adapters, 3-pin, 1.8m
FIRE WIRE Adapter 4M-6F
VIDEO Adapter DVI-I(24+5)/F to VGA/M
VIDEO Adapter DVI-I(24+5)/M to VGA/F
VIDEO Adapter DisplayPort/M to HDMI/F
MONITOR Cable, DVI(18+1)/DVI(18+1) M/M 1.8m
VIDEO Adapter DVI-I(24+5)/M to VGA/F
VIDEO Adapter HDMI/F to DVI/M
MONITOR Cable, HDMI/DVI(18+1) M/M, 1.8m
VIDEO Adapter HDMI/M to HDMI/F, 90deg, Black
VIDEO Adapter Micro HDMI (Type D)/M to HDMI/F, Black
MONITOR Cable, HDMI/HDMI-Micro M/M, 1.5m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 10m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 1.5m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 15m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 1.8m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 3m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 5m
VIDEO Adapter HDMI to VGA M/F
IDE to SATA, SATA to IDE adapter, Dual direction
SATA Data Cable, 0.5m
SATA Data Cable, 90 degrees angled connector, 50cm
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 3m, Black

USB 2.0 Connection cable, A/M Mini-B(5pin)/M, for Digital camera, 5m, Black
KVM Switch 2/1 USB, VGA, w/o cables
Power Supply Cable, 1.8m
Power Supply Cable 1.8m, Cu 100%
Power Supply Cable for Notebook Adapters, 2-pin
Power Supply Cable for Notebook Adapters, 3-pin
Power Supply Cable for SATA HDD, 15cm
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 1.8m
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 3m
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 5m
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 3m
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 5m
USB2.0 to Printer, Parallel converter cable LPT, Fast Asia
USB-Micro to HDMI Adapter M/F, MHL Adapter
USB 2.0 Connection Cable, A/M MicroB/M(5p), for Mobile Phones, 1m
USB 3.0 Connection Cable, A/M MicroB/M(5p), (for External USB3.0 HDD...), 1.8m
USB 2.0 OTG Cable Adapter, USB to Micro (5p), F/M
USB 2.0 OTG Cable Adapter, USB to Mini (5p), F/M
USB2.0 to Serial (RS232) converter cable, Fast Asia
VIDEO Adapter HDMI/F to DVI-D(24+1)/F
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 10m, w/Ferrit Cores, High Quality
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 1.8m, w/Ferrit Cores, High Quality
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 20m, w/Ferrit Cores, High Quality
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 3m, w/Ferrit Cores, High Quality
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 5m, w/Ferrit Cores, High Quality
Interphone Cable, 6 wires, Shielded, Solid Cu
Interphone Motor Cable, 6 wires, Shielded, Solid Cu

Alati i pribor
Naziv
Crimping tool for RJ45, RJ11, RJ10, 8/8, 6/4, 4/4

Stalci, filteri i ostalo...


Naziv
Zatita za auto sedite, najlon/PVC
Dra elektronskih ureaja za auto, najlon/nylex, crna
Dra sitnica za auto, neopren, crna
Futrola za CD 10 kom auto, najlon, crna
Futrola za CD 20 kom auto, najlon, crna
CD Wallet, 48 CD, Nylon, Black
Extentable CD steps, for 12 CD
CD Labelmaker Kit
Standard White Labels (50pcs)
Jewel Case Inserts (25/50pcs)
CD stalak vertikalni
Omega USB Ventilator sa bazom
ACGP038390, Specijalna olovka za GPS sa 4 vrha
LCD Cleaner, Sredstvo za ciscenje LCD/Plazma ekrana, Antistatic gel, 250ml
PC Cleaner, Sredstvo za ciscenje racunara i opreme, 250ml

Touch Screen Cleaner, sredstvo za ienje ekrana osetljivih na dodir, sa mikrofiber krpicom

Transcend
COMPAQ
Naziv
SDRAM 1GB Compaq Proliant ML370, DL380

HP
Naziv
SDRAM 64Mb (Q1887A) HP LaserJet 2300, 3200, 3300, 4050, 4300, 5000, 4500, 8000

IBM
Naziv
SDRAM 1GB IBM eSERVER xSERIES 225, 235
1GB IBM Thinkpad R50/51,T40/41/42, X31/32/40
SDRAM 256MB IBM 300GL/PL NetVista A20/21/22/40 S40 X40

NEC
Naziv
SDRAM 4GB NEC Express 5800 120Lh/120Eg

B 2.0 (4 Front, 4 Rear),

x16, 1 x mini-PCIe, 4 x USB 3.0 (2 Front, 2 Rear), 6 x USB

x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub , 1 x DVI-D, 1 x HDMI Port. 3 x

A II, 2xDDR3 1333


x HDMI

2 x SATA3 6.0

x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub , 1 x DVI-D, 1 x HDMI Port. 3 x

s, 10 x SATA3, 1 x eSATA, USB 3.0, USB 2.0, Dual Gigabit

0, Intel Gigabit LAN, RAID

1, 2x PCI, 1x SATA Express, 1x M.2 (Gen2 x2/SATA), 12K

, D-Sub, DVI-D, HDMI, rev. 3.0

USB 3.0, rev 1.1

s, 6 x SATA 6Gb/s, RAID, USB 3.0, Killer E2201 LAN

3.0, SB 7,1HD, GLAN, 4xDDR3 1600

slots, USB 3.0

slot, 2 x USB 3.0, 4 x USB 2.0

N, Parallel Port, 2xDDR3 1333, rev. 2.2

TA 6Gb/s, 2 x SATA 3Gb/s, 1 x parallel port, 1 x serial

0, 1 x serial port

ots, 1x M.2 PCIe, SATA Express, RAID, USB 3.0

USB 3.0, 6 x SATA 6Gb/s

1, 1 x PCI slot, 4 x USB 3.0, RAID

-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 3.0, 4 x USB 2.0,1 x PCI-E x1

A 6Gb/s, RAID, USB 3.0

ot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express, RAID, USB 3.0

SB 3.0
slot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector, Killer

slot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector, Killer

ots, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector, RAID, USB

Cena
2397.88
4599.00
4699.00
6529.00
5477.99
3467.47
5947.03
14999.00
7957.80
9199.00
8129.00
9268.69
14748.30
5831.50
6937.50
5605.50
4999.50
3437.50
6148.29
4318.60
5170.00
5213.21
9268.69
7740.00
7589.00
5635.59
6846.00
8532.00
11649.97
8843.12
13483.19
15410.00
11375.94

MPC
3240.00
6960.00
7320.00
8760.00
6720.00
4680.00
8280.00
22800.00
10320.00
12999.00
11280.00
11280.00
19490.00
8084.16
9240.00
7560.00
6660.00
5012.18
8280.00
6095.88
6900.00
6960.00
12360.00
9840.00
10200.00
7560.00
9120.00
11520.00
16080.00
11820.00
17988.00
21360.00
15240.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
3746.74
5828.26
2616.77
2795.18
3124.76
10335.74
10876.56
4867.41

MPC
5174.06
8177.40
3717.00
3865.68
4237.38
14124.60
14868.00
6616.26

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20

e
Drive

4927.50

6720.34

20

Cena
990.00

MPC
1290.00

PDV %
20

366.00
309.00
629.00
1390.00
990.00
4245.60
201.83
202.95
18.59
39.65
384.09

570.00
490.00
940.00
1990.00
1485.00
6370.00
371.70
371.70
44.60
89.21
609.59

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
6220.00
10570.50
2000.99
2980.00
2669.13
2980.00
2000.99
490.00
3549.74
3549.74
990.00

MPC

2980.00
4390.00
3865.00
3600.00
2980.00
690.00
5290.00
5290.00
1290.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
6244.56
9753.41
19031.04
7077.17
12013.34
22361.47
11000.00
5167.87
7271.07
8653.18
5949.06
6129.33
7571.53
10335.74
9734.82
8953.63

MPC
8668.04
13529.88
26465.04
9812.88
16652.16
31074.12
17990.00
7092.04
9991.30
11879.53
8177.40
8400.42
10392.73
14273.28
13381.20
12280.97

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

rid Drive

finish, Black

k/Blue

k/Purple

Orange

Green

White

k/Blue

k/Purple

ange

ack

ck/Orange

ay/Green

9975.19
11958.21
11838.03
13821.05
17546.72
17306.35
4506.86
6369.70
4386.68
4831.36
6590.00
6590.00
6090.00
39990.00
11790.00
10690.00
20990.00
19990.00
4190.00

13678.56
16414.27
16280.46
19031.04
24086.16
23788.80
6199.96
8742.38
6021.54
6616.26
9880.00
9880.00
8990.00
58880.00
17670.00
15980.00
30990.00
29960.00
5990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
7691.71
14181.59
10816.47
6549.97
6549.97
6549.97
10696.29
11297.20
18267.82
13821.05
6362.90
6362.90
6518.14
6518.14
6197.67
6518.14
6518.14
10760.82
10760.82
10760.82
8793.62
11628.02
5017.80
5017.80
5170.83

MPC
10764.43
20220.48
15314.04
9069.48
9069.48
9069.48
15209.96

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

26019.00
19625.76
9190.00
9190.00
9440.00
9440.00
8980.00
9440.00
9440.00
15500.00
15500.00
15500.00
12740.00
16690.00
7250.00
7250.00
7480.00

ores, Fan, DVI, HDMI 1.4a, GeForce with CUDA, 64bit

A, HDMI, Dual-link DVI-D, SilentFX

A, HDMI, Dual-link DVI-D

A, HDMI, Dual-link DVI-D

A, HDMI, Dual-link DVI-D, SilentFX

0 MHz, VGA, miniHDMI, Dual-link DVI-D

85 MHz (base), Mem 2550 MHz, Dual-link DVI-D-mHDMI-

1085 MHz (base), Mem 2750 MHz, Dual-link DVI-D-m,


CUDA cores, Dual DVI, HDMI 1.4a, DisplayPort, GeForce

, mem 1800 MHz, core 902 MHz, Low Profile

nk DVI-D x2 / HDMI x1 / D-Sub x1

000 MHz, Dual-link DVI-I*1/DVI-D*1/HDMI*2

Clock - Base:1059MHz/Boost:1137MHz, Dual-link DVI-I

nk DVI-I*1/DVI-D*1/HDMI*2

ock 1066 MHz, Dual-link DVI-D x1 / HDMI x1 / D-Sub x1


file, Fan, DVI, HDMI, DX11

1/HDMI*1/DisplayPort, Core 1188 MHz

Hz, Mem 5600 MHz, DX 11.2, DVI-I*1, DVI-D*1, DP*1 ,


MHz, DVI-I / mini DisplayPort x2 / HDMI x1,

Cena
1362.90
3211.49
538.60
1050.00

MPC
1820.00
4713.16
936.68
1500.00

PDV %
20
20
20
20

Cena
2643.38
1559.35
2230.74
861.98
540.83
515.18
843.01
869.00
1500.00
619.00
1560.00
1675.00
898.21
294.64

MPC
4220.00
2300.00
3450.00
1501.67
906.95
921.82
1471.93
1440.00
2400.00
1440.00
2436.00
2616.00
1345.00
500.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
4021.01
4043.70
4043.70
4833.00
5515.62
8227.39
9990.00
13122.45
41999.00
5936.22
5999.00
11240.00
10628.10
11440.00
13339.20
3600.00
3107.00
12339.00
16077.38
22892.00

MPC
5880.00
5400.00
5400.00
6480.00
7440.00
11160.00
15499.00
18799.00
58800.00
8772.12
7499.00
15000.00
14400.00
15360.00
17988.00
4920.00
4200.00
16800.00
21600.00
31200.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
891.00
12300.00

MPC
2400.00
18480.00

PDV %
20
20

P, 4 x USB ,Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,Black

Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,Black

P, 4 x USB ,Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,Black

VI-D (HDCP), DP, 4 x USB ,Hight adjustement, Tilt, Pivot,

CP) DP HDMI HA CR 4xUSB ,Black

i glare with hard coat 3Hnalog , (DVI-D) with HDCP,

(HDCP) DP2x HDMI MHL 4xUSB ,Black

VI,DP,HDMI, 4xUSB ,Black

HDMI, USB3.0, Black

rd coat , 2M:1, 8ms, 350cd/m DVI,DP,HDMI Black


HDMI (MHL), VGA and USB 3.0. 2.0MP Full HD webcam,

I,Black
port1.2,Backlit,Black

*USB, Pivot, Black, Z22i

Silver/Black

sion E2223s)

kVision E2323)

75x75, Black

player, DTV tuner, 2x5W speakers

er, DTV tuner, 2x5W speakers

ment, VESA 75x75, Black

er, DTV tuner, 2x5W speakers~1

er, DTV tuner, 2x5W speakers

dici Tera2321 PCoIP, 2x1W speakers

75x75, Black

DMI, VESA 75x75, Black

ck Glossy

240.60
193.80

375.36
302.40

20
20

Cena
9792.00
10598.40
11904.00
15552.00
17222.10
18144.00
51000.00
62208.00
15264.00
27539.52
16990.00
30624.00
24000.00
44064.00
22599.36
46070.40
40800.00
169000.00
41270.40
12823.65
11151.00
15053.85
13046.67
31222.80
18733.68
19179.72

MPC
12990.00
13990.00
14990.00
20490.00
21490.00
23490.00
69990.00
85900.00
18490.00
36490.00
21490.00
39990.00
30490.00
59990.00
29990.00
61990.00
58490.00
248990.00
54990.00
17805.00
16354.80
22153.32
18612.00
44280.00
25770.00
24590.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

11180.74
13797.50
24086.16
27319.95
8586.27
12444.52
15276.87
19068.21
12266.10
17897.36
17897.36
50737.05
15165.36
18956.70
18064.62
19514.25

14990.00
17990.00
36990.00
35990.00
10990.00
15990.00
21490.00
22999.00
17790.00
22990.00
22990.00
66990.00
19490.00
24490.00
23190.00
24990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

100x100, Black

75, Black/Silver

Speakers 2x3W,Piano Black


DVI, Pivot, Hight adj.

adj.

ers, Black Glossy

USB, Black

Speakers 2x3W,Black Glossy

Speakers 2x3W,Black Glossy

underbolt Speakers 2x7W,Black Glossy

4x3.5", 5x12cm Fan w/Fan controller, Tooless, Black

+4x3.5", 1x12cm Fan, Tooless, Black

2x3.5", Black

Passive PFC, Bulk


Passive PFC, Bulk
Passive PFC, Bulk

Retail

Retail

Retail

Retail

16726.50
24532.20
24900.18
74711.70
65233.35
30888.27
38805.48
36463.77
59769.36
59769.36
0.00

21490.00
31490.00
31990.00
112253.40
88990.00
39490.00
49990.00
46990.00
82990.00
76990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
4455.00
6356.07
3172.46
2252.50
1512.07
2299.58
2299.58

MPC
6534.00
8299.00
4742.89
3199.00
1992.31
3290.00
3290.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2889.35
3009.28
1987.66
2129.40
2439.84
2790.00
6339.35
3990.00
3980.00
18889.79

MPC
4177.91
4475.27
2973.60
3196.62
3540.00
3990.00
9190.00
5750.00
5190.00
27390.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
1341.09
1580.96
1635.48
185.35
235.00
235.00
11270.00
6990.00
2810.00
3260.00
14190.00
17050.00
10990.00

MPC
2007.18
2378.88
2453.22
446.04
398.00
399.00
16290.00
9990.00
3998.00
4690.00
22900.00
24680.00
15790.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Retail

ring, Low-Noise Adapter (L.N.A.), Anti-vibration, Red

de, Rubber Black, Retail

de, Rubber Red, Retail

doptical mice

11890.00
3090.00
3930.00
4760.00
5500.00
532.00

16980.00
4450.00
5660.00
6960.00
8250.00
1278.65

20
20
20
20
20
20

293.00
7292.75
149.00
577.62
61.95
1450.00

460.00
11299.68
360.00
1040.76
118.94
2388.00

20
20
20
20
20
20

Cena
206.30
557.55
557.55
2093.41
1517.78
894.60
1594.59

MPC
401.44
849.00
849.00
3200.00
2230.20
1314.00
2690.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

446.04

650.00

20

1706.10

2490.00

20

401.44

892.08

20

869.78

1561.14

20

1048.19

1590.00

20

490.64

1189.44

20

1483.08

1890.00

20

1728.41

2890.00

20

446.04

650.00

20

446.04

650.00

20

446.04

650.00

20

1070.50

1932.84

20

1159.70

1858.50

20

364.64
808.82

639.32
1190.00

20
20

eiver

r Control

r Control
Control

mable F-keys
Control, White

1593.85
987.24
1028.37
987.24
991.20
747.65
4612.25
695.40
1812.60
1382.25
1178.00
6345.05
561.45
79.65
589.29
1374.45

2190.00
1390.00
1390.00
1390.00
1290.00
1199.00
6399.00
1049.00
2599.00
1949.00
1699.00
8999.00
999.00
124.80
1000.00
2499.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
223.02
1248.00
3240.00
1647.00
1561.14

MPC
371.70
1799.00
4752.00
2415.60
2990.00

PDV %
20
20
20
20
20

769.42

1199.00

20

1661.50

2590.00

20

2453.22

3590.00

20

644.00
2022.05
906.30
1844.90
4532.45
4612.25
906.30
3647.05
1738.50
2265.75
3625.20
2265.75
3477.00
1767.27

999.00
3122.28
1299.00
2599.00
6399.00
6399.00
1299.00
5199.00
2599.00
3199.00
5199.00
3249.00
5199.00
2999.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
99.00

MPC
1200.00

PDV %
20

l HD 4000 Graphics, Numeric keydboard, 5Hrs battery,

, HD webcam, AMD Radeon 7670M 1G, 6 cell, Ubuntu

D webcam, Intel HD Graphic, 4 cell, Windows 8.1, Office

VD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

VD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

VD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

VD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

VD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

66x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, HD webcam, Intel HD


8) WLED, NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L,DVD+/-RW,
8) WLED, NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L,DVD+/-RW,

D, DVD+/-RW, Wlan, HD webcam,NVIDIA GeForce 820M

DVD+/-RW, Wlan, HD webcamNVIDIA GeForce 840M 2GB

) WLED, DVD+/-RW, Wlan,HD webcam,Intel(R) HD

, DVD+/-RW, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeon(TM)

68) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeon HD R7


WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeon HD R7
3y c-in - Silver

D, DVD+/-RW, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeon(TM)

ED, Wlan, WiDi, HD webcam, Intel HD Graphics 4400,

0) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, Nvidia GeForce 820

0) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, Intel HD Graphics

resolution, Wlan, WiDi, HD webcam, NVIDIA GeForce GT

ch Display HD resolution, Wlan, WiDi, HD webcam, NVIDIA

Touch Display HD resolution, Wlan, WiDi, HD webcam,

ay , Wlan, WiDi, HD webcam, NVIDIA GeForce GT 750M


View Anti-Glare WLED-backlit , 4GB Single Channel DDR3

B DDR3L, , 500GB SSD hybrid drive, 8xDVDRW, 4Cell

768) Non-Touch, Batt 31WHR, Windows 7 Professional (64Bit

SD Hybrid, 8xDVDRW, AMD Radeon HD 8690M Graphics

MHz, 500GB SATA HDD, 8X DVD+/-RW, 6-cell, HD

n+BT, Intel HD 4400, Wcam , 3cell, HDMI ,Ubuntu 11.1,

n+BT, Intel HD 4400, Wcam , 3cell, HDMI ,Ubuntu 11.1,

B SSD, nVidia K1100M 2GB, Windows 7 Professional 64

Cena
30000.00
43000.00
26000.00
31500.00
31500.00
34299.84
34299.84
31500.00
34840.00
34840.00
33446.40
26496.00
25376.64
25376.64
25300.00
34752.00
34752.00
32500.00
32700.00
40224.00
36960.00
47539.20
61344.00
39990.00
56000.00
50496.00
56160.00
84452.16
59900.00
39840.00
47030.40
45110.40
70003.50
78057.00
80079.36
90599.00
66946.50
74340.00
99000.00
129054.24
77908.32
0.00
44000.00
44000.00
176631.84

MPC
38990.00
58990.00
31990.00
39990.00
39990.00
43990.00
44590.00
39990.00
45990.00
45990.00
45990.00
34990.00
32990.00
32990.00
35490.00
45990.00
45990.00
40990.00
40990.00
52990.00
48990.00
62990.00
80990.00
55990.00
72490.00
66980.00
73900.00
101990.00
77990.00
53490.00
60800.00
59490.00
83990.00
909000.00
109900.00
119900.00
88059.00
100300.00
134180.00
173940.00
105000.00
62990.00
56990.00
227990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card

24866.73
0.00
28100.52
30219.21
50848.56
39363.03
106650.00
87535.35
85305.15
87718.50
75826.80
70272.00
79729.65
39251.52
42373.80
24978.24
34122.06
31557.33
25089.75
115078.32

36990.00
38990.00
64990.00
51990.00
156420.00
124665.00
121300.00
128700.00
106210.00
103066.80
110695.00
50990.00
54990.00
32990.00
44990.00
40990.00
32990.00
144990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

25089.75

32990.00

20

ew, Intel HD Graphics, SuperMulti DVDRW, HDMI, 2xUSB

33453.00

43990.00

20

ightView,AMD Radeon HD 8330, SuperMulti DVDRW,

27999.00

37990.00

20

LED-backlit Touch Screen (1366x768), Intel HD Graphics,

34122.06

44990.00

20

ghtView,AMD Radeon R2 Graphics, SuperMulti DVDRW,

25758.81

33990.00

20

34902.63

45990.00

20

22540.00
27186.00
34868.00
27968.00
23000.00
86020.00
25750.80
37867.20
39376.00
46202.40
64386.20
103776.00
55292.00
62100.00
60536.00
56028.00

29990.00
37990.00
47990.00
37490.00
31990.00
115990.00
33990.00
49990.00
51990.00
60990.00
84990.00
136990.00
72990.00
81990.00
79990.00
73990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card

D Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card

cs, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card reader,

eon HD 8670M (2GB), DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

orce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card

8GB SSD, Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam 720p, Adapter za

Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 3 cell, Windows 7

Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 6 cell, Windows 7

0), Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 6 cell, Windows 7

VDRW, Wlan+BT, HD 4600, Wcam 720p HD, 6 cell,

VDRW, Wlan+BT, HD 4600, HD Wcam, 6 cell, Win 7


DVDRW, Wlan+BT, HD 4600, HD Wcam, 6 cell, Win 7

GeForce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

GeForce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

D Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card reader,

Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card reader,

l HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card

hic, 15.6" LED HD AG, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

D AG Touch Screen (1920 x1080), Intel HD Graphics, WiFi


(1366 x 768), AMD Radeon HD 8210, DVD-RW, WiFi b,g,n,

w, Intel HD Graphics, SuperMulti DVDRW, HDMI, 2xUSB

P DVDRW HD-8210 Lan WlanBGN BT4.0 HDMI USB-3.0 2-1

MP DVDRW HD-8330 Lan WlanBGN BT USB-3.0 2-1 NumPad

P DVDRW HD-8570-2G Lan WlanBGN BT USB-3.0 2-1

VDRW Intel-HD-Graphics Lan HDMI USB3.0 2-1 WlanBGN

P DVDRW Intel HD Graphics Lan Wlan HDMI USB3.0 2-1


13.3" QHD+ (3200x1800) IPS PCT 10-p Touch LED Glossy

MP DVDRW Intel HD Graphics GigaLan Wlan BGN HDMI

0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan WiFi BGN


LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB Lan

8) LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB

SSHD 13.3" FHD (1920x1080) IPS 10-p Touch LED Glossy

SSD 13.3" QHD+ (3200x1800) IPS PCT 10-p Touch LED

y 1.0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan WiFi

y 1.0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan WiFi

GB+8GB SSHD 15.6" FHD (1920x1080) LED MULTI-TOUCH

MP DVDRW GF-GT810M/2GB Lan WlanBGN BT4.0 2-1 USB-

31990.00

x1080) LED AG WC-1MP/720p External-DVDRW NVIDIA-

LED AG WC-1MP/720p External-DVDRW NVIDIA-GF-

VDRW GF-GT810M/2GB Lan WlanBGN BT4.0 2-1 USB-3.0

P DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan WlanBGN BT

P DVDRW ATI-Radeon-R4-Integrated GigaLan WlanBGN BT

sy 1.0MP DVDRW Intel HD Graphics GigaLan Wlan BGN

D (2560x1440) LED AG, Intel HD 5000, GLAN, WLAN,

.5" HD (1366x768) LED AG IPS, Intel HD 4400, GLAN,

GB M.2SSD, 12.5" HD (1366x768) LED AG IPS, Intel HD


(1366x768) LED AG, Intel HD Graphics, GLAN, WLAN, BT4.

B + HDD 500GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED AG,

HD (1920x1080) LED AG IPS, Intel HD 4400, Glan, Wlan, BT4.

B/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, Intel HD 4600,

GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, Intel HD 4600,

GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, NVIDIA GT730M

1600x900) LED AG, Touch, Intel HD 4400, GLAN, WLAN,

0x1080) LED AG, AMD Radeon HD 8670M 2GB, GLAN,

1920x1080) LED AG, Touch, Radeon HD8670M 2GB, GLAN,

0" HD+(1600x900) LED AG, Intel HD 4400, WLAN, GLAN,

0x1080) LED AG, Intel HD 4600, DVDRW, Wlan, Glan, BT4.

D (1920x1080) LED AG, NVIDIA GT730 1GB, DVDRW, Wlan,

(1366x768) LED AG, Intel HD 4600, DVDRW, Wlan, Glan,

HD (1920x1080) LED AG, NVIDIA GT730 1GB, DVDRW,

0X1620) LED AG IPS, NVIDIA GT730 1GB, DVDRW, Wlan,

0GB/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, NVIDIA

SSD, 15.5" 3K (2880x1620) LED AG IPS, nVidia Quadro

FHD(1920x1080) LED AG IPS Touch, Pen, Intel HD 4400,

FHD(1920x1080) LED AG IPS Touch, Pen, Intel HD 4400,

-720p, Intel HD Graphics, DVDRW WiFi BT4.0 HDMI Glan

B/5400, 15.6" HD (1366x768) LED AG, Intel HD Graphics,

6"HD(1366x768) LED AG, nVidia GT720M 1GB, GLAN,

D(1366x768) LED AG, Intel HD, DVDRW, GLAN, WLAN,


HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, 3-in-1

2 GHz, 8 GB memory, 1 GB DDR3 RAM, BT + BT Keyboard,

2 GHz, 8 GB memory, 1 GB DDR3 RAM, BT, Full HD Video

memory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video Support, Wlan

GB memory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video Support,

B memory, 1 GB DDR3 RAM, BT, Full HD Video Support,

mory, 1GB DDR3 RAM, BT, HDMI, Wlan b/g/n, USB OTG,

mory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video Support, Wlan


memory, 1 GB RAM, Dual SIM Card slot,Internet over

ftware, Parental Control, 4 GB memory, 512 MB DDR3

QuadCore 1.3GHz, 8GB eMMC, 1GB RAM, GPS,

21 QuadCore 1.3GHz, 16GB eMMC, 1GB RAM, 3G/SIM

m QuadCore Z3740 1.86GHz/2MB, 2GB RAM, 64GB

98440.00
81788.00
50692.00
34083.24
31804.40
25750.80
168900.48
100269.79
126913.25
102767.62
93489.98
126913.25
71247.46
109071.65
116089.34
105146.50
81238.75
121203.94
98723.52
112402.08
111212.64
99675.07
130838.40
165778.20
186147.36
184363.20
135001.44
125485.92
24656.10
25572.96
49361.76
33081.30
24532.20

129990.00
109990.00
66990.00
44990.00
41990.00
34990.00
224990.00
133990.00
169990.00
132990.00
120990.00
169990.00
94990.00
145990.00
154990.00
138990.00
104990.00
159990.00
131990.00
148990.00
148990.00
132990.00
173990.00
212990.00
247990.00
243990.00
179990.00
166990.00
32990.00
33990.00
64990.00
41990.00
33990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
13199.00
11799.00
5399.00
6800.00
7949.00
9999.00
4849.00
7650.00
7388.89
10175.50
13308.52
30954.20

MPC
18990.00
16990.00
7490.00
9990.00
10990.00
14990.00
6990.00
13990.00
9990.00
12990.00
16990.00
39990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

ch 10-p, Intel Atom QuadCore Z3740 1.86GHz/2MB, 2GB

/ 1.7 GHZ / Quad Core, 16GB + micro SD 16GB (u paketu),


/ 1.7 GHZ / Quad Core, 16GB , 2GB RAM, BT, (A)GPS,

128 MB RAM, 4GB Internal Memory, FM Transmitter, Win CE

GB Internal Memory, 128 MB RAM, FM Transmitter, Win CE

8MB DDR3 RAM, 4GB Internal memory, Full EU, SRB, RUS

3 800MHz, 128MB DDR3 RAM, 4GB Internal memory, Full

OSHIBA/ACER/LENOVO/APPLE MAC

W500/700)

xx, nx8xxx Series, 6720t

34874.00
19999.00
19999.00

44990.00
27999.00
27999.00

20
20
20

Cena
5240.97
6857.87
8140.23
9701.37

MPC
6990.00
8990.00
10990.00
12990.00

PDV %
20
20
20
20

Cena
9499.50
4000.00
3826.83
6990.00
6990.00
7308.79
7308.79
2185.65
3826.83

MPC
13932.00
5480.00
9600.00
9600.00
10480.00
10480.00
3130.00
5480.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
3300.00
3717.00

MPC
4440.00
4906.44

PDV %
20
20

Cena
890.00
5576.09
6070.91
9366.84
4627.67
4014.36
7099.84
9513.00
5965.79
4348.89
5017.95

MPC
1290.00
8920.80
11151.00
13340.00
6590.00
5715.00
9590.00
13960.00
8495.00
5798.52
8920.80

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

5017.95

8177.40

20

6523.34

11894.40

20

4140.00
4784.00
4140.00
4784.00
4140.00

5990.00
6599.00
5990.00
6599.00
5990.00

20
20
20
20
20

5/G585)

/ E120

ort, 1x VGA port, Gigabit Ethernet port, Cable Lock Slot,

t, DisplayPort 1.2, VGA port, Gigabit Ethernet, Stereo/Mic

be active), 3x USB 2.0 ports/one always-on charging, 3x

DMI, Gigabit Ethernet, Stereo/Mic Combo Audio Port,


Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Port; Rear

e Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Port; Rear

evice Charging), Stereo / Mic Combo Audio Port; Rear Panel:

harging), Stereo / Mic Combo Audio Port ; Rear Panel: 2x

arging), Stereo/Micropohone Combo Audio Port; Rear

4140.00
8920.80
10229.18
6185.09
7136.64
9634.46

5990.00
12489.12
14273.28
8590.00
9890.00
13827.24

20
20
20
20
20
20

Cena
3449.38
7000.60
6579.09
4293.14

MPC
5145.00
9750.00
9500.00
9190.00

PDV %
20
20
20
20

2753.56
1472.00
4044.10
4757.76

3799.00
1999.00
5590.00
6690.00

20
20
20
20

Cena
8920.80
9456.05
8266.61
13797.50
10710.00
11708.55
13013.22
9753.41
10704.96
11656.51
16176.38
9039.74
9039.74
9416.40
9277.63
12013.34

MPC
11900.00
13200.00
11550.00
16270.00
17098.20
18530.00
13590.00
14990.00
16290.00
22490.00
11990.00
11990.00
11990.00
12890.00
16690.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
1362.65
1750.00
1050.00
1050.00
1050.00
840.00
965.49
2660.00
1050.00
770.00

MPC
2378.88
2999.00
1899.00
1899.00
1899.00
1899.00
1899.00
4999.00
1899.00
1899.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

980.00
2591.04
3033.07
2872.80
9792.00
4824.96
4824.96
1924.20
3568.32
3568.32
4348.89
5017.95
1784.16
2007.18
1984.88
3155.73
6802.11
2943.00
2709.69
1924.20
1674.00

1899.00
4000.00
4200.00
3590.00
14990.00

2826.00
4956.00
4956.00
5947.00
6938.00
2478.00
2725.00
4490.00
4190.00
9415.00
4320.00
4290.00
2826.00
2455.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

7582.68

12990.00

20

1851.07

2590.00

20

3880.55

5890.00

20

3456.81

5890.00

20

2910.41

4990.00

20

3479.11

4990.00

20

2230.20

3390.00

20

1326.97

1690.00

20

1784.16

2790.00

20

4036.66

5590.00

20

1516.54

2690.00

20

1873.37

2990.00

20

1616.90

3419.64

20

2207.90

3890.00

20

100.00

1499.00

20

lm

lm
+ Screen Film

n Film

100.00
999.00
1472.00
1472.00
1472.00
1472.00
5327.70
3806.21
1189.44
2735.71
2854.66
883.93
1473.22
79.20
742.50
1210.00
883.93
883.93
883.93
1089.00
1210.00
1210.00
2356.20
883.93
1178.58
1414.28
883.93
883.93
1031.25
1031.25
1100.00
735.04
735.04
881.86
881.86
980.36
980.36
980.36
980.36
980.36
1176.43
1372.50
2402.12
2402.12
1077.93
1077.93
2402.12

1499.00
1499.00
2199.00
2190.00
2199.00
2199.00
6990.00
5352.48
1690.00
3890.00
3890.00
1500.00
2500.00
200.00
2200.00
2200.00
1500.00
1500.00
1500.00
2000.00
2200.00
2200.00
4000.00
1500.00
2000.00
2400.00
1500.00
1500.00
1750.00
1750.00
2000.00
1499.00
1499.00
1799.00
1799.00
1999.00
1999.00
1999.00
1999.00
1999.00
2399.00
2799.00
4899.00
4899.00
2199.00
2199.00
4899.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

MacBook Pro

1912.40
1568.57
1421.75
7079.03
1470.08
2206.04
2206.04
2206.04
2206.04

3899.00
3199.00
2899.00
12299.00
2999.00
4499.00
4499.00
4499.00
4499.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
941.15
1256.72
480.00
1115.69
1115.69
1115.69
1115.69
1115.69
400.00
11027.22
3716.63
2230.20
5575.50

MPC
1490.00
1990.00
670.00
2081.52
2081.52
2081.52
2081.52
2081.52
499.00
14570.64
4906.44
2745.00
10407.60

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

278.78
500.00
1288.00
8549.69
10160.20
2140.99
4956.39
1859.10
1665.22
272.58
1486.80
470.82
82.50
305.55
881.10
3267.00
305.55
305.55
305.55
410.85
410.85
410.85

564.98
4999.00
1990.00
11597.04
8920.80
2999.00
6839.28
3122.28
2527.56
669.06
2676.24
849.00
250.00
500.00
1500.00
9000.00
500.00
500.00
500.00
725.00
750.00
750.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

e phones...

. 7 Pro 64bit, English Microsoft Office 2010

0GB SATA, NoOptical,YU Kbrd,Mouse, Ubuntu 12,4,

0GB SATA, DVDRW,YU Kbrd,Mouse, Ubuntu 12,4,

6xDVDRW, YU Kbrd/mouse, Win7 PRO 64Bit, serial port.

1600MHz, ,500GB SATA, Int Graph., 16X Half Height

RW, Win 7 PRO,Kbrd/Mouse ,

D+/-RW ,WIN7PRO, WIN8.1PRO lic/media, YU keyboard &

X4GB) 1600 MHz DDR3 Non-ECC, HDD 500GB SATA,16x

, HDD 500GB SATA, DVD RW, Int.Graphic, YU 212 Business

DDR3 1600MHz, 500GB SATA ,Int Graphics, 16X Half

3,500GB 3.5inch SATA, 16X Half Height DVD+/-RW ,YU


DDR3 1600MHz, 500GB SATA ,Int Graphics, 8X Half

GB 3.5inch SATA HDD, DVD+/-RW Slim, Wireless 1540

0MHz DDR3L, 500GB 3.5inch SATA (7,200 Rpm) HDD,


1600, HDD 500GB SATA, Kbrd/Mouse, WIN 7 Pro

W, Intel HD, Keyboard/Mouse, Gigabit Ethernet, Win 7

se, GigabitEthernet, Free DOS

d/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS

se, GigabitEthernet, Win 8.1 Pro to Win 7 Pro 64

se, GigabitEthernet, Free DOS

, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS, Microtower

VIDIA GeForce GT 730A 1GB, Wireless Keyboard/Mouse,

rpm, 18.5" LED HD 1366x768, Intel HD, WebCam

/n, 2xUSB 3.0, 4xUSB 2.0, S/PDIF, VGA, HDMI, 6-1, VESA

m, 18.5" LED HD 1366x768, Intel HD, WebCam HD720p,

A, DVDRW, Intel HD Graphics, CR 7-1, Keyboard/Mouse,

GB 7200rpm, 19.5" LED HD+ 1600x900, Intel HD,

SATA, DVDRW, Intel HD Graphics, CR 7-1, Keyboard/Mouse,

VDRW, Intel HD 4600 Graphics, KeyboardYU/Mouse,

0, DVDRW, Intel HD Graphics, p/s180W,

VDRW, Intel HD Graphics, p/s180W, KeyboardYU/Mouse,

0, DVDRW, Intel HD Graphics p/s180W,

305.55

500.00

20

Cena
627.80
8335.38
171.00
370.46
6195.00

MPC
990.00
11522.70
499.00
892.08
8920.80

PDV %
20
20
20
20
20

Cena
88018.56
28546.56
30330.72
49956.48
45674.50
43295.62
57093.12
45793.44
48767.04
49956.48
40440.96
49956.48
0.00
80881.92
82309.25
67798.08
0.00
53524.80
29550.15
35125.65
41816.25
26204.85
71366.40
37299.00
110394.90

MPC
115000.00
38800.00
41230.00
68640.00
61585.00
59500.00
76000.00
60480.00
63360.00
68355.00
55125.00
67359.00

74250.00
41589.00
49780.00
58920.00
36710.00
104819.40
49230.00
143990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

30295.60
21160.00
31004.00
19688.00
40112.00
22540.00
57806.78
30727.20
48172.32
40916.74

39990.00
27990.00
40990.00
27990.00
52990.00
29990.00
75990.00
38990.00
64990.00
53990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

109500.00
111605.00
90950.00

0, DVDRW, Intel HD Graphics, KeyboardYU/Mouse,

0, DVDRW, Intel HD Graphics, KeyboardYU/Mouse,

VDRW, Intel HD Graphics, p/s180W, KeyboardYU/Mouse,

TB/7200, NVIDIA Quadro 410 512MB, DVDRW,

200, Intel HD Graphics 2500, p/s 280W,

2x750W, iDRAC7 Expr.

0MHz UDIMM, 1TB SATA, Intel RAID, NoODD, 290W fixed

600MHz UDIMM, 2x1TB SATA, Intel RAID, NoODD, 290W

k, x4, No HDD,8x 3,5"bays H310,8xDVDRW, 2x750W PS,

HDD,.H710 512GB , 8xDVDRW, 2x750W PS, Broadcom 5720

D's, S100 RAID

DD's, S100 RAID, iDRAC 6 Express

DD's, S100 RAID, iDRAC 6 Express


8GB RDIMM, 1600MT/s, LV, Single Rank, x4, 2x300GB, SAS

5in SATA, SR C100, Multi-Burner, 350W p/s, Tower

5in SATA, SR C100, 300W p/s, Rack

600MHz UDIMM, 4x 2.5" HDD Open bays SAS/SATA, SR

1600MHz LP RDIMM, O/Bay HS 2.5in SATA/SAS, SR M5110

GB ECC DDR3 1600MHz, 8x 2.5" HDD Open bays

GB ECC DDR3 1600MHz, 2x 300GB SAS 10k 2.5" HDD , 8

T620

0/T110II

/T420

39013.63
42463.01
47934.43
92181.60
32828.54

51990.00
55990.00
64990.00
115990.00
43990.00

20
20
20
20
20

Cena
1308.38
951.55

MPC
1800.00
1441.00

PDV %
20
20

Cena
332924.26
225042.05
42999.00
64824.48
0.00
161763.84
0.00
201015.36
0.00
64229.76
68273.86
70176.96
220046.40
52930.08
0.00
0.00
0.00
89445.89
78978.82
104551.78
178653.89
171398.30
217905.41

MPC
443360.00
293333.00
56760.00
86540.00

118990.00
104990.00
136990.00
233990.00
224990.00
285990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2961.71
1784.16
9293.10
9911.61
2106.50
11061.79
5471.42
10704.96
7315.06
7850.30
12885.21

MPC
4311.72
2676.24
12191.76
13678.56
5947.20
15200.00
7360.00
14290.00
10058.21
10558.00
17246.88

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

215000.00
270000.00
86326.00
91854.00
94770.00
293700.00
77313.60

5 LED KMM Console

Drive

24978.24
22599.36
19031.04
22599.36
10704.96
24978.24
56259.00
5542.79
5542.79
713.66
6958.22
13083.84
32114.88
36872.64
8563.97
1859.10
3211.49
2735.71
928.95
17345.61
24160.50
14868.00
929.25
1858.50
0.00
20101.54
20101.54
3717.00
2477.75
21440.00
17008.99
49956.48
23669.86
11180.74
24978.24
11894.40
37824.19
10531.31
14844.21
1189.44
1115.69
33708.73
24779.61
20696.26
14190.02
22837.25
42581.95

34196.40
31222.80
25660.00
31000.00
14570.64
32722.00
77565.60
7731.36
7580.00
1030.00
9560.12
18585.00
48321.00
55011.60
10750.00
2676.24
4460.40
3700.00
1338.12
23788.80
32709.60
19328.40
1225.00
2590.00
27428.00
27428.00
5055.12
13827.24
28300.00
22896.72
67500.72
31966.20
14724.00
34345.08
15890.00
50990.00
13975.92
20369.16
1784.16
1635.48
46239.48
32709.60
29141.28
19923.12
29990.00
55867.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

19268.93
1784.16
28308.67
97534.08
19268.93
3097.50
10000.00
500.00
500.00
500.00

26465.04
2676.24
39846.24
131730.48
27059.76
4163.04
19999.00
999.00
999.00
999.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
16659.00
20455.00
25299.00

MPC
21990.00
26990.00
34999.00

PDV %
20
20
20

Cena
20500.00
26179.00
19600.00
33300.00

MPC
26990.00
34490.00
25990.00
44990.00

PDV %
20
20
20
20

Cena
12390.00

MPC
20400.00

PDV %
20

Cena
6434.13
12538.19
8998.86
8998.86
17328.65
10247.77
17328.65
14682.52
8987.71
8987.71
15264.60
15264.60
15264.60
15264.60
39797.92
10848.81
19572.24
71411.00

MPC
9114.08
17782.13
12756.74
12756.74
27195.06
13807.91
27193.57
20963.88
12756.74
12756.74
21647.81
21647.81
21647.81
21647.81
56438.93
15385.40
27755.58
101280.82

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

plex

e-print, WiFi

SB, Duplex

es per month

71399.85
13158.18
15264.60
10849.92
10849.92

101102.40
18659.34
21647.81
15385.40
15385.40

20
20
20
20
20

Cena
3159.45

MPC
5100.00

PDV %
20

10396.08
8425.69
11704.09
6024.89
8387.78
20673.95
2100.00
22043.30
22043.30
123.90
1177.05
1177.05
2366.49

15345.00
11151.00
17277.00
8894.00
12382.00
30518.00
2772.00
32540.00
32540.00
297.36
1635.48
1635.48
3122.28

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
19514.25
43488.90
8062.17
10526.54
251765.05
17507.07
12990.92
25089.75
21967.47
25647.30
30665.25
10983.74
12390.00

MPC
27720.00
66528.00
10990.00
13490.00
331240.00
20990.00
16990.00
33990.00
26990.00
31990.00
45650.00
13990.00
20815.20

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
33564.51
35906.22
48744.00
32114.88
14942.34
18755.98

MPC
43990.00
46990.00
64990.00
45619.00
18990.00
23990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20

aji

B 2.0, LAN

SB 2.0, LAN, WiFi

uraje

pages
pages

00 pages

5 MFP, 2000pages

Cena
180.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
2000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1490.00
2000.00
1500.00
1170.00
1500.00
3400.00
1000.00
1000.00
1950.00
2400.00
2000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
2900.00
3100.00
1000.00
2000.00
2000.00
2000.00
2000.00
1500.00
1500.00
780.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00

MPC
2298.24
13214.88
10744.80
10744.80
10744.80
7986.00
10890.00
20763.60
4800.00
4800.00
3630.00
3267.00
4210.80
3194.40
4210.80
7666.56
7753.68
7753.68
7753.68
6098.40
5517.60
5517.60
7550.40
7550.40
7550.40
7550.40
7260.00
4065.60
6000.00
5082.00
12632.40
15246.00
15246.00
15246.00
10744.80
10890.00
6534.00
5517.60
6534.00
6534.00
6098.40
2872.80
5808.00
5808.00
7260.00
5808.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

ex, ePrint, USB 2.0, Wireless

SB 2.0

1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
910.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1500.00
1000.00
1000.00
15000.00
1000.00
1000.00
3000.00

7260.00
7260.00
5082.00
14520.00
8857.20
7826.28
10018.80
4210.80
4210.80
11616.00
11601.48
16698.00
7114.80
7114.80
25410.00
8566.80
8566.80
43560.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2999.62
36017.73
25981.83
21855.96

MPC
4490.00
52390.00
35904.00
27990.00

PDV %
20
20
20
20

Cena
18064.62
21186.90
6757.51
4683.42
10927.98
8028.72
18399.15
31334.31
7558.15
14508.57
10035.90
16391.97

MPC
25753.00
31990.00
8490.00
5990.00
13990.00
10990.00
24990.00
38990.00
9490.00
18990.00
12990.00
21490.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
803.99
1048.19
1186.47
1231.07
4305.40

MPC
1189.44
1635.48
1784.16
1932.84
6437.84

PDV %
20
20
20
20
20

Cena

MPC

PDV %

aji

F, USB 2.0, WLan

pm/16.5 ppm(u boji), USB 2.0, LAN, WiFi

USB 2.0, Wireless

USB 2.0,

ck 1200 x 600 dpi, scan 1200dpi, Color 5.2 ppm,Black

0 x 1200 dpi, USB 2.0,

, USB 2.0, WiFi

n 1200dpi, (crna)12 ppm/8.5 ppm(u boji), USB 2.0, WiFi

1200dpi, USB 2.0, WiFi

1200 dpi, 1GB, USB 2.0, LAN, Wi-Fi

50.00

145.20

20

Cena
1000.00

MPC
4800.00

PDV %
20

Cena
11430.00

MPC
16800.00

PDV %
20

Cena
7805.70
6690.60

MPC
11088.00
9500.00

PDV %
20
20

Cena
51629.13
32895.45
64452.78
47949.30
55780.00
44600.00
56500.00
80980.00
62255.00
69980.00
512946.00
117300.00

MPC
74990.00
45990.00
83990.00
65990.00
73630.00
58880.00
74580.00
105900.00
81980.00
91900.00
660000.00
154800.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
33899.04
10531.01
16131.78
15990.00
37169.92
5690.00
19980.00
24900.00
11980.00
6980.00
4990.00
59900.00
65400.00

MPC
48023.64
14868.00
22440.00
19980.00
52038.00
8280.00
28780.00
35850.00
16500.00
9190.00
6590.00
82660.00
87900.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
11385.12
11744.19
14084.35
14731.81
4610.82

MPC
18570.13
19179.72
23045.40
24026.69
7523.21

PDV %
20
20
20
20
20

tampae

(7000h), Bag, 2.5kg

(7000h), Bag, 2.5kg

(7000h), Bag, 2.5kg

10 Lamp (7000h), 3.9kg

10 Lamp (7000h), 4kg

10 Lamp (7000h), 4kg

1, HDMI, LAN, Lamp-free 20.000h , White, 11kg.

LAN, 6,9 kg

C output
12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output

EC output

x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output

C output

C output

12V/9Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x IEC output

VR, pf 0.6, 2x 12V/7Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC

VR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC

R, pf 0.6, 1x 12V/4.5Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x IEC

R, pf 0.6, 1x 12V/9Ah Battery, 1 SCHUKO + 1 IEC output

2x 12V/9Ah Battery, 6x IEC


4x 12V/7Ah Battery, 2x SCHUKO
Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/7Ah

e Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 4x 12V/7Ah

ace, AVR, pf 0.9, 2x 12V/7Ah Battery, 3x IEC + 1x Schuko

rnal Antennas

WAN/LAN Port 10/100Mbps,

/LAN Port 10/100/1000Mbps,

Gigabit LAN, Console port, WEP/WPA/WPA2, WMM, QoS,

ting system

ID mode, DHCP Server, PoE Injector, Atheros Chipset, 2

ID mode, DHCP Server, PoE Injector, Atheros Chipset, 3

B for 3G USB Modem Dongle, EVDO/WCDMA/TD-

N Port 10/100Mbps, USB2.0 Port (3G Modem/Print

100Mbps, Detachable Antenna

100Mbps, 2x 5dBi Fixed Antennas

100Mbps, 2 Antennas

100Mbps, USB2.0 Port (Print server/Storage), WMM, SPI,

LAN 10/100/1000Mbps, USB2.0 Port (Print

N 10/100/1000Mbps, USB2.0 port

, 4xLAN 10/100/1000Mbps, USB2.0 Port, SD Card

1ac 433Mbps 5GHz, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps, WPA2-

6074.42
6241.98
10388.87
14038.76
5757.53
7218.86
11118.39
30662.77
4773.82
17668.14
26217.24
20499.61
2352.82
1118.60
501.96
3234.54
680.56
423.00
477.52
1073.48
1159.02
1213.54
1306.60
714.40
1584.84

9916.96
10184.58
16949.52
22896.72
9396.58
11775.46
18138.96
50105.16
7790.83
28843.92
42819.84
33453.00
3924.00
1944.00
840.00
5160.00
1140.00
804.00
804.00
1800.00
1944.00
2016.00
2136.00
1188.00
2616.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
3474.35
3148.35
7491.29
20517.84
27533.06
3257.15
5214.60

MPC
6190.00
6500.00
10840.00
29000.00
35683.20
5436.00
8700.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

Cena
5368.59
3799.22
1660.80
2491.77
3784.40
3633.94
4908.32
8104.55
2610.33
4877.55

MPC
7285.32
4790.00
3690.00
4650.00
5500.00
5420.00
7430.00
11900.00
4790.00
7430.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

GHz & 5GHz, 802.11a/b/g/n, 1xWAN, 4xLAN

/1000Mbps, VPN (25 Tunnels), Static/Dynamic Routing,

xLAN 10/100Mbps

LAN 10/100Mbps

n, 1xWAN, 1xLAN 10/100Mbps

as

A/EVDO USB Modem Port, Detachable Antenna 5dBi

A/EVDO USB Modem Port, 2x Detachable Antenna

t, USB2.0 Storage Port, 2x Detachable Antenna

xLAN Gigabit, USB2.0 Port, 3x Detachable Antenna

Detachable Antenna

P Client Mode, WDS, Detachable Antenna

ble

Antenna
High Performance Antenna

.11b/g/n, WPS Button, Cradle with cable

able Antenna 5dBi, USB Extension Cable 1.5m

a
Antenna

dBi, USB Extension Cable 1.5m

set, 2x Detachable Antenna

ntennas

7491.29
18466.06
1660.80
1750.85
2336.75
3329.48
2327.60
2805.30
3410.10
4883.87
6925.50
1394.10
1944.00
2475.00
3736.80

11800.00
27803.16
2440.00
2880.00
3690.00
5436.00
4248.00
4680.00
5688.00
8148.00
11544.00
2328.00
3240.00
4128.00
6228.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
6195.20
1122.79
1194.59
1519.46
1367.86
1737.18
2734.57
756.88
631.12
1200.00
1782.90
940.00
1239.30
1242.90
2377.80
1569.91
1544.40
1920.60
1721.83
2312.10

MPC
8920.80
1690.00
1860.00
2170.00
2170.00
2630.00
4190.00
1021.00
1032.00
2148.00
2976.00
1572.00
2076.00
2076.00
3972.00
2628.00
2760.00
3480.00
2880.00
4200.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
991.20
7186.20
240.37
495.60
300.00
450.00
1947.95
2058.46

MPC
1486.80
9961.56
371.70
743.40
540.00
720.00
3176.04
3356.28

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20

or

A Connector

0/1000Base-T/SFP Gigabit Uplinks, VLAN, QoS, ACL,

mbo Gigabit/SFP Ports, RS232 Console, VLAN, QoS, ACL,

gabit SFP Ports + 2 Combo Gigabit RJ45/SFP, RS232,

agement

Port mirroring, Web management

nagement, Rackmount kit

ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link

P ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP,

VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link


Security, Port mirroring, STP, Link Aggregation, IGMP,

P ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP,

VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link


Security, Port mirroring, STP, Link Aggregation, IGMP,

VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link

s, VLAN, QoS, Flow Control, Virtual Stacking, Static

2279.47
1993.46
1882.95
2214.47
449.00
1142.10
268.74
1051.20
456.30

3716.52
3250.20
3070.08
3610.56
840.00
1920.00
448.80
1752.00
768.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
1020.20
4418.17
6542.91
3530.21
1465.88
1954.90
27129.14
12827.07
20859.80
1807.85
2502.04
7987.14
8252.73
11215.28
2345.87
3420.78
5579.72
11148.03
9854.27
14476.48
17326.18
12766.66
14818.44
30776.76
14818.44
36704.14
39553.84
17440.16
6839.28
8639.15
636.05
1631.17
803.62
2114.48
796.50

MPC
1480.00
6670.00
9300.00
5040.00
2500.00
3200.00
40800.00
27400.00
35100.00
2670.00
3700.00
11400.00
12300.00
15990.00
3760.00
4880.00
8500.00
15900.00
15250.00
22000.00
29700.00
19179.72
27900.00
47800.00
26800.00
58800.00
56500.00
31600.00
10258.92
12964.90
950.00
2290.00
1160.00
3270.00
1332.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

972.90

1632.00

20

Cena
2394.00
2572.20

MPC
4368.00
4800.00

PDV %
20
20

Cena
1014.49
2074.58
4153.73
3047.94
2796.13
745.00
819.00

MPC
1480.00
3400.00
5920.00
4207.64
4330.00
1162.80
1278.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

Cena
8161.54
8676.77
8676.77
13564.57
18860.00
20815.20

MPC
10600.00
12370.00
12370.00
23000.00
24990.00
27990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20

Cena
6098.36
5653.80
7232.54
4129.59
2802.61
4563.90
4386.10
932.40
1485.00
1752.30
3522.71
3194.10
3646.80

MPC
9158.69
8489.63
10300.00
5129.46
4680.00
7608.00
7320.00
1680.00
2604.00
3072.00
5880.00
5328.00
6084.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2990.00
283.00
452.00
448.50
619.50
1068.30
2713.50

MPC
4460.40
424.80
684.00
699.60
892.08
1788.00
4524.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

sh button config, Powersave

save, 2x DHP-308AV

2 Adapters

Port, CPU 800MHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SATAII,

Port, CPU 1GHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SATAII, RAID

Port, CPU 1GHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SATAII, RAID

ps Port, CPU 1200MHz, RAM 512MB, USB3.0 Port, SATAII,


Atom CPU 1.2GHz, XBMC preload, WiFi, HDMI-out,

e Mode Fiber, 1310nm, up to 20 km

Fiber, 850nm, up to 550m


Fiber, 1310nm, up to 15 km

age, Flash Drive, Memory Card Reader, Webcam, USB

Movie Recording, Li-ion battery, Black


Movie Recording, Li-ion battery, White
Movie Recording, Li-ion battery, White

Picture Stabilization, 3.0" LCD, 720p Movie Recording

Picture Stabilization, 3.0" LCD, 720p Movie Recording,

stproof, Freeze proof, Picture Stabilization, 2.7" LCD, GPS,

D Movie record, Black

600, FULL HD Movie record, Black

ISO 12800, FULL HD 1080p Movie Recording, Black

Cena
20.61
12.39
6.87
68.69
326.26
415.00
88.86
502.00
119.44
166.73
18.90
17.16
138.60
279.89
380.25
207.41
375.79
318.44
56.71
115.29
185.02
550.16
87.09
255.50

MPC
32.16
29.74
12.48
107.16
508.80
648.00
139.20
783.60
187.20
260.40
29.52
28.20
241.20
490.64
669.06
371.70
654.19
540.00
97.20
195.60
315.79
933.60
147.60
433.20

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
5302.00
5302.00
6060.00
10908.00
10908.00
23332.50
38870.00
51500.00
29540.00

MPC
6999.00
6999.00
7999.00
15999.00
15999.00
27999.00
49999.00
67999.00
38999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
919.96
539.00
350.00
350.00
385.00
385.00
385.00

MPC
1412.46
999.00
699.00
699.00
799.00
799.00
799.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

re

385.00
455.00
455.00
455.00
4460.40
7681.80
724.82
1009.17
1227.73
1057.11
489.71
463.70
463.70

799.00
899.00
899.00
899.00
5994.78
10324.34
1263.78
1754.42
2140.99
1799.03
999.00
999.00
999.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
1239.00
1239.00

MPC
1486.80
1486.80

PDV %
20
20

Cena
1672.65

MPC
3190.00

PDV %
20

6400.67

8590.00

20

2705.60
3281.30
1982.00
1542.59

3999.00
5999.00
2599.00
2499.00

20
20
20
20

Cena
5980.00
679.76
679.76
838.33
704.16
704.16
872.71
819.48
704.16
1090.00
774.01
941.46
774.01
774.01
774.01
777.34
947.01
1271.91

MPC
8950.00
980.00
980.00
1195.00
999.00
999.00
1240.00
1170.00
999.00
1490.00
1110.00
1340.00
1110.00
1110.00
1110.00
1110.00
1360.00
1810.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

1271.91
1199.00
1255.28
1338.45
1593.49
1338.45
1790.00
1338.45
1338.45
355.00
3409.89
2520.54
2595.95
2931.95
2595.95
418.05
431.36
431.36
431.36
418.05
418.05
431.36
496.79
664.23
496.79
496.79
496.79

1810.00
1810.00
1780.00
1920.00
2260.00
1920.00
2780.00
1920.00
1920.00
530.00
4870.00
3590.00
3690.00
4180.00
3690.00
599.00
615.00
615.00
615.00
599.00
599.00
615.00
720.00
940.00
720.00
720.00
720.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
710.00
615.00
798.00
720.00
868.28
625.00
830.13
320.00
1670.01
1485.93
1549.14
1440.00
1590.00
1280.00
1559.12
350.00
3579.47
360.00

MPC
1060.00
920.00
1195.00
1080.00
1230.00
940.00
1250.00
480.00
2385.00
2090.00
2220.00
2099.00
2390.00
1930.00
2240.00
525.00
5140.00
540.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

etraivanje radio stanica sa prethodnim podeavanjem,

USb punjenje

USb punjenje

USb punjenje

465.74
347.09
475.72
559.00
357.07
599.00

666.00
510.00
680.00
839.00
520.00
1000.00

20
20
20
20
20
20

Cena
148.68
1071.12
2480.48
1071.12
170.61
1014.74
1004.83
1004.83
796.68
893.32

MPC
237.89
2378.88
4163.04
2378.88
371.70
2230.20
1480.00
1480.00
1190.00
1299.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
836.33
936.68
463.88
824.22

MPC
1457.06
1635.48
817.74
1285.80

PDV %
20
20
20
20

Cena
4125.87

MPC
7990.00

PDV %
20

1951.43

3590.00

20

858.63

1490.00

20

1127.65
1323.00
3109.00
3973.85
11662.00
1890.50
1999.00
7805.70
1895.67
1895.67
1895.67
2157.06
2157.06
2157.06

1649.00
2158.80
4149.00
5499.00
13999.00
2799.00
4149.00
12999.00
2599.00
2599.00
2599.00
3399.00
3399.00
3399.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
4683.42

MPC
5799.00

PDV %
20

Cena
789.24
607.11
1639.20
2003.46
1639.20
1639.20
1639.20
2307.02
2549.86
2307.02
1821.33
539.00
385.00
385.00
385.00
385.00
12794.53
1776.73
1776.73
1184.80

MPC
1070.50
817.74
2230.20
2705.98
2230.20
2230.20
2230.20
3122.28
3419.64
3122.28
2453.22
999.00
899.00
899.00
899.00
899.00
19328.40
3599.00
3599.00
2399.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
804.11
283.24
595.47
334.88
1115.10

MPC
1263.78
439.00
889.00
576.00
2081.52

PDV %
20
20
20
20
20

624.46

1290.00

20

869.78

1490.00

20

869.78

1490.00

20

4460.40

5990.00

20

1483.08

2250.00

20

680.21

1190.00

20

2353.98

3690.00

20

312.23
566.47
966.79

594.72
951.55
1620.61

20
20
20

ejere

bl, boja plava

bl, boja crvena

bl, boja bela

er

certified
USB connection, 10m range, 200 degrees angle, wireless

SD 8250 1GHz, 512MB RAM, 16GB Micro SD, Camera


do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN,DLNA, BT, GPS,
do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN,DLNA, BT, GPS,

D do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, BT, GPS,

D do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, BT, GPS,

o 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, BT, GPS, USB,

o 32 GB, Kamera 3 MP, WLAN, BT, GPS, USB, Baterija 1500


512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP

Z2580, GPU PowerVR SGX544, RAM 2 GB, MEM 32 GB,

Z2580, GPU PowerVR SGX544, RAM 2 GB, MEM 16 GB,

alcomm MSM8974 Snapdragon 800, GPU Adreno 330, RAM

Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adreno 330,

Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adreno 330,

205.18
310.00
1839.92
1839.92
1839.92
1672.65
1672.65
59.00
49.00
294.64
2878.85
916.06
916.06
916.06
1178.10
1178.58
1178.58
1178.58
1178.58
1178.58
1832.72
1832.72
582.33

386.57
564.98
2799.00
2799.00
2799.00
2230.20
2230.20
296.64
276.00
500.00
3800.00
1499.00
1499.00
1499.00
2000.00
2000.00
2000.00
2000.00
2000.00
2000.00
2999.00
2999.00
877.21

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
1301.20
1003.59
5968.41

MPC
1858.50
1790.00
8593.70

PDV %
20
20
20

Cena
1239.00

MPC
1932.84

PDV %
20

Cena
25812.09
16665.91
16665.91
22726.51
22726.51
17423.49
7575.00
8609.46
46992.48
39159.46
40143.60
53760.00
53760.00

MPC
34196.40
21999.00
21999.00
29999.00
29999.00
22999.00
9999.00
10990.00
59990.00
49990.00
54990.00
74990.00
74990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adreno 330,

mm MSM8974 Snapdragon 800, GPU Adreno 330, RAM 2

X531, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera

napdragon, GPU Adreno 302, RAM 1GB, MEM 4 GB +

PU Power VR SGX540, RAM 1 GB, MEM 8 GB + MicroSD do

MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP, WLAN, BT,

dreno 200, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB,

omm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 2 GB, MEM 32 GB,

RAM 512 MB, MEM 8 GB + microSD do 64 GB, Kamera 5 MP,

gon S4, GPU Adreno 305, RAM 512 MB, MEM 8 GB +

dragon, GPU Adreno 305, RAM 512 MB, MEM 8 GB +

mm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 1 GB, MEM 16 GB,

mm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 1 GB, MEM 16 GB,

mm MSM8974, GPU Adreno 330, RAM 2 GB, MEM 32 GB,

a VGA, BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), plavo crveni,

a VGA, BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), naran.beli,

BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), crveni, ASHA

B, Kamera 2 MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 1200 mAh,

2 MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 1200 mAh, Asha, crni

, beli

Kamera 3.2 MP, BT, USB, Baterija 1110 mAh (BL-4U), crni,

WiFi, Baterija 1200 mAh (BL-4U), crni, ASHA

57120.00
44100.00
10071.60
13818.00
20403.60
7679.95
7812.00
55982.64
10206.00
20008.80
14562.24
32437.44
32437.44
0.00

79990.00
59990.00
12990.00
18490.00
27990.00
9990.00
11490.00
98453.52
14999.00
37244.88

Cena
4677.96
4677.96
4788.00
5418.00
5418.00
3637.20
6699.00
8774.64

MPC
7679.95
7679.95
8661.60
9527.76
9527.76
11333.20
13136.76

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2100.00
1620.00
1620.00
2520.00
2250.00
2250.00
2340.00
1040.76
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
576.14
130.00
130.00

MPC
3499.00
2500.00
2500.00
3200.00
2800.00
2800.00
3990.00
2676.24
535.25
535.25
535.25
609.59
609.59
609.59
520.38
609.59
520.38
594.72
799.00
699.00
699.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

62796.60
62796.60

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

ne

130.00
130.00

699.00
699.00

20
20

Cena
1344.00

MPC

PDV %
20

Cena
1895.67
3679.83
5129.46

MPC
2599.00
4799.00
7299.00

PDV %
20
20
20

Cena
17395.56
20294.82
28992.60
37132.83
36017.73
38359.44
35435.40
43365.00
39140.01
45830.61
51852.15
42039.27
43600.41
48060.81
50402.52
51071.58
53301.78
63672.21
63672.21
63672.21
64229.76
71700.93
71700.93
100582.02
66906.00
74377.17
81179.28
81179.28
81179.28
82740.42
91661.22
91661.22
64675.80

MPC
22999.00
26999.00
38499.00
46999.00
47999.00
50999.00
42499.00
47999.00
51999.00
60999.00
68999.00
55999.00
57999.00
63999.00
66999.00
67999.00
70999.00
85999.00
85999.00
85999.00
86999.00
96999.00
96999.00
134999.00
88999.00
98999.00
109999.00
109999.00
109999.00
111999.00
123999.00
123999.00
85999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

re

zovora

h razgovora
100 kontakata u imeniku, kada se aktivira nain rada

W + 5W , 2 x HDMI, USB, VESA Compatible: 200 mm x 100

W + 5W , 2 x HDMI, USB, VESA Compatible: 200 mm x 100

EG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1000

agic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0, Smart Share


Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0,
Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home

PEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1000

r, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0, Smart

EG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1000


Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home

D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Browser,

EG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1000


DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext:

agic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0, Smart Share


Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home

o 3D Convert Source, Simplink (HDMI CEC), Network File

scaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

onvert Source, Smart TV: Full Web Browser, Wi-Fi, CI slot

scaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0,

D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Browser,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

EG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1000

T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert

R, 1250Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D Convert

3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2,


DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext:

D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Browser,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

me) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert

R, 1250Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D Convert

3D World, 3D Game) TV, DVR, 1000Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2,

me) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D

D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Browser,

T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

3D World, 3D Game) TV, DVR, 1250Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2,

3D World, 3D Game) TV, DVR, 1300Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2,

3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2,

mage engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player,

mage engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player,

age engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player,

50cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player, Teletext: 1000

ng Engine, 350cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player, Teletext:

a (DTV), Simplink (HDMI CEC): ALL HDMI, USB 2.0,

2000 stranica (DTV), Simplink (HDMI CEC): ALL HDMI,

ng: 600Hz Max Sub Field Driving, DVB-T2/C , 3D tip:

BD-RE, DVD (PAL / NTSC), DVD+RW/+R, DVD-RW / -R

ompozitni), HDMI, USB, Audio L/R izlaz, Digitalni audio

ezolucije na Full HD, Progressive scan, Podrka za Dolby

AUDIO-CD, MPEG4, JPEG, WMA, MP3, Dual Disc

G4, WMA, Dolby Digital Surround

ka, DLNA, Povezivanje: Portable In, Kompozitni video izlaz,

125560.26
133254.45
143847.90
82740.42
91884.24
100359.00
173955.60
114409.26
114409.26
131581.80
151430.58
151096.05
165592.35
223020.00
161689.50
210530.88
229041.54
345681.00
347911.20
1037043.00
15750.00
15750.00
15750.00
28710.00
48744.00

169999.00
179902.80
199999.00
108999.00
131999.00
132999.00
242999.00
154999.00
154999.00
177999.00
204999.00
209999.00
229999.00
249999.00
214999.00
284999.00
309999.00
434999.00
499999.00
1399999.00
20999.00
20999.00
20999.00
38999.00
67999.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
40143.60
55755.00
64564.29

MPC
54999.00
78999.00
96999.00

PDV %
20
20
20

Cena
7805.70
8920.80
11708.55
17953.11
3456.81
4125.87
4683.42
23528.61
4125.87
5017.95
7136.64

MPC
10320.00
11799.00
15999.00
23999.00
5203.80
5499.00
5999.00
27999.00
5499.00
5799.00
9499.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
20071.80
23194.08

MPC
26999.00
31499.00

PDV %
20
20

(pasivni), Ugraen WiFi, ino spajanje na internet, DLNA

k, FM Radio, Povezivanje: Kompozitni video izlaz, USB, HDMI

al +, Zvuni efekti : DTS, Frekvencija FM/RDS, 50

), Surround 45W x 2(4), Subwoofer 75W(8),~1

Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x 2 Centar 42W Subwoofer

Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x 2 Centar 42W Subwoofer

ording Portable In, Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x 2 Centar


2 x Visoka zvucnika + 2 Satelita + Centralni + Subwoofer,

urround processor, 2 x optical inputs, USB host

urround processor, 2 x optical inputs, USB host

Dimenzije 900x59x85

urround processor, 2 x optical inputs, USB host

urround processor, 2 x optical inputs, USB host

urround processor, 2 x optical inputs, USB host

ivljaj filmova, HDMI za filmove visoke definicije,

ding

Mali 400 GPU, HDMI 1.4, Full HD Video Support, Wlan b/g/n,
putem USB prikljuka, omoguavajui i do 40 sati

-in microphone, Skype Certified, USB 2.0

60mm, 1.8 Kg

Plafona 600 mm (min) - 1000 mm (max), Teina 4,6 Kg

30mm, 0.5 Kg

60mm, 1.8 Kg

60mm, 1.9 Kg

Dimenzije 238mm x 88mm x 75mm, Teina 70g

36575.28
22302.00
34233.57
45830.61
64118.25
85528.17
13009.50
14161.77
13827.24
21930.30
21632.94
41481.72
27319.95
9366.84
16949.52
16503.48
15388.38
24086.16
24086.16
34010.55
21186.90
10593.45
25647.30
25647.30
30888.27

48799.00
29799.00
46499.00
60958.80
82999.00
114999.00
15999.00
18999.00
19625.76
28249.20
28499.00
55999.00
34999.00
14199.00
21799.00
21999.00
20999.00
34196.40
32999.00
46999.00
28249.20
14124.60
34196.40
34196.40
41184.36

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
4293.14
9788.35
6133.05
6133.05
7248.15
3568.32
3456.81
1979.30
1189.44
3073.03
3094.40
4348.89
3577.61
3949.31
5268.85
650.48
2601.90
4386.06
7805.70
2250.00

MPC
5990.00
12637.80
7999.00
7999.00
11151.00
4399.00
4599.00
2999.00
1799.00
3499.00
4699.00
6599.00
5499.00
5999.00
7999.00
999.00
3999.00
4999.00
11894.40
3999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

W), USB Recording

10W(5W+5W), USB Recording

ubwoofer, stilski dizajn u beloj boji Total 40W

0W)

mono, FM stereo

atne funkcije, Buzzer Alarm, Sleep Timer, Dual Alarm,

kljuivanje, sat digitalni, FM, automatsko traenje

adio Alarm, Repeat alarm (snooze), Sleep timer, teina

MOS Sensor, Fixed Lens 4mm, F1.5, IR Leds, IR Cut Filter,

264, MJPEG, FL 2.2 mm F2.0, AGC, AWB, AES, SDRAM

720 @30fps, Night vision leds, Two-way audio

x, MJPEG, WPS with myDlink support, D-ViewCam camera

h VGA CMOS Sensor, 0 lux, MJPEG, WPS with myDlink

Cena
6913.62
7471.17
25981.83
12043.08
8251.74
8809.29

MPC
8399.00
9999.00
33840.00
16999.00
11499.00
10999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20

Cena
4683.42

MPC
6499.00

PDV %
20

Cena
1561.14
2062.94
2676.24

MPC
1899.00
2499.00
3199.00

PDV %
20
20
20

Cena
28838.96

MPC
53300.00

PDV %
20

Cena
10133.53
11277.98
6514.42
11854.75

MPC
19800.00
14990.00
9939.00
22000.00

PDV %
20
20
20
20

Cena
371.70
867.30
371.70

MPC
594.72
1486.80
594.72

PDV %
20
20
20

Cena
17325.00
11838.65
5637.45

MPC
24275.16
17172.54
8177.40

PDV %
20
20
20

Cena
2899.26
4348.89
1500.00
1000.00

MPC
4460.40
6541.92
2872.80
7986.00

PDV %
20
20
20
20

Cena

MPC

PDV %

pire

l (252 l + 91 l), Easy open ruke na vratima, Zero

8 l (227l+91l), Smart Diagnosis, LED osvetljenje,

ider 349 l/ Zamrziva158 l), Metalna dekoracija, LED

tet: 600 litara, Kapacitet friidera: 424 l, Kapacitet

++, Klasa pranja: A, Odloeno pranje, Boja : Bela,

+++, Broj programa : 13, Boja : Siva, Dubina 55 cm

kasnosti: A ++,Displej: LED, irina x dubina x visina: 600

obrtaja, 6 Motion Direct Drive, Smart Diagnosis,

+++, 13 Programa, Smart Diagnosis, Odloen start 3-

W, Kvarcni greja, Mehanike kontrole, i-Wave

00 W, Tip grejaa: kvarcni, Kontrole: na dodir, Displej: LED,

W, Digitalna kontrola, LED Displej, Vrsta grejaa: quartz,

W, Digitalna kontrola, LED Displej, Vrsta grejaa: quartz,

0W, i-Wave tehnologija, Keep Warm funkcija odravanja

e tehnologija, Easy Clean interior, Quick defrost

e tehnologija, Easy Clean interior, Quick defrost, Boja: Siva

e tehnologija, Digitalne kontrole. LED Display, Easy Clean

e tehnologija, Digitalne kontrole. LED Display, Easy Clean

isplej, 18 programa, Brzo odmrzavanje, Zatita za decu,

ergetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

: 12000 BTU, Radni medijum R410A, Energetska klasa A,

U, Raspon rada: -7C do +43C, Filter sa aktivnim ugljem,

ergetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

art opcija, Jonizator, Carbon filter, LED status indicators

art opcija, Jonizator, Carbon filter, Displej na panelu

ergetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

art opcija, LED status indicators

art opcija, Jonizator, Carbon filter, Displej na panelu

ergetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

art opcija, Jonizator, Carbon filter, LED status indicators

ola snage na telu usisivaca, Teleskopska cev

itet praine: 1,2 l , Teleskopska elina cev, HEPA filter 10,

epa 11, Kapacitet praine: 1,2 l, Teleskopska produna cev,

pa 12, Kapacitet praine: 1,5 l, Klizne kontrole na ruki,

epa 12, Kapacitet praine: 1,5 l, Teleskopska cev, Kontrole


za paru, Ukupna snaga: 1400 W, Snaga usisavanja: 300

73088.61
65505.93
116689.02
0.00

99999.00
89999.00
159999.00

20
20
20
20

Cena
27908.48
41599.43
30014.78
71350.91
37913.40

MPC
37999.00
54999.00
39999.00
99999.00
51999.00

PDV %
20
20
20
20
20

Cena
7147.17
8535.47
10797.89
11312.07
12134.77
6118.80
6478.73
6838.66
7198.59
9101.07

MPC
9999.00
11999.00
14999.00
15499.00
16999.00
8499.00
8999.00
9499.00
9999.00
12499.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
34758.78
41704.74
18537.92
34758.78
16994.12
16994.12
29198.90
46345.79
31780.35
29198.90
65655.97
41704.74
39697.56

MPC
44999.00
54999.00
23999.00
44999.00
21999.00
21999.00
39999.00
59999.00
39999.00
39999.00
84999.00
54999.00
49999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
6273.06
8638.31
9255.33
11054.98
9615.26
28280.18

MPC
8499.00
11999.00
12999.00
15499.00
13499.00
39999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20

uha 950 l/min, nivo buke 81dB, utikac za automobil,

a 22W, vakum 4,3kPa, protok vazduha 950 l/min, nivo

se pere se, duzina kabla 4m

regulacija snage, indikator pune kese za prainu, usisnik

regulacija snage, indikator pune kese za prainu, usisnik

regulacija snage, indikator pune kese za prainu, usisnik

duh, HEPA filter sakuplja mikroskopski sitne alergene,

ve podove, kapacitet kese 4 L, HEPA filter 10, boja

ve podove, kapacitet kese 4 L, HEPA filter 10, boja crvena


3l, indikator pune kese, duzina gajtana 7m, cev trodelna

duvni filter

e filtere je potrebno zameniti najmanje jedanput

ma,

pare do 30g/min, non-stick ploca, vertikalno peglanje,

pare do 35g/min, ploca keramika, vertikalno peglanje,

are do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-drop

pare do 85 g, povrina za peglanje SteamGlide, duina

amGlide, anti-drop sistem, duzina gajtana 2m, vertikalno

pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

e 40gr/min, SteamGlide ploa, automatsko iskljuivanje


pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

40 g/min, mogunost peglanja na paru u vertikalnom

40 g/min, Double Active sistem za ienje kamenca,

140g/min, neprekidno ispustanje pare 40g/min, funkcija

od 140g/min, neprekidno ispustanje pare 40g/min,


pare od 150g/min, neprekidno ispustanje pare 40g/min,

pare do 40g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

pare do 40g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

re od 190g/min, neprekidno ispustanje pare 50g/min, T-

, Calc clean solucija - lako ispiranje

duvanje, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m,

amicka obloga, hladan vrh i papucica za palac, precnik

ovanja, putna torbica

e, gajtan duzine 1,8m, rasprsivac za volumen kose

avanje toplote/brzine, uski element za usmereno

4856.88
5055.12
6393.24
7235.76
7434.00
9416.40
14372.40
10531.50
0.00
11497.92

5799.00
6999.00
8899.00
10299.00
10499.00
13299.00
20499.00
14799.00
18499.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
678.35
576.14
650.48
557.55
1115.10

MPC
1234.04
1219.18
1338.12
892.08
1899.00

PDV %
20
20
20
20
20

Cena
1685.04
3171.84
3915.24
4163.04
4163.04
4361.28
4956.00
4856.88
6095.88
6095.88
4559.52
6740.16
6740.16
4743.20
4856.88
5154.24
5253.36
5253.36
6343.68
10407.60
11597.04

MPC
2527.56
4699.00
5199.00
5699.00
5699.00
5999.00
7434.00
7285.32
8099.00
8099.00
5999.00
10407.60
10407.60
6699.00
6699.00
7199.00
7299.00
7299.00
8699.00
13999.00
16499.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
0.00
1239.00
2676.24
2180.64
2180.64

MPC

PDV %
20
20
20
20
20

1599.00
3599.00
2899.00
2999.00

a, kukica za kaenje

aganje, gajtan duzine 1,8m, rasprsivac za volumen kose


odlaganje, gajtan duzine 1,8m
odlaganje, gajtan duzine 1,8m

ana 1,6m
1,6 m

urbo brzina, uski element za usmereno duvanje, gajtan

ovanje uz usku mlaznicu u 14 mm, uklonivi filter za

a 1,8m, ThermoProtect podeavanje temperature, est

evanja 60s, duzina kabla 1.8 m, obrtni kabl

iki premaz, automatsko iskljuivanje nakon 60 min.

juivanje nakon 60 min., indikator spremnosti za

ucica za palac, precnik cilindra 16mm, podesavanje

za palac, precnik cilindra 25mm, podesavanje

riscenje", automatsko iskljucivanje nakon 60 min,

desavanja, gajtan duzine 1,8m

a od 30mm, priordna dlaka, rotira se u oba smera,


vazduha, etkice presvuene keramikom

mm cev za uvijanje, 16mm etkasta cev za dodatni

16mm cev za uvijanje, 16mm etkasta cev za dodatni

1585.92
1685.04
1189.44
1288.56
1982.40
1685.04
3667.44
2180.64
3171.84
3469.20
5055.12
6442.80
1585.92
3270.96
4559.52
2775.36
6343.68
6046.32
3667.44
4163.04

2676.24
2499.00
1932.84
1799.00
2099.00
2824.92
5798.52
2899.00
4099.00
4099.00
7582.68
9961.56
2099.00
4199.00
6599.00
4460.40
8999.00
9366.84
4899.00
6541.92

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
6876.45
9478.35
2973.60
4646.25
6318.90
9478.35
1812.04
1951.43
2508.98
0.00
3856.39
3066.53
0.00
2601.90
3531.15
4553.33
4832.10
11615.63
12544.88
464.63
2973.60
3345.30
3809.93
1579.73
2230.20

MPC
8499.00
15462.72
5055.12
7731.36
8599.00
13899.00
2599.00
2899.00
3599.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

zamenjiva glava, Li-ion baterija, max.potrosnja 5,4W,

m za poboljanu prijatnost koi, brija koji se moe

, 1 nivo duzine secenja, rad u vlaznim uslovima, bezicni,

t za brijanje i biserni vrhovi spreavaju iritaciju koe,


vodootporan, rad sa kablom I bez kabla, 17

m i 15 mm za savrenu preciznost, 100% vodootporan,

13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca seciva od

13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca seciva od

13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca seciva od

irina rezaa 41mm, 24 nivoa duzine od 0.5 do 23mm,


24 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, bez podmazivanja

a,nastavak u obliku elja, luksuzna futrola


od 8mm, ealj za obrve od 2 I 4 mm, pinceta, etkica

ukohvat, periva glava epilatora,

nje, dve brzine, periva epilatorska glava, neni diskovi

je sa eljem za skraivanje

nje, torbica

mizuju higijenu koe, Diskovi koji neno upaju

zu, keramiki disk, ugraeno svetlo jasno otkriva

va, automatska voltaza 100V-240V

amostalne plivajue glave, nerajue glave, komora za

titni poklopac

vo bez cupanja dlaka sa funkcijom zastite od nastanka

e od posekotina, napajanje: AA baterija, luksuzna

5599.00
4499.00
3799.00
5299.00
6699.00
7499.00
18585.00
20071.80
799.00
4757.76
4999.00
5699.00
2199.00
2999.00

podmazivanja uljem

min, punjenje 3min za 1 brijanje, super Lift&Cut za

min, iskacuci trimer, punjenje 3min za 1 brijanje, LED

, Li-ion baterija, max.potrosnja 5,4W, vreme koriscenja

tem omoguava brzo ispiranje pod mlazom vode,


maksimalne 40mm,i ndikator punjenja, Nimh bateije sa

duine od 0,3 mm do 41 mm, preciznost po 1mm

gajtana, futrola za odlaganje, veliki ealj mainice za

% vodootporan, 10 sati, 35 minuta rada

bradu sa 18 podeavanja, trimer za nos, 100%

10 mm, dupli brija sa trimerom, 100% vodootporan, 50

aterija, max.potrosnja 5,4W, stalak za punjenje, vreme

ualPrecision sistem za brijanje ak i najkraih dlaka, "Jet

glavama za brijanje Ultra Track, vlano i suvo korienje,

a telo 4cm2, rad sa kablom

a telo 4cm2, rad bez kabla

ak za lice 2 cm2, nastavak za bikini zonu 2 cm2, torbica

a, punjenje 1h, rad 40 min

olje bez gajtana koje se rotira 360, svetlosni indikator

ko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki osigurac),

ko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki osigurac),

ko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki osigurac),

ja prikljunog gajtana, poklopac koji je uvek hladan za

nja, vreme rada 11min., filter za lako ciscenje (periv u


perivi u masini, filter jednostavno skidanje i ciscenje,

ako bi se aroma optimalno rasporedila, stakleni bokal

c za mleko, snaga 950W, pritisak 15 bara, greja oljica

c za mleko, snaga 1050W, pritisak 15 bara, greja oljica

nuanje mleka, keramiki mlin, irok i jasan displej,

nelepljive ploce za lako ciscenje, indikator zagrevanje I

ve ploce za lako ciscenje, indikator zagrevanje I

nje/otkazivanje/7 nivoa boje korice),

anje/otkazivanje/7 nivoa boje korice), poklopac

triranje, reetka za zagrevanje peciva i kroasana,

t, svi odvojivi predmeti perivi u masini za sudje,

kator temperature, rebrasta i glatka gornja povrina

emperature, ruke koje se ne zagrevaju

poklopca, poklopac i korpa se mogu prati u maini za

pi, grilovanje na vrucoj pari, kanali za odvodjenje viska

1951.43
5575.50
6504.75
7619.85
11894.40
3159.45
5761.35
7991.55
4274.55
6318.90
7248.15
10407.60
15797.25
17841.60
29271.38
38378.03
46462.50
6597.68

2899.00
7799.00
9099.00
9699.00
19328.40
5352.48
9515.52
11099.00
5899.00
8599.00
9799.00
13699.00
23699.00
28843.92
42599.00
56799.00
69999.00
9699.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
5203.80
2880.68
2880.68
3531.15
5575.50
3717.00
3438.23
3531.15
10686.38
15797.25
51573.38
2973.60
2973.60
4832.10
4832.10

MPC
8623.44
4399.00
4399.00
4599.00
10407.60
4999.00
4399.00
4599.00
12999.00
19999.00
49999.00
3999.00
3999.00
6399.00
6399.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2973.60
2973.60
2601.90
2787.75
3531.15
6969.38
7434.00
7062.30
5575.50
6133.05

MPC
4299.00
4299.00
3599.00
3699.00
5947.20
9299.00
12191.76
11597.04
8920.80
8499.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

oca koja se nelepi, aromatizer i odimljivac, grilovanje na

11058.08

15999.00

20

Cena
10965.15
3345.30
6876.45

MPC
15999.00
5099.00
11299.68

PDV %
20
20
20

Cena
9757.13
13752.90

MPC
14399.00
19999.00

PDV %
20
20

Cena
6040.13
6969.38
2601.90
3159.45
4553.33
2508.98
3624.08
3531.15
4553.33
5110.88
4646.25
0.00
7991.55
9664.20
9664.20
19049.63
3159.45
0.00
3624.08
4646.25
4553.33
4832.10
5575.50
5854.28
1858.50
2508.98
3717.00
4274.55

MPC
7499.00
11448.36
3499.00
3799.00
7582.68
3499.00
4799.00
4999.00
6399.00
7099.00
7731.36

5299.00
6599.00
6499.00
6699.00
8920.80
8499.00
2399.00
4311.72
6244.56
5699.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
13629.00
29736.00

MPC
13899.00
31999.00

PDV %
20
20

Cena

MPC

PDV %

ri

ri, prenje, peenje, mogunost za programiranje

ve pregrade, duzina gajtana 80cm

o iskljuivanje u sluaju pregrevanja ili ako u aparatu

.,3 nivoa boje za koricu kakvu elite, tajmer za odlaganje

g/1000g, 1 lopatica za mesanje, program: testo, hleb,

ici

u maini za sudove

pomfrita, svi delovi se peru u maini za sudove

sta od nerdjajuceg celika, drzac za odlaganje gajtana,

sta od nerdjajuceg celika, drzac za odlaganje gajtana,

bo, 2 zice za mucenje + 2 spirale za mesanje testa od

ueg elika

+turbo, posuda od 0.5L za merenje

+turbo, posuda od 0.5L za merenje, seckalica

+turbo, posuda od 0.5L za merenje, mutilica za mucenje,

1,2m

na jednom mestu, brzo I lako sastavljanje svih delova,

lter, odvojiva posuda za pulpu 1,5l, posuda za sok 0,7l,

apremina posude za sok: 800 ml, zapremina posude za


zapremina posude za sok: 800 ml, zapremina posude za

a inox

no pasiranje i miksovanje, bokal otporan na lomljenje, vie

no pasiranje i miksovanje, bokal otporan na lomljenje, vie

asiranje i miksovanje, mini seckalica, bokal otporan na

no pasiranje i miksovanje, mini seckalica, bokal otporan

o za efektivno pasiranje i miksovanje, vie brzina za


za efektivno pasiranje i miksovanje, mini seckalica za

vo, nazubljena seciva, regulacija brzine, funkcija

vo, nazubljena seciva, regulacija brzine, funkcija

uzina gajtana 1,2m, mogucnost odlaganja gajtana,

ulpe, svi delovi mogu se prati u maini za pranje posua,

oce i povrce + secivo za meko voce i povrce

a otporna na lomljenje, zapremina bocice 0.6 L, 2 brzine,

8 funkcija, dodaci perivi u masini, duzina kabla 1m


za testo 1,7kg, posuda za tecnosti 2l, podesivi disk za

12786.48
11999.00
11999.00
30479.40
4099.00

or cell phones, tablets, GPS, iPad...


tablets, GPS, iPad...

ction

3592.85
2725.31
2189.71
2046.09
2443.91

4990.00
3990.00
3687.26
3434.51
4103.57

20
20
20
20
20

Cena
1635.48
3320.47
2512.30
3500.57
1758.00
3966.78
779.68
1376.97
1480.00
996.16
356.83
225.50
268.86
252.76
284.97
468.34
365.51
45.00
31.22
215.00
111.51
129.00
62.44
686.90
499.00
4003.21
1521.00
76.94
524.10
89.00
427.46
18.59
18.59
24.78
18.59
18.59
18.59
24.78
18.59
24.78

MPC
2453.22
4995.65
3710.00
4990.00
3107.41
6000.00
1248.91
2066.65

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

1561.14
550.12
371.70
431.17
416.30
446.04
773.14
579.85
180.00
74.34
360.00
208.15
300.00
148.68
1204.31
1188.00
6675.73
3348.00
148.68
660.00
192.00
550.00
44.60
44.60
59.47
44.60
44.60
44.60
59.47
44.60
59.47

et

ees angled connector

ees angled connector

68.15
68.15
37.17
37.17
198.24
182.13
18.59
18.59
74.34
70.62
229.22
89.21
86.73
68.15
106.55
178.42
90.45
136.29
80.54
97.88
146.20
74.34
66.91
96.64
79.30
135.05
107.79
120.18
143.72
123.90
182.13
131.33
136.29
158.59
205.67
307.27
1015.98
2103.82
400.20
2694.83
582.33
324.62
1840.00
496.84
711.19
1000.00
468.34

163.55
163.55
89.21
89.21
312.23
297.36
44.60
44.60
178.42
148.68
356.83
148.68
178.42
148.68
193.28
297.36
178.42
237.89
148.68
178.42
252.76
148.68
133.81
178.42
148.68
223.02
193.28
208.15
237.89
223.02
297.36
237.89
252.76
267.62
341.96
490.64
1665.22
3285.83
624.46
4207.64
966.42
520.38
3600.00
802.87
1174.57
1920.00
802.87

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

1635.48
594.72
859.87
569.94
1240.00
766.94
909.43
40.00
117.00
48.32
43.37
954.03
69.38
241.61
353.12
175.94
35.93
120.18
39.65
52.04
66.91
113.99
33.45
37.17
127.62
45.84
49.56
69.38
291.17
355.59
47.08
69.38
38.41
99.12
43.37
69.38
24.78
35.93
33.45
106.55
143.72
194.52
47.08
71.86
74.34
84.25
32.00

2542.43
921.82
1412.46
892.08
2400.00
1204.31
1486.80
96.00
240.00
89.21
89.21
1486.80
118.94
386.57
564.98
327.10
74.34
193.28
89.21
104.08
118.94
208.15
74.34
89.21
223.02
89.21
104.08
133.81
475.78
594.72
104.08
133.81
74.34
193.28
89.21
133.81
59.47
74.34
74.34
178.42
252.76
327.10
104.08
133.81
148.68
163.55
60.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

connector
connector

350.64
421.26
617.02
722.34
292.40
363.03
488.17
812.78
338.25
370.46
546.40
976.33
841.28
255.23
676.49
685.17
791.72
617.02
811.55
904.47
1222.89
1178.29
116.47
154.88
245.32
92.93
177.18
118.94
820.22
617.15
240.23
312.45
611.82
320.84
270.18
493.01
1373.70
386.34
2112.56
355.00
514.95
684.81
1443.60
684.00
15.00
55.76
247.80

594.72
698.80
1011.02
1219.18
475.78
594.72
802.87
1338.12
535.25
624.46
892.08
1605.74
1338.12
431.17
1055.63
1129.97
1248.91
966.42
1278.65
1427.33
1932.84
1843.63
193.28
252.76
401.44
178.42
297.36
208.15
1352.99
962.76
374.76
487.44
954.48
500.52
421.56
769.20
2143.08
602.76
3295.68
564.00
803.40
1068.36
1990.00
1068.00
36.00
104.08
416.30

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

50.00
1678.19
127.52
189.00
102.65
257.57
63.13
89.78
137.53
185.85
153.63
185.88
558.00
1272.00
154.41
606.00
206.06
173.00
672.00
240.37
1198.94
343.43
2398.00
478.80
651.53
15.00
18.50

144.00
2617.20
199.20
300.00
160.20
401.88
99.60
158.00
267.62
297.36
239.76
290.04
870.00
1983.60
240.96
948.00
321.60
300.00
1047.60
386.57
1870.44
535.80
3740.88
747.60
1016.40
23.40
28.92

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
695.00

MPC
1092.00

PDV %
20

Cena
539.00
175.00
175.00
70.00
175.00
111.51
62.44
371.70
371.70
371.70
6.20
185.85
371.70
254.24
186.22

MPC
1299.00
399.00
299.00
199.00
399.00
223.02
104.08
892.08
892.08
892.08
14.87
327.10
594.72
371.70
282.49

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

186.22

299.00

20

Cena
14193.98

MPC
21353.42

PDV %
20

Cena
2772.26

MPC
4170.48

PDV %
20

Cena
8760.35
10423.71
2883.15

MPC
13179.00
15681.28
4336.99

PDV %
20
20
20

Cena
55223.47

MPC
83076.43

PDV %
20

Na dan: 25.09.2014

Proizvoa
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
ASRock
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte

ITM
AM1B-M
AM1H-ITX
D1800M
G41M-VS3 R2.0
H61 Pro BTC
H81M-VG4
Q1900M
Z87 Professional
Z97 Anniversary
Z97 Pro4
G1.SNIPER A88X 3.0
G1.SNIPER B5 1.1
G1.Sniper Z97
GA-B75-D3V
GA-B85-HD3 2.0
GA-B85M-DS3H
GA-F2A55-DS3
GA-F2A55M-S1
GA-F2A88XM-D3H 3.0
GA-H61M-S2PV 2.2
GA-H81-D3
GA-H81M-D3H
GA-H97-D3H
GA-H97M-D3H
GA-H97M-HD3
GA-J1800N-D2H
GA-Z77-DS3H
GA-Z97M-DS3H
GA-Z97MX-Gaming 5
GA-Z97P-D3
GA-Z97X-Gaming 5
GA-Z97X-Gaming 7
GA-Z97X-SLI

Proizvoa
AMD
AMD
AMD
AMD
Intel
Intel
Intel
Intel

ITM
AD5150JAHMBOX
ATH-740BOX - X4
SD2650JAHMBOX
SD3850JAHMBOX
CEL-G1820
C i3-4150
C i3-4160
PDC-G2030

Kupac: EASY COMPUTERS J2M DOO

Intel

PDC-G3220

Proizvoa ITM
CoolerMaster RR-CCH-L9U1-GP
Deepcool
Deepcool
Deepcool
Deepcool
Deepcool
Deepcool
Knig
Knig
N/A
N/A
N/A

CK-77502
CK-77509
GAMMAARCHER
GAMMAXX200
ICEEDGEMINIFS
LUCIFER
CMP-COOLPAST10
CMP-COOLPAST30
WPP 1GRAM
WPS 1GRAM
WPS 25GRAM

Proizvoa
HP
HP
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
B4U36AA
B4U37AA
JM1600KLN-2G-B
JM388D643A-5L-B
JM800QLU-2G-B
TS256MKR72V3U
TS256MLK64V6N
TS32MLS64V6D
TS512MLK64V6H
TS512MLK64V6H-B
TS64MLS64V6F

Proizvoa
Crucial
Crucial
Crucial
Samsung
Samsung
Samsung
Samsung
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate

ITM
CT120M500SSD1
CT256MX100SSD1
CT512MX100SSD1
MZ-7TE120BW
MZ-7TE250BW
MZ-7TE500BW
MZ-MTE2560-OEM
ST1000DM003
ST1000DX001
ST1000LM014
ST1000LM024
ST1000VX000
ST2000DM001
ST2000DX001
ST2000VN000
ST2000VX000

Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ST3000DM001
ST3000VN000
ST3000VX000
ST4000DM000
ST4000DX001
ST4000VN000
ST500DM002
ST500LM000
ST500LM012
ST500LT012
TS128GMSA340
TS128GMSA740
TS128GSSD370
TS1TSSD370
TS256GSSD320
TS256GSSD370
TS512GMSA370
TS512GSSD370
TS64GSSD370

Proizvoa
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Seagate
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
STBV2000200
STBV4000200
STCG2000200
STDR1000200
STDR1000202
STDR1000203
STDR2000203
STDT3000200
STDT4000200
STSHX-D401TDB
TS1TSJ25A3K
TS1TSJ25D3
TS1TSJ25H3B
TS1TSJ25H3P
TS1TSJ25M2
TS1TSJ25M3
TS1TSJ25M3B
TS2TSJ25H3B
TS2TSJ25H3P
TS2TSJ25M3
TS2TSJ35T3
TS3TSJ35T3
TS500GSJ25A3K
TS500GSJ25M2
TS500GSJ25M3

Proizvoa
Chieftec
Chieftec
Knig
Transcend

ITM
CEB-2511-U3
TRCB-160
CMP-MOBSTOR13
TS0GSJ25S3

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
Knig
Knig
Knig
Knig
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
Transcend
Trust

ITM
DUB-1310
DUB-H4
DUB-H7
CMP-PCISER10
CMP-SATACONV11
CMP-USBCARD2HS
CMP-USBSW2
ITCI-2SATA
IT-EXP232-G
USB-EXP
WS-PCIE2S
WS-PCIE2S1P
TS-PDU3
14591

Proizvoa
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gainward
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte
Gigabyte

ITM
GT610-2048-HDMI-DVI
GT720-1024MB-HDMI-DDVI-DDR3-Silent-FX
GT720-104MB-HDMI-DDVI-DDR3
GT720-2048MB-HDMI-DDVI-DDR3-Silent-FX
GT730-2048MB-HDMI-DDVI-DDR3-Silent-FX
GT740-1024MB-DualDVI-mHDMI GDDR5
GTX750-1024-DDVI-HDMI-DP
GTX750Ti-2048-DDVI-HDMI-DP
GTX780-3072-DUALDVI-HDMI-DP-PH
GV-N630-2GI
GV-N630D3-2GL 2.0
GV-N650OC-4GI
GV-N750OC-1GI
GV-N750OC-2GI
GV-N75TOC-2GI
GV-R523D3-1GL
GV-R545-1GI
GV-R726XWF2-2GD
GV-R927OC-2GD
GV-R928WF3OC-3GD

Proizvoa
Intex
Knig

ITM
MPC3-41
KN-HDMISPL30

N/A
N/A

EG1235
VGK

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP consumer

ITM
E1914H
E2014H
E2214H
P2214H
P2314H
P2414H
P2714T
P2815Q
S2240L
S2240T
S2340L
S2740L
U2412M
U2413
U2414H
U2713HM
U2913WM
UP3214Q
UZ2715H
B5M13AA
B7M13AA
C9E49AA
C9F26AA
D7P53A4
D7Q14A4
E1K96AA

Lenovo Think
Lenovo Think
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG

60AFHAT1EU
60B0HAT1EU
17MB15T-B
19MB15T-B
20M35A-B
22M45D-B
22MA33D
22MN43D-PZ
22MP55HQ-P
22MT44D-PZ
22MT45D-PZ
23CAV42K-B
23M45H-B
23MB35PM-B
23MP65HQ-P
23MP75HM-P

LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG

24M45H-B
24MP76HM-S
25UM65-P
27EA83-D
27EA83R-D
27MP75HM-P
29EB53-B
29UM65-P
32WL30MS-B.AEU
34UM65-P
34UM95-P

Proizvoa
HP
LG
LG
LG
Samsung
Transcend
Transcend

ITM
A2U57AA
CH12NS30.AUAU10B
GP50NB40
GTA0N
SH-224DB/BEBE
TS8XDVDRW-W
TS8XDVDS-K

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec

ITM
BC-M42-520
BC-M42-560
BC-V11-420
BC-V11-520
CQ-01B-OP
CQ-01B-U3-OP
LF-01B-OP
LF-02B-OP
LT-01B-350
UNC-310RS-B

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec

ITM
PSB450
PSB520
PSB560
SP872B
AF-0825S
AF-0925S
APS-1000CB
CTG-750C
GPA-400S8
GPA-500S8
GPM-1000C
GPM-1250C
GPM-750C

Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
Chieftec
CoolerMaster

GPM-850C
GPS-400A8
GPS-500A8
GPS-600A8
GPS-700A8
621018150-GP

Deepcool
Enlight
Intex
Knig
N/A
Noctua

XFAN120
EN-52109198
IT-120
CMP-MOUNT3
SDK171BFK
NFB09PWM

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Dell
eVGA
HP
HP consumer

ITM
BM300U
BM355W
BM355W-R
570-AAEZ
E00B-00-000007
QY777AA
E5C13AA

HP consumer E5E76AA
HP consumer E8H25AA
HP consumer H2C21AA
HP consumer H2C22AA
HP consumer H4K65AA
HP consumer H4K66AA
HP consumer H4N93AA
HP consumer H5N61AA
HP consumer H6E99AA
HP consumer H6F00AA
HP consumer H6F01AA
HP consumer LB454AA
HP consumer LR918AA
Knig
CMP-MATGEL22
Lenovo Think 06P4069

Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
N/A
Trust
Trust

0A36188
0B47153
0B47155
0B47157
31P7410
910-000199
910-001357
910-001794
910-002203
910-002238
910-002778
910-002899
910-003357
MOUSEPAD
17178
18064

Proizvoa
Blueberry
Dell
HP
HP
HP consumer

ITM
BK710-C-WB
580-17629_YU
H6R55AA
QY776AA#AKN
E5E78AA

HP consumer H3C52AA
HP consumer H6R58AA
HP consumer LV290AA
Lenovo
Lenovo Think
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Trust

LXH-EKB-10YA
73P5257
920-002479
920-002549
920-002608
920-002613
920-002642
920-003134
920-003347
920-003738
920-003997
920-005217
920-005886
16593

Proizvoa
TP Link

ITM
TD-8810B

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
HP

ITM
3521-2127-3Y + POKLON TORBA
3521-i5-4G-7670
3531-Win
3541-A4
3541-A4-B
3541-A4-M230-2GB
3541-A4-M230-2G-B
3541-A4-S
3541-A6-M230-2GB-B
3541-A6-M230-2G-BK
3541-A6-M230-2GB-S
3541-E1-4G-500
3541-E1-BK
3541-E1-S
3542-2957
3542-3558
3542-3558-BL
3542-DC-4-500
3542-DC4-500-BLUE
3542-i3 -2GB
3542-i3--3Y-YU
3542-i5
3542-i7-8G-1TB
3737-i3
5537-i5
5547-4-500+HY-S
5547-i5
5547-i7-FHD
5737-i5
5748-3558-SL
5748-i3-2GB-SL
5748-i3-SL
7537-i5
7537-i5-Touch
7537-i5-Touch-SSD
7537-i7-Win8-Touch
CA001LE55402EMEA
CA004L35406EM
CA007LE72406EM
CA012LE64408WEREM
CA104LE55408EM
CA6LE65408WEREM
V5470-i3
V5470-i3-RD
F0U61EA

HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP consumer

F0Y78EA
F0Y78EA+H6F01AA
F0Y80EA+PSN-CAB3
F0Y98EA
F7Z04EA
G6V77EA
H5F61EA
H5G05EA
H5G33EA
H5G34EA
H5G65EA
H5G74EA
H5G76EA
J0X81EA-4GB
J0X87EA
J0X92EA
J0Y04EA
J0Y20EA
J0Y43EA
E9P74EA

HP consumer F8R09EA
HP consumer G1M01EA
HP consumer G1M03EA
HP consumer G7E68EA
HP consumer J0C45EA
HP consumer J7U36EA
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo

59390256
59390275
59390299
59390481
59390529
59403718
59417067
59422539
59424217
59424220
59431634
59431672
59431708
59431729
59431833
59431945

Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Samsung

59432201
59432257
59432653
80E30068YA
80E3008JYA
80G00044YA
20A70022CX
20AL00ETCX
20AM0012CX
20AM0017CX
20AN000ECX
20AQ009BCX
20AU0062YA
20AW0090CX
20AW0092CX
20AY00BFYA
20B3002GSC
20B30078YA
20B6009ECX
20BE0062CX
20BE00B1CX
20BE00B2CX
20BE00BACX
20BE00BBCX
20BG0044CX
20BH002TCX
20CD00E0CX
20CD00E1CX
59374022
59388930
59405444
59434319
NP270E5V-K05HS

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Lenovo
Lenovo
Lenovo

ITM
NETCAT-M20
NETCAT-M21
NETCAT-M23
NETCAT-M24
NETCAT-M25
NETCAT-M26
NETCAT-M27
NETCAT-M28
NETCAT-M30
59410282
59411876
59412768

Lenovo
LG
LG

59412781
LGV500.AHUNBK+16 GB
LGV500.AHUNWH

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
Blueberry

ITM
2GO447
2GO547
2GO579
2GO779

Proizvoa
HP
Samsung
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
H6Y77AA
M471B5713DBO
JM1600KSH-4G-B
JM1600KSH-8G
JM1600KSH-8G-B
TS1GSK64V6H-B
TS1GSK64W6H
TS256MSK64W6N
TS512MSK64V6H-B

Proizvoa ITM
Lenovo Think 0A65625
Lenovo Think 43N3213
Proizvoa
Choiix
Dell
Dell
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP consumer

ITM
C-2006-K1S0
451-10338
451-10424
450477-001
AT901AA
H4Q45AA
H4Q47AA
QK640AA
QK645AA
QK646AA
H2L55AA

HP consumer WD548AA
HP consumer WD549AA
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo

888009725
888010283
888010301
888011435
888011439

Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think

888013102
0A36278
0A36290
0A36306
0C52863
40Y6797

Proizvoa
Dell
HP
HP
HP consumer

ITM
450-19029
AJ652AA
AU155AA
H3A41AA

Lenovo
Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think

888010233
888010265
0B46998
0B47481

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
HP
HP
HP
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think

ITM
452-10779
452-11419
452-11422
452-11649
A7E32AA
H1L08AA
WA995AA
40A00065EU
40A10065EU
40A10090EU
40A20170EU
4X10A06083
4X10A06099
4X10A06115
4X10A06688
4X10E52941

Proizvoa
Bag IT
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic

ITM
NB-DC154
DLBP114R
EASTK113GN
EASTK113P
ENST112K
ENST116H
LNEO10
NOXB114
PBCI112R
PLS210K

Case Logic
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP consumer

ULA112T
12950142/8
460-11740
460-11802
460-BBKH
460-BBKM
460-BBKN
F0V84AA
F3W13AA
F3W14AA
F3W15AA
F3W16AA
F7Z99AA
F8A00AA
H1D24AA
H4J91AA
H4J94AA
H5M90AA
H5N57AA
J1A14AA
F7Z98AA

HP consumer H0N04AA
HP consumer H1D25AA
HP consumer H3C47AA
HP consumer H3C48AA
HP consumer H4J95AA
HP consumer H4P43AA
HP consumer H5M92AA
HP consumer J7Y09AA
HP consumer LR378AA
HP consumer QB658AA
HP consumer QB681AA
HP consumer QB683AA
HP consumer QB756AA
HP consumer QB757AA
Lenovo

888011919

Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano

888011920
888015753
888015963
888015969
888015975
888015981
4X40E77324
4X40E77337
51J0477
57Y4308
78Y2370
15649
17040
18368
18417
18473
18778
18779
18780
18877
19324
19325
19482
19634
19659
19660
19694
19695
19696
19697
19705
BFC1011-B
BFC1011-R
BFC1314-B
BFC1314-R
BFC1516
BFC1516-B
BFC1516-PK
BFC1516-PP
BFC1516-R
BFC1718
BFMS-XS11-NZ
BGM1-B
BGW1-C
BSTU2-PP
BSTU2-R
BTON1

Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano
Tucano

BUL
BY2-BS
BY3-Y
TU BALM-M
WON
WOPC-L-B
WOPC-L-R
WOPC-XL
WOPC-XL-B

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Chieftec
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Gigatech
HP
HP
HP
HP consumer

ITM
BBTCHH-1
BBTCHH-2
TBS-1002B
320-11866
320-11915
320-11917
320-11920
320-11935
PSB-220
AW663AA
H4E45AA
H4F02AA
XC554AA

Knig
Lenovo
Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
N/A
N/A
N/A
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust

CMP-SAFE3
888012200
888014178
0A36319
0B47270
33L3225
40Y7676
40Y8121
57Y4303
ACUSB-M
NCKLB-10
TWSH
16842
17741
17805
18441
18511
18512
18513
18872
18873
18874

Trust

19847

Proizvoa
Blueberry
Blueberry
Blueberry
FLY
Garmin

ITM
BBSS45
FEUIGO8
STICKCAT
234414
010-10844-SR

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP
HP consumer

ITM
272215129
3020_272410971_G1820/1
3020_272410972_G1820/1
7010_272409407_I3
CA004D3020MT11HSWEDB
CA004D3020MT8_1820
CA004D70108DT
CA004D7010DT1EDB
CA006D3020SFF8
CA010D3020MT11HSWEDB
CA010D3020MT1HSWEDB
CA010D3020SFF11HSWEDB
CA016D9020MT11HSWEDB
CA021D3011AIO9
CA028D9020AIO11
OptiPlexXE2SFF
T5610_272425151
B0F69EA
G9E18EA
G9E19EA
G9E23EA
G9E31EA
H5U07EA
QB300EA-1Y
D7U80EA

Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think

57317188
57324183
57324316
57326116
57329380
57329443
10AR003GCR
10AS004UYA
10AS007RYA
10ASA02PYA

Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think
Lenovo Think

10AU005GCR
10AU005GYA
10AU005KYA
30A1002AYA
35974U6

Proizvoa
Dell
Dell

ITM
400-23050
492-10053

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM

ITM
272190020
272389509/1
PET203PO
PET203PO/1
R320_272423748
R520_272398152_2407
R520_272423745
R720_272398151_2609/1
R720_272423751
S06R2122011EPO
S06R2123011EPO
S06R2124011EPO
S06R7200111E
S06T1122009E
T320_272423746
T320_272423750
T420_272423749
2582KCG
5458E1G
5458E4G
7383E9G
7914E7G
7915E6G

Proizvoa
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell

ITM
330-10254
330-10259
370-19491
370-19616
370-22826
370-23503
370-AAUI
370-AAVV
370-ABEP
370-ABEP/1
400-17954

Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
Dell
FSC
HP
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
IBM

400-19339
400-20088
400-20161
400-20474
400-21182
400-24581
400-26604
400-ACRQ
400-ACRQ bulk
400-ACRR
400-ACRS
405-12068
405-12145
405-12147
405-12172
412-10165
412-10174
429-14852
450-14432
450-18113
450-18115
450-18454
470-12370
470-12373
481-BBBD
638-10043
638-10060
OTH263
S26361-F3217-L100
454146R-B21
00D7087
00FE672
00FE676
00FE679
00Y3655
00Y3656
00Y3672
00Y6350
10K0067
39Y7917
39Y7937
40K1024
43W8350
46C5359
49Y3758
49Y6173
49Y6177

IBM
IBM
IBM
IBM
IBM
N/A
QLogic
Quantum
Quantum
Quantum

81Y4481
90Y5046
90Y8953
93072RX
94Y6668
SAN0040
QLA2460-CK
MR-D6CQN-01
MR-D6MQN-01
MR-L1MQN-01

Proizvoa
PiN
PiN
PiN

ITM
SMART BOX P3850
SMART BOX P3980
SMART BOX P4159

Proizvoa
PiN
PiN
PiN
PiN

ITM
SMART BOX N2827
SMART BOX N3042
SMART BOX N3895
SMART BOX N4451v3

Proizvoa ITM
ACD System ACD50LIC

Proizvoa
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft

ITM
2YG-00323
44R-00183
4HR-00201
4HR-00220
4YR-00181
5MC-00005
6PC-00020
6VA-00601
F2C-00908
F2C-00909
FQC-06949
FQC-06987
FQC-08279
FQC-08289
G3S-00716
GFC-02726
GLC-02389
P73-06165

Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft

P73-06451
R18-03683
R18-03755
WN7-00614
WN7-00658

Proizvoa ITM
ACD System ACDSEE50BOX
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Microsoft
Pinnacle
Pinnacle
Pinnacle
Pinnacle

077-06369
4WC-00003
5VR-00141
6GQ-00019
79G-03573
FQC-06915
JUG-00015
T5D-01598
T5D-01765
TV-1029-PNN
TV-1035-PNN
TV-1036-PNN
TV-1037-PNN

Proizvoa
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
Xerox

ITM
CE461A
CE526A
CE651A
CE658A
CE708A
CE749A
CE918A
CF147A
CF270A
CF274A
CF278A
CF346A
3500N

Proizvoa
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG

ITM
CF144A
CF145A
CF386A
CZ165A
CZ173A
CZ183A

Proizvoa
Canon
Canon
Canon
Canon
Canon
Canon
Canon
Canon
N/A
N/A
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Presser
Silver Reed
Silver Reed
Silver Reed
Silver Reed
Silver Reed

ITM
CLC/500/1/A3
CLC/500/2/A3+
CRG707C
CRG707M
CRG707Y
CRG710
CRG710H
EP-72
92274 USE
FG 7551
7190
7195A
7196
7360
7367
7390
7399B
7399C
7399D
7470
7480
7481
7515
7516
7517
7518
7530
7530A
7530B
7532
7534E
7534F
7534G
7534H
7535
7536G
7538A
7879
7885A
7886D
7900
7190
7382
7383
7383A
7399B

Silver Reed
Silver Reed
Silver Reed
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox
Xerox

7416
7419
7881
007K88575
013R00606
016188200
106R00461
106R01205
106R01277
106R01284
106R01294
108R00691
109R00748
113R00691
113R00712
113R00720
113R00721
126K16468

Proizvoa
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG

ITM
B2G79C
CN463A
CN551A
CV136A

Proizvoa
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG
HP IPG

ITM
A7F64A
A7F65A
A9U23C
B2L57C
B4L10C
CB863A
CR768A
CR770A
CZ275C
CZ276C
CZ282C
E3E02A

Proizvoa
Canon
Canon
Canon
Canon
HP IPG

ITM
BCI-3eM
BCI-3eY
CLI-8Bk
CLI-8M
51641AE

Proizvoa

ITM

Canon

GP-501S/10

Proizvoa
Epson

ITM
C13S015384

Proizvoa
HP IPG

ITM
CF106A

Proizvoa
HP IPG
HP IPG

ITM
L2733A
L2734A

Proizvoa
Benq
LG
LG
LG
Sony
Sony
Sony
Sony
Sony
Sony
Sony
Sony

ITM
MX661
BE320
PA72G
PB62G
VPL-DW120
VPL-DX120
VPL-DX140
VPL-EW276
VPL-EX246
VPL-EX276
VPL-FHZ55
VPL-SW526

Proizvoa
IBM
LG
Sony
Sony
Sony
Vega
Vega
Vega
Vega
Vega
Vega
Vega
Vega

ITM
73P2790
AJ-LBX2A
LMP-D213
LMP-E211
LMP-P202
JMW070070
NSW080080MW
NSW096096MW
VG-IWB-STAND
VG-TL
VG-TS
WB-9000B(77)SE
WB-9000DN(77E)W

Proizvoa
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform

ITM
Guardian 1500A
Guardian 1500AP
Guardian 2000A
Guardian 2000AP
Guardian 600A

Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Inform
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell
Ultracell

Guardian 800A
Guardian 800AP
Guardian LCD 1000AP
Guardian LCD 1500AP
Guardian LCD 600AP
Guardian LCD 800AP
Guard-S Compact 1500AP-IEC
Guard-S Compact 2400AP
Guard-S Compact 600A-IEC
Informer Inf-C 1000
Informer Inf-C 2000
Sinus Premium SPS 210
UL12-12
UL12-6
UL1.3-12
UL18-12
UL2.4-12
UL2.8-6
UL4.5-6
UL5-12
UL7-12
UL7.2-12
UL7.5-12
UL7-6
UL9-12

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
Level One
TP Link
TP Link

ITM
DAP-1320
DAP-1360
DAP-2310
DWL-3600AP
AMG-2000
TL-WA801ND
TL-WA901ND

Proizvoa
Blueberry
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link

ITM
MIFI-H1
DAP-1350
DIR-600
DIR-605L
DIR-615
DIR-626L
DIR-636L
DIR-645
DIR-657
DIR-810L

D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
Tenda
Tenda
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link

DIR-826L
DSR-250N
GO-RT-N150
GO-RT-N300
GO-RTW-N300
W302R
W368R
TL-MR3220
TL-MR3420
TL-WR1042ND
TL-WR2543ND
TL-WR720N
TL-WR741ND
TL-WR743ND
TL-WR940N

Proizvoa
Bluetake
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
ReinkJet
Tenda
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link

ITM
BT100
DWA-121
DWA-125
DWA-127
DWA-131
DWA-140
DWA-160
GO-USB-N150
MREZ00000305
W322P
TL-WN7200ND
TL-WN723N
TL-WN751ND
TL-WN781ND
TL-WN8200ND
TL-WN821NC
TL-WN823N
TL-WN851N
TL-WN881ND
TL-WN951N

Proizvoa
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
ReinkJet
ReinkJet

ITM
CA-50A
Grid-24
HDF 400
N-Jack V1
N-Jack V2
N-Plug V2
ANTE00000018
ANTE00000019

ReinkJet
ReinkJet
ReinkJet
ReinkJet
Tenda
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link

ANTE00000020
ANTE00000038
ANTE00000039
ANTE00000040
Q2405
TL-ANT2403N
TL-ANT2405CL
TL-ANT2408C
TL-ANT2408CL

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
TP Link

ITM
DES-1005D
DES-1005P
DES-1008PA
DES-1016D
DES-105
DES-108
DES-1210-28P
DES-3200-10
DES-3200-28
DGS-1005D
DGS-1008D
DGS-1008P
DGS-1016D
DGS-1024D
DGS-105
DGS-108
DGS-1100-08
DGS-1100-08P
DGS-1100-16
DGS-1210-08P
DGS-1210-10P
DGS-1210-20
DGS-1210-24
DGS-1210-24P
DGS-1210-28
DGS-1210-48
DGS-1210-52
DGS-1500-20
GO-SW-16G
GO-SW-24G
GO-SW-5E
GO-SW-5G
GO-SW-8E
GO-SW-8G
TL-SF1005D

TP Link

TL-SF1008D

Proizvoa
TP Link
TP Link

ITM
TL-SM311LM
TL-SM311LS

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
N/A
N/A

ITM
DGE-528T
DHP-308AV
DHP-309AV
DUB-E100
GO-PLK-200
USB-LAN
USB-LAN-Cab

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
Lenovo
Lenovo Think

ITM
DNS-320
DNS-320L
DNS-320LW
DNS-327L
57330021
70A29002EA

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
Level One
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link
TP Link

ITM
DMC-300SC
DPR-1020
DPR-1061
AVE-9200
MC110CS
MC200CM
MC210CS
TL-POE10R
TL-POE150S
TL-POE200
TL-PS110P
TL-PS110U
TL-PS310U

Proizvoa
Alcatel
Conteg
Conteg
Conteg
Geneko
Schrack
Schrack

ITM
ACS-303.164
DP-MP-S1U
DP-PO-PD
DP-PT-S200
GE-PGV1
DBK14805-DFS14865-C

Proizvoa
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
ReinkJet
Schrack
Schrack
Schrack
Schrack
Schrack
Tenda
Tenda
Tenda
Tenda
Tenda
Tenda
Tenda

ITM
Fly V1
IT-RJ45-RB
RJ45-1
UTP-0008/1
UTP-0008/10
UTP-0008/15
UTP-0008/2
UTP-0008/20
UTP-0008/3
UTP-0008/5
Wall V1
KABL00000410
H6ULG01K0G
H6ULG03K0G
H6ULG05K0G
HSEMRJ5UWS
HSEMRJ6UWS
TD1020-10L
TD1020-1L
TD1020-3L
TD1020-5L
TD2020-10L
TD2020-1L
TD2020-5L

Proizvoa
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji
Fuji

ITM
Finepix JV500 BK
Finepix JV500 WH
Finepix JX650 WH
Finepix S8600 BK
Finepix S8600 WH
Finepix XP150 Si
Fujifilm X-A1 BK
Fujifilm X-M1 BK
Fujifilm XQ1 BK

Proizvoa
Canon
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic

ITM
HS-36 iP
SLDC201
TBC302B
TBC302PI
UNZB202B
UNZB202GN
UNZB202PI

Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
KATA
KATA
Knig
Knig
Knig
Knig
Tucano
Tucano
Tucano

UNZB202R
UNZT202GN
UNZT202K
UNZT202P
C-56
LAB
KN-TRIPOD19
KN-TRIPOD21N
KN-TRIPOD30
KN-TRIPOD45
BCCO-XS-R
BCMS-BS
BCMS-RZ

Proizvoa
Canon
Canon

ITM
BP-214
BP-2L14

Proizvoa ITM
HP consumer A5F64AA
HP consumer LR374AA
Logitech
Logitech
Logitech
Trust

960-000635
960-000638
960-000760
11916+17405+16489

Proizvoa
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
TS128GJF790K
TS16GJF300
TS16GJF330
TS16GJF340
TS16GJF350
TS16GJF370
TS16GJF380S
TS16GJF510S
TS16GJF590K
TS16GJF620
TS16GJF700
TS16GJF710S
TS16GJF730
TS16GJF760
TS16GJF770
TS16GJF790K
TS16GJF810
TS32GJF350

Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

TS32GJF360
TS32GJF530
TS32GJF590K
TS32GJF700
TS32GJF710S
TS32GJF730
TS32GJF750K
TS32GJF760
TS32GJF770
TS4GJF300
TS64GJF340
TS64GJF590K
TS64GJF700
TS64GJF710S
TS64GJF730
TS8GJF300
TS8GJF350
TS8GJF360
TS8GJF370
TS8GJF500
TS8GJF530
TS8GJF590K
TS8GJF700
TS8GJF710S
TS8GJF730
TS8GJF760
TS8GJF770

Proizvoa
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
TS16GUSDC10
TS16GUSDC4
TS16GUSDCU1
TS16GUSDHC10
TS16GUSDHC10-P3
TS16GUSDHC4
TS16GUSDU1
TS2GUSD
TS32GSDU1
TS32GUSDC10
TS32GUSDCU1
TS32GUSDHC10
TS32GUSDHC10-P3
TS32GUSDHC4
TS32GUSDU1
TS4GSDHC4
TS64GUSDU1
TS8GSDHC4

Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

TS8GUSDC10
TS8GUSDC4
TS8GUSDHC10
TS8GUSDHC10-P3
TS8GUSDHC4
TS8GUSDU1

Proizvoa
basicXL
Gemplus
Gemplus
Gemplus
Knig
Knig
Transcend
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
BXL-CARDRW2B
HWP108841D
HWP110628E
HWP117685E
CMP-CARDRW67
CMP-SMARTRW10
TS-RDF8K
TS-RDF8W
TS-RDP8K
TS-RDP9K

Proizvoa
Knig
Knig
Knig
N/A

ITM
CMP-SOUNDCAR21
CMP-SOUNDCAR31
CMP-SOUNDUSB12
USBSOUND-7.1

Proizvoa ITM
HP consumer A5V91AA
HP consumer BR386AA
HP consumer GL313AA
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech
Philips
Philips
Philips
Philips
Trust
Trust
Trust

980-000010
980-000029
980-000056
980-000413
980-000431
980-000816
984-000131
AS141/12
SBA3010BLU/00
SBA3010GRN/00
SBA3010ORG/00
19691
19692
19693

Proizvoa
Philips

ITM
SPF1207/10

Proizvoa
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Belkin
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Logitech
Tucano
Tucano
Tucano

ITM
BE F8V234EAGLD-APL
BE F8V235EA06
BE F8V9061EAAPL
BE F8Z030EA12-APL
BE F8Z057EA
BE F8Z059EA
BE F8Z059EAWHT
BE F8Z068EAWHT
BE F8Z069EAPNK
BE F8Z069EAWHT
BE F8Z074EA
INA3
UMA102G
UMA102P
UMA103G
UMA103P
970217-0914
TU IP5G-L
TU IP5G-L-W
TU N-L-W

Proizvoa
Bandridge
Blueberry
Blueberry
Cool Sound
HP consumer

ITM
BHM100
HC 10M
HC 18M
CH420
A2Q79AA

HP consumer H3W59AA
HP consumer H6T14AA
HP consumer H6T15AA
HP consumer H6Z97AA
HP consumer QF373AA
HP consumer RF824AA
HP consumer XA490AA
Knig
Knig
Knig

CMP-HEADSET1
CMP-HEADSET110
CMP-HEADSET130

Knig
Knig
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Trekplay
Trekplay
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
Trust
US Robotics

CMP-MIC8
CMP-MIC9
SHL3000BL/00
SHL3000RD/00
SHL3000WT/00
SHO9551/10
SHO9554/10
EB-161-DUAL
MM-1170-TRE
11916
17396
17555
17556
17558
19558
19622
19623
19624
19625
19626
19836
19837
USR809602

Proizvoa
Biostar
Blueberry
Leadtek

ITM
BIO-REMOTE
REMOTECAT
DTV1000T

Proizvoa
Genius

ITM
G-09DMET

Proizvoa
Dell
Huawei
Huawei
Huawei
Huawei
Huawei
Huawei
Lenovo
Lenovo
Lenovo
LG
LG
LG

ITM
V02S002
G630 BK
G630 WH
G6 BK
G6 WH
G740 DB
Y330 BK
A369i RS Black
K900 32 GB RS GR
K900 RS GR
G2 D802 BK
G3 16 GB D855 TN
G3 16 GB D855 WH

LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA

G3 D855 TN
G Flex D955 TS
L40 D160 BK
L65 D280 BK
L90 D405 WH
Optimus L1II E410I BK
Optimus L3 II E430 KT
Lumia 1520 BK
Lumia 530 SS GR
Lumia 625 BK
Lumia 630 SS BK
Lumia 925 BK
Lumia 925 WH
Lumia 930 WH

Proizvoa
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA

ITM
Nokia 205 DS CY RO
Nokia 205 DS OR WH
Nokia 208 SS RD
Nokia 210 DS BK
Nokia 210 SS BK
Nokia 220 SS WH
Nokia 301 SS BK
Nokia 503 BK

Proizvoa
Case Logic
LG
LG
LG
LG
LG
LG
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
NOKIA
Philips
Teracell
Teracell

ITM
IFOL301B
CCF-240G PK
CCF-240G WH
CCF-340G WH
CCF-345G BK
CCF-345G WH
WCD-100.AGEUWH
BP-6M
CP-5000
CP-5001
CP-5002
CP-5003
CP-5004
CP-5005
CP-5024
CP-5025
CP-5032
CP-5033
DLP2259/10
14903
22630

Teracell
Teracell

22632
27083

Proizvoa
NOKIA

ITM
2330 BK -T

Proizvoa
Philips
Philips
Philips

ITM
D1201B/53
D6001B/53
M5501WG/53

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG

ITM
22LB450B
24LB450B
32LB5610
32LB5700
32LB5800
32LB580V
32LN570R
32LN577S
39LB5610
39LB580V
39LB650V
42LB5500
42LB561V
42LB5700
42LB580V
42LB620V
42LB630V
42LB670V
42LB671V
42LB679V
42LB700V
42LB730V
42LB731V
47LA740S
47LB630V
47LB650V
47LB670V
47LB671V
47LB679V
47LB700V
47LB730V
47LB731V
49LB5500

LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL

49LB870V
49UB820V
49UB850V
50LB561V
50LB650V
50LB671V
55LA860V
55LB670V
55LB671V
55LB731V
55LB870V
55UB820V
55UB850V
60LA860V
60LB650V
60LB870V
65LB730V
65UB950V
65UB980V
84UB980V
L24E4133F
L24E4143F
L24E4153F
L40E3003F
L48S4603DS

Proizvoa
LG
LG
LG

ITM
42PN450B
50PB560B
50PB660V

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
Philips
Philips
Philips

ITM
BP135
BP325
BP640
BP740
DP132
DP542H
DP932H
RCT699H
DVP2850/58
DVP2880/58
PD7001B/12

Proizvoa
LG
LG

ITM
BH4030S
BH4530D

LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

BH5320F
BH6320C
BH6530T
BH7540T
BH9520T
BH9540TW
DH3130S
DH4130S
DH4230S
DH4530T
DH6430P
LAB540
LAP340
NB2020A
NB2420A
NB2530A
NB2540
NB3531A
NB3540
NB4540
HTB3560/12
HTD3510/12
HTS3539/12
HTS3541/12
HTS5550/12

Proizvoa
Blueberry
LG
LG
LG
LG
LG
LG
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
OMB
Philips
TCL

ITM
NETCAT-M11-TVCAT
AG-S110
AN-MR400
AN-MR500
AN-VC500
AN-WF100
AN-WF500
EASYBIG
EASYLED
EASYTWO EXTRA 200x200-BK
LUNAR 2 VESA 200*200 BLACK
LUNAR 3 VESA 200*200 BLACK
NEW LIFT
O-2
O-3
SLIM200
SLIM2 VESA200x200-BK
SLIM3 VESA200x200-BK
PTA516/00
GX21AB

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
Philips
Philips

ITM
CM1530
CM1530BT
CM3430W
CM4340
MCM1150/12
MCM2300/12

Proizvoa
Philips

ITM
AZ305/12

Proizvoa
Philips
Philips
Philips

ITM
AJ3115/12
AJ3123/12
AJ3226/12

Proizvoa
D-Link

ITM
DCS-7110

Proizvoa
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link

ITM
DCS-5020L
DCS-825L
DCS-932L
DCS-942L

Proizvoa
N/A
Seikou
Seikou

ITM
TS-602
CNE-1614A
TN1216F

Proizvoa
Canon
Xerox
Xerox

ITM
CF4573B001AA
497K02180
498K07580

Proizvoa
Canon
Canon
Canon
Canon

ITM
CEXV14 - 1 pcs
CEXV33
CEXV6
PC30

Proizvoa

ITM

LG
LG
LG
LG

GBB539NSQPB
GBB539SWQPB
GSP325WBCV
GTF916NSPM

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
LG

ITM
F10C3LD
F12B8QD5
F12B9LD
F14A8YD6
F14B8TDA

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG
LG

ITM
MH6022D
MH6342D
MH6383BAC
MH6882BS
MH6883AAF
MS2022D
MS2022DS
MS2042D
MS2042U
MS2382BS

Proizvoa
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL
TCL

ITM
TAC-12CHSA/BMI
TAC-12CHSA/DXI
TAC-12CHSA/IA
TAC-12CHSA/JAI
TAC-12CHS/BY
TAC-12CHS/JA
TAC-18CHSA/IA
TAC-18CHSA/JAI
TAC-18CHS/BY
TAC-18CHS/JA
TAC-22CHSA/JAI
TAC-24CHSA/IA
TAC-24CHS/BY

Proizvoa
LG
LG
LG
LG
LG
LG

ITM
VB2718RT
VC2320NNT
VC3320NNTC
VC4220NHA
VC4220NRT
VK8314SCAQ

Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

FC6140/01
FC6142/01
FC8291/02
FC8450/01
FC8451/01
FC8455/01
FC8634/01
FC8651/01
FC8652/01
FC9071/01

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
FC8018/01
FC8021/03
FC8022/04
FC8032/02
FC8058/01

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
GC024/10
GC2040/70
GC2042/40
GC2905/50
GC2907/20
GC2910/20
GC2930/02
GC2930/30
GC2960/50
GC2965/80
GC3320/02
GC3721/32
GC3740/02
GC3802/20
GC3803/30
GC3810/20
GC4410/02
GC4410/22
GC4412/32
GC4914/20
GC6602/20

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
BHD004/00
HP4657/00
HP4829/00
HP4935/22
HP4940/00

Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

HP4961/22
HP4962/22
HP8103/00
HP8105/00
HP8106/00
HP8107/00
HP8195/00
HP8230/00
HP8232/00
HP8320/00
HP8339/00
HP8362/00
HP8602/00
HP8605/00
HP8619/00
HP8650/00
HP8654/00
HP8656/00
HP8696/00
HP8698/00

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
AT750/16
AT890/16
BG2024/15
BG2036/32
BT5270/32
BT9290/32
HC3400/15
HC3410/15
HC3420/15
HC5440/15
HC5450/15
HP6342/00
HP6393/00
HP6420/00
HP6422/01
HP6423/00
HP6543/00
HP6579/00
HP6581/00
HQ170/03
HQ6906/16
HQ6927/16
HQ6946/16
NT9110/30
NT9130/16

Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

NT9145/10
PT723/16
PT731/16
PT860/16
PT920/18
QC5315/15
QC5390/80
QC5770/80
QG3340/16
QG3371/16
QS6140/32
RQ1145/16
RQ1185/21
RQ1250/16
SC1991/00
SC2004/11
SC2008/11
YS521/17

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
HD4622/20
HD4646/00
HD4646/70
HD4649/00
HD4670/20
HD7446/00
HD7450/70
HD7562/40
HD8323/39
HD8327/99
HD8751/19
HD9300/13
HD9300/90
HD9322/30
HD9322/31

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
HD2392/40
HD2392/90
HD2595/00
HD2596/00
HD2630/20
HD4417/20
HD4419/20
HD4467/90
HD6103/70
HD6321/20

Philips

HD6360/20

Proizvoa
Philips
Philips
Philips

ITM
HD3037/70
HD9104/00
HD9140/91

Proizvoa
Philips
Philips

ITM
HD9015/30
HD9046/90

Proizvoa
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips
Philips

ITM
HR1387/80
HR1388/80
HR1453/70
HR1560/20
HR1565/40
HR1600/00
HR1602/00
HR1621/00
HR1623/00
HR1625/00
HR1823/70
HR1832/02
HR1853/00
HR1855/30
HR1855/40
HR1871/10
HR2100/00
HR2100/40
HR2102/00
HR2104/90
HR2105/00
HR2106/00
HR2160/50
HR2161/40
HR2738/00
HR2744/40
HR2860/55
HR2872/00

Proizvoa
Philips
Philips

ITM
HR7762/00
HR7778/00

Proizvoa

ITM

Blueberry
Blueberry
Triax Power
Triax Power
Triax Power

PC-10K
PC-9K
AVCA-MPSE
PL235D.142
PL522S.853

Proizvoa
Aten
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
D-Link
HP
HQ
HQ
HQ
HQ
HQ
HQ
HQ
HQ
Intex
Kolink
Kolink
Kolink
Kolink
Kolink
Knig
Knig
Knig
Knig
Knig
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

ITM
UC232A
DKVM-222
DKVM-2K
DKVM-2KU
DKVM-402
DKVM-4K
DKVM-CB
DKVM-CU
BP937AA
CABLE-1100-0.2
CABLE-1130-1.8
CABLE-705
CABLE-705-2.5
CABLE-706
CABLE-706-2.5
CABLE-706-5.0
CABLE-717
IT-SATA-Y-SPLIT
KKTK01
KKTSAL01
KKTU213V
KKTU225
KT2J02
CABLE-146/2
CMP-USBFWKIT1
KN-HDMICON26
KN-HDMIREP10
SCART 56
1029FA
2472
957FA
AC-011
AC-016
AC-016GOLD
AC-018
AC-021
AC-025
AC-026
AC-027
AC-027GOLD

N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

AC-039
AC-042
AC-054
AC-055
AC-059
AC-060
AC-064
AC-065
AC-067GOLD
AK5430
CABLE-102
CABLE-123
CABLE-132/3
CABLE-134
CABLE-138
CABLE-138/5
CABLE-140/3HS
CABLE-140/5HS
CABLE-140HS
CABLE-141/3HS
CABLE-141/5HS
CABLE-141HS
CABLE-143-0.2H
CABLE-143/3HS
CABLE-143HS
CABLE-149-1.8
CABLE-150
CABLE-151
CABLE-152
CABLE-161/5
CABLE-166-1.8
CABLE-167-1.8
CABLE-170
CABLE-172
CABLE-173
CABLE-177
CABLE-177/10
CABLE-177/20
CABLE-177/3
CABLE-177/30
CABLE-177/5
CABLE-178
CABLE-178/30
CABLE-184-3.0
CABLE-184-5.0
CABLE-188/10
CABLE-193

N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

CABLE-193/10
CABLE-193/3
CABLE-193/5
CABLE-198
CABLE-198/10
CABLE-198/3
CABLE-198/5
CABLE-234/1
CABLE-238
CABLE-253
CABLE-259
CABLE-264/1.8
CABLE-268
CABLE-271/3
CABLE-271/5
CABLE-403
CABLE-404
CABLE-404/10
CABLE-404/1.5
CABLE-404/2.5
CABLE-404/5
CABLE-405
CABLE-406
CABLE-409
CABLE-423/10
CABLE-423/1.5
CABLE-423/2
CABLE-423/5
CABLE-426/6
CABLE-427/6
CABLE-451/2
CABLE-451/5
CABLE-452
CABLE-452/10
CABLE-452/2
CABLE-452/5
CABLE-456
CABLE-458
CABLE-458/0.2
CABLE-458/10
CABLE-458/15
CABLE-458/20
CABLE-458/2.5
CABLE-458/5
CABLE-521
CABLE-521/2
CABLE-524

N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

CABLE-5502-1.5
CABLE-5502-2.5
CABLE-5502-5.0
CABLE-551/10
CABLE-551/1.5
CABLE-551/2.5
CABLE-551/5.0
CABLE-551G/10
CABLE-551G/1.5
CABLE-551G/2.5
CABLE-551G/5.0
CABLE-555G/10
CABLE-558/10
CABLE-558/1.5
CABLE-561
CABLE-563
CABLE-564
CABLE-570-1.8
CABLE-570-3.0
CABLE-571-1.8
CABLE-571-3.0
CABLE-572-1.8
CABLE-704
CABLE-704-2.5
CABLE-712
CMP-ADAP13
CMP-ADAP20
CMP-ADAP21
CMP-ADAP571
DVI18
DVI-VGA
HDMI-DVI-FM
HDMI-DVI MM18
HDMI-MF-90
HDMI-Micro-FM
HDMI-Micro MM15
HDMI MM100
HDMI MM15
HDMI MM150
HDMI MM18
HDMI MM30
HDMI MM50
HDMIVGA
IDE-SATA-DUAL
IT-SATADATA05
IT-SATADATA-L90
IT-USBCON-30

N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A

IT-USBm5-50B
KVM2-USB
POWSUP18
POWSUP18-CU
PSN-CAB2
PSN-CAB3
PS-SATA15
USBCON18
USBCON30
USBCON50
USBEXT-30
USBEXT-50
USB-LPT
USB-MHL
USB-Micro
USB-Micro-3.0
USB-Micro-OTG
USB-Mini-OTG
USB-RS232
VC-006
VGA100
VGA18
VGA200
VGA30
VGA50
VK01
VK02

Proizvoa
N/A

ITM
CRIMP-UNI

Proizvoa
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Case Logic
Kolink
Kolink
Memorex
Memorex
Memorex
N/A
N/A
TNB
Yuco
Yuco

ITM
ACSP1
AEO1
ANC5
AV10
AV20
CD8648
KF2155
330750
330751
330754
CDSTVERT
Omega Vent
ACGP038390
LCD-CLEANER
PC-CLEANER

Yuco

TS-CLEANER

Proizvoa
Transcend

ITM
TS1GCQ8280

Proizvoa
Transcend

ITM
TS64MLJ8000

Proizvoa
Transcend
Transcend
Transcend

ITM
TS1GIB5039
TS1GIB9834
TS256MIB3075

Proizvoa
Transcend

ITM
TS4GNE196

COMPUTERS J2M DOO


Osnovne komponente
Matine ploe
Naziv
AMD S.AM1, 2 x DDR3, 1 x PCIe 2.0 x16, 1 x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub, 2 x USB 3.0, 8 x USB 2.0 (4 Front, 4 Rear),

AMD S.AM1, 2 x DDR3, 1 x D-Sub, 1 x DVI-D, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort 1.2, 1 x PCIe 2.0 x16, 1 x mini-PCIe, 4 x USB 3.0 (2 Front, 2 Rear),

INTEL CPU Onboard, Dual-Core Celeron J1800 (2.41 GHz), 2 x DDR3, 1x PCIe 2.0 x16, 2x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub , 1 x DVI-D, 1 x HDMI Po
P4, INTEL G41, S.775, QuadCore 45nm, PCI-E x16, VGA X4500, SB5.1 HD, LAN, 4xSATA II, 2xDDR3 1333
INTEL H61, S.1155, 2 x DDR3, 1 x PCIe 3.0 x16, 5 x PCIe 2.0 x1, 4 x SATA2, 1 x D-Sub, 1 x HDMI
INTEL H81, S.1150, 2 x DDR3, 1 x PCIe 2.0 x16, 1 x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub, 2 x USB 3.0, 2 x SATA3 6.0

INTEL CPU Onboard, Quad-Core Celeron J1900 (2.0 GHz), 2 x DDR3, 1x PCIe 2.0 x16, 2x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub , 1 x DVI-D, 1 x HDMI Po

INTEL Z87, S.1150, 4 x DDR3, 3x PCIe 3.0 x16, 1x PCIe 2.0 x1, 1x mini-PCIe, 2 x PCI slots, 10 x SATA3, 1 x eSATA, USB 3.0, USB 2.0, Du
INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, HDMI, 1x PCIe 3.0 x16, 3x PCIe 2.0 x1, 2x PCI slot, USB 3.0, Intel Gigabit LAN, RAID

INTEL Z97, S1150, D-Sub, DVI-D, HDMI, 1x PCIe 3.0 x16, 1x PCIe 2.0 x16, 2x PCIe 2.0 x1, 2x PCI, 1x SATA Express, 1x M.2 (Gen2 x2/SAT
AMD A88X, FM2+, DDR3,2x PCI-E x16, 3x PCI Express, 2 x PCI slots, USB 3.0, serial port, D-Sub, DVI-D, HDMI, rev. 3.0
P4 B85, S.1150, DDR3, 1x HDMI, 2x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 2 x PCI slots, SATA 6Gb/s, USB 3.0, rev 1.1

INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, 1 x DP, 1 x HDMI, 2 x PCI-E x16, 3 x PCI-E x1, 2 x PCI slots, 6 x SATA 6Gb/s, RAID, USB 3.0, Killer E2201 L
P4, INTEL B75, S.1155, Ci7, Ci5 and Ci3, 2xPCI-E 16x, VGA, 5xSATA, mSATA, DVI, USB 3.0, SB 7,1HD, GLAN, 4xDDR3 1600
INTEL B85, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 2 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 2 x PCI slots, USB 3.0
INTEL B85, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 1 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, USB 3.0
AMD A55, FM2, DDR3, SATA II - 3Gb/s, RAID, PCIe 2.0 (x16), HDMI, USB 2.0
AMD A55, S. FM2, DDR3,PCI-E x16, PCI-E, PCI slot, RAID, SATA 3Gb/s, D-Sub
AMD FM2+, 4 x DDR3, 1 x DVI-D, 1 x HDMI, 1 x D-Sub, 2 x PCI-E x16, 1 x PCI-E, 1 x PCI slot, 2 x USB 3.0, 4 x USB 2.0
P4, INTEL H61, S.1155, Ci7, Ci5 and Ci3, PCI-E 16x, VGA, 4xSATA, DVI, SB 7,1HD, GLAN, Parallel Port, 2xDDR3 1333, rev. 2.2

Intel H81, S.1150, 2 x DDR3, 1 x D-Sub, 1 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 3 x PCI slots, 2 x SATA 6Gb/s, 2 x SATA 3Gb/s, 1 x parallel port, 1 x s
INTEL H81, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 2 x PCI-E x16, 2 x PCI slots, USB 3.0, 1 x serial port
INTEL H97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 2x PCI-E x16, 2x PCI-E x1, 3x PCI slots, 1x M.2 PCIe, SATA Express, RAID, USB 3.0
INTEL H97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 2 x PCI-E x16, 2 x PCI slots, RAID, USB 3.0, 6 x SATA 6Gb/s
INTEL H97, S.1150, 2 x DDR3, 1 x D-Sub, 1 x DVI-D, 1 x HDMI, 1 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 1 x PCI slot, 4 x USB 3.0, RAID

INTEL CPU Onboard, Celeron J1800 (2.41 GHz) Dual-Core, 2 x DDR3/-L SO-DIMM, 1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 3.0, 4 x USB 2.0,1 x PCI
INTEL Z77, S.1155, Core i7 / i5 / i3, VGA, DVI, HDMI, SATA 6Gb/s, USB 3.0
INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 1 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 6 x SATA 6Gb/s, RAID, USB 3.0

INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 3 x PCI-E x16, 1 x PCI Express x1 slot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express, RAID, USB 3
INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, HDMI, 2 x PCI-E x16, 2 x PCI-E x1, 2 x PCI slots, RAID, USB 3.0
INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 3 x PCI-E x16, 3 x PCI-E x1, 1 x PCI slot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector,

INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 3 x PCI-E x16, 3 x PCI-E x1, 1 x PCI slot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector, K

INTEL Z97, S.1150, 4 x DDR3, D-Sub, DVI-D, HDMI, 2 x PCI-E x16, x PCI-E x1, 2 x PCI slots, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector, R

Procesori
Naziv
CPU Athlon 5150 X4 1.6GHz, APU HD8400, S.AM1, 2MB L2, 25W
CPU Athlon II X4 740, 3.2GHz, 4MB L2 Cache, socket FM2, Quad Core
CPU Sempron 2650 X2 1.45GHz, APU HD8240, S.AM1, 1MB L2
CPU Sempron 3850 X4 1.3GHz, APU HD8280, S.AM1, 2MB L2, 25W
CPU Celeron Dual-Core G1820, 2.7 GHz 2MB L3, S.1150
CPU Core i3 4150, 3.5GHz, 3Mb L3, S.1150, Dual Core
CPU Core i3 4160, 3.6GHz, 3Mb L3, S.1150, Dual Core
CPU Dual-Core G2030, 3.0 GHz, 3Mb L3, S.1155

CPU Dual-Core G3220, 3.00 GHz, 3M Cache, S.1150

Hladnjaci za procesore
Naziv
CPU Cooler, Hyper TX2, Universal,1800rpm, 22dB, 3 Heatpipes, Rifle bearing
CPU Cooler CK-77502, Socket 775, 2200rpm, 26.3dB, Hydro bearing
CPU Cooler CK-77509, Socket 775, 2200rpm, 25dB, Hydro bearing
CPU Cooler Gammaarcher, Universal, 1500rpm, 21dB, Hydro bearing
CPU Cooler Gammaxx200, Universal, 900-2200rpm, PWM, 17.8-34,6dBm Hidro bearing
CPU Cooler IceEdge Mini FS, Universal, 2200rpm, 25dB, 2 Heatpipes, Hydro bearing
CPU Cooler Lucifer, Universal, 700-1400rpm, 17.8-31.1dB, 6 Heatpipes, Hydro bearing
CPU Cooling Paste, Max 150C, 3gr injection, Silver
CPU Cooling Paste, Max 150C, 3gr injection, Gold
Heat Sink Compound, White, -50C~180C, 1 gram mini pack
Heat Sink Compound, White, -50C~180C, 1 gram mini injection
Heat Sink Compound, White, -50C~180C, 25 gram injection

RAM memorije
Naziv
DDR3 4 GB 1600MHz
DDR3 8 GB 1600MHz
DDR3 2 GB 1600MHz JR CL11 240pin Bulk
DDR 1 GB 400MHz JR CL3 184pin, Bulk
DDR2 2 GB 800MHz JR CL5 240pin Bulk
DDR3 2 GB 1333MHz 240pin, ECC Registered
DDR3 2 GB 1600MHz, TR, CL11, 240pin, Retail
SDRAM 256 MB 133MHz TS CL3
DDR3 4 GB 1600MHz, Retail
DDR3 4 GB 1600MHz, Bulk
SDRAM 512 MB 133MHz TR CL3 168pin

Hard diskovi
Naziv
SSD 120 GB, M500, SATA III, 2.5", 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 256 GB, MX100, SATA III, 2.5", 550/300 MB/s, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 512 GB, MX100, SATA III, 2.5", 550/500 MB/s, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 120 GB, 840 EVO, SATA III, 2.5", 540/410 MB/s, 7mm, Retail
SSD 250 GB, 840 EVO, SATA III, 2.5", 540/520 MB/s, 7mm, Retail
SSD 500 GB, 840 EVO, SATA III, 2.5", 540/520 MB/s, 7mm, Retail
SSD 256 GB, PM851, mSATA, SATA III, OEM, Bulk
HDD 1 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, Barracuda
SSHD 1 TB 7200rpm / Serial ATA III 6.0Gb/s / 64MB + SSD NAND MLC-8GB, Hybrid Drive
SSHD 1 TB 5400rpm, 2.5" / Serial ATA III 6.0Gb/s / 64MB + SSD NAND MLC-8GB, Hybrid Drive
HDD 1 TB 5400rpm, 2.5" / Serial ATA II 3.0Gb/s / 8MB, Spinpoint M8
HDD 1 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, SV35 Series, 24x7
HDD 2 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, Barracuda
SSHD 2 TB 7200rpm / Serial ATA III 6.0Gb/s / 64MB + SSD NAND MLC-8GB, Hybrid Drive
HDD 2 TB 5900rpm / SATA 6Gb/s / 64MB, NAS Drive, 24x7
HDD 2 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, SV35 Series

HDD 3 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, Barracuda


HDD 3 TB 5900rpm / SATA 6Gb/s / 64MB, NAS Drive, 24x7
HDD 3 TB 7200rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB, SV35 Series, 24x7
HDD 4 TB 5900rpm / Serial ATA III / 6.0Gb/s / 64MB
SSHD 4 TB 7200rpm / Serial ATA III 6.0Gb/s / 64MB + SSD NAND MLC-8GB, Hybrid Drive
HDD 4 TB 5900rpm / SATA 6Gb/s / 64MB, NAS Drive, 24x7
HDD 500 GB 7200 / Serial ATA III 6.0GB/s / 16MB
SSHD 500 GB 5400rpm, 2.5" / Serial ATA III 6.0Gb/s / 64MB + SSD NAND MLC-8GB, Hybrid Drive
HDD 500 GB 5400rpm, 2.5" / Serial ATA II 3.0Gb/s / 8MB, Spinpoint M8
HDD 500 GB 5400rpm, 2.5" / Serial ATA II 3.0Gb/s / 16MB, Momentus Thin
SSD 128 GB, MSA340, mSATA, SATA III, Retail
SSD 128 GB, MSA740, mSATA SATA III, Bulk
SSD 128 GB, SSD370, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 1 TB, SSD370, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 256 GB, SSD320, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 256 GB, SSD370, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 512 GB, MSA370, mSATA, SATA III, Retail
SSD 512 GB, SSD370, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail
SSD 64 GB, SSD370, 2.5", SATA III, 7mm, w/3.5" Adapter, Retail

Eksterni hard diskovi


Naziv
External HDD 2 TB, Expansion Desktop, 3.5", USB3.0, 0.94 kg, Black
External HDD 4 TB, Expansion Desktop, 3.5", USB3.0, 0.94 kg, Black
External HDD 2 TB, Central, 3.5", Ethernet, USB2.0, 0.98 kg, Black, NAS
External HDD 1 TB, Backup Plus Slim Portable, 2.5", USB3.0, 159 gr, Black
External HDD 1 TB, Backup Plus Slim Portable, 2.5", USB3.0, 159 gr, Blue
External HDD 1 TB, Backup Plus Slim Portable, 2.5", USB3.0, 159 gr, Red
External HDD 2 TB, Backup Plus Slim Portable, 2.5", USB3.0, 159 gr, Red
External HDD 3 TB, Backup Plus Desktop, 3.5", USB3.0, 0,86 kg, Black
External HDD 4 TB, Backup Plus Desktop, 3.5", USB3.0, 0,86 kg, Black
External HDD 4 TB, D3 Station, 3.5", USB 3.0, 0,93 kg, Black, Samsung
External HDD 1 TB, A3K, USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 182 gr, Black
External HDD 1 TB, D3, USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 191 gr, Piano finish, Black
External HDD 1 TB, H3B , USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 216 gr, Black/Blue
External HDD 1 TB, H3P , USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 216 gr, Black/Purple
External HDD 1 TB, M2, USB2.0, 2.5", Anti-shock system, Backup sofware, 216 gr, Black/Orange
External HDD 1 TB, M3 , USB3.0, 2.5, Anti-shock system, Backup software, 216 gr, Gray/Green
External HDD 1 TB, M3B , USB3.0, 2.5, Anti-shock system, Backup software, 216 gr, Blue/White
External HDD 2 TB, H3B, USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 284 gr, Black/Blue
External HDD 2 TB, H3P, USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 256 gr, Black/Purple
External HDD 2 TB, M3 , USB3.0, 2.5, Anti-shock system, Backup software, 230g, Gray/Orange
External HDD 2 TB, 3.5", USB3.0, Backup software, 1040 gr, Black
External HDD 3 TB, 3.5", USB3.0, Backup software, 1040 gr, Black
External HDD 500 GB, A3K, USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 182 gr, Black
External HDD 500 GB, M2, USB2.0, 2.5", Anti-shock system, Backup sotfware, 216 gr, Black/Orange
External HDD 500 GB, M3 , USB3.0, 2.5", Anti-shock system, Backup software, 216 gr, Gray/Green

Oprema za hard diskove

Naziv
HDD External Enclosure, 2.5", SATA, USB3.0, Aluminium/Plastic, Black
Terminator & Cable set for U3W SCA HDD LVD Level for CT-1035
HDD External Enclosure 2,5in, SATA, USB2.0, Up to 500 GB, Black
HDD External Enclosure 2.5", SATA, USB3.0, Silver

Kontroleri
Naziv
USB 3.0 PCI Express Card, 2-port, Up to 4.8 Gbps
USB 2.0 Hub, 4-Port, Up to 480 Mbps, USB2.0 Cable A/B 1.8m, w/Power adapter
USB 2.0 Hub, 7-Port, Up to 480 Mbps, USB2.0 Cable A/B 1.8m, w/Power adapter
Serial Port PCI Card, 2 ports, MOS chip
IDE to SATA Converter, Connecting IDE device to SATA port
USB 2.0 PCI Card, supports up to 4 +1 USB ports, VIA VT6212L
USB Switch, 1 USB Device / 2 Computers, Manual
SATA PCI Card, 2 SATA ports, 1 IDE port, w/ RAID 0,1 function, VIA VT6421A
ExpressCard/34 Adapter, 34mm, 1x Serial Port (RS232)
USB to Expresscard/34 adapter
PCIex 2xRS232 kontroler
PCIex 2xRS232, 1xLPT kontroler
PCI Express Card, 2x USB 3.0 Port, Up to 5Gb/s
Vecco 4 Port USB 2.0 Mini Hub - Black

Grafike karte
Naziv

VGA PCI-E 2048MB DDR3 GeForce GT610, Core 810 MHz, Mem 1070 MHz, 48 CUDA Cores, Fan, DVI, HDMI 1.4a, GeForce with CUDA, 6
VGA PCI-E 1024MB DDR3, GeForce GT720, 64bit, clock 797 MHz, memory 800 MHz, VGA, HDMI, Dual-link DVI-D, SilentFX
VGA PCI-E 1024MB DDR3, GeForce GT720, 64bit, clock 797 MHz, memory 800 MHz, VGA, HDMI, Dual-link DVI-D
VGA PCI-E 2048MB DDR3, GeForce GT720, 64bit, clock 797 MHz, Memory 800 MHz, VGA, HDMI, Dual-link DVI-D
VGA PCI-E 2048MB DDR3, GeForce GT730, 64bit, memory 800 MHz, clock 902 MHz, VGA, HDMI, Dual-link DVI-D, SilentFX
VGA PCI-E 1024MB DDR5, GeForce GT740, 128bit, Core clock 993 MHz, mem clock 2500 MHz, VGA, miniHDMI, Dual-link DVI-D

VGA PCI-E 1024MB GDDR5, Geforce GTX-750, 128bit, clockspeed 1163 MHz (boost) / 1085 MHz (base), Mem 2550 MHz, Dual-link DVI-D-

VGA PCI-E 2048MB GDDR5, Geforce GTX-750Ti, 128bit, clockspeed 1163 MHz (boost) / 1085 MHz (base), Mem 2750 MHz, Dual-link DVI-D
VGA PCI-E 3072MB GDDR5 GeForce GTX780, Core 954/902 MHz, Mem 6008 MHz, 2304 CUDA cores, Dual DVI, HDMI 1.4a, DisplayPort,
VGA PCI-E 2048MB DDR3, GT630, 128-bit, DVI-I/ D-SUB/HDMI, rev3.0
VGA PCI-E 2048MB DDR3, GeForce GT630, 64 bit, Dual-link DVI-Dx1, HDMI x1, D-Subx1, mem 1800 MHz, core 902 MHz, Low Profile
VGA PCI-E 4096MB GDDR5, GeForce GTX 650, 128 bit, Memory Clock 5000 MHz, Dual-link DVI-D x2 / HDMI x1 / D-Sub x1
VGA PCI-E 1024MB GDDR5, GeForce GTX 750, 128-bit, core 1059MHz/1137MHz, mem 5000 MHz, Dual-link DVI-I*1/DVI-D*1/HDMI*2
VGA PCI-E 2048MB GDDR5, GeForce GTX 750, 128 bit, Memory Clock 5000 MHz, Core Clock - Base:1059MHz/Boost:1137MHz, Dual-link
VGA PCI-E 2048MB GDDR5, GTX 750 Ti, 128 bit, Base:1033MHz Boost:1111MHz, Dual-link DVI-I*1/DVI-D*1/HDMI*2

VGA PCI-E 1024MB DDR3, AMD Radeon R5 230, 64 bit, Core Clock 625 MHz, Memory Clock 1066 MHz, Dual-link DVI-D x1 / HDMI x1 / D-S
VGA PCI-E 1024MB DDR3 ATI Radeon HD5450, Core 650 MHz, Mem 1100 MHz, Low Profile, Fan, DVI, HDMI, DX11
VGA PCI-E 2048MB GDDR5, AMD Radeon R7 260X, 128 bit, DirectX 11.2, DVI-I*1/DVI-D*1/HDMI*1/DisplayPort, Core 1188 MHz

VGA PCI-E 2GB GDDR5, AMD Radeon R9 270, 256 bit, Base / Boost clock950 / 975 MHz, Mem 5600 MHz, DX 11.2, DVI-I*1, DVI-D*1, D
VGA PCI-E 3072 MB GDDR5, AMD Radeon R9 280, 384-bit, Base / Boost clock: 950/1072 MHz, DVI-I / mini DisplayPort x2 / HDMI x1,

Oprema za grafike karte


Naziv
KVM switch auto PS/2, 4 port w/o cable
HDMI Splitter, 1in/8out, 1080p

VGA Cooler - srebrni


VGA Cooler

Monitori
Naziv
18.5" 1366 x 768 Wide LED, 16:9, 5ms, 200cd/m, 600:1, 65/90, Tilt,Vesa,VGA, Black
19.5" 1600x900, LED 16:9, 5ms, 250 cd/m, VGA,DVI-D, Black
21.5" LED 1920x1080 16:9 2M:1, 8ms 250cd/m, VGA, DVI-D (HDCP), 4 x USB

21.5" Professional LED IPS 1920x1080 16:9 2M:1, 8ms 250cd/m, VGA, DVI-D (HDCP), DP, 4 x USB ,Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,B
23" Professional LED IPS 1920x1080, 16:9, 2M:1, 250cd, 8ms, VGA, DVI-D, DP, 4 x USB, Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,Black

23.8" Professional LED IPS 1920x1080 16:9 2M:1, 8ms 250cd/m, VGA, DVI-D (HDCP), DP, 4 x USB ,Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,B

27" Professional LED IPS Full HD 1920x1080 TOUCH 16:9 2M:1, 8ms 250cd/m, VGA, DVI-D (HDCP), DP, 4 x USB ,Hight adjustement, Til
Dell 28 Monitor | P2815Q - 71.1cm(28") Black EUR
21.5" 1920X1080 Wide, LED IPS, 8M:1, 7ms, 250cd/m2, V178/178, VGA,HDMI
21.5" 1920X1080 Wide, LED IPS, 8M:1, 7ms, 250cd/m2, V178/178, VGA,HDMI, Touch
23" 1920x1080 Wide LED IPS, 8M:1, 7ms, 250cd/m2, V178/178, VGA,HDMI
27" 1920x1080 16:9 1000:1 270cd/m2 178/178 7ms VGA, 2 x USB, DVI-D (HDCP), HDMI
24" Ultrasharp LED IPS 1920x1200 Wide 2M:1, 8ms, 300cd/m, V178/178, VGA DVI (HDCP) DP HDMI HA CR 4xUSB ,Black

24" Ultrasharp PremierColor LED IPS 1920x1200 Wide2 Milion:1, 6ms 350cd/m Black Anti glare with hard coat 3Hnalog , (DVI-D) with HDC
23.8" Ultrasharp LED IPS 1920 x 1080 Wide 2M:1, 8ms, 300cd/m, 1 V178/178, VGA DVI (HDCP) DP2x HDMI MHL 4xUSB ,Black
27" Ultrasharp LED IPS 2560x1400 WQHD, Wide 2M:1, 8ms, 300cd/m, V178/178, VGA,DVI,DP,HDMI, 4xUSB ,Black
29" Ultrasharp LED IPS 2560x1080 Wide, 2M:1 8ms, 300cd/m2, 178/178, VGA, DVI, DP, HDMI, USB3.0, Black

32" UltraSharp 4K, Ultra HD 3840 x 2160, IGZO LED, In-plane switching, anti glare with hard coat , 2M:1, 8ms, 350cd/m DVI,DP,HDMI Black
Ultrasharp 27" 1920x1080 Wide LED IPS, 1000:1, 8ms, 250cd/m2, V178/178, DisplayPort, HDMI (MHL), VGA and USB 3.0. 2.0MP Full HD
20" 1600 x 900, Wide, LED Backlit LCD, 600:1, 5 ms, 200 cd/m, VGA, DVI, Black, W2072a
HP W1972a 18.5",1366 x768,16:9,Wide,LED,600:1,5 ms,200 cd/m,90/50,VGA,DVI,Black
HP ProDisplay P221 21.5",1920 x1080,16:9,LED,Wide,5ms,250 cd/m, 170/160,VGA,DVI,Black
HP ProDisplay P201 20",1600x900,Wide,LED,5ms,250 cd/m, 170/160,VGA,DVI,Black
HP Z24i 24",1920x1200,16:10,Wide,LED,IPS,5 ms,300 cd/m,178/178,VGA, DVI,Display port1.2,Backlit,Black
21.5" 1920x1080, Wide, IPS, 1000:1, 8ms, 250 cd/m, V178/178, VGA, DVI, DisplayPort, 3*USB, Pivot, Black, Z22i
HP ENVY 23,1920 x 1080,16:9.IPS,LED,7ms,250cd/m, 178/178, VGA,2xHDMI, Backlit Silver/Black
21.5" 1920x1080 16:9 Wide, LED, 600:1, 5ms, 200cd/m2, 90/50, VGA. DVI-D, Tilt (ThinkVision E2223s)
23" 1920x1080 16:9 Wide, LED, 1000:1, 5ms, 250 cd/m2, 170/160, VGA, DVI-D, Tilt (ThinkVision E2323)
17" 1280X1024, 5:4,Touch Screen, 5M:1, 5ms, 170/160,D-Sub, USB,VESA 75x75, Black,
19" 1280X1024, 20.000:1, 5ms, Touch Screen, Black, USB
20" 1600X900, LED, 5M:1, 5ms, 200cd/m, Cable Management, VESA 75x75, Black
21.5" 1920X1080, LED, 5M:1, 5ms, 250cd/m, 170/160, DVI, Cable Management, VESA 75x75, Black
21,5" TV/Monitor, 1366 x 768, LED IPS, 5M:1, 5ms, 250cd/m, AV, 178/178, HDMI, USB player, DTV tuner, 2x5W speakers
21,5" TV/Monitor, 1920x1080, LED, 5M:1, 5ms, 250cd/m, AV, 170/160, HDMI, USB player, DTV tuner, 2x5W speakers
21.5" 1920X1080 Wide, LED, IPS, 5M:1, 5ms, 250cd/m, 178/178, HDMI, Cable Management, VESA 75x75, Black
21,5" TV/Monitor, 1920x1080, LED, 5M:1, 5ms, 200cd/m, AV, 170/160, HDMI, USB player, DTV tuner, 2x5W speakers~1
21,5" TV/Monitor, 1920x1080, LED, 5M:1, 5ms, 200cd/m, AV, 170/160, HDMI, USB player, DTV tuner, 2x5W speakers
23" Zero Client Monitor, 1920 x 1080, LED, IPS, 5M:1, 5ms, 250cd/m,178/178, DVI,Teradici Tera2321 PCoIP, 2x1W speakers
23" 1920X1080, LED, 5M:1, 5ms, 250cd/m, 170/160, HDMI, Cable Management, VESA 75x75, Black
23",1920x1080, LED, IPS, 5M:1, 5ms, 250cd/m, AV, 178/178, DVI, , 2x1W speakers
23" 1920X1080, LED, IPS, CINEMA SCREEN, 10M:1, 5ms (GTG), 250cd/m, 178/178, HDMI, VESA 75x75, Black
23" 1920X1080, LED, IPS,1000:1,5M:1,5ms, 250cd/m, 178/178, 2xHDMI, Speakers, Black Glossy

24" 1920X1080, LED, 5M:1, 5ms, 250cd/m, 170/160, HDMI,Cable Management, VESA 100x100, Black
24" 1920X1080, LED, AH-IPS, 1M:1, 5ms (GTG), 250cd/m, 178/178,2x HDMI,VESA 75x75, Black/Silver
25" 2560 x 1080 Ultrawide, LED, 5M:1, 5ms, 250cd/m, 178/178, DVI,HDMI,Display port,Speakers 2x3W,Piano Black
27" 2560x1440, LED, IPS, Adobe RGB 99%, 5M:1, 14ms, 350cd/m, 178/178, HDMI, DP. DVI, Pivot, Hight adj.
27" 2560x1440, LED, IPS, 5M:1, 14ms, 350cd/m, 178/178, HDMI, DP. DVI, Pivot, Hight adj.
27" 1920X1080, LED, IPS, 5M:1,1000:1,10M:1,5ms, 250cd/m, 178/178, 2xHDMI, Speakers, Black Glossy
29" 2560X1080 UltraWide, LED, IPS, 5M:1, 5ms, 300cd/m, 178/178, 2xHDMI, DP, DVI, USB, Black
29" 2560 x 1080 Ultrawide, LED, 5M:1, 5ms, 300cd/m, 178/178, DVI,HDMI,Display port,Speakers 2x3W,Black Glossy
32" Commercial Monitor 32WL30MS
34" 2560 x 1080 Ultrawide, LED, 5M:1, 5ms, 300cd/m, 178/178, DVI,HDMI,Display port,Speakers 2x3W,Black Glossy
34" 3440 x 1440 Ultrawide, LED, 5M:1, 5ms, 320cd/m, 178/178,HDMI,Display port,2xThunderbolt Speakers 2x7W,Black Glossy

Optiki ureaji
Naziv
Mobile USB NLS DVD-RW Drive External
Blu-Ray Combo 12x SATA , DVD R/RW 16X, Silent Play, M-Disc Support, Retail
DVDR External Slim Super Multi 8X, Dual Layer, Retail, USB powered, Black
DVDR Super Multi Slim for notebooks internal 8X, SATA, Dual Layer, Black
DVDRW, 24X, SATA, Dual Layer, Black, Bare Bulk, No Logo
DVDR External Slim 8X, Dual Layer, Retail, USB powered, White
DVDR External Ultra Slim 8X, Dual Layer, Retail, USB powered, Black

Kuita
Naziv
Miditower Multimedia Case M42, PSU-520, 4xUSB+Audio, ATX, 3x5.25", 1+3x3.5", Black
Miditower Multimedia Case M42, PSU-560, 4xUSB+Audio, ATX, 3x5.25", 1+3x3.5", Black
Miditower Value Case V11, PSU-420, 2xUSB+Audio, ATX, 2x5,25", 1+4x3.5", Black
Miditower Value Case V11, PSU-520, 2xUSB+Audio, ATX, 3x5,25", 1+4x3.5", Black
Miditower Case, Dragon CQ-01B, w/o PSU, 2xUSB+Audio, ATX, 2x5.25", 1+3x3.5", Black
Miditower Case, Dragon CQ-01B, w/o PSU,2xUSB3.0+Audio, ATX, 2x5.25", 1+3x3.5", Black

Miditower Case, Libra Series, w/oPSU, ATX, 2xUSB3.0, 2xUSB2.0+HD Audio, 2x5.25", 1+4x3.5", 5x12cm Fan w/Fan controller, Tooless, Bla
Miditower Case, Libra LF-02B, w/oPSU, ATX, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0+HD Audio, 2x5.25", 1+4x3.5", 1x12cm Fan, Tooless, Black
Minitower Case, Libra Series, 350W, mATX, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0+HD Audio, 2x5.25", 1+2x3.5", Black
Rackmount Case 3U, 400W, 3x5.25, 7x3.5, 4x90mm Fan, mATX, ATX, Black

Oprema za kuita
Naziv
Power Supply, ATX, 450, 12cm Fan, 1x24-pin, 1x4-pin, 2xMolex, 1xFDD, 2xSATA, 1x6-pin, Passive PFC, Bulk
Power Supply, ATX, 520, 12cm Fan, 1x24-pin, 1x4-pin, 2xMolex, 1xFDD, 4xSATA, 1x6-pin, Passive PFC, Bulk
Power Supply, ATX, 560, 12cm Fan, 1x24-pin, 1x4-pin, 2xMolex, 1xFDD, 4xSATA, 1x6-pin, Passive PFC, Bulk
Transparent Side Panel for G51 Case, Black
Case Fan, 8cm, 2200rpm, 26dB, 3-Pin, Sleeve Bearing, Black
Case Fan, 9cm, 2200rpm, 25dB, 3-Pin, Sleeve Bearing, Black
Power Supply A135, ATX 1000W, v.2.3, Modular, 14cm Fan, Active PFC, 80 Plus Bronze, Retail
Power Supply A80, ATX 750W, v.2.3. Modular, 12cm Fan, Active PFC, 80 Plus, Retail
Power Supply iArena, ATX 400W, v.2.3, 12cm Fan, Active PFC, Bulk
Power Supply iArena, ATX 500W, v.2.3, 12cm Fan, Active PFC, Bulk
Power Supply Navitas, ATX 1000W, v.2.3, Modular, 14cm Fan, Active PFC, 80 Plus Gold, Retail
Power Supply Navitas, ATX 1250W, v.2.3, Modular, 14cm Fan, Active PFC, 80 Plus Gold, Retail
Power Supply Navitas, ATX 750W, v.2.3, Modular, 14cm Fan, Active PFC, 80 Plus Gold, Retail

Power Supply Navitas, ATX 850W, v.2.3, Modular, 14cm Fan, Active PFC, 80 Plus Gold, Retail
Power Supply Smart, ATX 400W, v.2.3, 12cm Fan, Active PFC, Black
Power Supply Smart, ATX 500W, v.2.3. 12cm Fan, Active PFC, Black
Power Supply Smart, ATX 600W, v.2.3. 12cm Fans, Active PFC, Black
Power Supply Smart, ATX 700W, v.2.3. 12cm Fans, Active PFC, Black
VESA Mounting Kit for CM Elite100 Case
Case Fan, 12cm, 1300rpm, 26dB, 44.71CFM, Hydro bearing, Black
Reckmount KIT G-Type
Infrared wireless connection, USB to IRDA up to 4Mbps
Mounting Brackets for HDD, 2.5in HDD to 3.5in slot, Metal
I/O module 2xUSB port for case

Noctua NF-B9 PWM Case Fan, 92x92x25mm, 300-1300-1600rpm, 13.1-17.6dB, SSO Bearing, Low-Noise Adapter (L.N.A.), Anti-vibration, R

Mievi i podloge
Naziv
Optical Mouse, 1000dpi, USB, 3 Buttons, 1 Scroll, Cable 1.5m, Black, White Box
Wireless 2.4 GHz Mouse, Nano dongle, DPI Switch, 5 Buttons, 1 Scroll, Battery Saving Mode, Rubber Black, Retail
Wireless 2.4 GHz Mouse, Nano dongle, DPI Switch, 5 Buttons, 1 Scroll, Battery Saving Mode, Rubber Red, Retail
Wireless Mouse - WM324
Mouse Pad eVGA Gaming Surface PWNAGE, non slip rubber base, designed for laser an doptical mice
HP USB Mouse
HP Z5000 Bluetooth Mouse White
HP X500 Wired Mouse
HP Z4000 Wireless Mouse Blue
HP X1000 Mouse USB
HP X3000 Wireless Mouse
HP X3500 Wireless Mouse
HP X1500 Mouse
HP X3300 (Gray) Wireless Mouse
HP Z4000 Wireless Mouse Black
HP X1200 Black Wired Mouse
HP X1200 Blue Wired Mouse
HP X1200 Red Wired Mouse
HP Wireless Mouse
HP Wireless Mouse Charcoal Grey
Mouse Pad, PVC w/Gel Wrist
USB Optical 3-Button Wheel Mouse 800dpi Black

Lenovo Laser Wireless Mouse, 1600dpi


ThinkPad Precision USB Mouse - Midnight Black
ThinkPad Precision USB Mouse - Heatwave Red
ThinkPad Precision USB Mouse - Frost Silver
ThinkPad Optical 3-Button Travel Wheel Mouse USB 800dpi
RX250 Optical Mouse PS2/USB, Black OEM
Wireless Presenter R400
Mouse M90, USB
Wireless Mouse M235, QuickSilver
Wireless Mouse M185, Swift Grey
Wireless Mouse M175, Black
Anywhere Mouse MX Refresh, Darkfield Laser Tracking, Hyper-fast Scrolling, Unifying Receiver
B100 Optical USB Mouse OEM, Black
Mouse PAD, rubber foam
MAXTRACK MOUSE
GXT 23 Mobile Gaming Mouse

Tastature
Naziv
Keyboard Standard BK710, Slim, Spill proof, SRB Cyr, Cirilica, PS/2, Black, White Box
Keyboard (QWERTZ) Dell KB212-B QuietKey USB Black (Kit), YU raspored
HP Wireless Desktop & Mouse C6010
HP USB Keyboard
HP Wireless Keyboard K2500
HP K1500 Keyboard PC
HP K3000 Keyboard PC
HP Wireless Classic Desktop
USB Slim Keyboard, AccuType, full size, White, Serbian Latin, OEM (25209160)
Preferred Pro USB Keyboard Business Black YU Latin
Keyboard K120 OEM, US, USB
Desktop MK120, Keyboard and Mouse Combo, YU, USB
Wireless Combo MK520, YU, Keyboard & Mouse, 2.4GHz, Unifying Receiver, Media Player Control
Wireless Combo MK520, US, Keyboard & Mouse, 2.4GHz, Unifying Receiver, Media Player Control
Keyboard K120 OEM, YU, USB
Wireless Touch Keyboard K400, US, Built-in Touchpad, 2.4GHz, Unifying receiver, Volume Control
Wireless Keyboard K230, US, 2.4GHz, Unifying receiver
Wireless Keyboard K270, US, 2.4GHz, Unifying receiver, 8 Multimedia Keys
Wireless Combo MK330, YU, Keyboard & Mouse, 2.4GHz, Unifying Receiver, 12 programmable F-keys
Keyboard K280E OEM, US, USB, Multimedia Keys
Wireless Touch Keyboard K400, US, Built-in Touchpad, 2.4GHz, Unifying receiver, Volume Control, White
Wireless Deskset

Modemi
Naziv
ADSL Router/Modem ADSL2+, 1x LAN 10/100Mb/s, Annex B, w/ splitter

Notebook & Tablet

Notebook
Naziv

Inspiron 3521 DC 2127U 1.9GHz 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW Wlan, Intel HD 4000 Graphics, Numeric keydboard, 5Hrs ba

Inspiron 3521 Core i5-3317U, 4GB/500GB, 15.6"HD (1366x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, HD webcam, AMD Radeon 7670M 1G, 6 cell, U
Inspiron 3531 Celeron DC 2830, 4GB DDR3/500GB 15.6"HD (1366x768) WLED, Wlan, HD webcam, Intel HD Graphic, 4 cell, Windows 8.1,

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Quad-Core A4 -6210 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+B

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Quad-Core A4 -6210 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+B

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Quad-Core A4 -6210 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+B

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Quad-Core A4 -6210 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+B

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Quad-Core A4 -6210 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+B

Dell Inspiron 15(3541), AMD Quad-Core A6-6310 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4

Dell Inspiron 15(3541), AMD Quad-Core A6-6310 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4

Dell Inspiron 15(3541), AMD Quad-Core A6-6310 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Dual-Core E1 -6010 4GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Dual-Core E1 -6010 2GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT

Dell Inspiron 15( 3541), AMD Dual-Core E1 -6010 2GB DDR3/500GB 15.6"HD WLED, DVD-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT

Inspiron 3542 4th Gen Dual Core Celeron 2997U 1.4Ghz, 2GB DDR3/500GB 15.6"HD (1366x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, HD webcam, I

Inspiron 15 (3542 ) 4th Gen Pentium 3558U 1.7Ghz, 4GB DDR3/500GB 15.6"HD (1366x768) WLED, NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L,D

Inspiron 15 (3542 ) 4th Gen Pentium 3558U 1.7Ghz, 4GB DDR3/500GB 15.6"HD (1366x768) WLED, NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L,D
Inspiron 3542 - Pentium 3558U / 4GB / 500GB / Linux / 3Y CIS
Inspiron 3542 - Pentium 3558U / 4GB / 500GB/ Linux / 3Y CIS- /BLUE
Inspiron 3542 - i3 4030U / 4GB / 500GB / 2GB nVidia 820M / Linux / 3Y CIS
Inspiron 3542 - i3-4030U1.9 / 4GB / 500GB / Linux / 3Y CIS,yu

Inspiron 15 (3542), 4th Gen Core i5 4210 2.7 Ghz 4GB/500GB, 15.6"HD (1366x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, HD webcam,NVIDIA GeForc

Inspiron 15 (3542), 4th Gen Core i7 4510 3.1 Ghz 8GB/1TB, 15.6"HD (1366x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, HD webcamNVIDIA GeForce 8

Inspiron 17 (3737) 4th Gen Core i3-4010U1.7Ghz 4GB DDR3/500GB, 17.3"HD (1600x900) WLED, DVD+/-RW, Wlan,HD webcam,Intel(R) H

Inspiron 15R (5537) Core i5-4200U, 2.6Ghz, 8GB DDR3/1TB, 15,6"HD (1366x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Rad

Inspiron 15R (5547) 4th genCore i5-4210U, 2.7Ghz, 4GB DDR3/500GB 15,6"HD (1366x768) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeo

Inspiron 15R (5547) 4th genCore i5-4210U, 2.7Ghz, 8GB DDR3/1TB, 15,6"HD (1366x768) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeon H
Inspiron 15R 5547 - touch FHD / i7 4510U / 16GB / 1TB / R7 M265 2GB / AC wlan / Linux / 3y c-in - Silver

Inspiron 17R (5737) Core i5-4200U2.6Ghz, 4GB DDR3/500GB, 17.3"HD (1600x900) WLED, DVD+/-RW, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Ra

Inspiron 17R (5748) Pentium 3558U,1.7Ghz, 4GB DDR3/500GB 17.3"HD (1600x900) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, Intel HD Graphics 4
Inspiron 17R (5748) 4th genCore i3-4030U,1.9Ghz, 4GB DDR3/500GB 17.3"HD (1600x900) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, Nvidia GeFo
Inspiron 17R (5748) 4th genCore i3-4030U,1.9Ghz, 4GB DDR3/500GB 17.3"HD (1600x900) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, Intel HD Gra

Inspiron 7000 (7537) Core i5-4200U 2.6 Ghz, 6GB DDR3/500G, 15.6 inch LED Backlit HD resolution, Wlan, WiDi, HD webcam, NVIDIA GeF

Inspiron 7000 (7537) Core i5-4200U 2.6 Ghz, 6GB DDR3/500G, 15.6 inch LED Backlit Touch Display HD resolution, Wlan, WiDi, HD webcam

Inspiron 7000 (7537) Core i5-4200U 2.6 Ghz, 6GB DDR3/128 SSD, 15.6 inch LED Backlit Touch Display HD resolution, Wlan, WiDi, HD web

Inspiron 7000 (7537), Core i7-4500U 3.0 Ghz, 8GB DDR3/1TB, 15.6 inch FHD Touch Display , Wlan, WiDi, HD webcam, NVIDIA GeForce G

Latitude 15 (5000 series), Core i3-4010U (1.7 GHz, 3M Cache), 15,6"HD (1366x768) Wide View Anti-Glare WLED-backlit , 4GB Single Chan
Latitude 3540, 15.6" HD (1366x768) Anti-Glare, IntelCorei5-4210U (DC,1.7GHz 3M),1x 4GB DDR3L, , 500GB SSD hybrid drive, 8xDVDRW,

Latitude E7240, Intel i5-4200U, RAM 4GB, HDD SSD 128GB, WLAN7260, 12" HD (1366x768) Non-Touch, Batt 31WHR, Windows 7 Profess

Latitude E6440, i5-4310M, 14.0 inch HD+(1600x900) Anti-Glare, RAM 8GB, HDD 500GBSSD Hybrid, 8xDVDRW, AMD Radeon HD 8690M G

Latitude 15 5000 5540, i3-4030U (1.9 GHz, 3M), 15.6" HD (1366x768), 4GB DDR3L 1600MHz, 500GB SATA HDD, 8X DVD+/-RW, 6-cell, HD
Latitude 6540

Vostro 5470 Core i3-4010U 1,70GHz, 3M cashe, 4GB DDR3/500GB 14.0 HD WLED, Wlan+BT, Intel HD 4400, Wcam , 3cell, HDMI ,Ubuntu

Vostro 5470 Core i3-4010U 1,70GHz, 3M cashe, 4GB DDR3/500GB 14.0 HD WLED, Wlan+BT, Intel HD 4400, Wcam , 3cell, HDMI ,Ubuntu

ZBook 15, i7-4700MQ, 15.6" FHD UWVA eDP AG + PSR (1920 x1080), 4GB, 750GB/32GB SSD, nVidia K1100M 2GB, Windows 7 Profess

250, Intel Dual Core Celeron N2810 2GHz, 2 GB DDR3, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

250, Intel Dual Core Celeron N2810 2GHz, 2 GB DDR3, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,
250,Intel Dual Core Celeron N2810 2 GHz, 2GB DDR3, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

250, Intel Pentium N3510 2GHz, 4 GB DDR3, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card read

350 G1, Intel Core i5-4200U (2,6GHz), 4GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG, AMD Radeon HD 8670M (2GB), DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4

250 G3, Intel Core i3-3217U (1.8 GHz), 4GB DDR3L, 1TB, 15.6" LED HD AG,NVIDIA GeForce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, H

EliteBook Folio 1040m Ultrabook, UMA i5-4200U (1.6GHz), 14" HD+ (1600*900), 4GB, 128GB SSD, Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam 720p, A

EliteBook 820, Core i5-4200U (1.60GHz), 4GB/500GB, 12.5" HD SVA AG (1366 x768), Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 3 cell, Windows 7

EliteBook 850, Core i5-4200U (1.60GHz), 4GB/500GB, 15.6" HD SVA AG (1366 x768), Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 6 cell, Windows 7

EliteBook 850, Core i5-4200U (1.60GHz), 4GB/500GB, 15.6" FHD WVA AG (1920 x 1080), Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 6 cell, Window

ProBook 640 Core i5-4200M (2.50GHz), 4GB DDR3L, 500GB, 14" HD AG (1366 x768), DVDRW, Wlan+BT, HD 4600, Wcam 720p HD, 6 c

ProBook 650, Core i3-4000M (2.40 GHz), 4GB/500GB, 15.6" LED HD AG (1366 x768), DVDRW, Wlan+BT, HD 4600, HD Wcam, 6 cell, Wi
ProBook 650, Core i5-4200M (2.50 GHz), 4GB/500GB, 15.6" LED FHD AG (1920 x1080), DVDRW, Wlan+BT, HD 4600, HD Wcam, 6 cell,

250 G3, Intel Core i3-3217U (1.8 GHz), 4GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG,NVIDIA GeForce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.

250 G3, Intel Core i3-3217U (1.8 GHz), 4GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG,NVIDIA GeForce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.

250 G3, Intel Celeron N2830 (2.16 GHz), 2GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, C

250 G3, Intel Core i3-3217U (1.8 GHz), 2GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Ca

250 G3, Intel Pentium DC N3530 (2.16GHz), 4GB DDR3L, 500 GB, 15.6" LED HD AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDM

255 G3, AMD Dual Core E1-6010 (1.35 GHz), 2GB DDR3, 500 GB, AMD Radeon R2 Graphic, 15.6" LED HD AG, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4

Spectre 13-h210en x2 PC Core i5-4202Y (1.6GHz), 8GB DDR3, 128GB SSD, 13.3" LED HD AG Touch Screen (1920 x1080), Intel HD Graph
HP 15-g000sm, Dual-Core E1-2100 1GHz, 4GB DDR3L, 500 GB, 15.6 HD LED BrightView (1366 x 768), AMD Radeon HD 8210, DVD-RW,

HP 15-d055sm, Intel Core i3-3110M 2,4GHz, 4GB DDR3L, 750GB, 15,6 HD LED BrightView, Intel HD Graphics, SuperMulti DVDRW, HDM

HP 15-g003sm, AMD Quad-Core A4-5000 1,5GHz, 4GB DDR3L, 750GB, 15,6 HD LED BrightView,AMD Radeon HD 8330, SuperMulti DVD

Pavilion 11-n010sn x360 Convertible Intel Pentium N3520 2,4GHz, 4GB, 500GB, 11,6" HD LED-backlit Touch Screen (1366x768), Intel HD G

HP 15-g010sm, AMD Dual-Core E1-6010 1,35GHz, 4GB DDRL3, 500GB, 15,6 HD LED BrightView,AMD Radeon R2 Graphics, SuperMulti D

HP 15-r041sm, Intel Core i3-3217U 1,8GHz, 4GB DDRL3, 500GB, 15,6 HD LED BrightView, Intel HD Graphics, SuperMulti DVDRW, HDMI

G505 AMD DualCore E1-2100 2GB DDR3 320GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW HD-8210 Lan WlanBGN BT4.0 HDMI U
G505 AMD QuadCore A4-5000 4GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW HD-8330 Lan WlanBGN BT USB-3.0

G505s AMD QuadCore A8-4500 4GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW HD-8570-2G Lan WlanBGN BT USB-3.

G500 2020M 2.4GHz/2MB 4GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW Intel-HD-Graphics Lan HDMI USB3.0 2-1 W

G500 DC 1005M 1.9GHz/2MB 2GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW Intel HD Graphics Lan Wlan HDMI USB
BGN
IdeaPad
YOGA 2 Pro13 (Silver-Gray) Core i3 4010U 1.7GHz/3MB 4GB DDR3 128GB-SSD 13.3" QHD+ (3200x1800) IPS PCT 10-p Touch L

G50-70 DC 2957U 1.4GHz/2MB 2GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW Intel HD Graphics GigaLan Wlan BGN
USB3.
G50-70 Core i3-4030U 1.9GHz/3MB 4GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan

G505s AMD QuadCore A8-4500 8GB DDR3 Hybrid-1TB+8GB SSHD 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M2

G505s AMD QuadCore A10-5750 8GB DDR3 Hybrid-1TB+8GB SSHD 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M

IdeaPad YOGA 2 13 (Silver-Gray) Core i3 4030U 1.7GHz/3MB 4GB DDR3 500GB+16GB SSHD 13.3" FHD (1920x1080) IPS 10-p Touch LE

IdeaPad YOGA 2 Pro13 (Silver-Gray) Core i5 4210U 1.7-2.7GHz/3MB 8GB DDR3 256GB-SSD 13.3" QHD+ (3200x1800) IPS PCT 10-p Tou

G50-70 Core i5-4210U 1.7-2.7GHz/3MB 8GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB Giga

G50-70 Core i7-4510U 2.0-3.1GHz/4MB 8GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB Giga

IdeaPad FLEX2-15 (White,Touch) Core i3-4030U 1.7-2.7GHz/3MB 4GB DDR3 Hybrid-500GB+8GB SSHD 15.6" FHD (1920x1080) LED MUL

G710 Core i5-4210M 2.6-3.3GHz 4GB DDR3 1TB 17.3" HD+ (1600x900) LED Glossy 1.0MP DVDRW GF-GT810M/2GB Lan WlanBGN BT4

IdeaPad Y50-70 Core i7 4710HQ Quad 2.5-3.5GHz/6MB 8GB DDR3 1TB 15.6" FHD (1920x1080) LED AG WC-1MP/720p External-DVDRW

IdeaPad Y50-70 Core i5-4210H 2.9-3.5GHz/3MB 8GB DDR3 1TB 15.6" FHD (1920x1080) LED AG WC-1MP/720p External-DVDRW NVIDIA

G710 Core i3-4000M 2.4GHz 4GB DDR3 1TB 17.3" HD+ (1600x900) LED Glossy 1.0MP DVDRW GF-GT810M/2GB Lan WlanBGN BT4.0 2-

G50-45 AMD QuadCore A6-6310 4GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan W

G50-45 AMD QuadCore A6-6310 4GB DDR3 1TB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-Radeon-R4-Integrated GigaLan W

G50-30 DC N2830 2.16-2,41GHz/1MB 4GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED Glossy 1.0MP DVDRW Intel HD Graphics GigaLan Wla

ThinkPad X1 Carbon Core i7-4550U 1.50GHz/4MB, DDR3L 8GB, SSD 256GB, 14.0" WQHD (2560x1440) LED AG, Intel HD 5000, GLAN, W
BT4.0,
ThinkPad X240 Core i5-4210U 1.70GHz/3MB, DDR3L 4GB (1600), 500GB/8GB SSHD, 12.5" HD (1366x768) LED AG IPS, Intel HD 4400, G

WLAN, X240 Core i7-4600U 2.10GHz/4MB, DDR3L 4GB (1600), 500GB/7200 HDD + 24GB M.2SSD, 12.5" HD (1366x768) LED AG IPS, I
ThinkPad

ThinkPad X240 Core i5-4300U 1.90GHz/3MB, DDR3L 4GB (1600), 500GB HDD, 12.5" HD (1366x768) LED AG, Intel HD Graphics, GLAN, W

ThinkPad T440p Core i3-4000M 2.40GHz/3MB, Intel QM87, DDR3L 4GB (1600), SSD 16GB + HDD 500GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED

ThinkPad T440s Core i5-4210U 1.70GHz/3MB, DDR3L 4GB (1600), SSD 180GB, 14.0" FHD (1920x1080) LED AG IPS, Intel HD 4400, Glan

ThinkPad L540 Core i5-4300M 2.60GHz/3MB, Intel QM87, DDR3L 4GB(1600), HDD 500GB/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, Intel HD

ThinkPad T440p Core i5-4300M 2.60GHz/3MB, Intel QM87, DDR3L 4GB (1600), HDD 500GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, Intel HD

ThinkPad T440p Core i5-4300M 2.60GHz/3MB, Intel QM87, DDR3L 4GB (1600), HDD 500GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, NVIDIA

ThinkPad S440 Core i5-4210U 1.7GHz/3MB, DDR3L 8GB(1600), SSD 256GB, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, Touch, Intel HD 4400, GLAN

ThinkPad S540 Core i5-4200U 1.60GHz/3MB, DDR3L 4GB, HDD 1TB/5400, 15" FHD(1920x1080) LED AG, AMD Radeon HD 8670M 2GB, G

ThinkPad S540 Core i7-4510U 2.0GHz/4MB, DDR3L 8GB(1600), SSD 256GB, 15.6" FHD(1920x1080) LED AG, Touch, Radeon HD8670M 2

ThinkPad T440 Core i5-4210U 1.70GHz/3MB, DDR3L 4GB (1600), SSHD 500GB/8GB, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, Intel HD 4400, WLAN

ThinkPad T540p Core i5-4200M 2.50GHz/3MB, DDR3L 4GB, SSD 256GB, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, Intel HD 4600, DVDRW, Wlan,

ThinkPad T540p Core i5-4210M 2.60GHz/3MB, DDR3L 4GB, HDD 500GB/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, NVIDIA GT730 1GB, DVD

ThinkPad T540p Core i5-4210M 2.60GHz/3MB, DDR3L 4GB, HDD 500GB/7200, 15.6" HD (1366x768) LED AG, Intel HD 4600, DVDRW, Wl

ThinkPad T540p Core i7-4710MQ 2.50GHz/6MB, DDR3L 8GB, HDD 500GB/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, NVIDIA GT730 1GB, D

ThinkPad T540p Core i7-4710MQ 2.50GHz/6MB, DDR3L 8GB, SSD 256GB, 15.5" 3K (2880X1620) LED AG IPS, NVIDIA GT730 1GB, DVD

ThinkPad W540 Core i7-4810MQ 2.80GHz/6MB, Intel QM87, DDR3L 8GB(1600), HDD 500GB/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, NVID

ThinkPad W540 Core i7-4800MQ 2.70GHz/6MB, Intel QM87, 8GB DDR3L(1600), 240GB SSD, 15.5" 3K (2880x1620) LED AG IPS, nVidia Q

ThinkPad Yoga S1 Core i7-4510U 2.00GHz/4MB, DDR3L 8GB(1600), SSD 256GB, 12.5" FHD(1920x1080) LED AG IPS Touch, Pen, Intel H

ThinkPad Yoga S1 Core i5-4210U 1.70GHz/3MB, DDR3L 8GB(1600), SSD 256GB, 12.5" FHD(1920x1080) LED AG IPS Touch, Pen, Intel H

B590 DC 1000M 1.8GHz/2MB 4GB DDR3 500GB 15.6" HD (1366x768) LED AntiGlare WC-720p, Intel HD Graphics, DVDRW WiFi BT4.0 HD

B590 Celeron Dual Core 1005M 1.90GHz/2MB, Intel HM70, DDR3 4GB (1600), HDD 500GB/5400, 15.6" HD (1366x768) LED AG, Intel HD G

B5400, Core i5-4200M 2.50GHz/3MB, HM77, DDR3L 4GB (1600), SSHD 500GB+8GB, 15.6"HD(1366x768) LED AG, nVidia GT720M 1GB, G

B50-30 Celeron Dual Core N2830 2.16GHz/1MB, DDR3L 4GB, HDD 500GB/5400, 15.6" HD(1366x768) LED AG, Intel HD, DVDRW, GLAN,
BT4. Book2, Intel Celeron DC 847 1.10 GHz, 2GB DDR3, 320 GB, 15.6" HD LED AG, Intel HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDM
ATIV

Tablet & Netbook


Naziv
Internet Tablet, 7.85" Capacitive IPS LCD 1024x768 4:3 Multitouch, Quad Core Arm V7 1.2 GHz, 8 GB memory, 1 GB DDR3 RAM, BT + BT

Internet Tablet, 7.85" Capacitive IPS LCD 1024x768 4:3 Multitouch, Quad Core Arm V7 1.2 GHz, 8 GB memory, 1 GB DDR3 RAM, BT, Full H

Internet Tablet, 7" Capacitive LCD 1024x600 Multitouch, Dual Core RK3026 1 GHz, 8 GB memory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video Supp

Internet Tablet, 7.85" Capacitive LCD 1024x768 4:3 Multitouch, Dual Core A23 1.5 GHz, 4 GB memory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video S

Internet Tablet, 7" Capacitive IPS LCD 1280x800 Multitouch, Quad Core A31S 1 GHz, 8 GB memory, 1 GB DDR3 RAM, BT, Full HD Video S

Internet Tablet, 10.1" Capacitive LCD 1024x600, Quad Core ATM7029 1.2 GHz, 8 GB memory, 1GB DDR3 RAM, BT, HDMI, Wlan b/g/n, US

Internet Tablet, 7" Capacitive LCD 800x480 Multitouch, Dual Core A23 1.5 GHz, 4 GB memory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video Support,
Internet Tablet, 7" Capacitive LCD 1024x600 Multitouch, Dual CoreMT8312 1.3 GHz, 8 GB memory, 1 GB RAM, Dual SIM Card slot,Internet

Internet Tablet, 7" Capacitive LCD 800x480 Multitouch, Dual Core RC3026 1.GHz, Kids Software, Parental Control, 4 GB memory, 512 MB D
IdeaTab A7-40 Tablet, Black, 7" Capacity LCD 1280x800 IPS Multitouch, MTK 8382/8121 QuadCore 1.3GHz, 8GB eMMC, 1GB RAM, GPS,

IdeaTab A7-50 Tablet, Midnight Blue, 7" Capacity LCD 1280x800 IPS Multitouch, 8382/8121 QuadCore 1.3GHz, 16GB eMMC, 1GB RAM, 3

IdeaPad Miix2 10 Tablet, Silver, 10.1" (1920 x1200) Full-HD IPS Multitouch 10-p, Intel Atom QuadCore Z3740 1.86GHz/2MB, 2GB RAM, 64G

IdeaPad Miix2 10 Tablet + Keyboard dock, Silver, 10.1" (1920 x1200) Full-HD IPS Multitouch 10-p, Intel Atom QuadCore Z3740 1.86GHz/2M

G Pad 8.3 - LG V500, Black, 8.3", IPS WUXGA 1920 x 1200, Snapdragon 600 / MSM8960 / 1.7 GHZ / Quad Core, 16GB + micro SD 16GB (

G Pad 8.3 - LG V500, White, 8.3", IPS WUXGA 1920 x 1200, Snapdragon 600 / MSM8960 / 1.7 GHZ / Quad Core, 16GB , 2GB RAM, BT, (A

GPS
Naziv

GPS Nav 2GO447, 4.3" LCD 480x272 pix, MTK 3353 800MHz, Full EU, SRB+RUS maps, 128 MB RAM, 4GB Internal Memory, FM Transmit

GPS Nav 2GO547, 5" LCD 480x272 pix, MTK 3353 800MHz, Full EU, SRB+RUS maps, 4GB Internal Memory, 128 MB RAM, FM Transmitte
GPS Nav 2GO579, 5" Hi Res LCD 800x480, 4GB Internal memory, MTK 3353 800MHz, 128MB DDR3 RAM, 4GB Internal memory, Full EU,

GPS Nav 2GO779, 7" Hi Res Hi Brightness LCD 800x480, 4GB Internal memory, MTK 3353 800MHz, 128MB DDR3 RAM, 4GB Internal mem

Memorije
Naziv
8 GB DDR3L-1600 1.35V SODIMM
4GB RAM 1600 Mhz 1Rx8 PC3L-12800S-11-12-B4 1.35V SODIMM for laptops DELL/HP/TOSHIBA/ACER/LENOVO/APPLE MAC
DDR3 SO-DIMM 4 GB 1600MHz JR CL11 204pin, Bulk
DDR3 SO-DIMM 8 GB 1600MHz JR 204pin CL11 Retail
DDR3 SO-DIMM 8 GB 1600MHz JR 204pin CL11 Bulk
DDR3L SO-DIMM 8 GB 1600MHz TR CL11, Bulk
DDR3L SO-DIMM 8 GB 1600MHz TR CL11, 1.35V, 204pin
DDR3L SO-DIMM 2 GB 1600MHz TR CL11, 1.35V, 204pin
DDR3 SO-DIMM 4 GB 1600MHz JR CL11 204pin, Bulk

Optiki ureaji
Naziv
ThinkPad Ultrabay 12.7mm DVD Burner
ThinkPad CD-RW/DVD-ROM Combo Ultrabay Slim S-ATA (T400/500 and X200 Ultrabase, W500/700)

Baterije
Naziv
Baterija Li-Ion Power Fort, 1500mAh/5.5Whrs, USB/microUSB
Baterija 6-cell 53W/h Li-Ion za Inspiron 1501, 6400,1521, E1505,
Baterija 6-cell 53W/h Li-Ion za Vostro 1000/Latitude 131
SPS BATTERY 8 CELL (PB992A) for: 7400, 8200, 8400, 8500, 8700, 9400, nc8xxx, nw8xxx, nx8xxx Series, 6720t
HP 6-cell 10.6V Li-Ion Primary Battery for mini 5101/5103
HP VK04 Battery
HP BT04 Long Life Battery for 9470m
BB09 Ultra Extended Life Notebook Battery
SX09 Notebook Battery for 2560p
PR06 Notebook Battery, 6 cell, for 4330s/4530s/4535s/4730s/6465b
HP MO06 NB Battery
HP MU06 Long Life Battery
HP MU09 Long Life Notebook Battery (Lithium Ion Extended Lifecycle Battery)
Lenovo G550/G430/G530/G450/Z360/V460 6-cell Battery (57Y6266)
IdeaPad Y560/Y460 6-Cell Li Battery (Black)
IdeaPad S10-3T (Tablet) 8-Cell Li-Ion Battery Black
IdeaPad Y470/Y570 6-Cell Battery
Lenovo B570/G570/G575/G770/V370/V470/V570/Z570 6-cell Battery

Lenovo IdeaPad Y/Z/G 8x 6 Cell (Y480/Y580 Z380/Z480/Z580/Z485/Z585/G480/G580/G485/G585)


ThinkPad Battery 80+ (6 Cell) / Supports Edge 11
ThinkPad Battery 84+ (6 cell)/ Supports Edge E335/ E330/ E325/ E320/ E135/ E130/ E125/ E120
ThinkPad Battery 44+ (6 Cell) / Supports ThinkPad X230, X220
ThinkPad Battery 57+ (6cell) Supports ThinkPad L440/L540/T440p/T540p/W540
ThinkPad T6x->/ R6x->/T500/W500/Z6x->/SL500 series 9 Cell Li-Ion Battery

Napajanja
Naziv
Punjac SLIM 65W AC Adapter sa napojnim kablom za Dell Latitude / Inspiron Laptops
90W Smart AC/Auto/Air Combo Adapter
65W Smart Travel AC Adapter
HP 90W Universal Power Adapter (EU)
IdeaPad 90W AC Adapter (Series U/ Y/ V/ G/ B/ Z) EU
IdeaPad 30W AC Adapter (S10-3,S10-3T,S10-3s netbook)
ThinkPad 90W AC Adapter (Slim Tip) (EU1 countries Power Adapter)
Lenovo 65W DC Travel Adapter

Port replikator
Naziv
Postolje E-Series E-View Notebook Stand
EURO2 Advanced E-Port II with 130W AC Adapter, USB 3.0, without stand
EURO2 Simple E-Port II with 130W AC Adapter, USB 3.0, without stand
SuperSpeed USB 3.0 Docking Station
90W Docking Station
3005pr USB 3.0 Port Replikator
2740p Docking Station

ThinkPad Basic Dock - 65W - EU: 3x USB 2.0 ports/one always-on charging, 1x USB 3.0 port, 1x VGA port, Gigabit Ethernet port, Cable Loc

ThinkPad Pro Dock - 65W EU: 3x USB 3.0, 3xUSB 2.0/ one always-on charging, DVI-D port, DisplayPort 1.2, VGA port, Gigabit Ethernet, Ste

ThinkPad Pro Dock - 90W EU: 1x VGA port, 1x DVI-D port and 1x DisplayPort (only 1 can be active), 3x USB 2.0 ports/one always-on charg

ThinkPad Ultra Dock - 170 W EU: 3x USB 3.0, 3x USB 2.0, 2x DisplayPort, VGA, DVI-D, HDMI, Gigabit Ethernet, Stereo/Mic Combo Audio P

ThinkPad OneLink Dock - Midnight Black, Front Panel: 2x USB 3.0 (One Always-On Mobile Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Po

ThinkPad OneLink Dock - Heatwave Red, Front Panel: 2x USB 3.0 (One Always-On Mobile Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Po

ThinkPad OneLink Dock - Frost Silver, Front Panel: 2x USB 3.0 (One Always-On Mobile Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Port; R

ThinkPad Basic USB 3.0 Dock, Front Panel: 2x USB 3.0 (One Always-On Mobile Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Port ; Rear P

ThinkPad OneLink Pro Dock, Front Panel: 2x USB 3.0 Ports (one with always-on mobile charging), Stereo/Micropohone Combo Audio Port; R

Torbe
Naziv
Notebook Backpack 15,4"
Ranac za notebook 14", sportski, crven
Knit 13" Apple Shuttle, peacock
Knit 13" Apple Shuttle, tannin
Knit 12" Shuttle
Herringbone 16" Shuttle
10" Netbook torba, neopren, crna
Ranac za notebook 14"-15", crn
12" Netbook torba, poliester,crveno /braon
10" Netbook navlaka, neopren, crno/zelena

12" Netbook torba, poliester


Dell professional 16in Business Case
Professional 16in Business Case
Carrycase Dell Half Day 15.6'' Backpack
Alienware Vindicator ranac 17
Dell Tek Ranac 17,3"
Dell Tek Ranac 15,6
Slim Brief Case EURO Black 14"
Ladies Black Tote (Up to 15.6")
Slim Ultrabook Messenger (Up to 15.6")
Slim Ultrabook Professional Top Load Case (Up to 15.6")
Slim Ultrabook Thin and Light Backpack (Up to 15.6")
UltraBook 14" Sleeve Case
UltraBook 15.6" Sleeve Case
HP Essential Backpack
Professional Slim Top Load Case
Professional Leather Case
Business Backpack 17,3"
HP Aria Messenger 15,6"
Slim Brief Case EURO Red 14"
UltraBook 12.5" Sleeve Case
HP Elite Series Designer Tote
Essential Messenger Case 17.3"
HP Signature Topload Case
HP Authentic Topload Case
HP Select 75 White Backpack 16"
HP Signature Messenger Case
Business Top Load Case
HP Case 15" Top Load
HP Notebook 17.3 inch Sleeve
HP 16.1 Messenger
HP Value 16.1 Carrying Case
HP Value 18' Carrying Case
HP Urban Slip Case
HP Value Backpack
IdeaPad Tablet K1 Cover PK100, White, zastitna maska, bela

IdeaPad Tablet K1 Cover PK100, Black, zastitna maska, crna


Futrola BELA i zastitna folija za IdeaTab A3000, Folio Case and Film (White)
Futrola CRNA i zastitna folija za tablet IdeaTab B6000 Yoga 8", Sleeve (Black) + Screen Film
Futrola BELA i zastitna folija za tablet IdeaTab B6000 Yoga 8", Sleeve (White) + Screen Film
Futrola NARANDZASTA i zastitna folija za tablet IdeaTab B6000 Yoga 8", Sleeve (Orange) + Screen Film
Futrola ZELENA i zastitna folija za tablet IdeaTab B6000 Yoga 8", Sleeve (Green) + Screen Film
ThinkPad Professional Backpack 15.6"
ThinkPad Active Backpack Medium 15.6"
ThinkPad 15W Case Sleeve
ThinkPad Slim Essential Backpack
ThinkPad Elegant BackPack
17" Notebook Carry Bag Classic BG-3680Cp
15.6" Notebook Carry Bag - Oslo - Brown
10 Soft Fiber Sleeve for tablets
14 Ultrabook Sleeve
Verso Universal Folio Stand for 10" tablets - black
8" Anti-shock Bubble Sleeve for tablets - grey
8" Anti-shock Bubble Sleeve for tablets - pink
8" Anti-shock Bubble Sleeve for tablets - blue
eLiga Elegant Folio Stand with stylus for iPad mini - black
Verso Universal Folio Stand for 10" tablets - grey
Verso Universal Folio Stand for 10" tablets - blue
Jeans Folio Stand for 10 tablets
8" Anti-shock Bubble Sleeve for tablets - black
Stick&Go Folio Case with stand for 7-8" tablets
Stick&Go Folio Case with stand for 10" tablets
ANTI-SHOCK BUBBLE SLEEVE FOR 7-8'' TABLETS - HEXAGONS
ANTI-SHOCK BUBBLE SLEEVE FOR 7-8'' TABLETS - SQUARES
ANTI-SHOCK BUBBLE SLEEVE FOR 10'' TABLETS - HEXAGONS
ANTI-SHOCK BUBBLE SLEEVE FOR 10'' TABLETS - SQUARES
Verso Universal Folio Stand for 7-8" tablets - blue
FOLDER X NETBOOK/SUBNOTEBOOK 10"/11" BLU
FOLDER X NETBOOK/SUBNOTEBOOK 10"/11" ROSO
FOLDER X NOTEBOOK 13"/14" WS BLU
FOLDER X NOTEBOOK 13" ROSSO
FOLDER X NOTEBOOK 15.6" NERO
FOLDER X NOTEBOOK 15.6" BLU
FOLDER X NOTEBOOK 15.4"/16" WS ROSA
FOLDER X NOTEBOOK 15.4"/16" WS VIOLA
FOLDER X NOTEBOOK 15.4"/16" WS ROSSO
FOLDER X NOTEBOOK 17"/18.4" WS NERO
FOLDER MICROFIBRA NETBOOK 11" NERO SECOND SKIN
COMPUTER BAG M X PC 15.4"- BLUE
COMPUTER BAG GIORNO X PC 15.4" COFFEE
BORSA STUDIO 13" VIOLA
BORSA STUDIO 13" ROSSO
BORSA TONDA X NETBOOK 15.6"/MBP 15" NERO

BORSA ULTRA LARGE X 15.6" NERO


BORSA YOUNGSTER X 14"PC/15.4"APBLU SCURO
BORSA YOUNGSTER X 13"PC/AP GIALLO
Alba Medium Stylish two tone nylon womans bag for Apple 14"iBook/15"PowerBook/15,4"MacBook Pro
WORK-OUT PC X NETBOOK - NERO
WORK-OUT PC LARGE - BLU
WORK-OUT PC LARGE (FOR 14"/15") - RED AT WORK
WORK-OUT PC XL (FOR 15.4") - BLACK AT WORK
WORK-OUT PC X LARGE - BLU

Ostale opcije
Naziv
Tablet Car Headrest Holder, universal
Tablet Car Headrest Holder, universal
Tablet Stand, up to 11.6", Four stage adjustable tilt angle, Glosy finish, Black
Switch Cover for Inspiron 5110, La Pazitively Hot!, Designe by OPI
Switch Cover for Inspiron 5110, Lovers in Morning
Switch Cover for Inspiron 5110, Amira
Switch Cover for Inspiron 5110, Horizontal Purple
Switch Cover for Inspiron 5110, Sangeet
Univrzalni punjac za tablet/smartphone 3.5mm (iglica)/2A
Adjustable Display Stand
HP Executive Tablet Pen
HDMI to VGA Adapter
3D Active Shutter Glasses
Notebook Lock w/ Key, 1.8m
Ideapad Tablet K1 Keyboard with Dock KD101A, tastatura za tablet (78Y7333)
HDMI to VGA adapter CH580
ThinkPad Mobile Broadband Global Half Wireless WAN
ThinkPad Tablet 2 Bluetooth Keyboard with Stand - US English
USB Numeric Keypad
ThinkPad Adjustable Notebook Stand
ThinkPad Serial (RS232)/ Parallel (LPT) Port Ultrabay Adapter (T60/T61)
Lenovo Security Cable Lock
AC adapter with micro USB, for charging mobile phones, tablets, multimedia players...
Keyboard and leather case for all 10in Internet Tablet devices, universal, USB 2.0, black
Universal windshield holder for tablets, GPS devices, mobile phones... dual suction cup
EASY Guard Cable Lock for netbooks
Stylus Pen - Black
Notebook Cooling Stand Xstream Breeze
Executive Folio Stand with Bluetooth Keyboard for iPad
Stylus Pen - Silver
Stylus Pen - Blue
Stylus Pen - Pink
BYLOO STYLUS & BALLPOINT PEN - MOSAIC
BYLOO STYLUS & BALLPOINT PEN - DOTS
BYLOO STYLUS & BALLPOINT PEN - TARTAN

Stylus Pen - Red

Oprema za GPS
Naziv
GPS sunshade for 4.3 and 5in devices
Full EU maps IGO 8 with Serbia (NavNgo+Teleatlas), SD Card 2GB
Anti Slip pad, Silicone, highly sticky, for holding sunglasses, glasses box, GPS, PDA, Mobile phones...
Universal GPS and mobile phone holder for motorcycles and bicycles
Garmin Mobile XT + SCG Route Bundle

Brand raunari i serveri


Radne stanice
Naziv
OptiPlex 3010 DT i5-3470, 2GB DDR3, 500GB SATA, DVD+/-RW ,Radeon 7470 1GB, Win. 7 Pro 64bit, English Microsoft Office 2010

Optiplex 3020, SFF, Celeron G1820 (DC, 2MB Cache, 2.7GHz), 2GB 1600MHz DDR3, 500GB SATA, NoOptical,YU Kbrd,Mouse, Ubuntu 12

Optiplex 3020, SFF, Celeron G1820 (DC, 2MB Cache, 2.7GHz), 2GB 1600MHz DDR3, 500GB SATA, DVDRW,YU Kbrd,Mouse, Ubuntu 12,

OptiPlex 7010 DT, i3-3240 (DC, 3.40GHz, 3MB, w/ HD2500), 4GB DDR3, 500GB SATA, 16xDVDRW, YU Kbrd/mouse, Win7 PRO 64Bit, ser

Dell Optiplex 3020, MT, Pentium G3240 (DC, 3.1 GHz, 3MB, w/HD Grap.), (1x4GB) DDR3 1600MHz, ,500GB SATA, Int Graph., 16X Half He
OptiPlex 3020,MT,Celeron G1820 (DC, 2MB Cache, 2.7GHz),4GB RAM, 500GB HDDDVD RW, Win 7 PRO,Kbrd/Mouse ,

OptiPlex 7010 DT, Core i5-3470 3.20 GHZ w HD2500, 4GB DDR3, 500GB SATA, 16x DVD+/-RW ,WIN7PRO, WIN8.1PRO lic/media, YU ke

Optiplex 7010 DT, Intel Core i5-3470 (QC, 6MB, 3.20GHz w/HD2500 Graph.), RAM 4GB (1X4GB) 1600 MHz DDR3 Non-ECC, HDD 500GB S

Optiplex 3020 SFF, Intel Core i3-4130 (DC, 3MB ,3.40 GHz, w/HD 4400 Graph), RAM 4GB, HDD 500GB SATA, DVD RW, Int.Graphic, YU 2

Dell Optiplex 3020,MT,Intel Core i3-4150 (DC, 3.5 GHz, 3MB, w/HD Grap. 4400), (1x4GB) DDR3 1600MHz, 500GB SATA ,Int Graphics, 16X

Dell Optiplex 3020,MT,i3-4150 Processor (DC, 3.5 GHz, 3MB,HD Grap. 4400),1x4GB DDR3,500GB 3.5inch SATA, 16X Half Height DVD+/-R

Dell Optiplex 3020,SFF,Intel Core i3-4150 (DC, 3.5 GHz, 3MB, w/HD Grap. 4400), (1x4GB) DDR3 1600MHz, 500GB SATA ,Int Graphics, 8X
Dell Optiplex 9020MT|i7-4790|W7Pro64|8GB|1TB|

OptiPlex 3011 AiO 20" Touch, i3-3240 (DC, 3.40GHz, 3MB), 1x4GB 1600MHz DDR3L,500GB 3.5inch SATA HDD, DVD+/-RW Slim, Wireles

OptiPlex 9020 AiO, 23" Non Touch, i3-4130 (DC, 3MB, 3.40 GHz, w/HD 4400 , 1x4GB 1600MHz DDR3L, 500GB 3.5inch SATA (7,200 Rpm

OptiPlex XE2 SFF, Pentium G3420 (DC, 3M Cache, 3.20GHz, w/ HD Graphics), RAM 4GB 1600, HDD 500GB SATA, Kbrd/Mouse, WIN 7 Pr
Precision T5610

Compaq 6300 Pro, Core i3-3220 (3.30 GHz), Intel Q75, 2GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, Gigabit Ethernet, W
Pro 3500, G2030, Intel H61, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS
Pro 3500, Core i3-3240, Intel H61, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS
Pro 3500, G2030, Intel H61, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Win 8.1 Pro to Win 7 Pro 64
Pro 3500, G1620, Intel H61, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS
ProDesk 800 G1, i5-4570 (3.2GHz), 8GB, DVDRW, HD 4600, 1TB, Win 7 Pro 64, Tower

Pro 3500 Core i3-2120 (3.30GHz), Intel H61, 2GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS, M

Envy Recline 23-k080ea AiO Core i5-4570T (2.9GHz),Intel H87, 8GB DDR3, 1TB SATA, NVIDIA GeForce GT 730A 1GB, Wireless Keyboard

IdeaCentre C240 All-In-One (White) DC 1017 1.6GHz/2MB, Intel NM70, 4GB, 500GB 7200rpm, 18.5" LED HD 1366x768, Intel HD, WebCam

IdeaCentre Q190 DC 1017 1.6GHz/2MB, 4GB, 500GB, Intel HD Graphics, GLAN, WiFi b/g/n, 2xUSB 3.0, 4xUSB 2.0, S/PDIF, VGA, HDMI, 6

IdeaCentre C240 All-In-One (Black) DC 1017 1.6GHz/2MB, Intel NM70, 4GB, 1TB 7200rpm, 18.5" LED HD 1366x768, Intel HD, WebCam HD

IdeaCentre H500s, Cel-QuadCore J1850 2.0GHz/ 2MB, Baytrail, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD Graphics, CR 7-1, Keyboard/

IdeaCentre C360 All-In-One (White) Dual Core G3240T 2.7GHz/3MB, Intel H61, 4GB, 500GB 7200rpm, 19.5" LED HD+ 1600x900, Intel HD,

IdeaCentre H500s, Pentium-QuadCore J2900 2.7GHz/ 2MB, Baytrail, 4GB DDR3, 500GB SATA, DVDRW, Intel HD Graphics, CR 7-1, Keybo

ThinkCentre E93 Core i5-4440 3.1GHz/6MB, Intel B85, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD 4600 Graphics, KeyboardYU/Mou
ThinkCentre E73 Dual Core G3220 3.0GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics, p/s180W,

ThinkCentre E73 Core i3-4130 3.4GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics, p/s180W, KeyboardYU
ThinkCentre E73 Dual Core G3220 3.0GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics p/s180W,

ThinkCentre E73 Dual Core G3220 3.0GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics, KeyboardYU/Mous

ThinkCentre E73 Dual Core G3220 3.0GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics, KeyboardYU/Mous

ThinkCentre E73 Core i3-4130 3.4GHz/3MB, Intel H81, 4GB (1600), HDD 500GB/7200, DVDRW, Intel HD Graphics, p/s180W, KeyboardYU
ThinkStation E32 Xeon 4C E3-1220v3 3.1GHz/8MB, Intel C226, DDR3 4GB (1600), HDD 1TB/7200, NVIDIA Quadro 410 512MB, DVDRW,
ThinkCentre M72e Core i3-3240 3.4GHz/3MB, Intel H61, DDR3 4GB(1600), HDD 500GB/7200, Intel HD Graphics 2500, p/s 280W,

Opcije za radne stanice


Naziv
Bracket & SATA Cable for 3.5" HDD for MT
Adapter Card : Serial Port/PS2 Adapter Card (Low Profile) (Kit)

Serveri
Naziv
MD3200i External iSCSI RAID 12 Bays Array with Single Controller
PowerEdge T620, 2xE5-2620 2.00GHz, 15M, 6C,NoRAM, NoHDD 3.5-in, H310, DVD RW, 2x750W, iDRAC7 Expr.

PowerEdge T20, Intel Xeon E3-1225v3 (3.2GHz, 8M Cache,4C/4T, Turbo, 84W), 4GB 1600MHz UDIMM, 1TB SATA, Intel RAID, NoODD, 29

PowerEdge T20, Intel Xeon E3-1225v3 (3.2GHz, 8M Cache,4C/4T, Turbo, 84W), 2x4GB 1600MHz UDIMM, 2x1TB SATA, Intel RAID, NoOD
PowerEdge R320, 2420

PowerEdge R520, 1x Xeon E5-2407 v2 (2.40GHz, 10M, 4C), 8GB RDIMM, LV, Single Rank, x4, No HDD,8x 3,5"bays H310,8xDVDRW, 2x75
PowerEdge R520, 2420

PowerEdge R720, 1x Xeon E5-2609v2 ( 2.5GHz, 10M, 4C), NoRAM, 8x3,5" HDD bay, NoHDD,.H710 512GB , 8xDVDRW, 2x750W PS, Bro
PowerEdge R720 2620
PowerEdge R210II- 2x 3.5 Cabled, E3-1220v2 (3.1GHz, 4C/4T, 8M ), 4GB UDIMM, No HDD's, S100 RAID
PowerEdge R210II- 2x 3.5 Cabled, E3-1230v2 (3.3GHz, 4C/8T, 8M) , 4GB UDIMM, No HDD's, S100 RAID, iDRAC 6 Express
PowerEdge R210II- 2x 3.5 Cabled, E3-1240v2 (3.4GHz, 4C/8T, 8M) , 4GB UDIMM, No HDD's, S100 RAID, iDRAC 6 Express

Power Edge R720, Xeon E5-2609 2.40GHz,10M Cache, 6.4GT/s QPI, No Turbo, 4C, 80W, 8GB RDIMM, 1600MT/s, LV, Single Rank, x4, 2x
PowerEdge T110II- 4x3.5 Cabled, E3-1220v2, 4GB UDIMM, No Hard Drive, S100 RAID
PowerEdge T320,2407
PowerEdge T320,2420
PowerEdge T420, 2420

System x3100 M4, Xeon 4C E3-1220v2 69W 3.1GHz/1600MHz/8MB, 1x4GB, 2x1TB SS 3.5in SATA, SR C100, Multi-Burner, 350W p/s, Tow
System x3250 M5, Xeon 4C E3-1220v3 80W 3.1GHz/1600MHz/8MB, 1x4GB, O/Bay SS 3.5in SATA, SR C100, 300W p/s, Rack

System x3250 M5, Xeon 4C E3-1220v3 80W 3.1GHz/1600MHz/8MB, 1x4GB ECC DDR3 1600MHz UDIMM, 4x 2.5" HDD Open bays SAS/SA

System x3500 M4, Xeon 6C E5-2620v2 80W 2.1GHz/1600MHz/15MB, 1x8GB ECC DDR3 1600MHz LP RDIMM, O/Bay HS 2.5in SATA/SAS

System x3550 M4, Xeon 6C E5-2620v2 2.1GHz/15MB L3/1600MHz FSB, Intel C604, 1x 8GB ECC DDR3 1600MHz, 8x 2.5" HDD Open bays

System x3650 M4, Xeon 6C E5-2620v2 2.1GHz/15MB L3/FSB 1600MHz, Intel C604, 1x 8GB ECC DDR3 1600MHz, 2x 300GB SAS 10k 2.5"

Opcije za servere
Naziv
Internal Dual SD Module (SD Cards to be ordered separately) - Kit
Riser with additional x16 PCIe Slot for x8 HDD, 2x PCIe chassis with 2 CPUs R620
RAM 4GB Dual Rank LV UDIMM 1333MHz, R210II/T110II
RAM 8GB Dual Rank LV RDIMM 1333MHz - Kit R320/R420/R520/R620/R720/T320/T420/T620
RAM 2GB, 1600MHz, Single Rank UDIMM, x8 - Kit
8GB Single Rank RDIMM 1600MHz - Kit
RAM 4GB RDIMM, 1600MT/s, Low Volt, Single Rank, x8 Data Width
RAM 8GB RDIMM, 1600MT/s, Low Volt, Single Rank, x4 Data Width
RAM 4GB (1x4G) 1600Mhz Single Ranked x4 Data Width UDIMM Low Volt za PE T20/R210/T110II
RAM 4GB DDR3-1333MHz ECC RDIMM Low Voltage Dual Rank
HDD 1TB SATA 7.2k 3.5" HD Hot Plug Fully Assembled - Kit R320/R420/R520/R720/T320/T420

HDD 300GB SAS 6Gbps 15k 3.5" HD Hot Plug Fully Assembled - Kit
HDD 300GB SAS 6Gbps 10k 2.5" Hybrid HD Hot Plug in 3.5" Carrier Fully Assembled
HDD 1TB Near-Line SAS 6Gbps, 3,5-in, 7,2K RPM Hard Drive (Hot-plug)
HDD 300GB, SAS 6Gbps, 2.5-in, 10K RPM Hard Drive (Hot-plug)
HDD 500GB SATA 7.2k 3.5" HD Cabled Non Assembled - Kit
HDD 300GB, SAS 6Gbps, 15K , 2.5-in, Hybrid Hard Drive (Hot-plug) in 3.5-in Carrier
HDD 4TB Near-Line SAS 6Gbps 7.5k 3.5" HD Hot Plug Fully Assembled - Kit
HDD 500GB SATA Entry 7.2K RPM 3.5" HD Cabled - Kit
HDD 500GB SATA Entry 7.2K RPM 3.5" HD Cabled - Kit
SATA Cable and Power Expansion Cable for installation of Optical Drive T20
HDD 1TB SATA Entry 7.2K RPM 3.5" HD Cabled - Kit
PERC H310 Integrated RAID Controller R420/520/620/720
PERC H710 Integrated RAID Controller, 512MB NV Cache, Mini-Type - Kit
PERC H710p Integrated RAID Controller, 1GB NV Cache, Mini-Type - Kit
PERC H310 Integrated RAID Controller, Full Height Adapter-Kit, T320, T420, T620
CPU Heat Sink for Additional Processor, 115W, R620 - Kit
CPU Heat Sink, PowerEdge R720/R720xd
16X DVD+/-RW Drive SATA, za T20 SATA Cable to be ordered separately - Kit
Rack Power Cord, 2M/6.5Ft, C13 to C14, PDU Style, 12 Amps - Kit
Power Supply, 495W, Hot-plug - Kit
Power Supply, 750W, Hot-plug - Kit
Power Supply, 350W, Hot Plug - Kit
Cable for PERC H200 Controller for R210 II Chassis - Kit
Cable for PERC H200 Controller for T110 II Chassis - Kit
DELL DRMK-77 for Dell only 0U KVM mounting braket for Dell 185FPM and DKMMLED185 LED KMM Console
Windows Server 2008 R2 SP1, Foundation Edition, 64bit, English - ROK Kit
Windows Server 2012, Foundation Edition - ROK Kit
Cable 5m LC-LC
Controller RAID5 Embedded MegaRAID SW LSI
HP 1TB 3G SATA 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Remarket Hot Plug Hard Drive
Power Supply 550W High Efficiency Platinum AC
CPU Intel Xeon 6C Processor Model E5-2620v2 80W 2.1GHz/1600MHz/15MB
DDR3 16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC 1600MHz LP RDIMM
DDR3 8GB (1x8GB, 2Rx8, 1.35V) PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz LP UDIMM
Integrated Management Module Advanced Upgrade
ServeRAID M5100 Series Battery Kit for IBM System x
ServeRAID M5100 Series 1GB Flash/RAID 5 Upgrade for IBM System x
Microsoft Windows Server CAL 2012 (5 Device) - Multilanguage
SDRAM 256MB PC2100 ECC (x205, x305)
Cable Euro 10A C13 CEE 7/7 (2.8M)
Power Cable ( Rack) 1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14
HDD SCSI 146GB 3.5in 10K-rpm HotSwap
Controller ServeRAID 8s SAS/SATA PCI-E 8x RAID 1,1E,10,5 (x3250, x3200)
Tape LTO Generation 4 Media 5 Pack Option
Intel Dual Port Ethernet Server Adapter
HDD 300GB 10K 6Gbps SAS 2.5in SFF G2HS (90Y8877)
HDD 600GB 10K 6Gbps SAS 2.5" SFF G2HS

ServeRAID M5110 SAS/SATA Controller for IBM System x


x3650 M4 Remote Supercap and Battery Tray
HDD 500GB 2.5in SFF 7.2K 6Gbps NL HS SAS
Rack Cabinet S2 25U St. Rack
Power Supply 550W High Efficiency Platinum AC
FC Cable, LC-LC, 3.0 meters
FC HBA, 4Gbps, Single Channel, PCI-X 2.0 64-bit, LC-style connector, standard/low profile
Cleaning cartridge, DDS/DAT Cleaning II
Data cartridge, DAT 160, DDS6 (80GB nat./160GBcomp.)
Tape Media LTO Ultrium Generation 1 (100/200) Data Cartridges

PiN raunari
Raunari AMD
Naziv
SMART BOX AMD-3850x4/AM1/4GB/500GB/DVD-RW
SMART BOX 3850-x4/AM1/4GB/500GB/R5-230-1GB/DVD-RW
SMART BOX AMD-5150-X4/AM1/8GB/1TB/GT630-2GB/DVD-RW

Raunari INTEL
Naziv
SMART BOX G1610/H61/4G/500G/G210-1G/DVDRW
SMART BOX i3-4150/H81/4GB/500GB/DVD-RW
SMART BOX G3220/H81/4GB/500GB/DVD-RW
SMART BOX i5-4460/H81/4GB/1TB/DVD-RW/M46-520W

Software
Software licence
Naziv
ACDSee v5.0 Site Licence (5 User)

Software OEM
Naziv
SBS PremAddCALSt 2011 64Bit 1pk OEM 1 Clt Device CAL
Win GGK 8.1 x64 Eng Intl 1pk DSP ORT OEI DVD
Win SL 8.1 x64 Eng Intl 1pk DSP OEI EM DVD
Win SL 8.1 x32 Eng Intl 1pk DSP OEI EM DVD
Win Pro GGK 8.1 x64 Eng Intl 1pk DSP ORT OEI DVD
GGK-Win Home Basic 7 SP1 32-bit Serbian Latin Legalization DSP OEI DVD
GGK-Win Pro 7 32-bit/x64 SP1 English Legalization OEM DVD
SBS Prem 2008 Device CAL Ste 1Clt 1pk OEM
Win Home Basic 7 SP1 32-bit English EM 1pk DSP OEI DVD
Win Home Basic 7 SP1 64-bit English EM 1pk DSP OEM DVD
Win Pro 8.1 x64 Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Win Pro 8.1 x32 Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Win Pro 7 SP1 32-bit English 1pk DSP OEI DVD LCP
Win Pro 7 SP1 64-bit English 1pk DSP OEI DVD LCP
Win Svr Essentials 2012 R2 x64 English 1pk DSP OEI DVD 1-2CPU
Win Home Prem 7 SP1 32-bit English 1pk DSP OEI DVD LCP
Win Ult 7 SP1 64-bit English 1pk DSP OEI DVD LCP
Windows Svr Std 2012 R2 x64 English 1pk DSP OEI DVD 2CPU/2VM

Win Svr Std 2008 R2 w/SP1 x64 ENG 1pk DSP OEI DVD 1-4CPU 5Clt LCP
Windows Server CAL 2012 English 1pk DSP OEI 5 Clt Device CAL
Windows Server CAL 2012 English 1pk DSP OEI 5 Clt User CAL
Win 8.1 x64 Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Win 8.1 x32 Eng Intl 1pk DSP OEI DVD

Software Retail
Naziv
ACDSee V5.0 Retail Box
Access 2013 32-bit/x64 English DVD
WAU WinStrtr to HPrem 7 English UPG
Win Pro Pack 8.1 32-bit/64-bit Eng Intl PUP non-EU/EFTA Medialess Win to Pro MC
Office365 Home Prem 32/64 English Subscr 1YR CEE Only EM Medialess
Office Home and Student 2013 32/64 English CEE Only EM DVD
Win Pro 8.1 32-bit/64-bit Eng Intl non-EU/EFTA DVD
L2 LifeChat LX-3000 Win USB Port EMEA EFR EN/AR/CS/NL/FR/EL/IT/PT/RU/ES/
Office Home and Business 2013 32/64 English CEE Only EM DVD
Office Home and Business 2013 32/64 Serbian Latin CEE Only EM DVD
Pinnacle Software Media Converter
Pinnacle Software Studio ver 11 Retail
Pinnacle Software Studio ver 11 Plus Retail
Pinnacle Software Studio ver 11 Ultimate Retail

Periferija
Laserski tampai
Naziv
A4 LaserJet P2035 Printer, 30 ppm, 16 MB, 600 dpi, USB 2.0, IEEE 1284-C parallel
A4 LaserJet Enterprise P3015d Printer, 128 MB, 40 ppm, 1200 dpi, USB 2.0, Duplex
A4 LaserJet Pro P1102 Printer, 2 MB, 18 ppm, 600dpi, USB 2.0
A4 LaserJet Pro P1102w Printer, 8 MB, 18 ppm, USB 2.0, WiFi
A4 Color LaserJet Enterprise CP5525dn Printer, 600dpi, 1 GB, 30 ppm, USB 2.0, LAN, Duplex
A4 LaserJet Pro P1606dn Printer, 32 MB, 600 dpi, USB 2.0, LAN, Duplex
A4 LaserJet Pro CP1025nw Color Printer, 128 MB, 16ppm/4ppm, 600 dpi, USB 2.0, LAN, e-print, WiFi
A4 LaserJet Pro 200 color Printer M251nw, 128 MB, 14 ppm, 600dpi, USB 2.0, LAN, WiFi
A4 LaserJet Pro 400 Printer M401a, 1200dpi, 128 MB, 33 ppm
A4 LaserJet Pro 400 M401d Printer, 33 ppm, 128 MB, 1200 dpi, USB 2.0, Duplex
A4 LaserJet Pro 400 Printer M401dn, 256 MB, 33 ppm, 1200dpi, USB 2.0, LAN, Walk-up USB, Duplex
A4 LaserJet Pro CP1025 Color Printer, 128 MB, 16ppm/4ppm, 600 dpi, USB 2.0,
A4, Phaser , 1200dpi, 33ppm, 32+4MB, PCL6;PS3, USB/Parallel, Ethernet, max 100K pages per month

Multifunkcijski laserski ureaji


Naziv
A4 LaserJet Pro 200 color MFP M276n, Print-copy-scan-fax, 256 MB, 14 ppm, 600 dpi, USB 2.0, LAN
A4 LaserJet Pro 200 color MFP M276nw, Print-copy-scan,fax, 256 MB, 14 ppm, 600 dpi, USB 2.0, LAN, WiFi
Color LaserJet Pro MFP M476dn
A4 LaserJet Color Pro MFP M177fw
A4 LaserJet Pro M125nw Multifunction
A4 LaserJet Pro M127fw Multifunction

Potroni materijal za laserske uraje

Naziv
Paper for color laser printer 500 pages A3, 105g.
Paper for color laser printer 500 pages A3+, 209g.
Toner Cyan for LBP-5000, LBP-5100, 2000pages
Toner Magenta for LBP-5000, LBP-5100, 2000pages
Toner Yellow for LBP-5000, LBP-5100, 2000pages
Toner for LBP-3460, 6000pages
Toner for LBP-3460, 12000pages
Toner for LBP-3260, 10000pages
Toner for HP 4L/4P (5N) (435)
HP, FG, Toner for MFP 3035, 3027
Toner FX-3 for L60, L90, L2XX, L300, L350, L360, L4000, 3000 pages
Toner FX-10 for L100, L120, MF4XXX, MF46XX, 2000 pages
Toner EP-27 for LBP-3200, MF31XX, MF32XX, MF56XX, MF57XX, 2500pages
Toner Q2612A/CRG703 for LBP2900, LJ10XX, LJ30XX, 2000 pages
Toner Q5949A for LJ1160, 1320, with Chip, 2500 pages
Toner 6511A for LJ24XX with Chip, 6000 pages
Toner Cyan Q6001A/CRG707C for LBP5000, 5100, LJ1600, LJ26XX, CM1015MFP, 2000 pages
Toner Yellow Q6002A/CRG707Y for LBP5000, 5100, LJ1600, LJ26XX, CM1015MFP, 2000 pages
Toner Magenta Q6003A/CRG707M for LBP5000, 5100, LJ1600, LJ26XX, CM1015MFP, 2000 pages
Toner Q7551A for LJ3005, 6500 pages
Toner CB435A for P1005, 1006, LBP3010 CRG712 1500 pages
Toner CB436A HP1006, 1505
Toner CB540A black for HP LJ 1215
Toner CB541A cyan for HP LJ 1215
Toner CB542A yellow for HP LJ 1215
Toner CB543A magenta for HP LJ 1215
Toner HP LaserJet P3015/CE255A Black
Toner HP LaserJet P1566/CE278A Black
Toner HP LaserJet P1102/CE285A XT
Toner HP LaserJet 2055 black/CE505A
Toner HP LaserJet CP5225/CE740A/ Black
Toner HP LaserJet CP5225/CE741A/ Cyan
Toner HP LaserJet CP5225/CE742A/ Yellow
Toner HP LaserJet CP5225/CE743A/ Mangenta
Toner HP LaserJet M4555/ CE390A
Toner HP LaserJet Pro 300/400/CE411A/Cyan
Toner HP LaserJet Pro 400MFP/CF280A
Toner za Samsung CLP-320/325/CLT-K4072S/ELS
Toner for Samsung ML-1660/1665, (MLT-D1042S)
Toner for Samsung ML-1910, SCX4600 , (MLT-D1052L)
Toner za Samsung SCX-4521F/FG
Toner FX-3 for L-200, 250, 260, 295, 300, 350, 3000pages
Toner EP-87 / C9702A Yellow for LBP 2410, LJ 1500, 2500, 4000pages
Toner EP-87 / C9703A Magenta for LBP 2410, LJ 1500, 2500, 4000pages
Drum Cartridge EP-87 / C9704A for LBP 2410, LJ 1500, 2500, 20000pages
Toner CRG707C / Q6001A Cyan for LBP 5000, LJ 1600,2600N,2605DN,2605DTN, CM1015 MFP, 2000pages

Toner Q5942A for LJ 4250, 4350, 10000pages


Toner Q1339A for LJ 4300, 18000pages
Toner ML-1210 for Samsung ML-1010, 1020, 1210, 1220, 1250, 1430, 3000pages
Drive Assy, for WC118
Toner for WC PE120/120i, 5000 pages
Toner Black for Phaser 7700, 5000 strana
Toner black for Phaser 3400
Toner Magenta for Phaser 6110 / 6110N / 6110MFP/S / 6110MFP/X, 1000 pages
Toner for WC 5020, 2 x 6300 pages
Toner Yellow for Phaser 6130, 1900 pages
Toner black for 5550 , 35000pages
Imaging unit for Phaser 6120N/6115MFP/D ,20 000 (black) or 10 000 (color)
Toner Black for Phaser 3116
Toner Magenta for Phaser 6120N/ 6115MFP/D ,1500 pages
Toner for Phaser 4510, Hi-Cap, 19000 pages
Toner Magenta for Phaser 6180 / 6180MFP/N / 6180MFP/D, Srandard cap, 2000 pages
Toner Yellow for Phaser 6180 / 6180MFP/N / 6180MFP/D, Srandard cap, 2000 pages
Fuser Assy 220V

InkJet tampai
Naziv
A4 Deskjet Ink Advantage 1015 Printer, 600x600dpi, (crna)7 ppm/4 ppm(u boji),
A4 Officejet Pro X451dw Color Printer, 1200 x1200dpi, (crna) 55 ppm/55 ppm(u boji), Duplex, ePrint, USB 2.0, Wireless
A4 HP Officejet 100 mobile printer, 64 MB, (crna)5 ppm/3.5 ppm(u boji), 4800 x 1200 dpi
A4 Deskjet P251dw Color Printer, 1200 x1200dpi, (crna) 20 ppm/15 ppm(u boji), ePrint, USB 2.0

Multifunkcijski InkJet ureaji


Naziv
A4 Officejet Pro 8610 e-All-in-One Print, copy, scan, fax, Web, A4, 31/31ppm, 128MB, ADF, USB 2.0, WLan
A4 Officejet Pro 8620 e-All-in-One, Print-copy-scan-fax, 128 MB, 4800x1200dpi, (crna)21 ppm/16.5 ppm(u boji), USB 2.0, LAN, WiFi
A4 Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One Print-copy-scan, 4800x1200dpi, scan 1200dpi, USB 2.0, Wireless
A4 Deskjet Ink Advantage 1515 All-in-One Print-copy-scan, 4800x1200dpi, scan 1200dpi, USB 2.0,

A4 Deskjet Ink Advantage 4645 e-All-in-One Print-copy-scan-fax, Color 4800x1200dpi, Black 1200 x 600 dpi, scan 1200dpi, Color 5.2 ppm,B
A4 Officejet 6100 ePrint
OfficeJet 7110 A3 WiFi wPrint
OfficeJet P276dw All-in-One Print-copy-scan-fax 512 MB, (crna)20 ppm/15 ppm(u boji) 1200 x 1200 dpi, USB 2.0,
A4 Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One Print-copy-scan, 4800x1200dpi, scan 1200dpi, USB 2.0, WiFi

A4 Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One Print-copy-scan, 128 MB, 4800x1200dpi, scan 1200dpi, (crna)12 ppm/8.5 ppm(u boji), USB 2.0
A4 Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One Print-copy-scan, 64 MB, 4800x1200dpi, scan 1200dpi, USB 2.0, WiFi
A4 Officejet Pro 6830 e-All-in-One Print-copy-scan-fax, (crna)18 ppm/24 ppm(u boji) 600 x 1200 dpi, 1GB, USB 2.0, LAN, Wi-Fi

Kertridi za InkJet ureaje


Naziv
Ink 3 Color Tank Magenta (6000,S400,S500,S600,i550)
Ink 3 Color Tank Yellow (6000,S400,S500,S600,i550)
Ink CLI-8B Black Tank, 490 pages(5%) (iP4200, 5200)
Ink CLI-8M Color Tank Magenta, 490 pages(5%) (iP4200, 5200)
Ink 41 Tri-Color Catridge

Papiri za InkJet
Naziv

Paper Glossy Photo 10 Pages, 170g, 10x15cm

Potroni materijal za matrine tampae


Naziv
Black ribon for DFX-9000

Oprema za tampae
Naziv
250-sheet Paper Feeder

Skeneri
Naziv
A4 Scanjet 300 Flatbed Photo Scanner, 4800 dpi, 48-bit, USB 2.0
A4 Scanjet 200 Flatbed Photo Scanner, 2400 dpi, 48-bit, USB 2.0

Projektori
Naziv
Projector portable, DLP, XGA (1024x768), 3000 ANSI, 13.000:1, 2.6kg
Projector portable, DLP, SVGA, 2800 ANSI, 3.000:1, 3D ready, 2.2kg
Projector smart portable, LED, WXGA, 700 ANSI, 15.000:1, 470g, HDMI, USB, 3D
Projector smart portable, LED, WXGA, 500 ANSI, 15.000:1, 470g, HDMI, USB, WIDI
Projector Corporate, DW120, 1280x800, 3LCD, 2600 Lumens, 2500:1, HDMI, 210W Lamp (7000h), Bag, 2.5kg
Projector Corporate, DX120, 1024x768, 3LCD, 2600 Lumens, 2500:1, HDMI, 210W Lamp (7000h), Bag, 2.5kg
Projector Corporate, DX140, 1024x768, 3LCD, 3200 Lumens, 2500:1, HDMI, 210W Lamp (7000h), Bag, 2.5kg
Projector Education, EW276, 1280x800, 3LCD, 3700 Lumens, 3000:1, HDMI, USB, LAN, 210 Lamp (7000h), 3.9kg
Projector Education, EX246, 1024x768, 3LCD, 3200 Lumens, 3000:1, HDMI, USB, LAN, 210 Lamp (7000h), 4kg
Projector Education, EX276, 1024x768, 3LCD, 3700 Lumens, 3000:1, HDMI, USB, LAN, 210 Lamp (7000h), 4kg
Projector Installation, FHZ55, 1920x1200, 3LCD, Laser Light Source, 4000 Lumens, 8000:1, HDMI, LAN, Lamp-free 20.000h , White, 11kg.
Projector Ultra short throw, SW526, 1280x800, 3LCD, 2500 Lumens, 2500:1, HDMI, USB, LAN, 6,9 kg

Oprema za projektore
Naziv
Projector Lamp for M400
Lamp for BS275, BX275, 181W
Lamp for Projector, VPL-DX120/DW120/DX140/DX145, 210W, 7000h
Lamp For VPL-EX100, EX120, EX145, EX175
Lamp For PX10, PX15, PS10
Projection Screen, 180x180cm (70"x70"), Wall, Format 1:1, Roller
Projection Screen, 203x203cm (80"x80"), Wall. Electric, Format 1:1, Roller
Projection Screen, 244x244cm (96"x96"), Wall, Electric, Format 1:1, Roller
VEGA Standard Mobile Stand for Interactive Whiteboard
Trolley for Projector, TL, 3 x Shelf, Adjustable Height 470-750mm, Black
Trolley for Projector, TS, Shelf size 400x400mm, Adjustable Height 520-800mm, Black
Interactive Board 77"
Interactive Board 77" Dual pen

UPS
Naziv
Line Interactive UPS 1500VA/900W, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output
Line Interactive UPS 1500VA/900W, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output
Line Interactive UPS 2000VA/1200W, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output
Line Interactive UPS 2000VA/1200W, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output
Line Interactive UPS 600VA/360W, AVR, pf 0.6, 1x 12V/7Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x IEC output

Line Interactive UPS 800VA/480W, AVR, pf 0.6, 1x 12V/9Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x IEC output
Line Interactive UPS 800VA/480W, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 1x 12V/9Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x IEC output

Line Interactive UPS 1000VA/600W, LCD Display, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/7Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x

Line Interactive UPS 1500VA/900W, LCD Display, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x

Line Interactive UPS 600VA/360W, LCD Display, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 1x 12V/4.5Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x

Line Interactive UPS 800VA/480W, LCD Display, Phone-line Protection, USB interface, AVR, pf 0.6, 1x 12V/9Ah Battery, 1 SCHUKO + 1 IEC
Line Interactive UPS 1500VA/900W, Phone-line Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 6x IEC
Line Interactive UPS 2400VA/1440W, Phone-line Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 4x 12V/7Ah Battery, 2x SCHUKO
Line Interactive UPS 600VA/360W, AVR, pf 0.6, 1x 12V/7Ah Battery, 3x IEC

Line Interactive UPS 1000VA/600W, Pure Sine Wave (THD<3%), LCD Display, Phone-line Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V

Line Interactive UPS 2000VA/1200W, Pure Sine Wave (THD<3%), LCD Display, Phone-line Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 4x 12V

On-Line Double Conversion UPS 1000VA/900W, Pure Sine wave (THD<3%), RS232 interface, AVR, pf 0.9, 2x 12V/7Ah Battery, 3x IEC + 1x
Battery 12V / 12.0Ah, UPS
Battery 6V / 12Ah, deciji automobili
Battery 12V / 1.3Ah, fiskalne kase, vrata za liftove
Battery 12V / 18Ah, UPS
Battery 12V / 2.4Ah, alarmni sistemi
Battery 6V / 2.8Ah, baterijske lampe, vage
Battery 6V / 4.5Ah, panik lampe, rucne baterijske lampe, deciji automobili
Battery 12V / 5Ah, UPS, fiskalne kase, alarmni sistemi
Battery 12V / 7.0Ah, UPS, alarmni sistemi
Battery 12V / 7.2Ah, UPS
Battery 12V / 7.5Ah, UPS
Battery 6V / 7Ah
Battery 12V / 9.0Ah, UPS

Wireless
Access Points
Naziv
Wireless N 300 Range Extender, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, WEP/WPA/WPA2, 2 Internal Antennas
Wireless N 300 Open Source AP/WISP Client Router, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN/LAN Port 10/100Mbps,
Wireless N 300 Single Band Gigabit Access Point, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN/LAN Port 10/100/1000Mbps,

AirPremier Indoor Single-band Unified Access Point with PoE, 300Mbps 802.11 b/g/n, 1x Gigabit LAN, Console port, WEP/WPA/WPA2, WM
Wireless Access Point Management Gateway, FreeCon, 54Mbps, 2xWAN, 5xLAN, accounting system

Wireless-N Access Point, 802.11b/g/n 300Mbps, AP/Bridge/Repeater/WDS/Client/Multi-SSID mode, DHCP Server, PoE Injector, Atheros Ch

Wireless-N Access Point, 802.11b/g/n 300Mbps, AP/Bridge/Repeater/WDS/Client/Multi-SSID mode, DHCP Server, PoE Injector, Atheros Ch

Routers
Naziv

Wireless-N Portable 3G/3.75G Router/Firewall, 150Mbps, 802.11b/g/n, 1xWAN/LAN, 1xUSB for 3G USB Modem Dongle, EVDO/WCDMA/TD

Wireless N 300 Travel Router/AP, Pocket size, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN/LAN Port 10/100Mbps, USB2.0 Port (3G Modem/Prin
Wireless N 150 Home Router/Firewall, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps, Detachable Antenna
Wireless N 300 Cloud Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps, 2x 5dBi Fixed Antennas
Wireless N 300 Home Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps, 2 Antennas

Wireless N 300 Cloud Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps, USB2.0 Port (Print server/Storage), WM
Wireless N 300 Cloud Gigabit Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100/1000Mbps, USB2.0 Port (Print
Wireless N 300 Smartbeam Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100/1000Mbps, USB2.0 port

Wireless N 300 HD Media Gigabit Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100/1000Mbps, USB2.0 Port, SD Card

Wireless AC750 Dual-Band Cloud Ethernet Router/AP, 802.11g/n 300Mbps 2.4GHz, 802.11ac 433Mbps 5GHz, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps

Wireless N 600 Cloud Gigabit Router/Firewall, Concurrent Dual Band Max 2x 300Mbps 2.4GHz & 5GHz, 802.11a/b/g/n, 1xWAN, 4xLAN

Wireless N Unified Service Router, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 8xLAN 10/100/1000Mbps, VPN (25 Tunnels), Static/Dynamic Ro
DlinkGO Wireless N 150 Home Router/Firewall, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps
DlinkGO Wireless N 300 Easy Router/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps
DlinkGO Wireless N 300 Easy Wall-Plug Router/AP/Firewall, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1xWAN, 1xLAN 10/100Mbps
Wireless Router/Firewall, 300Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN, 4xLAN, 3x 2.5dBi Fixed Antennas
Wireless Router/Firewall, 300Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN, 4xLAN, Dual Internal Antennas
Wireless-N 3G/3.75G Router/Firewall, 150Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN, 4xLAN, UMTS/HSPA/EVDO USB Modem Port, Detachable Antenna

Wireless-N 3G/3.75G Router/Firewall, 300Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN, 4xLAN, UMTS/HSPA/EVDO USB Modem Port, 2x Detachable Antenn
Wireless-N Gigabit Router/Firewall, 300Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN Gigabit, 4xLAN Gigabit, USB2.0 Storage Port, 2x Detachable Antenna

Dual-Band Wireless-N Gigabit Router/Firewall, 450Mbps, 802.11g/b/n/a, 1xWAN Gigabit, 4xLAN Gigabit, USB2.0 Port, 3x Detachable Anten
Wireless Lite-N Router/Firewall, 150Mbps, 802.11b/g/n, 1xWAN, 2xLAN, Atheros Chipset
Wireless Lite-N Router/Firewall, 150Mbps, 802.11b/g/n, 1xWAN, 4xLAN, Atheros Chipset, Detachable Antenna
Wireless Lite-N Router/AP Client with Firewall, eXtended Range, 150Mbps, 802.11b/g/n, AP Client Mode, WDS, Detachable Antenna
Wireless-N Router/Firewall, 300Mbps, 802.11g/b/n, 1xWAN, 4xLAN, 3x Fixed Antenna

Kartice i adapteri
Naziv
Bluetooth CF card for PDA, 10m
Wireless N 150 Micro USB Adapter, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n
Wireless N 150 USB Adapter, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, WPS Button, Cradle with cable
Wireless N 150 High-gain USB Adapter, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, Omni-directional Antenna
Wireless N 300 Nano USB Adapter, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, WPS Button
Wireless N 300 RangeBooster USB Adapter, 300Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, WPS Button, High Performance Antenna
Wireless Xtreme N Dual Band 300 USB Adapter, 300Mbps, 5GHz 802.11/a/n, 2.4GHz 802.11b/g/n, WPS Button, Cradle with cable
DlinkGO Wireless N 150 USB Adapter, 150Mbps 2.4GHz, 802.11b/g/n, WPS Setup
Wireless PCI Adapter 54Mbps, 802.11b/g, Ralink Chipset, w/o antenna
Wireless-N PCI Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, 2x 2dBi Fixed Antenna
Wireless Lite-N USB2.0 High Power Adapter, 150Mbps, Max 500mW, 802.11b/g/n, Detachable Antenna 5dBi, USB Extension Cable 1.5m
Wireless Lite-N Mini USB2.0 Adapter, 150Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset
Wireless Lite-N PCI Adapter, 150Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset, Detachable Antenna
Wireless Lite-N PCI Express Adapter, 150Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset, Detachable Antenna
Wireless N USB2.0 High Power Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, 2x Detachable Antenna 5dBi, USB Extension Cable 1.5m
Wireless-N USB2.0 Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset, w/Cradle
Wireless Lite-N Mini USB2.0 Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, Realtek Chipset
Wireless-N PCI Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, QSS Push Button/Software, Atheros Chipset, 2x Detachable Antenna
Wireless-N PCI Express Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset, 2 Detachable Antennas
Wireless-N PCI Adapter, 300Mbps, 802.11b/g/n, Atheros Chipset, 3x Detachable Antenna

Antene i oprema
Naziv
Cable jumper for Antenna 0.05m RP-SMA plug, N plug
Antenna Directional outdoor 24db, N jack (F)
Anntena Cable 2.4Ghz
Connector N-Type jack (F) for HDF200
Connector N-Type jack (F) for HDF400
Connector N-Type plug (M) for HDF400
ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 16dBi, 75 Ohm Coax Cable 15m, RP-SMA fem
ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 20dBi, 75 Ohm Coax Cable 15m, RP-SMA fem

ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 24dBi, 75 Ohm Coax Cable 15m, RP-SMA fem
ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 20dBi, 75 Ohm Coax Cable 9m, RP-SMA fem
ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 16dBi, 75 Ohm Coax Cable 9m, RP-SMA fem
ReinkJet Directional Grid Antenna 2.4GHz, 24dBi, 75 Ohm Coax Cable 9m, RP-SMA fem
Antenna Omni-directional Internal Desktop, 2.4GHz, 5dBi, Cable 0.65m, RP-SMA Connector
Antenna Omni-directional Lotus Internal Desktop, 2.4GHz, 3x 3dBi, Cable 1.3m, 3x RP-SMA Connector
Antenna Omni-directional Internal, 2.4GHz, 5dBi, RP-SMA Connector
Antenna Omni-directional Internal Desktop, 2.4GHz, 8dBi, Cable 1.3m, RP-SMA Connector
Antenna Omni-directional Internal, 2.4GHz, 8dBi, RP-SMA Connector

Aktivna mrena oprema


Switch
Naziv
5-Port Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch
5-Port PoE Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch with 1 PoE Port
8-Port PoE Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch with 4 Port PoE (52W)
16-Port Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch
5-Port Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch, Metal Housing
8-Port Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch, Metal Housing
24-port PoE Smart Fast Ethernet 10/100 Mbps Switch, w/ 2 Gigabit Ports + 2 Combo 10/100/1000Base-T/SFP Gigabit Uplinks, VLAN, QoS,

10-port Layer 2 Managed xStack Fast Ethernet 10/100Mbps Switch, 8 10/100Mbps + 2 Combo Gigabit/SFP Ports, RS232 Console, VLAN, Q

28-port Layer 2 Managed xStack Fast Ethernet 10/100Mbps Switch, 24 10/100Mbps + 2 Gigabit SFP Ports + 2 Combo Gigabit RJ45/SFP, R
5-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
8-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
8-Port PoE Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch with 4 Port PoE (52W)
16-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop/Rackmount Switch
24-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop/Rackmount Switch
5-port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch, Metal Housing
8-port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch, Metal Housing
8-port EasySmart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, VLAN, QoS, Port mirroring, Web management
8-port PoE EasySmart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, Power budget 64W, VLAN, QoS, Port mirroring, Web management
16-port EasySmart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, VLAN, QoS, Port mirroring, Web management, Rackmount kit

8-port PoE Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, Power budget 46W, w/ 2 Combo SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, S

10-port PoE Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, Power budget 78W, w/ 2 Combo SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring,

20-port Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, 16x Gigabit RJ45 + 4 Gigabit SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Li

24-port Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, w/ 4 Combo SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link Aggregation, I

24-port PoE Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, Power budget XXW, w/ 4 Combo SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring

28-port Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, 24x Gigabit RJ45 + 4 Gigabit SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Li

48-port Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, w/ 4 Combo SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link Aggregation, I

52-port Smart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, 48x Gigabit RJ45 + 4 Gigabit SFP ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Li

20-port SmartPro Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, 16x Gigabit RJ45 + 4 Gigabit SFP ports, VLAN, QoS, Flow Control, Virtual Stacking, Sta
DlinkGO 16-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
DlinkGO 24-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
5-Port GO Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch
DlinkGO 5-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
8-Port GO Fast Ethernet 10/100Mbps Desktop Switch
DlinkGO 8-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Desktop Switch
Switch 5-port 10/100Mbps, desktop

Switch 8-port 10/100Mbps, desktop

Moduli i pribor za Switch


Naziv
Switch Module, MiniGBIC/SFP, Multi Mode 850nm, 1.25Gbps, LC
Switch Module, MiniGBIC/SFP, Single Mode 1310nm, 1.25Gbps, LC

Kartice i adapteri
Naziv
Gigabit PCI Adapter, 10/100/1000 Mbps, Standard/low profile bracket
Powerline 500 HomePlug AV+ Mini Ethernet Adapter, Max 500Mbps, 10/100Mbps Port, Push button config, Powersave
Powerline 500 HomePlug AV+ Mini Ethernet Kit, Max 500Mbps, Push button config, Powersave, 2x DHP-308AV
USB2.0 Fast Ethernet 10/100Mbps Adapter
Powerline 200 HomePlug AV Ethernet Kit, Max 200Mbps, Push button config, Powersave, 2 Adapters
USB External Ethernet 10/100Mbps
USB External Ethernet 10/100Mbps, Cable 10cm

NAS
Naziv

ShareCenter Pulse 2-bay Network Storage Enclosure w/o disk, Gigabit 10/100/1000Mbps Port, CPU 800MHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SA

ShareCenter 2-bay Cloud Network Storage Enclosure w/o disk, Gigabit 10/100/1000Mbps Port, CPU 1GHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SAT

ShareCenter 2-bay Cloud Network Storage Enclosure w/o disk, Gigabit 10/100/1000Mbps Port, CPU 1GHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SAT

ShareCenter+ 2-bay Network Storage Enclosure USB3.0 w/o disk, Gigabit 10/100/1000Mbps Port, CPU 1200MHz, RAM 512MB, USB3.0 Po

BEACON Multimedia Stream & Cloud Network Storage, Built-In Torrent client, RAID-1, Inel Atom CPU 1.2GHz, XBMC preload, WiFi, HDMI-o
Iomega EZ Media&Backup Center 3TB, 1x USB, 1x RJ-45 (GLAN)

Ostala aktivna oprema


Naziv
Media Converter 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Multimode
USB Multifunction Print Server, USB2.0 to Fast Ethernet RJ45
3-port Multifunction Print Server, 2x USB2.0, 1x Parallel LPT, RJ45 Port
ViewCon Media AV receiver, 1 port cat.5, up to 150m
Media Converter, Fast Ethernet 10/100Mbps, 100Base-TX/100Base-FX (SC), UTP to Single Mode Fiber, 1310nm, up to 20 km
Media Converter, Gigabit 1000Mbps, 1000Base-T/1000Base-SX (SC), UTP to Multi Mode Fiber, 850nm, up to 550m
Media Converter, Gigabit 1000Mbps, 1000Base-T/1000Base-LX (SC), UTP to Single Mode Fiber, 1310nm, up to 15 km
PoE Splitter, 802.3af, Adjustable Power Output 12W (12VDC) / 11.5W (5VDC)
PoE Injector, 802.3af, Max Power Output 15.4W (48VDC)
PoE Adapter Kit, Splitter&Injector, 802.11af, Adjustable Splitter Output 12/9/5VDC
Print Server, Fast Ethernet to Paralel, 10/100Mbps, 1xLPT
Print Server, Fast Ethernet to USB, 10/100Mbps, 1xUSB

Multifunctional USB Network Server, 10/100Mbps, for Multifunctional Printer, Scanner, Storage, Flash Drive, Memory Card Reader, Webcam

Pasivna mrena oprema


Kabineti i oprema
Naziv
Sliding shelf for cabinet, 19"
Patch panel 12 port blank, 10"
Supporting bracket for fixed shelf, 298mm, pair
Fixed shelf, 1U 200D, 10"
Patch giude with hooks
Cable Management w/ 5 Large Plastic Rings, 19"
Fixed shelf 19in 1HU 650mm D, 80kg

Kablovi i konektori
Naziv
Cable U/UTP Cat.5e PVC patch, 305m/reel
Rubber boots for RJ45
Connector UTP / RJ45 Cat 5, 1pc
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 1m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 10m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 15m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 2m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 20m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 3m
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 5m
Cable U/UTP Cat.5e PVC wall, 305m/reel
Cable U/UTP Cat.5e PVC, Solid, 305m/reel
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 1m, beige
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 3m, beige
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 5m, beige
Connector Module, ClassD/Cat.5e, Toolless Keystone Module, Unshielded
Connector Module, ClassE/Cat.6, Toolless Keystone Module, Unshielded
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 10m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 1m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 3m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.5e, 5m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 24AWG, 10m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 24AWG, 1m, Pure Copper
Patch Cable, U/UTP Cat.6, 24AWG, 5m, Pure Copper

Multimedija
Digitalne kamere
Naziv
Digital Camera Finepix JV500, 14.0 M. pixel, 3xzoom, Picture Stabilization, 2.7" LCD, 720p Movie Recording, Li-ion battery, Black
Digital Camera Finepix JV500, 14.0 M. pixel, 3xzoom, Picture Stabilization, 2.7" LCD, 720p Movie Recording, Li-ion battery, White
Digital Camera Finepix JX650, 16.0 M. pixel, 5xzoom, Picture Stabilization, 2.7" LCD, 720p Movie Recording, Li-ion battery, White

Digital Camera Finepix S8600, 16.0 M. pixel, 36x optical zoom 25-900 mm, Super Macro, Picture Stabilization, 3.0" LCD, 720p Movie Record

Digital Camera Finepix S8600, 16.0 M. pixel, 36x optical zoom 25-900 mm, Super Macro, Picture Stabilization, 3.0" LCD, 720p Movie Record

Digital Camera Finepix XP150, 14.4 M. pixel, CMOS, 5xzoom, Waterproof, Shockproof, Dustproof, Freeze proof, Picture Stabilization, 2.7" LC
Digital Camera Finepix XA-1,16.3 M. pixel, APS-C CMOS, 3.0" LCD, ISO 12800, FULL HD Movie record, Black
Digital Camera Finepix XM-1,16.0 M. pixel, APS-C X-Trans CMOS, 3.0" Tilit LCD, ISO 25600, FULL HD Movie record, Black

Digital Camera Finepix XQ-1,12.0 M. pixel, X-Trans CMOS II, 3.0" LCD, 4 x Optical Zoom ISO 12800, FULL HD 1080p Movie Recording, Bla

Oprema za digitalne kamere


Naziv
Ink and Paper Set for CP printers (36 sheets)
Torbica za fotoaparat, EVA/najlon, crna
Nylon Camera bag, compact w/ front pocket & carabiner, Ink (blue)
Torbica za fotoaparat, najlon, ljubiasta
Futrola za fotoaparat, plava
Futrola za fotoaparat, Zelena
Futrola za fotoaparat, Pink

Futrola za fotoaparat, Crvena


Futrola za fotoaparat, Zelena
Futrola za fotoaparat, Crno bela
Futrola za fotoaparat, Pink
GDC Camera Case
Laptope Advanced Bag
Traveller Tripod, 4-Levels, Handle, Bag
Lightweight Aluminium Tripod, 4-Levels, 400-1300mm, Handle, Bag
Lightweight Aluminium Tripod, 495-1340mm, Handle, Bag
Professional Aluminium Monopod, 4-Levels, 600-1780mm, Handle, Bag
COLORE DIGITAL BAG ROSSO
MICROFIBRA SCRIPT DIGITAL BAG BLU SCURO
MICROFIBRA SCRIPT DIGITAL BAG ROSSO

Oprema za kamkordere
Naziv
Battery for Canon DC-50, HR-10
Battery for Canon DM-MVX250i/200i/200/MD1XX/MD2XX/HG-10/HV-20, (5h)

WEB kamere
Naziv
HP HD 2300 WebCam
HP Webcam HD 5210
C270 HD Webcam Refresh, Black
C310 HD Webcam
C170 Webcam
Trust Chat pack

Flash USB memorije


Naziv
USB 128 GB, JetFlash 790, USB3.0, 90/25 MB/s, Retractable, Black/Blue
USB 16 GB, JetFlash 300, USB2.0, 13/4 MB/s, Black/Magenta
USB 16 GB, JetFlash 330, USB2.0, 13/4 MB/s, White/Lavander
USB 16 GB, JetFlash 340, USB2.0, OTG, 20/10 MB/s, Black/Red
USB 16 GB, JetFlash 350, USB2.0, 13/4 MB/s, Black
USB 16 GB, JetFlash 370, USB2.0, 13/4 MB/s, White
USB 16 GB JetFlash 380S OTG, Micro-USB, 19/7 MB/s, Metalic, Ultra slim, Silver
USB 16 GB JetFlash 510S, Silver-plated, Water/Dust resistant, Ultra small, Silver
USB 16 GB, JetFlash 590, USB2.0, 13/4 MB/s, Retractable, Black/Red
USB 16GB JetFlash 620, 32/12 MB/s, White/Green
USB 16 GB, JetFlash 700, USB3.0, 75/12 MB/s, Black
USB 16 GB, JetFlash 710, USB3.0, 90/12 MB/s, Silver
USB 16 GB, JetFlash 730, USB3.0, 75/12 MB/s, White
USB 16 GB, JetFlash 760, USB3.0, 75/12 MB/s, Retractable, Black/Green
USB 16 GB, JetFlash 770, USB3.0, 75/12 MB/s, Retractable, White/Green
USB 16 GB, JetFlash 790, USB3.0, 90/12 MB/s, Retractable, Black/Blue
USB 16 GB, JetFlash 810, USB3.0, 75/12 MB/s, Water/Dust proof, Rugged, Black/Red
USB 32 GB, JetFlash 350, USB2.0, 16/6 MB/s, Black

USB 32 GB, JetFlash 360, USB2.0, 16/6 MB/s, Capless, Black/Purple


USB 32 GB JetFlash 530, 16/6 MB/s, Retractable, White/Purple
USB 32 GB, JetFlash 590, USB2.0, 16/6 MB/s, Retractable, Black/Red
USB 32 GB, JetFlash 700, USB3.0, 70/18 MB/s, Black
USB 32 GB, JetFlash 710, USB3.0, 90/20 MB/s, Silver
USB 32 GB, JetFlash 730, USB3.0, 70/18 MB/s, White
USB 32 GB, JetFlash 750, USB3.0, 130/30 MB/s, Black
USB 32 GB, JetFlash 760, USB3.0, 70/18 MB/s, Retractable, Black/Purple
USB 32 GB, JetFlash 770, USB3.0, 70/18 MB/s, Retractable, White/Purple
USB 4 GB, JetFlash 300, USB2.0, 13/4 MB/s, Black/Green
USB 64 GB, JetFlash 340, USB2.0, OTG, 20/10 MB/s, Black/Red
USB 64 GB, JetFlash 590, USB2.0, 16/6 MB/s, Retractable, Black/Red
USB 64 GB, JetFlash 700, USB3.0, 80/25 MB/s, Black
USB 64 GB, JetFlash 710, USB3.0, 90/24 MB/s, Silver
USB 64 GB, JetFlash 730, USB3.0, 80/25 MB/s, White
USB 8 GB, JetFlash 300, USB2.0, 13/4 MB/s, Black/Purple
USB 8 GB, JetFlash 350, USB2.0, 13/4 MB/s, Black
USB 8 GB, JetFlash 360, USB2.0, 18/4 MB/s, Capless, Black/Blue
USB 8 GB, JetFlash 370, USB2.0, 13/4 MB/s, White
USB 8 GB, JetFlash 500, USB2.0, 13/4 MB/s, Retractable, Black/Blue
USB 8 GB, JetFlash 530, USB2.0, 13/4 MB/s, Retractable, White/Blue
USB 8 GB, JetFlash 590, USB2.0, 13/4 MB/s, Retractable, Black/Red
USB 8 GB, JetFlash 700, USB3.0, 55/5 MB/s Black
USB 8 GB, JetFlash 710, USB3.0, 90/6 MB/s, Silver
USB 8 GB, JetFlash 730, USB3.0, 55/5 MB/s, White
USB 8 GB, JetFlash 760, USB3.0, 55/5 MB/s, Retractable, Black/Blue
USB 8 GB, JetFlash 770, USB3.0, 55/5 MB/s, Retractable, White/Blue

Flash memorijske kartice


Naziv
Micro SD 16 GB, Class 10
Micro SD 16 GB, Class 4
Micro SD 16 GB, Class 10, 300X
Micro SD 16 GB, Class 10, w/SD adapter
Micro SD 16 GB, Class 10, w/USB card reader
Micro SD 16 GB, Class 4, w/SD adapter
Micro SD 16 GB, Class 10, 300X, w/SD adapter
Micro SD 2 GB, w/SD adapter
Secure Digital 32 GB, Class 10, 300X
Micro SD 32 GB, Class 10
Micro SD 32 GB, Class 10, 300X
Micro SD 32 GB, Class 10, w/SD adapter
Micro SD 32 GB, Class 10, w/USB card reader
Micro SD 32 GB, Class 4, w/SD adapter
Micro SD 32 GB, Class 10, 300X, w/SD adapter
Secure Digital 4 GB, Class 4
Micro SD 64 GB, Class 10, 300X, w/SD adapter
Secure Digital 8 GB, Class 4

Micro SD 8 GB, Class 10


Micro SD 8 GB, Class 4
Micro SD 8 GB, Class 10, w/SD adapter
Micro SD 8 GB, Class 10, w/USB card reader
Micro SD 8 GB, Class 4, w/SD adapter
Micro SD 8 GB, Class 10, 300X, w/SD adapter

itai kartica
Naziv
USB 2.0 Card Reader/Writer, SD/SDHC/MMC
Smart card reader, USB, Silver, itai kartica sa ipom, ( za menjanice, banke i ...)
Smart card reader, PCMCIA , itai kartica sa ipom, ( za menjanice, banke i ...)
Smart card reader, USB, Twin, itai kartica sa ipom, ( za menjanice, banke i ...)
USB 2.0 Card Reader/Writer, SD/SDHC/MMC, Black
Smart card reader USB2.0, Cable 0.3m
Card reader USB3.0, All in 1, SDXC UHS-1, UDMA6/UDMA7, MSXC, Black
Card reader USB3.0, All in 1, SDXC UHS-1, UDMA6/UDMA7, MSXC, White
Card reader USB 2.0 All in 1, SDXC, SDHC, Black
Card reader OTG, MicroUSB, MicroSD/SD/USB, OTG for Android Devices, Black

Zvune kartice
Naziv
Sound Card CMI 8738 5.1Ch, Retail
Sound Card VIA VT1723 7.1Ch, Retail
USB Sound Adapter, 2Ch, Mic-In + Headphone-Out
USB Sound Card 7.1Ch

Zvunici
Naziv
HP Portable Bluetooth Speaker
HP 2.1 Compact Speaker System
HP Multimedia speakers USB
S120, Speaker set 2.0, Black OEM
S-150, Speaker set 2.0, USB powered, Black, Travel bag, OEM
LS21 2.1 Stereo Speaker System
Z313 Speaker System 2.1
Z506 Surround Sound Speaker 5.1
Z150 Multimedia Speakers 2.0
Z205 Laptop Speaker, USB

Zvunik sa baznom stanicom za Android, bluetooth beini prenos muzike, FM digitalno pretraivanje radio stanica sa prethodnim podeava
Zvunici kompatibilni sa iPhone, iPod, smratphone , PC i MP3, ugradjena punjiva baterija, USb punjenje
Zvunici kompatibilni sa iPhone, iPod, smratphone , PC i MP3, ugradjena punjiva baterija, USb punjenje
Zvunici kompatibilni sa iPhone, iPod, smratphone , PC i MP3, ugradjena punjiva baterija, USb punjenje
Drum Wireless Mini Speaker - Black
Drum Wireless Mini Speaker - White
Drum Wireless Mini Speaker - Blue

Multimedijalni plejeri

Naziv
Digitalni foto ram, 7", 16:10 format

Opcije za multimedijalne plejere


Naziv
iPOD Speaker and Headphone Splitter
Y Audio Cable (black) 1.8m
3.5mm Hands Free Kit for iPod
iPOD AV Cable for 4G/5G iPod
iPOD Nano Carbiner Case, Black
iPOD Nano Flip Case, Black
iPOD Nano Flip Case, White
Kickstand for 5G iPod, White
Flip Case for 5G iPOD, Pink
Carabiner Case for 5G iPod, White
Leather Holster for 5G iPOD
Nano sport runa futrola, poliuretan, sivo/bela
MP3 futrola srednja sportska oko ruke, poliuretan, siva
MP3 futrola srednja sportska oko ruke, poliuretan, pink
MP3 futrola velika sportska oko ruke, poliuretan, siva
MP3 futrola velika sportska oko ruke, poliuretan, pink
AudioStation, iPod docking station with touch-sensitive controls for audiophile acoustics.
Luxa leather case for Apple iPod 5G Black
Luxa leather case for Apple iPod 5G White
Luxa leather case for Apple iPod nano White

Slualice i mikrofoni
Naziv
Microphone Mini for Notebook
HearCat 10M, Stereo Headphones with Microphone, 3.5mm
HearCat 18M, Stereo Headphones with Microphone, Big Ear Pads, 3.5mm
Headphone with microphone, w/ Volume Control
HP Headset H2500
HP Stereo Headset H2000
In Ear H2300 Black Headset
In Ear H2300 White Headset
HP Wireless Stereo Headset H7000
HP Headset HA3000
HP Stereo Headset
HP Premium Digital Headset
Headphone with Microphone, One Ear Headset
Headphone with Microphone, Stereo 3.5mm, w/Volume Control
Headphone with Microphone, Stereo 3.5mm, w/Volume Control

Microphone Cliptype, Sensitivity -54 3 dB(A), Black


Microphone Mini , Sensitivity -54 3 dB(A), Black
Slualice, podesive koljke I naglavak, mekani jastuii, zvunici 32mm, 1.2 m dugaak kabl, boja plava
Slualice, podesive koljke I naglavak, mekani jastuii, zvunici 32mm, 1.2 m dugaak kabl, boja crvena
Slualice, podesive koljke I naglavak, mekani jastuii, zvunici 32mm, 1.2 m dugaak kabl, boja bela
Slusalice In-Ear SPECKED
Slusalice In-Ear SPECKED
Earphone EB-161, fashionable design, bass boost, ultra light, 1.2m, silver, 2.5/3.5mm, blister
Earphone EB-161, fashionable design, bass boost, ultra light, 1.2m, silver, 2.5mm, blister
Primo Headset - Black
GXT 12 USB Gaming Headset
Urban Revolt Headset - Midnight Magic
Urban Revolt Headset - Future Breeze
Urban Revolt Headset - Evening Cool
SONIN KIDS HEADPHONE - GREY
Duga Headphone - Black
Duga Headphone - Yellow
Duga Headphone - Navy
Duga Headphone - Red
Duga Headphone - White
SONIN KIDS HEADPHONE - RED
SONIN KIDS HEADPHONE - PINK
USB Internet Mini Phone (Skype support)

Radio i TV kartice
Naziv
Remote Controller for Biostar motherboards, with receiver, Windows 7 and Windows MCE certified

Remote Controller for PC, driverless, works with all Windows based PC, Infra Red Sensor, USB connection, 10m range, 200 degrees angle,
Digital TV & S-video capture card, DVB-T, Winfast DTV1000T

Oprema za igranje
Naziv
Game Pad (Force, Programmable) Metallic

Mobilna telefonija
Smart mobilni telefoni
Naziv

Venue Pro Smartphone, Windows Phone 7.5, 4.1" LCD 800x480 Multi-Touch, GSM, 3G, QSD 8250 1GHz, 512MB RAM, 16GB Micro SD, Ca

5" 1280x720px, IPS LCD, GSM, 3G, Quad-core 1.2 GHz,RAM 1GB ,MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN,DLN

5" 1280x720px, IPS LCD, GSM, 3G, Quad-core 1.2 GHz,RAM 1GB ,MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN,DLN

4.5" 960 x 540 px,IPS LCD, GSM, 3G, Quad-core 1.2 GHz,RAM 1GB ,MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, B
USB,
4.5" 960 x 540 px,IPS LCD, GSM, 3G, Quad-core 1.2 GHz,RAM 1GB ,MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, B

USB,
5" 1280x720px, IPS LCD, GSM, 3G, Dual-core 1.2 GHz,RAM 1GB,MEM 8 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, BT, G

4" 480 x 600 px, LCD, GSM, 3G, Dual-core 1.3 GHz,RAM 512 MB,MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 3 MP, WLAN, BT, GPS, USB, B

A369i Black: 4" 480 x 800 px, Dual SIM, GSM, 3G, CPU Dual-core 1.3 GHz MT 6572, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kame

K900 32GB: 5,5" 1080 x 1920 px, GSM, 3G, Micro-SIM, CPU Dual-core 2 GHz Intel Atom Z2580, GPU PowerVR SGX544, RAM 2 GB, MEM

K900 16GB: 5,5" 1080 x 1920 px, GSM, 3G, Micro-SIM, CPU Dual-core 2 GHz Intel Atom Z2580, GPU PowerVR SGX544, RAM 2 GB, MEM

5.2" 1080 x 1920 px True HD-IPS LCD, GSM, 3G, CPU Quad-core 2.26 GHz Krait 400, Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800, GPU Adreno

5.5" 1440 x 2560 px True HD-IPS LCD, GSM, 3G, 4G CPU Quad-core 2.5 GHz Krait 400, Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adre

5.5" 1440 x 2560 px True HD-IPS LCD, GSM, 3G, 4G CPU Quad-core 2.5 GHz Krait 400, Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adre

5.5" 1440 x 2560 px True HD-IPS LCD, GSM, 3G, 4G CPU Quad-core 2.5 GHz Krait 400, Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adre

6" 720 x1280 px Curved P-OLED, GSM, 3G, CPU Quad-core 2.26 GHz Krait 400, Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800, GPU Adreno 330,
3.5" 320 x 480 px, GSM, 3G, CPU 1 GHz Cortex A9 Mediatek MT6575, GPU PowerVR SGX531, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32
4.3" 480 x 800 px IPS, GSM, 3G, CPU Dual-core 1 GHz Cortex-A7 Qualcomm MSM8210 Snapdragon, GPU Adreno 302, RAM 1GB, MEM 4
4.7" 540 x 960 px IPS, GSM, 3G,2G CPU Dual-core 1.4 GHz Cortex A9 TI OPAM 4430, GPU Power VR SGX540, RAM 1 GB, MEM 8 GB +

3.0" 240 x 320 px TFT, GSM, 3G, CPU 1 GHz Cortex-A5, GPU Adreno 200, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP, W

3.2" 240 x 320 px IPS, GSM, 3G, CPU 1 GHz Qualcomm MSM7225A Snapdragon, GPU Adreno 200, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD d

6" 1920 x 1080 px IPS LCD ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Quadl-core 2.2 GHz Qualcomm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 2 GB, ME

4" 480 x 854 px IPS LCD, Micro-SIM, GSM, 3G, CPU Dual-core 1 GHz, GPU Adreno 305, RAM 512 MB, MEM 8 GB + microSD do 64 GB, Ka
4.7" 400 x 800 px ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Dual-core 1GHz Qualcomm Snapdragon S4, GPU Adreno 305, RAM 512 MB, MEM 8
4.5" 480 x 854 px ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Quad-core 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon, GPU Adreno 305, RAM 512 MB, MEM 8

4.5" 768 x 1280 px IPS LCD ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Dual-core 1.5GHz Qualcomm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 1 GB, ME

4.5" 768 x 1280 px IPS LCD ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Dual-core 1.5GHz Qualcomm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 1 GB, ME

5" 1080 x 1920 px IPS LCD ClearBlack display, GSM, 3G, CPU Quad-core 2.2GHz Qualcomm MSM8974, GPU Adreno 330, RAM 2 GB, ME

Mobilni telefoni
Naziv

QWERTY, Dual SIM, 2.4", 320 x 240 TFT, GSM, MEM 64 MB + microSD do 32 GB, Kamera VGA, BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), pla

QWERTY, Dual SIM, 2.4", 320 x 240 TFT, GSM, MEM 64 MB + microSD do 32 GB, Kamera VGA, BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), nar
ASHA
CLASSIC, 2.4", 320 x 240 TFT, GSM, MEM 64 MB + microSD do 32 GB, Kamera 1.3 MP, BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), crveni, ASH

2.4" 240 x 320 px TFT, Dual SIM, GSM, 2G, RAM 64 MB, MEM 64 MB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija

2.4" 240 x 320 px TFT, GSM, 2G, RAM 64 MB, MEM 64 MB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 1200 mA
CLASSIC, 2.4", 320 x 240 TFT, GSM, 3G, Kamera 2 MP, USB, Baterija 1110 mAh (BL-5C), beli

CLASSIC, 2.4", 320 x 240 TFT, GSM, 3G, CPU 1GHz, MEM 64 MB + microSD do 32 GB, Kamera 3.2 MP, BT, USB, Baterija 1110 mAh (BLTOUCH SCREEN, 3", 240 x 400 TFT, GSM, microSD do 32 GB, Kamera 5 MP, BT, USB, WiFi, Baterija 1200 mAh (BL-4U), crni, ASHA

Oprema za mobilne telefone


Naziv
Futrola za iPad i iPad2, Tamno Plava
Futrola za mobilni telefon LG G2 Pink
Futrola za mobilni telefon LG G2 Bela
Futrola za mobilni telefon LG G3 Bela
Futrola za mobilni telefon LG G3 Crna
Futrola za mobilni telefon LG G3 Bela
Beini punja za mob.tel.
Baterija za Nokia telefone BP-6M
Stitnik ekrana za E7, CP-5000
Stitnik ekrana za C7, CP-5001
Stitnik ekrana za C6-01, CP-5002
Stitnik ekrana za N8, Antireflex, CP-5003
Stitnik ekrana za E7, Antireflex, CP-5004
Stitnik ekrana za C6-00, Antireflex, CP-5005
Stitnik ekrana za X7, CP-5024
Stitnik ekrana za X7, Antireflex, CP-5025
Stitnik ekrana za Nokia 701, CP-5032
Stitnik ekrana za Nokia 701, Antireflex, CP-5033
Univerzalni USB punja za kola
Torbica Teracell silikonska za LG L9/P760 crna
Torbica Teracell Giulietta za LG L7 II/P710/P714 bela

Torbica Teracell Giulietta za LG L9/P760 bela


Torbica Teracell silikonska za LG L7 II/P710/P714 crna

Mobini telefoni za operatere


Naziv
TELENOR CLASSIC mob. tel, crni (Black)

Fiksna telefonija
Beini telefoni
Naziv
Beini telefon, lako itljiv grafiki ekran od 4,1 cm (1,6") sa utim osvjetljenjem, do 16h razovora
Beini telefon, TFT ekran u boji, 4,3 cm (1,7"), visoki kontrast, osvetljenje tastature, do 18h razgovora

Beini telefon MIRA, dijagonale 4,1 cm (1,6 ina), telefon moete puniti s bilo koje strane, 100 kontakata u imeniku, kada se aktivira nain r

TV DVD & Video


LCD TV
Naziv
LED 24" TV, Rezolucija 1366 x 768p, Virtual Surround, Dolby Digital, 1-way 2 Speakers, 5W + 5W , 2 x HDMI, USB, VESA Compatible: 200
LED 24" TV, Rezolucija 1366 x 768p, Virtual Surround, Dolby Digital, 1-way 2 Speakers, 5W + 5W , 2 x HDMI, USB, VESA Compatible: 200

LED 32" TV,Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 10

LED 32" TV, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0, Sm

LED 32" TV, DVB-T/C/S2, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashb

LED 32" TV, T2 Tjuner DVB-T2/C/S2, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, H
LED 32" TV, Smart HD LED TV, Rezolucija 1366 x 768, MCI 100, DVB-T/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext:

LED 32" TV, Smart TV Beli, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0

LED 39" TV, Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1

LED 39" TV, T2 Tjuner DVB-T2/C/S2, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, H

LED 39" TV, 3D Full HD, Smart TV, DVR, 200Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Brow

LED 42" TV, Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1

LED 42" TV, T2 Tjuner, Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T2/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard

LED 42" TV, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0, Sm

LED 42" TV, T2 Tjuner DVB-T2/C/S2, Smart TV, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, H

LED 42" TV, 3D Full HD, T2 Tjuner DVB-T2/C/S2, 100Hz, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source, Simplink (HDMI CEC), Netw

LED 42" TV, Smart TV WEB OS, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboar

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 42" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D Convert Source, Smart TV: Full Web Browser, Wi-F

LED 47" TV, Smart TV WEB OS, Full HD Rezolucija 1920 x 1080, MCI 200, Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboar

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV, DVR, 500Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Brow

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 47" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 49" TV, Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1

LED 49" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 1.000Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Co

LED 49" TV, ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, DVR, 1250Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3

LED 49" TV, 3D ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB

LED 50" TV, T2 Tjuner, Full HD LED TV, Rezolucija 1920 x 1080, MCI 100, DVB-T2/C/S2, DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard

LED 50" TV, 3D Full HD, Smart TV, DVR, 500Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Brow

LED 50" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 55" TV, 3D Full HD, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2

LED 55" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 55" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 700Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 55" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 55" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 1.000Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Co

LED 55" TV, ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus, Skype integrisan, DVR, 1250Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D

LED 55" TV, 3D ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 1000Hz, Wi-Fi, DV

LED 60" TV, 3D Full HD, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2

LED 60" TV, 3D Full HD, Smart TV, DVR, 500Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Brow

LED 60" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 1.000Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Co

LED 65" TV, 3D Full HD, Smart TV WEB OS, Cinema Screen, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Conv

LED 65" TV, 3D ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 1250Hz, Wi-Fi, DV

LED 65" TV, 3D ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 1300Hz, Wi-Fi, DV

LED 84" TV, 3D ULTRA HD 3.840 x 2.160, Smart Dual Core CPU Plus (Skype integrisan, 3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB

LED 24" TV, Edge LED, Color Line , Full HD 1920 x1080, 178/178, Blue/White, DDHD image engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player

LED 24" TV, Edge LED, Color Line , Full HD 1920 x1080, 178/178, Green/White, DDHD image engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB playe

LED 24" TV, Edge LED, Color Line , Full HD 1920 x1080, 178/178, Pink/White, DDHD image engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player

LED 40" TV, Direct LED, Full HD 1920 x1080, 100Hz, 178/178, DDHD Imaging Engine, 350cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player, Teletext: 100

LED 48" SMART TV, 3D, Full HD 1920 x1080, Wi-Fi, CMI 100Hz, 178/178, DDHD Imaging Engine, 350cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player, T

Plasma TV
Naziv
PDP 42" TV, DVB-T/C, 1024 x 768, 3.000.000:1, 1500cd/m2, 600Hz, Teletext: 2000 stranica (DTV), Simplink (HDMI CEC): ALL HDMI, USB

PDP 50" TV, T2 Tjuner DVB-T2/C, 1024 x 768, 3.000.000:1, 1500cd/m2, 600Hz, Teletext: 2000 stranica (DTV), Simplink (HDMI CEC): ALL H

PDP 50" TV, Smart TV, Full HD 1920 x 1080, Kontrast: 3.000,000:1, 600Hz Sub-field Driving: 600Hz Max Sub Field Driving, DVB-T2/C , 3D t

DVD i BluRay
Naziv
Blu-ray plejer,

LG 3D Blu-ray Disc Player, 1080p Upscaling, Playable Format : 3D BD, BD-ROM, BD-R, BD-RE, DVD (PAL / NTSC), DVD+RW/+R, DVD(VR/
Blu Ray Player,
3D Blu-ray plejer, 4K Up-Scaling (4 puta cistija slika od 1080p), Povezivanje: Video izlaz (kompozitni), HDMI, USB, Audio L/R izlaz, Digitalni
DVD Player,

DVD plejer, USB 2.0 reprodukcija, 1080p poboljanje pomou HDMI izlaza, Poveavanje rezolucije na Full HD, Progressive scan, Podrka z

DVD Plejer USB/HDMI, DVD, DVD+RW /+R, DVD-RW /-R (VR/ Video Mode), CD-R/-RW, AUDIO-CD, MPEG4, JPEG, WMA, MP3, Dual Dis
(DVD+CD),
DVD Recorder + VHS Player
DVD/DivX Player, CD, DVD, USB, podrani formati: MP3, DivX, DivX Ultra, MPEG2, MPEG4, WMA, Dolby Digital Surround
DVD/DivX, irina 270 mm, DivX, Dolby Digital, Pro Reader Drive, USB, HDMI, Cinema Plus
Portable DVD Player 7"/18 cm, ugradjeni stero zvunici, automobilski punja, bez USB-a

Kuni bioskopi
Naziv

3D Blu-Ray Home Theatar 5.1 300W, Direktno snimanje na USB, Smart Phone RCU podrka, DLNA, Povezivanje: Portable In, Kompozitni v
3D Blu-Ray Home Theatar 2.1

3D Blu-Ray Home Theatar 2.1, Ukupna snaga 400W, prednji 120W x 2, subwoofer: 140W (pasivni), Ugraen WiFi, ino spajanje na interne
3D Blu-Ray Home Theatar 2.1, Ukupna snaga: 427W, Direktno snimanje na USB, Simplink, FM Radio, Povezivanje: Kompozitni video izlaz,
Smart 3D Blu-Ray Home Theater
DVD/DiVX HomeTheatar 5.1

3D Blu Ray Home Theatar 9.1Ch, Ukupna izlazna snaga 1160 W, Dolby Digital/Dolby Digital +, Zvuni efekti : DTS, Frekvencija FM/RDS, 50
Smart 3D Blu-Ray Home Theater

DVD/DiVX Home Theatar 5.1 300W, Front speaker 45W x 2(4), Centre speaker 45W (4), Surround 45W x 2(4), Subwoofer 75W(8),~1

DVD/DiVX Home Theatar 5.1 330W, 1080P up-scaling USB Direct Recording Portable In, Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x 2 Centar 42W Subw

DVD/DiVX Home Theatar 5.1 330W, 1080P up-scaling USB Direct Recording Portable In, Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x 2 Centar 42W Subw

DVD/DiVX Home Theatar 5.1 330W (4 visoka zvucnika), 1080P up-scaling USB Direct Recording Portable In, Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x

DVD/DiVX Home Theatar 5.1 1000W, 1080P up-scaling USB Direct Recording Portable In, 2 x Visoka zvucnika + 2 Satelita + Centralni + Su
Sound Bar Audio System 4.1 320W, Wireless subwoofer, Bluetooth music streaming, 3D surround processor, 2 x optical inputs, USB host
Sound Bar Audio System 4.1 120W, Wireless subwoofer, Bluetooth music streaming, 3D surround processor, 2 x optical inputs, USB host
Sound Bar Audio System, Izlazna snaga 40W (2x20W), Audio ulaz - optiki, Dolby Digital, Dimenzije 900x59x85
Sound Bar Audio System,
Sound Bar System
Sound Bar System
Sound Bar Audio System 2.1 300W, Wireless subwoofer, Bluetooth music streaming, 3D surround processor, 2 x optical inputs, USB host
Sound Bar Audio System 2.1 300W, Wireless subwoofer, Bluetooth music streaming, 3D surround processor, 2 x optical inputs, USB host
Sound Bar Audio System 2.1 300W, Wireless subwoofer, Bluetooth music streaming, 3D surround processor, 2 x optical inputs, USB host
3D Blue-Ray kuni bioskop, 300W, full HD 1080p, USB
DVD/DiVX Home Theatar 5.1, 300W, DVD, USB, HDMI ARC, 4 satelita
DVD/DivX Home Theatar 5.1, DVD, VCD, CD i USB ureaje, Dolby Digital za vrhunski doivljaj filmova, HDMI za filmove visoke definicije,
Blu-Ray/DVD/DiVX HomeTheatar 5.1 300W, Full HD1080p, USB Direct Recording
DVD/DiVX HomeTheatar 5.1 1200W(4 visoka zvucnika), Full HD1080p, USB Direct Recording

AV oprema
Naziv
Android Smart TV MiniPC, TV Cat, ARMv7 1.0 GHz, 4 GB memory, 1024 MB DDR3 RAM, Mali 400 GPU, HDMI 1.4, Full HD Video Support,

3D Naocare, Komforne za korienje tokom dueg vremenskog perioda, baterija se napaja putem USB prikljuka, omoguavajui i do 40 sa
Magic Remote contlorer with browser wheel for 2013 LG Smart TVs
Premium Magic Remote Controler, za modele LG Smart TV-a od 2014
LG Smart TV Camera, kompatibilna sa LG Smart televizorima modeli za 2013 godinu, Built-in microphone, Skype Certified, USB 2.0
WiFi adapter - USB dodatak za LG TV-e sa WiFi Ready funkcijom
WiFi adapter - USB dodatak za LG TV-e serije LB sa WiFi Ready funkcijom
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 800 x 400, Max dijagonala 50", Nosivost 60 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 400 x 400, Max dijagonala 47", Nosivost 40 Kg,
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200, Max dijagonala 32", Nosivost 30 Kg, 230x270x60mm, 1.8 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200 x 200, Max dijagonala 37", Nosivost 30 Kg,
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200 x 200, Max dijagonala 37", Nosivost 30 Kg,

Nosa za LCD/Plasma TV, Plafonski nosa za 1 ili 2 TV-a, Nosivost 75 Kg, Udaljenost od Plafona 600 mm (min) - 1000 mm (max), Teina 4
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200 x 100, Max dijagonala 32", Nosivost 30 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200 x 100, Max dijagonala 32", Nosivost 30 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200, Max dijagonala 32", Nosivost 20 Kg, 280x110x30mm, 0.5 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200, Max dijagonala 37", Nosivost 30 Kg, 230x270x60mm, 1.8 Kg
Nosa za LCD/Plasma TV, Max VESA 200, Max dijagonala 37", Nosivost 30 Kg, 230x240x60mm, 1.9 Kg
3D Active Naocare, za 3D Max televizore, 3D Max Two Player Full Screen Gaming mode, Dimenzije 238mm x 88mm x 75mm, Teina 70g
3D Naoare, Active Shutter Glasses, Double Pack, Black

Audio
Muzike linije
Naziv
Mikro linija, CD-R/RW/MP3/WMA Playback, AM/FM Radio Tuner (RDS), Total 10W(5W+5W), USB Recording
Mikro linija, CD-R/RW/MP3/WMA Playback, Bluetooth, AM/FM Radio Tuner (RDS), Total 10W(5W+5W), USB Recording
Audio sistem 2.1, Airplay Striming Muzike, Bluetooth Striming Muzike, ugradjen dvostruki subwoofer, stilski dizajn u beloj boji Total 40W
Mini linija, CD-R/RW/MP3/WMA Playback, AM/FM Radio Tuner (RDS), Total 200W(2x1000W)
Mikro linija, CD, CD-R/RW, MP3-CD, USB, izlazna snaga sistema 2x10W, radio tuner FM mono, FM stereo
Mikro linija, CD-R/RW/MP3-CD/USB/FM, max 15W, Audio-IN prikljucak za portabl plejere

Prenosni plejeri
Naziv
Prenosni CD radiokasetofon, CD, CD-R, CD-RW, MP3 CD, FM, audio ulaz 3,5mm

Radio budilnici
Naziv

Radio asovnik ,mono sistem, snaga zvunika 100 mW, podrani formati povezivanje, dodatne funkcije, Buzzer Alarm, Sleep Timer, Dual Al
Radio asovnik, alarm zujalice, radio alarm, ponavljanje alarma (odlaganje), automatsko iskljuivanje, sat digitalni, FM, automatsko traenje

Radio casovnik, izlazna snaga: 100mW, MW, FM Tuner, 24h alarm reset, Buzzer Alarm, Radio Alarm, Repeat alarm (snooze), Sleep timer, t

Oprema za nadzor
IP kamere
Naziv

Professional IP Security HD Outdoor Camera, Day & Night, 1/4 Megapixel Progressive CMOS Sensor, Fixed Lens 4mm, F1.5, IR Leds, IR C

WIP kamere
Naziv

Wireless N IP Pan&Tilt Security Cloud Camera HD, Day/Night IR Led, myDlink support, H.264, MJPEG, FL 2.2 mm F2.0, AGC, AWB, AES, S
64MB, N Home IP Baby Camera with myDlink support, 802.11n 300Mb/s, HD res. 1280x720 @30fps, Night vision leds, Two-way audio
Wireless

Home IP Security Camera with Night mode, Wireless N, 1/5 inch VGA CMOS Sensor, 0 lux, MJPEG, WPS with myDlink support, D-ViewCam

Wireless N H.264 Day & Night Network Camera, Micro SD Card Slot + 16MB card, 1/5 inch VGA CMOS Sensor, 0 lux, MJPEG, WPS with m

Ostala oprema
Naziv
Nosac kamere zglobni TS-602
Lens Avenir, 4mm, autoiris
Lens Avenir, 12mm, F1.6, manual iris, CS

Biro oprema
Fotokopiri
Naziv
Plain Pedestal for 25xx (postolje)
Scanning kit (ide u kompletu sa 128MB-498K07580) za M118/M118i/C118
128MB Memory kit (ide uz Scanning za M118/M118i/C118)

Potroni materijal za fotokopire


Naziv
Toner for iR2016 2016J / 2020 / 2016i / 2018, ( 1 pcs.)
Toner for iR 2520/2520i/2525/2525i/2530/2530i
Toner for NP-7161
Toner PC Black 3K 30

Bela tehnika
Friideri i zamrzivai
Naziv

Kombinovani friider pola pola, Total No Frost, Energetska klasa A++, Neto zapremina 343 l (252 l + 91 l), Easy open ruke na vratima, Zero

Kombinovani friider pola pola, Total No Frost, Energetska klasa A++, Neto zapremina: 318 l (227l+91l), Smart Diagnosis, LED osvetljenje

Side By Side friider, Total No Frost, Energetska klasa: A+, Neto zapreminia 507 litara (Friider 349 l/ Zamrziva158 l), Metalna dekoracija, L

Kombinovani friider sa komorom gore, Total No Frost, Energetska klasa: A+, Veliki kapacitet: 600 litara, Kapacitet friidera: 424 l, Kapacitet

Ve maine
Naziv
Ve maina, Kapacitet 5 Kg, Centrifuga 1000 rpm, Motor Direct Drive, Energetska klasa A++, Klasa pranja: A, Odloeno pranje, Boja : Bela,

Ve maina, Kapacitet 7 Kg, Centrifuga 1200 rpm, Motor Direct Drive, Energetska klasa: A+++, Broj programa : 13, Boja : Siva, Dubina 55 cm

Ve maina, Kapacitet 5 Kg, Centrifuga 1200 rpm, Motor Direct Drive, Klasa energetske efikasnosti: A ++,Displej: LED, irina x dubina x visi
Kombinovana maina za pranje i suenje vea, Kapacitet 8 kg pranje / 6 kg suenje, 1400 obrtaja, 6 Motion Direct Drive, Smart Diagnosis,

Ve maina, Kapacitet 8 kg, Centrifuga 1400 rpm, Motor Direct Drive, Energetska klasa: A+++, 13 Programa, Smart Diagnosis, Odloen star

Mikrotalasne rerne
Naziv
Mikrotalasna rerna sa grilom, Kapacitet: 20 l, Snaga mikrotalasne: 700W, Snaga grilla: 600W, Kvarcni greja, Mehanike kontrole, i-Wave

Mikrotalasna rerna sa grilom, Kapacitet: 23 l, Snaga mikrotalasne: 800 W, Snaga grila: 1000 W, Tip grejaa: kvarcni, Kontrole: na dodir, Disp

Mikrotalasna rerna sa grilom, Kapacitet: 23 l, Elektrina energija: 800W, Snaga grila: 1000 W, Digitalna kontrola, LED Displej, Vrsta grejaa:

Mikrotalasna rerna sa grilom, Kapacitet: 28 l, Elektrina energija: 900W, Snaga grila: 1000 W, Digitalna kontrola, LED Displej, Vrsta grejaa:

Mikrotalasna rerna sa grilom, Kapacitet: 28 l, Snaga mikrotalasne: 900W, Snaga grilla: 1100W, i-Wave tehnologija, Keep Warm funkcija odr
Mikrotalasna rerna, Kapacitet: 20 l, Snaga 700 W, Prenik okretnog tanjira 245 mm, i-Wave tehnologija, Easy Clean interior, Quick defrost

Mikrotalasna rerna, Kapacitet: 20 l, Snaga 700 W, Prenik okretnog tanjira 245 mm, i-Wave tehnologija, Easy Clean interior, Quick defrost, B

Mikrotalasna rerna, Kapacitet: 20 l, Snaga 700 W, Prenik okretnog tanjira 245 mm, i-Wave tehnologija, Digitalne kontrole. LED Display, Eas

Mikrotalasna rerna, Kapacitet: 20 l, Snaga 700 W, Prenik okretnog tanjira 245 mm, i-Wave tehnologija, Digitalne kontrole. LED Display, Eas

Mikrotalasna rerna, Kapacitet: 23 l, Snaga mikrotalasne: 800 W, Kontrola: digitalna, LED Displej, 18 programa, Brzo odmrzavanje, Zatita za

Klima ureaji
Naziv

Inverter klima uredjaj, DC Inverter, Kapacitet: hlaenje/grejanje: 12.000 / 13.700 BTU/h, Energetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

Inverter klima uredjaj, Split sistem, 5D DC Inverter najnovije generacije, Kapacitet hlaenja: 12000 BTU, Radni medijum R410A, Energetska

Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 12000 BTU, Kapacitet grejanja : 12500 BTU, Raspon rada: -7C do +43C, Filter sa aktivnim ug

Inverter klima uredjaj, DC Inverter, Kapacitet: hlaenje/grejanje: 12.000 / 13.700 BTU/h, Energetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 12000 BTU, Radni medijum R22, Auto restart opcija, Jonizator, Carbon filter, LED status indic

Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 12000 BTU, Radni medijum R22, Auto restart opcija, Jonizator, Carbon filter, Displej na pane
Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 18000 BTU
Inverter klima uredjaj, DC Inverter, Kapacitet: hlaenje/grejanje: 18.000/ 20.000 BTU/h, Energetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok
Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 18000 BTU, Radni medijum R22, Auto restart opcija, LED status indicators

Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 18000 BTU, Radni medijum R22, Auto restart opcija, Jonizator, Carbon filter, Displej na pane
Inverter klima uredjaj, DC Inverter, Kapacitet: hlaenje/grejanje: 21.000/ 22.000 BTU/h, Energetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok
Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 24000 BTU

Klima uredjaj, Split sistem, Kapacitet hlaenja: 24000 BTU, Radni medijum R22, Auto restart opcija, Jonizator, Carbon filter, LED status indic

Mali kuni aparati


Usisivai
Naziv
Usisiva sa kesom, Ukupna snaga 1800W, Snaga usisavanja 320W, HEPA11 filter, Kontrola snage na telu usisivaca, Teleskopska cev

Usisiva sa posudom za prainu, Ukupna snaga 2000 W, Snaga usisavanja 350 W, Kapacitet praine: 1,2 l , Teleskopska elina cev, HEPA

Usisiva bez kese, Maksimalna ulazna snaga: 2000 W, Snaga usisavanja: 380 W, Filter: Hepa 11, Kapacitet praine: 1,2 l, Teleskopska pro
Usisiva bez kese, Maksimalna ulazna snaga: 2000 W, 360 W snaga usisivanja, Filter: Hepa 12, Kapacitet praine: 1,5 l, Klizne kontrole na

Usisiva bez kese, Maksimalna ulazna snaga: 2000W, Snaga usisavanja: 360 W, Filter: Hepa 12, Kapacitet praine: 1,5 l, Teleskopska cev,

Kompresor usisiva sa posudom i Rotary blade lopaticom za kompresiju praine, Papuica za paru, Ukupna snaga: 1400 W, Snaga usisava

Rucni usisivac, napon 3,6 V, snaga 100W, usisna snaga 22W, vakum 4,3kPa, protok vazduha 950 l/min, nivo buke 81dB, utikac za automob

Rucni usisivac, usisavanje suvih i vlaznih povrsina, napon 4,8V, snaga 100W, usisna snaga 22W, vakum 4,3kPa, protok vazduha 950 l/min,
Usisiva, snaga 1400W, usisna snaga 240W, kapacitet kese 1,6 L, ponovo upotrebljiva kese pere se, duzina kabla 4m

Usisiva snaga 1800W, usisna snaga 300W, aluminijumske teleskopske cevi, elektronska regulacija snage, indikator pune kese za prainu,

Usisiva snaga 1900W, usisna snaga 300W, aluminijumske teleskopske cevi, elektronska regulacija snage, indikator pune kese za prainu,

Usisiva snaga 2000W, usisna snaga 350W, aluminijumske teleskopske cevi, elektronska regulacija snage, indikator pune kese za prainu,

Usisiva bez kese, snaga 2000W, PowerCyclone 4 tehnologija odvaja u hodu prainu i vazduh, HEPA filter sakuplja mikroskopski sitne alerg

Usisiva snaga 2000W, usisna snaga 400W, aluminijumske teleskopske cevi, usisnik za sve podove, kapacitet kese 4 L, HEPA filter 10, boj

Usisiva snaga 2000W, usisna snaga 400W, aluminijumske teleskopske cevi, usisnik za sve podove, kapacitet kese 4 L, HEPA filter 10, boj

Usisivac, snaga 2000W, usisna snaga 450W, elektronska regulacija snage, kapacitet kese 3l, indikator pune kese, duzina gajtana 7m, cev tr

Pribor za usisivae
Naziv
Kese za usisva, komplet za FC8291, 5 papirnih kesa, 1 kom ulazni filter motora, 1 kom izduvni filter
Kese za usisiva
Kesa za usisivac, klinicka anti-alergijska kesa
Filter za usisiva, AFS filteri velike propustljivosti garantuju optimalnu filtraciju vazduha, ove filtere je potrebno zameniti najmanje jedanput
Filter za usisiva, za modele FC8630 - FC8639, FC8640 - FC8649, FC8470 - FC8479

Pegle
Naziv
IronCare filter za vodu, 99% isti vodu od kamenca, spreava ostajanje kamenca na stvarima,

Pegla na paru, snaga 2100W, mlazno ispustanje pare do 100g/min, neprekidno ispustanje pare do 30g/min, non-stick ploca, vertikalno pegla

Pegla na paru, snaga 2100W, mlazno ispustanje pare do 100g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca keramika, vertikalno peg

Pegla na paru, snaga 2000W, mlazno ispustanje pare do 95g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, a

Pegla na paru, snaga 2000W, mlazno isputanje pare od 30 g/min, neprekidno isputanje pare do 85 g, povrina za peglanje SteamGlide, d

Pegla na paru, snaga 2100W, mlazno isputanje pare do 35 g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-drop sistem, duzina gajtana 2m, ver
Pegla na paru, snaga 2200W, mlazno ispustanje pare do 110g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide,
Pegla na paru, snaga 2300W, mlazno ispustanje pare do 110g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide,
Pegla na paru, snaga 2400W, mlazno ispustanje pare do 110g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide,

Pegla na paru, snaga 2400W, mlazno isputanje pare do 130gr/min, neprekidno isputanje 40gr/min, SteamGlide ploa, automatsko isklju

Pegla na paru, snaga 2300W, mlazno ispustanje pare do 100g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide,

Pegla na paru, snaga 2400W, ploa za peglanje SteamGlide, neprekidno isputanje pare: 40 g/min, mogunost peglanja na paru u vertikaln

Pegla na paru, snaga 2400W, ploa za peglanje SteamGlide, neprekidno isputanje pare: 40 g/min, Double Active sistem za ienje kamen

Pegla na paru, snaga 2400W, boja: plava, SteameGlide ploe, mlazno ispustanje pare od 140g/min, neprekidno ispustanje pare 40g/min, fu

Pegla na paru, snaga 2400W,boja: ljubiasta, SteameGlide ploe, mlazno ispustanje pare od 140g/min, neprekidno ispustanje pare 40g/min

Pegla na paru, snaga 2400W, brzo zagrevanje SteameGlide Plus ploe, mlazno ispustanje pare od 150g/min, neprekidno ispustanje pare 40
Pegla na paru, snaga 2400W, mlazno ispustanje pare do 130g/min, neprekidno ispustanje pare do 40g/min, ploca za peglanje SteamGlide,
Pegla na paru, snaga 2400W, mlazno ispustanje pare do 130g/min, neprekidno ispustanje pare do 40g/min, ploca za peglanje SteamGlide,
Pegla na paru, snaga 2400W, mlazno ispustanje pare do 150g/min, neprekidno ispustanje pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide,

Pegla na paru, snaga 2600W, optimalna temperatura za sve tkanine, mlazno ispustanje pare od 190g/min, neprekidno ispustanje pare 50g/m
Sistem za peglanje, snaga 2400W, pritisak pare od 4 bara, nelepljiva ploa, 90gr/min para, Calc clean solucija - lako ispiranje

Fenovi i stajleri za kosu


Naziv
Fen za kosu, snaga 1800W, 3 stepena brzine, hladno duvanje, uski element za usmereno duvanje, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m,

Stajler za kosu, snaga 25W, temperatura od 175C, indikator "spreman za koriscenje", keramicka obloga, hladan vrh i papucica za palac, pr
Fen za kosu, snaga 2000W, preklopiva drka, 2 podeavanja za razliite mogunosti oblikovanja, putna torbica

Fen za kosu, snaga 2000W, 6 stepeni podesavanja brzine i temperature, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m, rasprsivac za volumen kos
Fen za kosu, snaga 1600W, preklopna drska, putna futrola, 100-240V, 3 stepena za podesavanje toplote/brzine, uski element za usmereno

Fen za kosu, snaga 1600W, hladno duvanje, uski element za usmeravanje protoka vazduha, kukica za kaenje

Fen za kosu, snaga 1600W, turbo brzina, uski element za usmereno duvanje, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m, rasprsivac za volumen
Fen za kosu, snaga 1400W, 2 stepena brzine, uski element za usmereno duvanje, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m
Fen za kosu, snaga 1200W, 2 stepena brzine, uski element za usmereno duvanje, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m
Fen za kosu, snaga 1400W, 3 stepena brzine, hladno duvanje, uski usmeriva, duina gajtana 1,6m
Fen za kosu, snaga 1200W, uski usmeriva, podeavanje hladnog vazduha, duina kabla: 1,6 m

Fen za kosu, snaga 2000W, 6 stepeni podesavanja brzine i temperature, hladno duvanje, turbo brzina, uski element za usmereno duvanje, g

Fen za kosu, profesionalnih 2100 W snage za savrene salonske rezultate, savreno stilizovanje uz usku mlaznicu u 14 mm, uklonivi filter za

Fen za kosu, snaga 2200W, savreno stilizovanje uz usku mlaznicu u 14 mm, duina kabla 1,8m, ThermoProtect podeavanje temperature,
Aparat za ispravljanje kose, keramike ploce, maksimalna temperatura 210 C, vreme zagrevanja 60s, duzina kabla 1.8 m, obrtni kabl

Aparat za ispravljanje kose, maksimalna temperatura 199 C, vreme zagrevanja 30s, keramiki premaz, automatsko iskljuivanje nakon 60 m
Aparat za ispravljanje kose, temperatura od 199C, vreme zagrevanja 30s, automatsko iskljuivanje nakon 60 min., indikator spremnosti za

Stajler za kosu, temperatura od 190C, indikator "spreman za koriscenje", hladan vrh i papucica za palac, precnik cilindra 16mm, podesavan
Stajler za kosu, temperatura od 130C do 190C, keramiki premaz, hladan vrh i papucica za palac, precnik cilindra 25mm, podesavanje

Stajler za kosu, presvuen plisom, precnik cilindra 13 do 25 mm, indikrator "spreman za koriscenje", automatsko iskljucivanje nakon 60 min,
Stajler za kosu, snaga 650W, termo cetka od 38mm, ergonomska drska, 3 prilagodljiva podesavanja, gajtan duzine 1,8m

etka za oblikovanje i suenje kose, snaga 1000W, keramika etka od 50mm, duga etka od 30mm, priordna dlaka, rotira se u oba smera,
etka za oblikovanje i suenje kose, snaga 1000W, termo etka od 38mm, uski usmeriva vazduha, etkice presvuene keramikom

Sistem za oblikovanje 4 u 1, maksimalna temperatura 190C, automatsko iskljuivbanje, 16mm cev za uvijanje, 16mm etkasta cev za dodatn

Sistem za oblikovanje 6 u 1, maksimalna tepertarura za 190C, automatsko iskljuivbanje, 16mm cev za uvijanje, 16mm etkasta cev za doda

Depilatori, brijai, trimeri


Naziv

Aparat za brijanje, pracenje kontura brade i DualPrecision sistem secenja, precizni trimer, zamenjiva glava, Li-ion baterija, max.potrosnja 5,4

Aparat za brijanje, AquaTouch elektrini brija, optimizovan za korienje sa gelom ili penom za poboljanu prijatnost koi, brija koji se mo

Elektrini brija za telo,vreme punjenja 8 sati, vreme koriscenja 50min, sirina rezaca 32mm, 1 nivo duzine secenja, rad u vlaznim uslovima, b

Elektrini brija za telo, vreme punjenja 1 sat, vreme korienja 50min.,hipoalergijski aparat za brijanje i biserni vrhovi spreavaju iritaciju ko
Trimer za bradu, Dvostrani trimer: strane od 32 mm i 15 mm za savrenu preciznost, 100% vodootporan, rad sa kablom I bez kabla, 17

Trimer za bradu, sa laserom koji daje izuzetnu preciznost, dvostrani trimer: strane od 32 mm i 15 mm za savrenu preciznost, 100% vodootp

Mainica za ianje kose, podesivi ealj, zaobljena seiva i eljevi, irina rezaa 41mm, 13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca se

Mainica za ianje kose, podesivi ealj, zaobljena seiva i eljevi, irina rezaa 41mm, 13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca se

Mainica za ianje kose, podesivi ealj, zaobljena seiva i eljevi, irina rezaa 41mm, 13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca se

Mainica za ianje kose, dvostruko bre ianje, otirce od elika, mogu se prati vodom, irina rezaa 41mm, 24 nivoa duzine od 0.5 do 23

Mainica za ianje kose, dvostruko bre ianje, titaniumske otrice, irina rezaa 41mm, 24 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, bez podmaziva
enski brija, baterijsko napajanje, ergonomski dizajn,zatitni poklopac spreava oteenja,nastavak u obliku elja, luksuzna futrola

Trimer za doterivanje u obliku olovke, za zene, nastavak za telo do 26mm, nastavak za lice od 8mm, ealj za obrve od 2 I 4 mm, pinceta, e
Depilator, napon 100-240V, 21 disk, 20 hvataljki, Satinelle Epilator, 2 brzine, ergonomski rukohvat, periva glava epilatora,

Depilator, uklanja dlaice i od samo 0,5 mm, profilisana, ergonomska drka za lako korienje, dve brzine, periva epilatorska glava, neni dis
Depilator, Satinelle Depilator, uklanja dlaice i od samo 0,5 mm, dve brzine, glava za brijanje sa eljem za skraivanje
Depilator set, mreni depilator sa 2 brzine, facijalni trimer, obicna pinceta, etkica za ienje, torbica
Depiltor, napon 100-240V, bez prikljunog gajtana,hipoalergenski srebro-jon diskovi maksimizuju higijenu koe, Diskovi koji neno upaju
Depiltaor, napon 100-240V, 21 disk, ekstra iroka glava uklanja vie dlaica u jednom potezu, keramiki disk, ugraeno svetlo jasno otkriva
Nivea for men shaving gel
Aparati za brijanje, pracenje kontura brade i Reaflex Action sistem secenja, zamenjiva glava, automatska voltaza 100V-240V

Aparat za brijanje, punjiva baterija, do 30min rada, Zatitni poklopac, etkica za ienje, samostalne plivajue glave, nerajue glave, komo
Aparat za brijanje, praenje konture i Reflex Action sistem seenja, etkica za ienje, zatitni poklopac

Trimer za dlake u nosu i usima, 100% vodootporan, zastitni poklopac, ostro zatvoreno secivo bez cupanja dlaka sa funkcijom zastite od nast

Trimer za dlake u nosu i uima, trimer sa zaobljenim vrhovima nean za kou, sistem zatite od posekotina, napajanje: AA baterija, luksuzna

Trimer za bradu, precizni trimer do 21 mm, 3 ealja, 100% vodootporan, baterija AA, bez podmazivanja uljem

Aparat za brijanje, koriscenje sa kablom I bez kabla, vreme punjenja 8 sati, koriscenje 45+ min, punjenje 3min za 1 brijanje, super Lift&Cut z

Aparat za brijanje, koriscenje sa kablom I bez kabla, vreme punjenja 8 sati, koriscenje 45+ min, iskacuci trimer, punjenje 3min za 1 brijanje, L

Aparat za brijanje, pracenje kontura brade i DualPrecision sistem secenja, zamenjiva glava, Li-ion baterija, max.potrosnja 5,4W, vreme koris

Aparat za brijanje, 60+ minuta beinog korienja, dovoljno za 21 brijanje, QuickRinse sistem omoguava brzo ispiranje pod mlazom vode,

Mainica za ianje kose Pro, sa eljem koji prati konture glave, podesiv na 20 duina do maksimalne 40mm,i ndikator punjenja, Nimh bate
Mainica za ianje kose, podesivi ealj, prikaz statusa baterije, podeavanje 42 razliite duine od 0,3 mm do 41 mm, preciznost po 1mm

Mainica za ianje Premium, 3D podesivi ealj,vienamenski displej korienje sa i bez gajtana, futrola za odlaganje, veliki ealj mainice
Trimer kit, napon 100-240V, tip baterije NiMH, 4 dodatka I 2 elja sa 18 podeavanja, 100% vodootporan, 10 sati, 35 minuta rada
Trimer kit, potpuno metalni trimer, precizni brija sa mreicom, ealj za dugu I tek izniklu bradu sa 18 podeavanja, trimer za nos, 100%

Aparat za brijanje, Styleshever, oblikovanje brade uz 12 podeenja duine - od 0,5 mm do 10 mm, dupli brija sa trimerom, 100% vodootpor

Aparat za brijanje, pracenje kontura GyroFlex 2D, precizni trimer, zamenjiva glava, Li-ion baterija, max.potrosnja 5,4W, stalak za punjenje, v

Aparat za brijanje, praenje konture GyroFlex 2D sistemom prilagoavanja linijama lica, DualPrecision sistem za brijanje ak i najkraih dlak

Aparat za brijanje, SensoTouch 3D elektrini aparat za brijanje sa sistemom GyroFlex 3D i glavama za brijanje Ultra Track, vlano i suvo kor
Depilator za trajno uklanjanje dlacica, broj pulseva 100000, torbica za uvanje, nastavak za telo 4cm2, rad sa kablom
Depilator za trajno uklanjanje dlacica, broj pulseva 100000, torbica za uvanje, nastavak za telo 4cm2, rad bez kabla

Depilator za trajno uklanjanje dlacica, broj pulseva 140000, nastavak za telo 4 cm2, nastavak za lice 2 cm2, nastavak za bikini zonu 2 cm2, t
Aparat za brijanje, 2 u 1, dva nastavka: brija brade I brija tela, vodootporan, rad bez kabla, punjenje 1h, rad 40 min

Kafe aparati i ketleri


Naziv

Greja vode, snaga 2400W, skriveni greja, filter za spreavanje stvaranja kamenca, postolje bez gajtana koje se rotira 360, svetlosni indik

Greja vode, snaga 2400W, skriveni grejac, zapremina 0,1-1,5l, trostruka zastita(automatsko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki os

Greja vode, snaga 2400W, skriveni grejac, zapremina 0,1-1,5l, trostruka zastita(automatsko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki os

Greja vode, snaga 2400W, skriveni grejac, zapremina 0,1-1,7l, trostruka zastita(automatsko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki os

Greja vode, snaga 2400W, kapacitet: od 0,1 l do 1,7 l, podnoje koje omoguava odlaganja prikljunog gajtana, poklopac koji je uvek hlada

Aparat za filter kafu, snaga 900W, zapremina 1,3L (10-15 soljica kafe), , sistem protiv kapanja, vreme rada 11min., filter za lako ciscenje (pe

Aparat za filter kafu,snaga 650W, kapacitet 0,6l, sistem za zaustavljanje kapanja, elementi perivi u masini, filter jednostavno skidanje i ciscen

Aparat za filter kafu, snaga 1000W, aparat za kafu sa funkcijom Aroma Swirl, mea kafu kako bi se aroma optimalno rasporedila, stakleni bo

Aparat za espresso kafu, manuelni, pogodno za E.S.E. filter-vreice I mlevenu kafu, grejac za mleko, snaga 950W, pritisak 15 bara, greja

Aparat za espresso kafu, manuelni, pogodno za E.S.E. filter-vreice I mlevenu kafu, grejac za mleko, snaga 1050W, pritisak 15 bara, greja

Aparat za espresso kafu Saeco, snaga 1900W, funkcija za predkuvanje, Pannarello za penuanje mleka, keramiki mlin, irok i jasan disple
Greja vode, snaga 2400W, skriveni greja, zapremina posude 1.6l, beli
Greja vode, snaga 2400W, skriveni greja, zapremina posude 1.6l, crni
Greja vode, snaga 2200W, zapremina posude 1.7 L , boja zelena, materijal: nerajui elik
Greja vode, snaga 2200W, zapremina posude 1.7 L , boja crvena, materijal: nerajui elik

Tosteri, rotilji i friteze


Naziv

Aparat za pravljenje sendvice, snage 820W, boja belo-crveni, ploca za rezanje I spajanje, nelepljive ploce za lako ciscenje, indikator zagreva
Aparat za pravljenje sendvice, snage 820W, boja crna, ploca za rezanje I spajanje, nelepljive ploce za lako ciscenje, indikator zagrevanje I
Toster, snaga 800W, 2 iroka otvora za krike tosta, 4 funkcije u 1 (podgrevanje/odmrzavanje/otkazivanje/7 nivoa boje korice),
Toster, snaga 800W, 2 iroka otvora za krike tosta, 4 funkcije u 1 (podgrevanje/odmrzavanje/otkazivanje/7 nivoa boje korice), poklopac
Toster, snaga od 850-1000W, toster sa irokim dubokim otvorima i funkcijom za samocentriranje, reetka za zagrevanje peciva i kroasana,
Elektricni rostilj, snaga 2000W, dimenzija ploce za pecenje 300x300mm, podesivi termostat, svi odvojivi predmeti perivi u masini za sudje,

Elektrini rostilj, snaga 2000-2300W, integrisani prekida za ukljuivanje/iskljuivanje, indikator temperature, rebrasta i glatka gornja povrin
Elektrini rotilj, snaga 2000W, integrisani prekida za ukljuivanje/iskljuivanje, indikator temperature, ruke koje se ne zagrevaju

Friteza, snaga 2000W, zapremina ulja 2 l, korpa kapaciteta 1.100g, automatsko otvaranje poklopca, poklopac i korpa se mogu prati u main
Elektricni rostilj, snaga 2000W, podesivi termostat, brzo zagrevanje, Gril ploca koja se nelepi, grilovanje na vrucoj pari, kanali za odvodjenje

Elektricni rostilj, snaga 2.000W, podesivi termostat 70C do 230C, brzo zagrevanje, Gril ploca koja se nelepi, aromatizer i odimljivac, grilova

Aparati za kuvanje na pari


Naziv
Multicooker, multifunkcionalan aparat za pripremu hrane, opcija za kuvanje, kuvanje na pari, prenje, peenje, mogunost za programiranje
Aparat za kuvanje na pari, snaga 900W, kapacitet 5 L, rucni tajmer, indikator nivoa vode, dve pregrade, duzina gajtana 80cm

Aparat za kuvanje na pari, snaga 900W, pojaiva arome, indikator nivoa vode, automatsko iskljuivanje u sluaju pregrevanja ili ako u apar

Aparati za peenje hleba


Naziv

Aparat za pravljenje hleba, 12 programa za hleb i dzem, dve velicine hleba 750gr. i 1000gr.,3 nivoa boje za koricu kakvu elite, tajmer za odl
Aparat za pravljenje hleba, 14 programa, tajmer za 13 sati odlaganja, zapremina hleba 750g/1000g, 1 lopatica za mesanje, program: testo,

Mikseri, blenderi i sokovnici


Naziv
Super secko, snaga 200W, 5 diskova za seenje povra, sireva i mesa, svi delovi se peru u maini za sudove
Super secko, snaga 200W, 6 diskova za seenje povra, sireva, mesa, disk za pravljenje pomfrita, svi delovi se peru u maini za sudove

Mikser, snaga 175W, 3 stepena brzine + turbo, 2 zice za mucenje i 2 spirale za mesanje testa od nerdjajuceg celika, drzac za odlaganje gajt

Mikser, snaga 350W, 3 stepena brzine + turbo, 2 zice za mucenje i 2 spirale za mesanje testa od nerdjajuceg celika, drzac za odlaganje gajt

Mikser sa posudom, snaga 350W, rotirajuca posuda zapremine 3L, 3 stepena brzine + turbo, 2 zice za mucenje + 2 spirale za mesanje testa
Runi blender, snaga 550W, zapremina posude 0,5l, duina kabla 1,25m, seivo od nerajueg elika
Runi blender, snaga 550W, zpremina posude 0,5l, seckalica, duina kabla 1,25m
Runi blender, snaga 650W, metalni stapni nastavak, rezac od nerdjajuceg celika, 2 brzine+turbo, posuda od 0.5L za merenje
Runi blender, snaga 650W, metalni stapni nastavak, rezac od nerdjajuceg celika, 2 brzine+turbo, posuda od 0.5L za merenje, seckalica

Runi blender, snaga 650W, metalni stapni nastavak, rezac od nerdjajuceg celika, 2 brzine+turbo, posuda od 0.5L za merenje, mutilica za m
Sokovnik, snaga 220W, zapremina posude 400ml, filter sa gustom mreom, duina kabla 1,2m

Sokovnik, snaga 500W, posuda za pulpu 1 l, posuda za sok 500ml, sva pulpa se sakuplja na jednom mestu, brzo I lako sastavljanje svih del

Sokovnik, snaga 550W, 2 stepena za meko i tvrdo voce i povrce,specijalni mikromrezasti filter, odvojiva posuda za pulpu 1,5l, posuda za sok

Sokovnik, snaga 700 W, crna boja, 1 brzina, XL otvor za voce I povrce, ne treba seckati, zapremina posude za sok: 800 ml, zapremina posu

Sokovnik, snaga 700 W, crvena boja, 1 brzina, XL otvor za voce I povrce, ne treba seckati, zapremina posude za sok: 800 ml, zapremina po
Sokovnik, snaga 800W, zapremina 2,5l, brzina za meko i tvrdo voe, duina kabla 1m, boja inox

Blender, snaga 400W, beli,zapremina posude1,5l, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, bokal otporan na lomlje

Blender, snaga 400W,uti, zapremina posude1,5l, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, bokal otporan na lomlje

Blender, snaga 400W, zapremina posude1,5l, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, mini seckalica, bokal otpora

Blender, snaga 400W, zapremina posude1,5l, crni, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, mini seckalica, bokal o
Blender, snaga 400W, stakleni bokal, zapremina posude1,5 l, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, vie brzina
Blender, snaga 400W, stakleni bokal, zapremina posude1,5l, ProBlend 4 zvezdasto seivo za efektivno pasiranje i miksovanje, mini seckali
Blender, snaga 600W, zapremina posude 2l, posuda otporna na lomljenje, zamenjivo secivo, nazubljena seciva, regulacija brzine, funkcija
Blender, snaga 600W, zapremina posude 2l, posuda otporna na lomljenje, zamenjivo secivo, nazubljena seciva, regulacija brzine, funkcija

Elektricna cediljka (citruseta), snaga 25W, zapremina posude 0,5l, naizmenicna rotacija, duzina gajtana 1,2m, mogucnost odlaganja gajtana

Elektrina cediljka (citruseta), snaga 25W, posuda za sok od 600 ml, regulisanje koliine pulpe, svi delovi mogu se prati u maini za pranje p
Blender, snaga 220W, 2 posude zapremine 400ml i 200ml, jedna brzina, secivo za tvrdo voce i povrce + secivo za meko voce i povrce

Blender sa prenosnom bocicom "On the Go", snaga 350W, zapremina posude 0.6 L,posuda otporna na lomljenje, zapremina bocice 0.6 L, 2

Multipraktici
Naziv

Multipraktik, snaga 750 W, 3 u 1 aparat, brzina 2 + pulsni rezim, nastavci za izvravanje 28 funkcija, dodaci perivi u masini, duzina kabla 1m

Multipraktik, snaga 1.000W, brzina 12 + pulsni rezim, posude za blender 3,4l i 1,5l,posuda za testo 1,7kg, posuda za tecnosti 2l, podesivi di

Ostalo
Baterije
Naziv

Powerbank 10.000 mAh, dual charging 1A output and 2.1A output, LCD screen, adapters for cell phones, tablets, GPS, iPad...
Powerbank 9.000 mAh, dual charging 1A output and 2.1A output, adapters for cell phones, tablets, GPS, iPad...
Battery charge Li-Ion & Adapter for Car, all Cameras & Camcorders
Battery 7.4V Li-ion 1500mAh for Canon, Replace BP-2L12, BP-2L14
Battery 7.4V Li-ion 3000mAh for Canon, Replace BP-522

Kablovi i adapteri
Naziv
USB2.0 to Serial (RS232) converter cable, Win/Linux
KVM Mini Switch, 2-Port USB, Audio Support, w/integrated cables 1.8m, Retail
KVM Mini Switch, 2-Port PS2, w/integrated cables 1.8m, Retail
KVM Mini Switch, 2-Port PS2/USB, w/integrated cables 1.8m, Retail
KVM Combo Cable VGA/USB/PS2, 3m, for DKVM-440 & DKVM-450
KVM Switch, 4-Port PS2, 2x Cables DKVM-CB 1.8m included, Retail
KVM Cable VGA/PS2 M/M, 1.8m, for DKVM-4K
KVM Cable VGA/USB (A/B), 1.8 m, for DKVM-4U
DisplayPort to HDMI Adapter
VIDEO Adapter DVI (mini) to DVI-D(24+1), M/F, 0.2m
USB 3.0 Connection cable, A/M B/M, 1.8m, High Quality, Transfer up to 4.8Gbps
Power Supply Extension Cable 1.8m
Power Supply Extension Cable 2.5m
Power Supply Connection Cable 2m, 90 degrees angled connector
Power Supply Connection Cable 2.5m, 90 degrees angled connector
Power Supply Connection Cable 5m, 90 degrees angled connector
Power Supply Connection Y-Splitter Cable, 2m, 1 input / 2 outputs
Power Supply Internal Y-Splitter for SATA HDD
KEYBOARD Extension Cable, 5DIN M/M, 1.8m
eSATA to eSATA Cable, M/M, 1m
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 3m
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 5m
JOYSTICK Extension cable
USB to Serial (RS232) converter cable
USB 2.0 and Firewire Kit
VIDEO Adapter HDMI to VGA (HDMI to VGA+2xRCA)
HDMI Repeater, Full HD 1080p, Up to 30m
SCART to RCA/S-VHS Switch, 3x RCA Female, S-VHS Female, 21p Scart Male, Dual direction
Power Strip w/ Surge Protection - Fast Asia, 5 Sockets, 3m, w/Power switch, Black, Bulk
Strujni razdelnik sa 3 uticnice
Power Strip w/ Surge Protection - Fast Asia, 5 Sockets, 1.8m, w/Power switch, Black, Bulk
AUDIO Adapter, 6.35mm stereo plug / 2x RCA sockets
AUDIO Adapter, RCA plug / 2x RCA sockets
AUDIO Adapter, RCA plug / 2x RCA sockets, Gold Plated
AUDIO Adapter, 2.5mm stereo plug / 3.5mm socket
AUDIO Adapter, 6.35mm stereo plug / RCA socket
AUDIO Adapter, 3.5mm stereo plug / 2.5mm socket
AUDIO Adapter, RCA plug / 6.35mm stereo socket
AUDIO Adapter, 2x RCA socket / 2x RCA socket
AUDIO Adapter, 2x RCA socket / 2x RCA socket, Gold plated

AUDIO Adapter, 6.35mm mono socket / 6.35mm mono socket, Metal


AUDIO Adapter, 6.35mm stereo socket / 6.35mm stereo socket, Metal
AUDIO Adapter, Angled RCA plug / RCA socket, Gold plated, Black
AUDIO Adapter, Angled RCA plug / RCA socket, Gold plated, Red
AUDIO Adapter, Angled RCA plug / 2x RCA socket, Gold plated, Black
AUDIO Adapter, Angled RCA plug / 2x RCA socket, Gold plated, Red
AUDIO Adapter, RCA plug / RCA plug
AUDIO Adapter, RCA socket / RCA socket
AUDIO/VIDEO Adapter, 2x RCA socket, 1x S-HVS socket / 2x RCA socket, 1x S-HVS socket
IDE Flat cable , 40 Socket3, 50cm
RS232 Cable, 1:1, DB25/DB25 M/F, 1.8m
RS232 Cable, 1:1, DB9/DB9 F/F, 1.8m
PS2 Extension Cable, MD6 M/F, 3.0m
PS2 Connection Cable, MD6 M/M, 1.8m
RS232 Nullmodem Cable, DB9/DB9 F/F, 1.8m
RS232 Nullmodem Cable, DB9/DB9 F/F, 5.0m
USB 2.0 Connection cable, A/M A/M, 3.0m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M A/M, 5.0m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M A/M, 1.8m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 3m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 5m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 1.8m, High Speed
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 0.2m, High Speed
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 3m, High Speed
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 1,8m, High Speed
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 1.8m, High Speed, Shielded
RS232 Cable, 1:1, DB9/DB9 M/M, 1.8m
RS232 Cable, 1:1, DB9/DB9 M/F, 1.8m
RS232 Cable, 1:1, DB9/DB9 M/F, 3.0m
USB 2.0 Connection cable, A/M Mini-B(5pin)/M, for Digital camera, 5.0m, Black
USB 2.0 Connection cable, A/M MicroA/M, 1.8m
USB 2.0 Connection cable, A/M MicroB/M, for Mobile Phones, 1.8m
MONITOR Cable, HD15 VGA M/F, 1.8m, 15C
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 1.8m, 15C
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 3m, 15C
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 1.8m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 10m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 20m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 3m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 30m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 5m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/F, 1.8m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/F, 30m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 3m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core, 90 degrees angled connector
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 5m, 15C, Double Shielded, w/Two Ferrit Core, 90 degrees angled connector
MONITOR Cable, DVI-I(24+5)/DVI-I(24+5) M/F, Dual Link, 10m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-D(24+1)/DVI-D(24+1) M/M, Dual Link, 1.8m, w/Two Ferrite Core

MONITOR Cable, DVI-D(24+1)/DVI-D(24+1) M/M, Dual Link, 10m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-D(24+1)/DVI-D(24+1) M/M, Dual Link, 3m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-D(24+1)/DVI-D(24+1) M/M, Dual Link, 5m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-I(24+5)/DVI-I(24+5) M/M, Dual Link, 1.8m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-I(24+5)/DVI-I(24+5) M/M, Dual Link, 10m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-I(24+5)/DVI-I(24+5) M/M, Dual Link, 3m, w/Two Ferrite Core
MONITOR Cable, DVI-I(24+5)/DVI-I(24+5) M/M, Dual Link, 5m, w/Two Ferrite Core
SATA Data Cable, 1m
SATA 3.0 COMBO Cable, Data + Power (7+15pin), 1m
Power Supply Internal Y-Splitter, 5.25in
Power Supply Cable for SATA HDD, 15cm
KVM Cable, VGA (DB15) (M/M) + 2x PS2 (M/M), 1.8m
Power Supply Internal Y-Splitter for SATA HDD
Firewire cable 6/4, 3m
Firewire cable 6/4, 5m
AUDIO Cable, 6.35mm stereo plug / 6.35mm stereo socket, 5m, Curled Cable
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo plug, 1.2m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo plug, 10m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo plug, 1.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo plug, 2.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo plug, 5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo socket, 1.2m, Curled Cable
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA sockets, 0.2m
AUDIO Cable, 2.5mm stereo plug / 2.5mm stereo plug, 1.2m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo socket, 10m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo socket, 1.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo socket, 2.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 3.5mm stereo socket, 5m
AUDIO Cable, 6.35mm stereo plug / 6.35mm stereo plug, 6m
AUDIO Cable, 6.35mm stereo plug / 6.35mm stereo plug, 90 degrees angled connector, 6m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA socket, 2m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA socket, 5m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA plug, 1.5m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA plug, 10m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA plug, 2.5m
AUDIO Cable 2x RCA plug / 2x RCA plug, 5m
AUDIO Cable, RCA plug / RCA plug, 1.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 1.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 0.2m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 10m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 15m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 20m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 2.5m
AUDIO Cable, 3.5mm stereo plug / 2 RCA plug, 5m
AUDIO/VIDEO Cable, 3RCA plug / 3RCA plug, 1.5m
AUDIO/VIDEO Cable, 3RCA plug / 3RCA plug, 2.5m
VIDEO Cable, S-VHS plug to S-VHS plug, 1.5m, Gold Plated

MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/HDMI M/M, Swivel Connector, 1.5m
MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/HDMI M/M, Swivel Connector, 2.5m
MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/HDMI M/M, Swivel Connector, 5m
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 10m
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 1.5m
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 2.5m
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 5m
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 10m, Gold plated
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 1.5m, Gold plated
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 2.5m, Gold plated
MONITOR Cable, HDMI/DVI-D(18+1) M/M, Single Link, 5m, Gold plated
MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/Mini HDMI (Type C) M/M, 10m, Gold Plated
MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/HDMI M/M, 10m, Gold Plated, 90 degrees angled connector
MONITOR Cable, High Speed 1.3 HDMI/HDMI M/M, 1.5m, Gold Plated, 90 degrees angled connector
VIDEO Adapter/Splitter, DVI-D(24+1) Male to 2x DVI-D(24+1) Female, Gold Plated
VIDEO Adapter/Splitter, DVI-I(24+5) Male to 2x VGA Female, Gold Plated
VIDEO Adapter/Splitter, DVI-D(24+1) Male to DVI-D(24+1)+HDMI Female, Gold Plated
MONITOR Cable, DisplayPort/DisplayPort M/M, 1.8m
MONITOR Cable, DisplayPort/DisplayPort M/M, 3m
MONITOR Cable, DisplayPort/HDMI M/M, 1.8m
MONITOR Cable, DisplayPort/HDMI M/M, 3m
MONITOR Cable, DisplayPort/DVI-D(24+1) M/M, 1.8m
Power Supply Cable for Notebook Adapters, 2-pin, 1.5m
Power Supply Cable for Notebook Adapters, 2-pin, 2.5m
Power Supply Cable for Notebook Adapters, 3-pin, 1.8m
FIRE WIRE Adapter 4M-6F
VIDEO Adapter DVI-I(24+5)/F to VGA/M
VIDEO Adapter DVI-I(24+5)/M to VGA/F
VIDEO Adapter DisplayPort/M to HDMI/F
MONITOR Cable, DVI(18+1)/DVI(18+1) M/M 1.8m
VIDEO Adapter DVI-I(24+5)/M to VGA/F
VIDEO Adapter HDMI/F to DVI/M
MONITOR Cable, HDMI/DVI(18+1) M/M, 1.8m
VIDEO Adapter HDMI/M to HDMI/F, 90deg, Black
VIDEO Adapter Micro HDMI (Type D)/M to HDMI/F, Black
MONITOR Cable, HDMI/HDMI-Micro M/M, 1.5m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 10m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 1.5m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 15m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 1.8m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 3m
MONITOR Cable, HDMI/HDMI M/M, 5m
VIDEO Adapter HDMI to VGA M/F
IDE to SATA, SATA to IDE adapter, Dual direction
SATA Data Cable, 0.5m
SATA Data Cable, 90 degrees angled connector, 50cm
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 3m, Black

USB 2.0 Connection cable, A/M Mini-B(5pin)/M, for Digital camera, 5m, Black
KVM Switch 2/1 USB, VGA, w/o cables
Power Supply Cable, 1.8m
Power Supply Cable 1.8m, Cu 100%
Power Supply Cable for Notebook Adapters, 2-pin
Power Supply Cable for Notebook Adapters, 3-pin
Power Supply Cable for SATA HDD, 15cm
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 1.8m
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 3m
USB 2.0 Connection cable, A/M B/M, 5m
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 3m
USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 5m
USB2.0 to Printer, Parallel converter cable LPT, Fast Asia
USB-Micro to HDMI Adapter M/F, MHL Adapter
USB 2.0 Connection Cable, A/M MicroB/M(5p), for Mobile Phones, 1m
USB 3.0 Connection Cable, A/M MicroB/M(5p), (for External USB3.0 HDD...), 1.8m
USB 2.0 OTG Cable Adapter, USB to Micro (5p), F/M
USB 2.0 OTG Cable Adapter, USB to Mini (5p), F/M
USB2.0 to Serial (RS232) converter cable, Fast Asia
VIDEO Adapter HDMI/F to DVI-D(24+1)/F
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 10m, w/Ferrit Cores, High Quality
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 1.8m, w/Ferrit Cores, High Quality
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 20m, w/Ferrit Cores, High Quality
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 3m, w/Ferrit Cores, High Quality
MONITOR Cable, HD15 VGA M/M, 5m, w/Ferrit Cores, High Quality
Interphone Cable, 6 wires, Shielded, Solid Cu
Interphone Motor Cable, 6 wires, Shielded, Solid Cu

Alati i pribor
Naziv
Crimping tool for RJ45, RJ11, RJ10, 8/8, 6/4, 4/4

Stalci, filteri i ostalo...


Naziv
Zatita za auto sedite, najlon/PVC
Dra elektronskih ureaja za auto, najlon/nylex, crna
Dra sitnica za auto, neopren, crna
Futrola za CD 10 kom auto, najlon, crna
Futrola za CD 20 kom auto, najlon, crna
CD Wallet, 48 CD, Nylon, Black
Extentable CD steps, for 12 CD
CD Labelmaker Kit
Standard White Labels (50pcs)
Jewel Case Inserts (25/50pcs)
CD stalak vertikalni
Omega USB Ventilator sa bazom
ACGP038390, Specijalna olovka za GPS sa 4 vrha
LCD Cleaner, Sredstvo za ciscenje LCD/Plazma ekrana, Antistatic gel, 250ml
PC Cleaner, Sredstvo za ciscenje racunara i opreme, 250ml

Touch Screen Cleaner, sredstvo za ienje ekrana osetljivih na dodir, sa mikrofiber krpicom

Transcend
COMPAQ
Naziv
SDRAM 1GB Compaq Proliant ML370, DL380

HP
Naziv
SDRAM 64Mb (Q1887A) HP LaserJet 2300, 3200, 3300, 4050, 4300, 5000, 4500, 8000

IBM
Naziv
SDRAM 1GB IBM eSERVER xSERIES 225, 235
1GB IBM Thinkpad R50/51,T40/41/42, X31/32/40
SDRAM 256MB IBM 300GL/PL NetVista A20/21/22/40 S40 X40

NEC
Naziv
SDRAM 4GB NEC Express 5800 120Lh/120Eg

B 2.0 (4 Front, 4 Rear),

x16, 1 x mini-PCIe, 4 x USB 3.0 (2 Front, 2 Rear), 6 x USB

x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub , 1 x DVI-D, 1 x HDMI Port. 3 x

A II, 2xDDR3 1333


x HDMI

2 x SATA3 6.0

x PCIe 2.0 x1, 1 x D-Sub , 1 x DVI-D, 1 x HDMI Port. 3 x

s, 10 x SATA3, 1 x eSATA, USB 3.0, USB 2.0, Dual Gigabit

0, Intel Gigabit LAN, RAID

1, 2x PCI, 1x SATA Express, 1x M.2 (Gen2 x2/SATA), 12K

, D-Sub, DVI-D, HDMI, rev. 3.0

USB 3.0, rev 1.1

s, 6 x SATA 6Gb/s, RAID, USB 3.0, Killer E2201 LAN

3.0, SB 7,1HD, GLAN, 4xDDR3 1600

slots, USB 3.0

slot, 2 x USB 3.0, 4 x USB 2.0

N, Parallel Port, 2xDDR3 1333, rev. 2.2

TA 6Gb/s, 2 x SATA 3Gb/s, 1 x parallel port, 1 x serial

0, 1 x serial port

ots, 1x M.2 PCIe, SATA Express, RAID, USB 3.0

USB 3.0, 6 x SATA 6Gb/s

1, 1 x PCI slot, 4 x USB 3.0, RAID

-Sub, 1 x HDMI, 1 x USB 3.0, 4 x USB 2.0,1 x PCI-E x1

A 6Gb/s, RAID, USB 3.0

ot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express, RAID, USB 3.0

SB 3.0
slot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector, Killer

slot, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector, Killer

ots, 1 x M.2 PCIe, 1 x SATA Express connector, RAID, USB

Cena
2397.88
4599.00
4699.00
6529.00
5477.99
3467.47
5947.03
14999.00
7957.80
9199.00
8129.00
9268.69
14748.30
5831.50
6937.50
5605.50
4999.50
3437.50
6148.29
4318.60
5170.00
5213.21
9268.69
7740.00
7589.00
5635.59
6846.00
8532.00
11649.97
8843.12
13483.19
15410.00
11375.94

MPC
3240.00
6960.00
7320.00
8760.00
6720.00
4680.00
8280.00
22800.00
10320.00
12999.00
11280.00
11280.00
19490.00
8084.16
9240.00
7560.00
6660.00
5012.18
8280.00
6095.88
6900.00
6960.00
12360.00
9840.00
10200.00
7560.00
9120.00
11520.00
16080.00
11820.00
17988.00
21360.00
15240.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
3746.74
5828.26
2616.77
2795.18
3124.76
10335.74
10876.56
4867.41

MPC
5174.06
8177.40
3717.00
3865.68
4237.38
14124.60
14868.00
6616.26

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20

e
Drive

4927.50

6720.34

20

Cena
990.00

MPC
1290.00

PDV %
20

366.00
309.00
629.00
1390.00
990.00
4245.60
201.83
202.95
18.59
39.65
384.09

570.00
490.00
940.00
1990.00
1485.00
6370.00
371.70
371.70
44.60
89.21
609.59

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
6220.00
10570.50
2000.99
2980.00
2669.13
2980.00
2000.99
490.00
3549.74
3549.74
990.00

MPC

2980.00
4390.00
3865.00
3600.00
2980.00
690.00
5290.00
5290.00
1290.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
6244.56
9753.41
19031.04
7077.17
12013.34
22361.47
11000.00
5167.87
7271.07
8653.18
5949.06
6129.33
7571.53
10335.74
9734.82
8953.63

MPC
8668.04
13529.88
26465.04
9812.88
16652.16
31074.12
17990.00
7092.04
9991.30
11879.53
8177.40
8400.42
10392.73
14273.28
13381.20
12280.97

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

rid Drive

finish, Black

k/Blue

k/Purple

Orange

Green

White

k/Blue

k/Purple

ange

ack

ck/Orange

ay/Green

9975.19
11958.21
11838.03
13821.05
17546.72
17306.35
4506.86
6369.70
4386.68
4831.36
6590.00
6590.00
6090.00
39990.00
11790.00
10690.00
20990.00
19990.00
4190.00

13678.56
16414.27
16280.46
19031.04
24086.16
23788.80
6199.96
8742.38
6021.54
6616.26
9880.00
9880.00
8990.00
58880.00
17670.00
15980.00
30990.00
29960.00
5990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
7691.71
14181.59
10816.47
6549.97
6549.97
6549.97
10696.29
11297.20
18267.82
13821.05
6362.90
6362.90
6518.14
6518.14
6197.67
6518.14
6518.14
10760.82
10760.82
10760.82
8793.62
11628.02
5017.80
5017.80
5170.83

MPC
10764.43
20220.48
15314.04
9069.48
9069.48
9069.48
15209.96

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

26019.00
19625.76
9190.00
9190.00
9440.00
9440.00
8980.00
9440.00
9440.00
15500.00
15500.00
15500.00
12740.00
16690.00
7250.00
7250.00
7480.00

ores, Fan, DVI, HDMI 1.4a, GeForce with CUDA, 64bit

A, HDMI, Dual-link DVI-D, SilentFX

A, HDMI, Dual-link DVI-D

A, HDMI, Dual-link DVI-D

A, HDMI, Dual-link DVI-D, SilentFX

0 MHz, VGA, miniHDMI, Dual-link DVI-D

85 MHz (base), Mem 2550 MHz, Dual-link DVI-D-mHDMI-

1085 MHz (base), Mem 2750 MHz, Dual-link DVI-D-m,


CUDA cores, Dual DVI, HDMI 1.4a, DisplayPort, GeForce

, mem 1800 MHz, core 902 MHz, Low Profile

nk DVI-D x2 / HDMI x1 / D-Sub x1

000 MHz, Dual-link DVI-I*1/DVI-D*1/HDMI*2

Clock - Base:1059MHz/Boost:1137MHz, Dual-link DVI-I

nk DVI-I*1/DVI-D*1/HDMI*2

ock 1066 MHz, Dual-link DVI-D x1 / HDMI x1 / D-Sub x1


file, Fan, DVI, HDMI, DX11

1/HDMI*1/DisplayPort, Core 1188 MHz

Hz, Mem 5600 MHz, DX 11.2, DVI-I*1, DVI-D*1, DP*1 ,


MHz, DVI-I / mini DisplayPort x2 / HDMI x1,

Cena
1362.90
3211.49
538.60
1050.00

MPC
1820.00
4713.16
936.68
1500.00

PDV %
20
20
20
20

Cena
2643.38
1559.35
2230.74
861.98
540.83
515.18
843.01
869.00
1500.00
619.00
1560.00
1675.00
898.21
294.64

MPC
4220.00
2300.00
3450.00
1501.67
906.95
921.82
1471.93
1440.00
2400.00
1440.00
2436.00
2616.00
1345.00
500.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
4021.01
4043.70
4043.70
4833.00
5515.62
8227.39
9990.00
13122.45
41999.00
5936.22
5999.00
11240.00
10628.10
11440.00
13339.20
3600.00
3107.00
12339.00
16077.38
22892.00

MPC
5880.00
5400.00
5400.00
6480.00
7440.00
11160.00
15499.00
18799.00
58800.00
8772.12
7499.00
15000.00
14400.00
15360.00
17988.00
4920.00
4200.00
16800.00
21600.00
31200.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
891.00
12300.00

MPC
2400.00
18480.00

PDV %
20
20

P, 4 x USB ,Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,Black

Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,Black

P, 4 x USB ,Hight adjustement, Tilt, Pivot,Swivel,Black

VI-D (HDCP), DP, 4 x USB ,Hight adjustement, Tilt, Pivot,

CP) DP HDMI HA CR 4xUSB ,Black

i glare with hard coat 3Hnalog , (DVI-D) with HDCP,

(HDCP) DP2x HDMI MHL 4xUSB ,Black

VI,DP,HDMI, 4xUSB ,Black

HDMI, USB3.0, Black

rd coat , 2M:1, 8ms, 350cd/m DVI,DP,HDMI Black


HDMI (MHL), VGA and USB 3.0. 2.0MP Full HD webcam,

I,Black
port1.2,Backlit,Black

*USB, Pivot, Black, Z22i

Silver/Black

sion E2223s)

kVision E2323)

75x75, Black

player, DTV tuner, 2x5W speakers

er, DTV tuner, 2x5W speakers

ment, VESA 75x75, Black

er, DTV tuner, 2x5W speakers~1

er, DTV tuner, 2x5W speakers

dici Tera2321 PCoIP, 2x1W speakers

75x75, Black

DMI, VESA 75x75, Black

ck Glossy

240.60
193.80

375.36
302.40

20
20

Cena
9792.00
10598.40
11904.00
15552.00
17222.10
18144.00
51000.00
62208.00
15264.00
27539.52
16990.00
30624.00
24000.00
44064.00
22599.36
46070.40
40800.00
169000.00
41270.40
12823.65
11151.00
15053.85
13046.67
31222.80
18733.68
19179.72

MPC
12990.00
13990.00
14990.00
20490.00
21490.00
23490.00
69990.00
85900.00
18490.00
36490.00
21490.00
39990.00
30490.00
59990.00
29990.00
61990.00
58490.00
248990.00
54990.00
17805.00
16354.80
22153.32
18612.00
44280.00
25770.00
24590.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

11180.74
13797.50
24086.16
27319.95
8586.27
12444.52
15276.87
19068.21
12266.10
17897.36
17897.36
50737.05
15165.36
18956.70
18064.62
19514.25

14990.00
17990.00
36990.00
35990.00
10990.00
15990.00
21490.00
22999.00
17790.00
22990.00
22990.00
66990.00
19490.00
24490.00
23190.00
24990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

100x100, Black

75, Black/Silver

Speakers 2x3W,Piano Black


DVI, Pivot, Hight adj.

adj.

ers, Black Glossy

USB, Black

Speakers 2x3W,Black Glossy

Speakers 2x3W,Black Glossy

underbolt Speakers 2x7W,Black Glossy

4x3.5", 5x12cm Fan w/Fan controller, Tooless, Black

+4x3.5", 1x12cm Fan, Tooless, Black

2x3.5", Black

Passive PFC, Bulk


Passive PFC, Bulk
Passive PFC, Bulk

Retail

Retail

Retail

Retail

16726.50
24532.20
24900.18
74711.70
65233.35
30888.27
38805.48
36463.77
59769.36
59769.36
0.00

21490.00
31490.00
31990.00
112253.40
88990.00
39490.00
49990.00
46990.00
82990.00
76990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
4455.00
6356.07
3172.46
2252.50
1512.07
2299.58
2299.58

MPC
6534.00
8299.00
4742.89
3199.00
1992.31
3290.00
3290.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2889.35
3009.28
1987.66
2129.40
2439.84
2790.00
6339.35
3990.00
3980.00
18889.79

MPC
4177.91
4475.27
2973.60
3196.62
3540.00
3990.00
9190.00
5750.00
5190.00
27390.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
1341.09
1580.96
1635.48
185.35
235.00
235.00
11270.00
6990.00
2810.00
3260.00
14190.00
17050.00
10990.00

MPC
2007.18
2378.88
2453.22
446.04
398.00
399.00
16290.00
9990.00
3998.00
4690.00
22900.00
24680.00
15790.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Retail

ring, Low-Noise Adapter (L.N.A.), Anti-vibration, Red

de, Rubber Black, Retail

de, Rubber Red, Retail

doptical mice

11890.00
3090.00
3930.00
4760.00
5500.00
532.00

16980.00
4450.00
5660.00
6960.00
8250.00
1278.65

20
20
20
20
20
20

293.00
7292.75
149.00
577.62
61.95
1450.00

460.00
11299.68
360.00
1040.76
118.94
2388.00

20
20
20
20
20
20

Cena
206.30
557.55
557.55
2093.41
1517.78
894.60
1594.59

MPC
401.44
849.00
849.00
3200.00
2230.20
1314.00
2690.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

446.04

650.00

20

1706.10

2490.00

20

401.44

892.08

20

869.78

1561.14

20

1048.19

1590.00

20

490.64

1189.44

20

1483.08

1890.00

20

1728.41

2890.00

20

446.04

650.00

20

446.04

650.00

20

446.04

650.00

20

1070.50

1932.84

20

1159.70

1858.50

20

364.64
808.82

639.32
1190.00

20
20

eiver

r Control

r Control
Control

mable F-keys
Control, White

1593.85
987.24
1028.37
987.24
991.20
747.65
4612.25
695.40
1812.60
1382.25
1178.00
6345.05
561.45
79.65
589.29
1374.45

2190.00
1390.00
1390.00
1390.00
1290.00
1199.00
6399.00
1049.00
2599.00
1949.00
1699.00
8999.00
999.00
124.80
1000.00
2499.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
223.02
1248.00
3240.00
1647.00
1561.14

MPC
371.70
1799.00
4752.00
2415.60
2990.00

PDV %
20
20
20
20
20

769.42

1199.00

20

1661.50

2590.00

20

2453.22

3590.00

20

644.00
2022.05
906.30
1844.90
4532.45
4612.25
906.30
3647.05
1738.50
2265.75
3625.20
2265.75
3477.00
1767.27

999.00
3122.28
1299.00
2599.00
6399.00
6399.00
1299.00
5199.00
2599.00
3199.00
5199.00
3249.00
5199.00
2999.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
99.00

MPC
1200.00

PDV %
20

l HD 4000 Graphics, Numeric keydboard, 5Hrs battery,

, HD webcam, AMD Radeon 7670M 1G, 6 cell, Ubuntu

D webcam, Intel HD Graphic, 4 cell, Windows 8.1, Office

VD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

VD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

VD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

VD-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

VD-RW ,Radeon R3 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,HD R5 M230 2GB ,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

D-RW ,Radeon R2 Grafika,WLAN, 802.11bgn+BT4.0, HD

66x768) WLED, DVD+/-RW, Wlan, HD webcam, Intel HD


8) WLED, NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L,DVD+/-RW,
8) WLED, NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L,DVD+/-RW,

D, DVD+/-RW, Wlan, HD webcam,NVIDIA GeForce 820M

DVD+/-RW, Wlan, HD webcamNVIDIA GeForce 840M 2GB

) WLED, DVD+/-RW, Wlan,HD webcam,Intel(R) HD

, DVD+/-RW, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeon(TM)

68) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeon HD R7


WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeon HD R7
3y c-in - Silver

D, DVD+/-RW, Wlan, WiDi, HD webcam, AMD Radeon(TM)

ED, Wlan, WiDi, HD webcam, Intel HD Graphics 4400,

0) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, Nvidia GeForce 820

0) WLED, Wlan, WiDi, HD webcam, Intel HD Graphics

resolution, Wlan, WiDi, HD webcam, NVIDIA GeForce GT

ch Display HD resolution, Wlan, WiDi, HD webcam, NVIDIA

Touch Display HD resolution, Wlan, WiDi, HD webcam,

ay , Wlan, WiDi, HD webcam, NVIDIA GeForce GT 750M


View Anti-Glare WLED-backlit , 4GB Single Channel DDR3

B DDR3L, , 500GB SSD hybrid drive, 8xDVDRW, 4Cell

768) Non-Touch, Batt 31WHR, Windows 7 Professional (64Bit

SD Hybrid, 8xDVDRW, AMD Radeon HD 8690M Graphics

MHz, 500GB SATA HDD, 8X DVD+/-RW, 6-cell, HD

n+BT, Intel HD 4400, Wcam , 3cell, HDMI ,Ubuntu 11.1,

n+BT, Intel HD 4400, Wcam , 3cell, HDMI ,Ubuntu 11.1,

B SSD, nVidia K1100M 2GB, Windows 7 Professional 64

Cena
30000.00
43000.00
26000.00
31500.00
31500.00
34299.84
34299.84
31500.00
34840.00
34840.00
33446.40
26496.00
25376.64
25376.64
25300.00
34752.00
34752.00
32500.00
32700.00
40224.00
36960.00
47539.20
61344.00
39990.00
56000.00
50496.00
56160.00
84452.16
59900.00
39840.00
47030.40
45110.40
70003.50
78057.00
80079.36
90599.00
66946.50
74340.00
99000.00
129054.24
77908.32
0.00
44000.00
44000.00
176631.84

MPC
38990.00
58990.00
31990.00
39990.00
39990.00
43990.00
44590.00
39990.00
45990.00
45990.00
45990.00
34990.00
32990.00
32990.00
35490.00
45990.00
45990.00
40990.00
40990.00
52990.00
48990.00
62990.00
80990.00
55990.00
72490.00
66980.00
73900.00
101990.00
77990.00
53490.00
60800.00
59490.00
83990.00
909000.00
109900.00
119900.00
88059.00
100300.00
134180.00
173940.00
105000.00
62990.00
56990.00
227990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card

24866.73
0.00
28100.52
30219.21
50848.56
39363.03
106650.00
87535.35
85305.15
87718.50
75826.80
70272.00
79729.65
39251.52
42373.80
24978.24
34122.06
31557.33
25089.75
115078.32

36990.00
38990.00
64990.00
51990.00
156420.00
124665.00
121300.00
128700.00
106210.00
103066.80
110695.00
50990.00
54990.00
32990.00
44990.00
40990.00
32990.00
144990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

25089.75

32990.00

20

ew, Intel HD Graphics, SuperMulti DVDRW, HDMI, 2xUSB

33453.00

43990.00

20

ightView,AMD Radeon HD 8330, SuperMulti DVDRW,

27999.00

37990.00

20

LED-backlit Touch Screen (1366x768), Intel HD Graphics,

34122.06

44990.00

20

ghtView,AMD Radeon R2 Graphics, SuperMulti DVDRW,

25758.81

33990.00

20

34902.63

45990.00

20

22540.00
27186.00
34868.00
27968.00
23000.00
86020.00
25750.80
37867.20
39376.00
46202.40
64386.20
103776.00
55292.00
62100.00
60536.00
56028.00

29990.00
37990.00
47990.00
37490.00
31990.00
115990.00
33990.00
49990.00
51990.00
60990.00
84990.00
136990.00
72990.00
81990.00
79990.00
73990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card

D Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card

cs, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card reader,

eon HD 8670M (2GB), DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

orce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card

8GB SSD, Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam 720p, Adapter za

Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 3 cell, Windows 7

Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 6 cell, Windows 7

0), Wlan+BT, HD 4400, HD Wcam, 6 cell, Windows 7

VDRW, Wlan+BT, HD 4600, Wcam 720p HD, 6 cell,

VDRW, Wlan+BT, HD 4600, HD Wcam, 6 cell, Win 7


DVDRW, Wlan+BT, HD 4600, HD Wcam, 6 cell, Win 7

GeForce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

GeForce 820M (1GB) , DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

D Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card reader,

Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card reader,

l HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, Card

hic, 15.6" LED HD AG, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI,

D AG Touch Screen (1920 x1080), Intel HD Graphics, WiFi


(1366 x 768), AMD Radeon HD 8210, DVD-RW, WiFi b,g,n,

w, Intel HD Graphics, SuperMulti DVDRW, HDMI, 2xUSB

P DVDRW HD-8210 Lan WlanBGN BT4.0 HDMI USB-3.0 2-1

MP DVDRW HD-8330 Lan WlanBGN BT USB-3.0 2-1 NumPad

P DVDRW HD-8570-2G Lan WlanBGN BT USB-3.0 2-1

VDRW Intel-HD-Graphics Lan HDMI USB3.0 2-1 WlanBGN

P DVDRW Intel HD Graphics Lan Wlan HDMI USB3.0 2-1


13.3" QHD+ (3200x1800) IPS PCT 10-p Touch LED Glossy

MP DVDRW Intel HD Graphics GigaLan Wlan BGN HDMI

0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan WiFi BGN


LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB Lan

8) LED Glossy, 0.3MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB

SSHD 13.3" FHD (1920x1080) IPS 10-p Touch LED Glossy

SSD 13.3" QHD+ (3200x1800) IPS PCT 10-p Touch LED

y 1.0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan WiFi

y 1.0MP DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan WiFi

GB+8GB SSHD 15.6" FHD (1920x1080) LED MULTI-TOUCH

MP DVDRW GF-GT810M/2GB Lan WlanBGN BT4.0 2-1 USB-

31990.00

x1080) LED AG WC-1MP/720p External-DVDRW NVIDIA-

LED AG WC-1MP/720p External-DVDRW NVIDIA-GF-

VDRW GF-GT810M/2GB Lan WlanBGN BT4.0 2-1 USB-3.0

P DVDRW ATI-JET-LE-R5-M230-2GB GigaLan WlanBGN BT

P DVDRW ATI-Radeon-R4-Integrated GigaLan WlanBGN BT

sy 1.0MP DVDRW Intel HD Graphics GigaLan Wlan BGN

D (2560x1440) LED AG, Intel HD 5000, GLAN, WLAN,

.5" HD (1366x768) LED AG IPS, Intel HD 4400, GLAN,

GB M.2SSD, 12.5" HD (1366x768) LED AG IPS, Intel HD


(1366x768) LED AG, Intel HD Graphics, GLAN, WLAN, BT4.

B + HDD 500GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED AG,

HD (1920x1080) LED AG IPS, Intel HD 4400, Glan, Wlan, BT4.

B/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, Intel HD 4600,

GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, Intel HD 4600,

GB/7200, 14.0" HD+(1600x900) LED AG, NVIDIA GT730M

1600x900) LED AG, Touch, Intel HD 4400, GLAN, WLAN,

0x1080) LED AG, AMD Radeon HD 8670M 2GB, GLAN,

1920x1080) LED AG, Touch, Radeon HD8670M 2GB, GLAN,

0" HD+(1600x900) LED AG, Intel HD 4400, WLAN, GLAN,

0x1080) LED AG, Intel HD 4600, DVDRW, Wlan, Glan, BT4.

D (1920x1080) LED AG, NVIDIA GT730 1GB, DVDRW, Wlan,

(1366x768) LED AG, Intel HD 4600, DVDRW, Wlan, Glan,

HD (1920x1080) LED AG, NVIDIA GT730 1GB, DVDRW,

0X1620) LED AG IPS, NVIDIA GT730 1GB, DVDRW, Wlan,

0GB/7200, 15.6" FHD (1920x1080) LED AG, NVIDIA

SSD, 15.5" 3K (2880x1620) LED AG IPS, nVidia Quadro

FHD(1920x1080) LED AG IPS Touch, Pen, Intel HD 4400,

FHD(1920x1080) LED AG IPS Touch, Pen, Intel HD 4400,

-720p, Intel HD Graphics, DVDRW WiFi BT4.0 HDMI Glan

B/5400, 15.6" HD (1366x768) LED AG, Intel HD Graphics,

6"HD(1366x768) LED AG, nVidia GT720M 1GB, GLAN,

D(1366x768) LED AG, Intel HD, DVDRW, GLAN, WLAN,


HD Graphics, DVD-RW, WiFi b/g/n, BT 4.0, HDMI, 3-in-1

2 GHz, 8 GB memory, 1 GB DDR3 RAM, BT + BT Keyboard,

2 GHz, 8 GB memory, 1 GB DDR3 RAM, BT, Full HD Video

memory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video Support, Wlan

GB memory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video Support,

B memory, 1 GB DDR3 RAM, BT, Full HD Video Support,

mory, 1GB DDR3 RAM, BT, HDMI, Wlan b/g/n, USB OTG,

mory, 512 MB DDR3 RAM, Full HD Video Support, Wlan


memory, 1 GB RAM, Dual SIM Card slot,Internet over

ftware, Parental Control, 4 GB memory, 512 MB DDR3

QuadCore 1.3GHz, 8GB eMMC, 1GB RAM, GPS,

21 QuadCore 1.3GHz, 16GB eMMC, 1GB RAM, 3G/SIM

m QuadCore Z3740 1.86GHz/2MB, 2GB RAM, 64GB

98440.00
81788.00
50692.00
34083.24
31804.40
25750.80
168900.48
100269.79
126913.25
102767.62
93489.98
126913.25
71247.46
109071.65
116089.34
105146.50
81238.75
121203.94
98723.52
112402.08
111212.64
99675.07
130838.40
165778.20
186147.36
184363.20
135001.44
125485.92
24656.10
25572.96
49361.76
33081.30
24532.20

129990.00
109990.00
66990.00
44990.00
41990.00
34990.00
224990.00
133990.00
169990.00
132990.00
120990.00
169990.00
94990.00
145990.00
154990.00
138990.00
104990.00
159990.00
131990.00
148990.00
148990.00
132990.00
173990.00
212990.00
247990.00
243990.00
179990.00
166990.00
32990.00
33990.00
64990.00
41990.00
33990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
13199.00
11799.00
5399.00
6800.00
7949.00
9999.00
4849.00
7650.00
7388.89
10175.50
13308.52
30954.20

MPC
18990.00
16990.00
7490.00
9990.00
10990.00
14990.00
6990.00
13990.00
9990.00
12990.00
16990.00
39990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

ch 10-p, Intel Atom QuadCore Z3740 1.86GHz/2MB, 2GB

/ 1.7 GHZ / Quad Core, 16GB + micro SD 16GB (u paketu),


/ 1.7 GHZ / Quad Core, 16GB , 2GB RAM, BT, (A)GPS,

128 MB RAM, 4GB Internal Memory, FM Transmitter, Win CE

GB Internal Memory, 128 MB RAM, FM Transmitter, Win CE

8MB DDR3 RAM, 4GB Internal memory, Full EU, SRB, RUS

3 800MHz, 128MB DDR3 RAM, 4GB Internal memory, Full

OSHIBA/ACER/LENOVO/APPLE MAC

W500/700)

xx, nx8xxx Series, 6720t

34874.00
19999.00
19999.00

44990.00
27999.00
27999.00

20
20
20

Cena
5240.97
6857.87
8140.23
9701.37

MPC
6990.00
8990.00
10990.00
12990.00

PDV %
20
20
20
20

Cena
9499.50
4000.00
3826.83
6990.00
6990.00
7308.79
7308.79
2185.65
3826.83

MPC
13932.00
5480.00
9600.00
9600.00
10480.00
10480.00
3130.00
5480.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
3300.00
3717.00

MPC
4440.00
4906.44

PDV %
20
20

Cena
890.00
5576.09
6070.91
9366.84
4627.67
4014.36
7099.84
9513.00
5965.79
4348.89
5017.95

MPC
1290.00
8920.80
11151.00
13340.00
6590.00
5715.00
9590.00
13960.00
8495.00
5798.52
8920.80

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

5017.95

8177.40

20

6523.34

11894.40

20

4140.00
4784.00
4140.00
4784.00
4140.00

5990.00
6599.00
5990.00
6599.00
5990.00

20
20
20
20
20

5/G585)

/ E120

ort, 1x VGA port, Gigabit Ethernet port, Cable Lock Slot,

t, DisplayPort 1.2, VGA port, Gigabit Ethernet, Stereo/Mic

be active), 3x USB 2.0 ports/one always-on charging, 3x

DMI, Gigabit Ethernet, Stereo/Mic Combo Audio Port,


Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Port; Rear

e Device Charging), Stereo / Mic Combo Audio Port; Rear

evice Charging), Stereo / Mic Combo Audio Port; Rear Panel:

harging), Stereo / Mic Combo Audio Port ; Rear Panel: 2x

arging), Stereo/Micropohone Combo Audio Port; Rear

4140.00
8920.80
10229.18
6185.09
7136.64
9634.46

5990.00
12489.12
14273.28
8590.00
9890.00
13827.24

20
20
20
20
20
20

Cena
3449.38
7000.60
6579.09
4293.14

MPC
5145.00
9750.00
9500.00
9190.00

PDV %
20
20
20
20

2753.56
1472.00
4044.10
4757.76

3799.00
1999.00
5590.00
6690.00

20
20
20
20

Cena
8920.80
9456.05
8266.61
13797.50
10710.00
11708.55
13013.22
9753.41
10704.96
11656.51
16176.38
9039.74
9039.74
9416.40
9277.63
12013.34

MPC
11900.00
13200.00
11550.00
16270.00
17098.20
18530.00
13590.00
14990.00
16290.00
22490.00
11990.00
11990.00
11990.00
12890.00
16690.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
1362.65
1750.00
1050.00
1050.00
1050.00
840.00
965.49
2660.00
1050.00
770.00

MPC
2378.88
2999.00
1899.00
1899.00
1899.00
1899.00
1899.00
4999.00
1899.00
1899.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

980.00
2591.04
3033.07
2872.80
9792.00
4824.96
4824.96
1924.20
3568.32
3568.32
4348.89
5017.95
1784.16
2007.18
1984.88
3155.73
6802.11
2943.00
2709.69
1924.20
1674.00

1899.00
4000.00
4200.00
3590.00
14990.00

2826.00
4956.00
4956.00
5947.00
6938.00
2478.00
2725.00
4490.00
4190.00
9415.00
4320.00
4290.00
2826.00
2455.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

7582.68

12990.00

20

1851.07

2590.00

20

3880.55

5890.00

20

3456.81

5890.00

20

2910.41

4990.00

20

3479.11

4990.00

20

2230.20

3390.00

20

1326.97

1690.00

20

1784.16

2790.00

20

4036.66

5590.00

20

1516.54

2690.00

20

1873.37

2990.00

20

1616.90

3419.64

20

2207.90

3890.00

20

100.00

1499.00

20

lm

lm
+ Screen Film

n Film

100.00
999.00
1472.00
1472.00
1472.00
1472.00
5327.70
3806.21
1189.44
2735.71
2854.66
883.93
1473.22
79.20
742.50
1210.00
883.93
883.93
883.93
1089.00
1210.00
1210.00
2356.20
883.93
1178.58
1414.28
883.93
883.93
1031.25
1031.25
1100.00
735.04
735.04
881.86
881.86
980.36
980.36
980.36
980.36
980.36
1176.43
1372.50
2402.12
2402.12
1077.93
1077.93
2402.12

1499.00
1499.00
2199.00
2190.00
2199.00
2199.00
6990.00
5352.48
1690.00
3890.00
3890.00
1500.00
2500.00
200.00
2200.00
2200.00
1500.00
1500.00
1500.00
2000.00
2200.00
2200.00
4000.00
1500.00
2000.00
2400.00
1500.00
1500.00
1750.00
1750.00
2000.00
1499.00
1499.00
1799.00
1799.00
1999.00
1999.00
1999.00
1999.00
1999.00
2399.00
2799.00
4899.00
4899.00
2199.00
2199.00
4899.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

MacBook Pro

1912.40
1568.57
1421.75
7079.03
1470.08
2206.04
2206.04
2206.04
2206.04

3899.00
3199.00
2899.00
12299.00
2999.00
4499.00
4499.00
4499.00
4499.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
941.15
1256.72
480.00
1115.69
1115.69
1115.69
1115.69
1115.69
400.00
11027.22
3716.63
2230.20
5575.50

MPC
1490.00
1990.00
670.00
2081.52
2081.52
2081.52
2081.52
2081.52
499.00
14570.64
4906.44
2745.00
10407.60

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

278.78
500.00
1288.00
8549.69
10160.20
2140.99
4956.39
1859.10
1665.22
272.58
1486.80
470.82
82.50
305.55
881.10
3267.00
305.55
305.55
305.55
410.85
410.85
410.85

564.98
4999.00
1990.00
11597.04
8920.80
2999.00
6839.28
3122.28
2527.56
669.06
2676.24
849.00
250.00
500.00
1500.00
9000.00
500.00
500.00
500.00
725.00
750.00
750.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

e phones...

. 7 Pro 64bit, English Microsoft Office 2010

0GB SATA, NoOptical,YU Kbrd,Mouse, Ubuntu 12,4,

0GB SATA, DVDRW,YU Kbrd,Mouse, Ubuntu 12,4,

6xDVDRW, YU Kbrd/mouse, Win7 PRO 64Bit, serial port.

1600MHz, ,500GB SATA, Int Graph., 16X Half Height

RW, Win 7 PRO,Kbrd/Mouse ,

D+/-RW ,WIN7PRO, WIN8.1PRO lic/media, YU keyboard &

X4GB) 1600 MHz DDR3 Non-ECC, HDD 500GB SATA,16x

, HDD 500GB SATA, DVD RW, Int.Graphic, YU 212 Business

DDR3 1600MHz, 500GB SATA ,Int Graphics, 16X Half

3,500GB 3.5inch SATA, 16X Half Height DVD+/-RW ,YU


DDR3 1600MHz, 500GB SATA ,Int Graphics, 8X Half

GB 3.5inch SATA HDD, DVD+/-RW Slim, Wireless 1540

0MHz DDR3L, 500GB 3.5inch SATA (7,200 Rpm) HDD,


1600, HDD 500GB SATA, Kbrd/Mouse, WIN 7 Pro

W, Intel HD, Keyboard/Mouse, Gigabit Ethernet, Win 7

se, GigabitEthernet, Free DOS

d/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS

se, GigabitEthernet, Win 8.1 Pro to Win 7 Pro 64

se, GigabitEthernet, Free DOS

, Keyboard/Mouse, GigabitEthernet, Free DOS, Microtower

VIDIA GeForce GT 730A 1GB, Wireless Keyboard/Mouse,

rpm, 18.5" LED HD 1366x768, Intel HD, WebCam

/n, 2xUSB 3.0, 4xUSB 2.0, S/PDIF, VGA, HDMI, 6-1, VESA

m, 18.5" LED HD 1366x768, Intel HD, WebCam HD720p,

A, DVDRW, Intel HD Graphics, CR 7-1, Keyboard/Mouse,

GB 7200rpm, 19.5" LED HD+ 1600x900, Intel HD,

SATA, DVDRW, Intel HD Graphics, CR 7-1, Keyboard/Mouse,

VDRW, Intel HD 4600 Graphics, KeyboardYU/Mouse,

0, DVDRW, Intel HD Graphics, p/s180W,

VDRW, Intel HD Graphics, p/s180W, KeyboardYU/Mouse,

0, DVDRW, Intel HD Graphics p/s180W,

305.55

500.00

20

Cena
627.80
8335.38
171.00
370.46
6195.00

MPC
990.00
11522.70
499.00
892.08
8920.80

PDV %
20
20
20
20
20

Cena
88018.56
28546.56
30330.72
49956.48
45674.50
43295.62
57093.12
45793.44
48767.04
49956.48
40440.96
49956.48
0.00
80881.92
82309.25
67798.08
0.00
53524.80
29550.15
35125.65
41816.25
26204.85
71366.40
37299.00
110394.90

MPC
115000.00
38800.00
41230.00
68640.00
61585.00
59500.00
76000.00
60480.00
63360.00
68355.00
55125.00
67359.00

74250.00
41589.00
49780.00
58920.00
36710.00
104819.40
49230.00
143990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

30295.60
21160.00
31004.00
19688.00
40112.00
22540.00
57806.78
30727.20
48172.32
40916.74

39990.00
27990.00
40990.00
27990.00
52990.00
29990.00
75990.00
38990.00
64990.00
53990.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

109500.00
111605.00
90950.00

0, DVDRW, Intel HD Graphics, KeyboardYU/Mouse,

0, DVDRW, Intel HD Graphics, KeyboardYU/Mouse,

VDRW, Intel HD Graphics, p/s180W, KeyboardYU/Mouse,

TB/7200, NVIDIA Quadro 410 512MB, DVDRW,

200, Intel HD Graphics 2500, p/s 280W,

2x750W, iDRAC7 Expr.

0MHz UDIMM, 1TB SATA, Intel RAID, NoODD, 290W fixed

600MHz UDIMM, 2x1TB SATA, Intel RAID, NoODD, 290W

k, x4, No HDD,8x 3,5"bays H310,8xDVDRW, 2x750W PS,

HDD,.H710 512GB , 8xDVDRW, 2x750W PS, Broadcom 5720

D's, S100 RAID

DD's, S100 RAID, iDRAC 6 Express

DD's, S100 RAID, iDRAC 6 Express


8GB RDIMM, 1600MT/s, LV, Single Rank, x4, 2x300GB, SAS

5in SATA, SR C100, Multi-Burner, 350W p/s, Tower

5in SATA, SR C100, 300W p/s, Rack

600MHz UDIMM, 4x 2.5" HDD Open bays SAS/SATA, SR

1600MHz LP RDIMM, O/Bay HS 2.5in SATA/SAS, SR M5110

GB ECC DDR3 1600MHz, 8x 2.5" HDD Open bays

GB ECC DDR3 1600MHz, 2x 300GB SAS 10k 2.5" HDD , 8

T620

0/T110II

/T420

39013.63
42463.01
47934.43
92181.60
32828.54

51990.00
55990.00
64990.00
115990.00
43990.00

20
20
20
20
20

Cena
1308.38
951.55

MPC
1800.00
1441.00

PDV %
20
20

Cena
332924.26
225042.05
42999.00
64824.48
0.00
161763.84
0.00
201015.36
0.00
64229.76
68273.86
70176.96
220046.40
52930.08
0.00
0.00
0.00
89445.89
78978.82
104551.78
178653.89
171398.30
217905.41

MPC
443360.00
293333.00
56760.00
86540.00

118990.00
104990.00
136990.00
233990.00
224990.00
285990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2961.71
1784.16
9293.10
9911.61
2106.50
11061.79
5471.42
10704.96
7315.06
7850.30
12885.21

MPC
4311.72
2676.24
12191.76
13678.56
5947.20
15200.00
7360.00
14290.00
10058.21
10558.00
17246.88

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

215000.00
270000.00
86326.00
91854.00
94770.00
293700.00
77313.60

5 LED KMM Console

Drive

24978.24
22599.36
19031.04
22599.36
10704.96
24978.24
56259.00
5542.79
5542.79
713.66
6958.22
13083.84
32114.88
36872.64
8563.97
1859.10
3211.49
2735.71
928.95
17345.61
24160.50
14868.00
929.25
1858.50
0.00
20101.54
20101.54
3717.00
2477.75
21440.00
17008.99
49956.48
23669.86
11180.74
24978.24
11894.40
37824.19
10531.31
14844.21
1189.44
1115.69
33708.73
24779.61
20696.26
14190.02
22837.25
42581.95

34196.40
31222.80
25660.00
31000.00
14570.64
32722.00
77565.60
7731.36
7580.00
1030.00
9560.12
18585.00
48321.00
55011.60
10750.00
2676.24
4460.40
3700.00
1338.12
23788.80
32709.60
19328.40
1225.00
2590.00
27428.00
27428.00
5055.12
13827.24
28300.00
22896.72
67500.72
31966.20
14724.00
34345.08
15890.00
50990.00
13975.92
20369.16
1784.16
1635.48
46239.48
32709.60
29141.28
19923.12
29990.00
55867.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

19268.93
1784.16
28308.67
97534.08
19268.93
3097.50
10000.00
500.00
500.00
500.00

26465.04
2676.24
39846.24
131730.48
27059.76
4163.04
19999.00
999.00
999.00
999.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
16659.00
20455.00
25299.00

MPC
21990.00
26990.00
34999.00

PDV %
20
20
20

Cena
20500.00
26179.00
19600.00
33300.00

MPC
26990.00
34490.00
25990.00
44990.00

PDV %
20
20
20
20

Cena
12390.00

MPC
20400.00

PDV %
20

Cena
6434.13
12538.19
8998.86
8998.86
17328.65
10247.77
17328.65
14682.52
8987.71
8987.71
15264.60
15264.60
15264.60
15264.60
39797.92
10848.81
19572.24
71411.00

MPC
9114.08
17782.13
12756.74
12756.74
27195.06
13807.91
27193.57
20963.88
12756.74
12756.74
21647.81
21647.81
21647.81
21647.81
56438.93
15385.40
27755.58
101280.82

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

plex

e-print, WiFi

SB, Duplex

es per month

71399.85
13158.18
15264.60
10849.92
10849.92

101102.40
18659.34
21647.81
15385.40
15385.40

20
20
20
20
20

Cena
3159.45

MPC
5100.00

PDV %
20

10396.08
8425.69
11704.09
6024.89
8387.78
20673.95
2100.00
22043.30
22043.30
123.90
1177.05
1177.05
2366.49

15345.00
11151.00
17277.00
8894.00
12382.00
30518.00
2772.00
32540.00
32540.00
297.36
1635.48
1635.48
3122.28

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
19514.25
43488.90
8062.17
10526.54
251765.05
17507.07
12990.92
25089.75
21967.47
25647.30
30665.25
10983.74
12390.00

MPC
27720.00
66528.00
10990.00
13490.00
331240.00
20990.00
16990.00
33990.00
26990.00
31990.00
45650.00
13990.00
20815.20

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
33564.51
35906.22
48744.00
32114.88
14942.34
18755.98

MPC
43990.00
46990.00
64990.00
45619.00
18990.00
23990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20

aji

B 2.0, LAN

SB 2.0, LAN, WiFi

uraje

pages
pages

00 pages

5 MFP, 2000pages

Cena
180.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
2000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1490.00
2000.00
1500.00
1170.00
1500.00
3400.00
1000.00
1000.00
1950.00
2400.00
2000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
2900.00
3100.00
1000.00
2000.00
2000.00
2000.00
2000.00
1500.00
1500.00
780.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00

MPC
2298.24
13214.88
10744.80
10744.80
10744.80
7986.00
10890.00
20763.60
4800.00
4800.00
3630.00
3267.00
4210.80
3194.40
4210.80
7666.56
7753.68
7753.68
7753.68
6098.40
5517.60
5517.60
7550.40
7550.40
7550.40
7550.40
7260.00
4065.60
6000.00
5082.00
12632.40
15246.00
15246.00
15246.00
10744.80
10890.00
6534.00
5517.60
6534.00
6534.00
6098.40
2872.80
5808.00
5808.00
7260.00
5808.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

ex, ePrint, USB 2.0, Wireless

SB 2.0

1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
910.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1000.00
1500.00
1000.00
1000.00
15000.00
1000.00
1000.00
3000.00

7260.00
7260.00
5082.00
14520.00
8857.20
7826.28
10018.80
4210.80
4210.80
11616.00
11601.48
16698.00
7114.80
7114.80
25410.00
8566.80
8566.80
43560.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2999.62
36017.73
25981.83
21855.96

MPC
4490.00
52390.00
35904.00
27990.00

PDV %
20
20
20
20

Cena
18064.62
21186.90
6757.51
4683.42
10927.98
8028.72
18399.15
31334.31
7558.15
14508.57
10035.90
16391.97

MPC
25753.00
31990.00
8490.00
5990.00
13990.00
10990.00
24990.00
38990.00
9490.00
18990.00
12990.00
21490.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
803.99
1048.19
1186.47
1231.07
4305.40

MPC
1189.44
1635.48
1784.16
1932.84
6437.84

PDV %
20
20
20
20
20

Cena

MPC

PDV %

aji

F, USB 2.0, WLan

pm/16.5 ppm(u boji), USB 2.0, LAN, WiFi

USB 2.0, Wireless

USB 2.0,

ck 1200 x 600 dpi, scan 1200dpi, Color 5.2 ppm,Black

0 x 1200 dpi, USB 2.0,

, USB 2.0, WiFi

n 1200dpi, (crna)12 ppm/8.5 ppm(u boji), USB 2.0, WiFi

1200dpi, USB 2.0, WiFi

1200 dpi, 1GB, USB 2.0, LAN, Wi-Fi

50.00

145.20

20

Cena
1000.00

MPC
4800.00

PDV %
20

Cena
11430.00

MPC
16800.00

PDV %
20

Cena
7805.70
6690.60

MPC
11088.00
9500.00

PDV %
20
20

Cena
51629.13
32895.45
64452.78
47949.30
55780.00
44600.00
56500.00
80980.00
62255.00
69980.00
512946.00
117300.00

MPC
74990.00
45990.00
83990.00
65990.00
73630.00
58880.00
74580.00
105900.00
81980.00
91900.00
660000.00
154800.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
33899.04
10531.01
16131.78
15990.00
37169.92
5690.00
19980.00
24900.00
11980.00
6980.00
4990.00
59900.00
65400.00

MPC
48023.64
14868.00
22440.00
19980.00
52038.00
8280.00
28780.00
35850.00
16500.00
9190.00
6590.00
82660.00
87900.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
11385.12
11744.19
14084.35
14731.81
4610.82

MPC
18570.13
19179.72
23045.40
24026.69
7523.21

PDV %
20
20
20
20
20

tampae

(7000h), Bag, 2.5kg

(7000h), Bag, 2.5kg

(7000h), Bag, 2.5kg

10 Lamp (7000h), 3.9kg

10 Lamp (7000h), 4kg

10 Lamp (7000h), 4kg

1, HDMI, LAN, Lamp-free 20.000h , White, 11kg.

LAN, 6,9 kg

C output
12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output

EC output

x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC output

C output

C output

12V/9Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x IEC output

VR, pf 0.6, 2x 12V/7Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC

VR, pf 0.6, 2x 12V/9Ah Battery, 2x SCHUKO + 2x IEC

R, pf 0.6, 1x 12V/4.5Ah Battery, 1x SCHUKO + 1x IEC

R, pf 0.6, 1x 12V/9Ah Battery, 1 SCHUKO + 1 IEC output

2x 12V/9Ah Battery, 6x IEC


4x 12V/7Ah Battery, 2x SCHUKO
Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 2x 12V/7Ah

e Protection, RS232 interface, AVR, pf 0.6, 4x 12V/7Ah

ace, AVR, pf 0.9, 2x 12V/7Ah Battery, 3x IEC + 1x Schuko

rnal Antennas

WAN/LAN Port 10/100Mbps,

/LAN Port 10/100/1000Mbps,

Gigabit LAN, Console port, WEP/WPA/WPA2, WMM, QoS,

ting system

ID mode, DHCP Server, PoE Injector, Atheros Chipset, 2

ID mode, DHCP Server, PoE Injector, Atheros Chipset, 3

B for 3G USB Modem Dongle, EVDO/WCDMA/TD-

N Port 10/100Mbps, USB2.0 Port (3G Modem/Print

100Mbps, Detachable Antenna

100Mbps, 2x 5dBi Fixed Antennas

100Mbps, 2 Antennas

100Mbps, USB2.0 Port (Print server/Storage), WMM, SPI,

LAN 10/100/1000Mbps, USB2.0 Port (Print

N 10/100/1000Mbps, USB2.0 port

, 4xLAN 10/100/1000Mbps, USB2.0 Port, SD Card

1ac 433Mbps 5GHz, 1xWAN, 4xLAN 10/100Mbps, WPA2-

6074.42
6241.98
10388.87
14038.76
5757.53
7218.86
11118.39
30662.77
4773.82
17668.14
26217.24
20499.61
2352.82
1118.60
501.96
3234.54
680.56
423.00
477.52
1073.48
1159.02
1213.54
1306.60
714.40
1584.84

9916.96
10184.58
16949.52
22896.72
9396.58
11775.46
18138.96
50105.16
7790.83
28843.92
42819.84
33453.00
3924.00
1944.00
840.00
5160.00
1140.00
804.00
804.00
1800.00
1944.00
2016.00
2136.00
1188.00
2616.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
3474.35
3148.35
7491.29
20517.84
27533.06
3257.15
5214.60

MPC
6190.00
6500.00
10840.00
29000.00
35683.20
5436.00
8700.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

Cena
5368.59
3799.22
1660.80
2491.77
3784.40
3633.94
4908.32
8104.55
2610.33
4877.55

MPC
7285.32
4790.00
3690.00
4650.00
5500.00
5420.00
7430.00
11900.00
4790.00
7430.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

GHz & 5GHz, 802.11a/b/g/n, 1xWAN, 4xLAN

/1000Mbps, VPN (25 Tunnels), Static/Dynamic Routing,

xLAN 10/100Mbps

LAN 10/100Mbps

n, 1xWAN, 1xLAN 10/100Mbps

as

A/EVDO USB Modem Port, Detachable Antenna 5dBi

A/EVDO USB Modem Port, 2x Detachable Antenna

t, USB2.0 Storage Port, 2x Detachable Antenna

xLAN Gigabit, USB2.0 Port, 3x Detachable Antenna

Detachable Antenna

P Client Mode, WDS, Detachable Antenna

ble

Antenna
High Performance Antenna

.11b/g/n, WPS Button, Cradle with cable

able Antenna 5dBi, USB Extension Cable 1.5m

a
Antenna

dBi, USB Extension Cable 1.5m

set, 2x Detachable Antenna

ntennas

7491.29
18466.06
1660.80
1750.85
2336.75
3329.48
2327.60
2805.30
3410.10
4883.87
6925.50
1394.10
1944.00
2475.00
3736.80

11800.00
27803.16
2440.00
2880.00
3690.00
5436.00
4248.00
4680.00
5688.00
8148.00
11544.00
2328.00
3240.00
4128.00
6228.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
6195.20
1122.79
1194.59
1519.46
1367.86
1737.18
2734.57
756.88
631.12
1200.00
1782.90
940.00
1239.30
1242.90
2377.80
1569.91
1544.40
1920.60
1721.83
2312.10

MPC
8920.80
1690.00
1860.00
2170.00
2170.00
2630.00
4190.00
1021.00
1032.00
2148.00
2976.00
1572.00
2076.00
2076.00
3972.00
2628.00
2760.00
3480.00
2880.00
4200.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
991.20
7186.20
240.37
495.60
300.00
450.00
1947.95
2058.46

MPC
1486.80
9961.56
371.70
743.40
540.00
720.00
3176.04
3356.28

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20

or

A Connector

0/1000Base-T/SFP Gigabit Uplinks, VLAN, QoS, ACL,

mbo Gigabit/SFP Ports, RS232 Console, VLAN, QoS, ACL,

gabit SFP Ports + 2 Combo Gigabit RJ45/SFP, RS232,

agement

Port mirroring, Web management

nagement, Rackmount kit

ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link

P ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP,

VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link


Security, Port mirroring, STP, Link Aggregation, IGMP,

P ports, VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP,

VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link


Security, Port mirroring, STP, Link Aggregation, IGMP,

VLAN, QoS, ACL, Security, Port mirroring, STP, Link

s, VLAN, QoS, Flow Control, Virtual Stacking, Static

2279.47
1993.46
1882.95
2214.47
449.00
1142.10
268.74
1051.20
456.30

3716.52
3250.20
3070.08
3610.56
840.00
1920.00
448.80
1752.00
768.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
1020.20
4418.17
6542.91
3530.21
1465.88
1954.90
27129.14
12827.07
20859.80
1807.85
2502.04
7987.14
8252.73
11215.28
2345.87
3420.78
5579.72
11148.03
9854.27
14476.48
17326.18
12766.66
14818.44
30776.76
14818.44
36704.14
39553.84
17440.16
6839.28
8639.15
636.05
1631.17
803.62
2114.48
796.50

MPC
1480.00
6670.00
9300.00
5040.00
2500.00
3200.00
40800.00
27400.00
35100.00
2670.00
3700.00
11400.00
12300.00
15990.00
3760.00
4880.00
8500.00
15900.00
15250.00
22000.00
29700.00
19179.72
27900.00
47800.00
26800.00
58800.00
56500.00
31600.00
10258.92
12964.90
950.00
2290.00
1160.00
3270.00
1332.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

972.90

1632.00

20

Cena
2394.00
2572.20

MPC
4368.00
4800.00

PDV %
20
20

Cena
1014.49
2074.58
4153.73
3047.94
2796.13
745.00
819.00

MPC
1480.00
3400.00
5920.00
4207.64
4330.00
1162.80
1278.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

Cena
8161.54
8676.77
8676.77
13564.57
18860.00
20815.20

MPC
10600.00
12370.00
12370.00
23000.00
24990.00
27990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20

Cena
6098.36
5653.80
7232.54
4129.59
2802.61
4563.90
4386.10
932.40
1485.00
1752.30
3522.71
3194.10
3646.80

MPC
9158.69
8489.63
10300.00
5129.46
4680.00
7608.00
7320.00
1680.00
2604.00
3072.00
5880.00
5328.00
6084.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2990.00
283.00
452.00
448.50
619.50
1068.30
2713.50

MPC
4460.40
424.80
684.00
699.60
892.08
1788.00
4524.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

sh button config, Powersave

save, 2x DHP-308AV

2 Adapters

Port, CPU 800MHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SATAII,

Port, CPU 1GHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SATAII, RAID

Port, CPU 1GHz, RAM 128MB, USB2.0 Port, SATAII, RAID

ps Port, CPU 1200MHz, RAM 512MB, USB3.0 Port, SATAII,


Atom CPU 1.2GHz, XBMC preload, WiFi, HDMI-out,

e Mode Fiber, 1310nm, up to 20 km

Fiber, 850nm, up to 550m


Fiber, 1310nm, up to 15 km

age, Flash Drive, Memory Card Reader, Webcam, USB

Movie Recording, Li-ion battery, Black


Movie Recording, Li-ion battery, White
Movie Recording, Li-ion battery, White

Picture Stabilization, 3.0" LCD, 720p Movie Recording

Picture Stabilization, 3.0" LCD, 720p Movie Recording,

stproof, Freeze proof, Picture Stabilization, 2.7" LCD, GPS,

D Movie record, Black

600, FULL HD Movie record, Black

ISO 12800, FULL HD 1080p Movie Recording, Black

Cena
20.61
12.39
6.87
68.69
326.26
415.00
88.86
502.00
119.44
166.73
18.90
17.16
138.60
279.89
380.25
207.41
375.79
318.44
56.71
115.29
185.02
550.16
87.09
255.50

MPC
32.16
29.74
12.48
107.16
508.80
648.00
139.20
783.60
187.20
260.40
29.52
28.20
241.20
490.64
669.06
371.70
654.19
540.00
97.20
195.60
315.79
933.60
147.60
433.20

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
5302.00
5302.00
6060.00
10908.00
10908.00
23332.50
38870.00
51500.00
29540.00

MPC
6999.00
6999.00
7999.00
15999.00
15999.00
27999.00
49999.00
67999.00
38999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
919.96
539.00
350.00
350.00
385.00
385.00
385.00

MPC
1412.46
999.00
699.00
699.00
799.00
799.00
799.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20

re

385.00
455.00
455.00
455.00
4460.40
7681.80
724.82
1009.17
1227.73
1057.11
489.71
463.70
463.70

799.00
899.00
899.00
899.00
5994.78
10324.34
1263.78
1754.42
2140.99
1799.03
999.00
999.00
999.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
1239.00
1239.00

MPC
1486.80
1486.80

PDV %
20
20

Cena
1672.65

MPC
3190.00

PDV %
20

6400.67

8590.00

20

2705.60
3281.30
1982.00
1542.59

3999.00
5999.00
2599.00
2499.00

20
20
20
20

Cena
5980.00
679.76
679.76
838.33
704.16
704.16
872.71
819.48
704.16
1090.00
774.01
941.46
774.01
774.01
774.01
777.34
947.01
1271.91

MPC
8950.00
980.00
980.00
1195.00
999.00
999.00
1240.00
1170.00
999.00
1490.00
1110.00
1340.00
1110.00
1110.00
1110.00
1110.00
1360.00
1810.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

1271.91
1199.00
1255.28
1338.45
1593.49
1338.45
1790.00
1338.45
1338.45
355.00
3409.89
2520.54
2595.95
2931.95
2595.95
418.05
431.36
431.36
431.36
418.05
418.05
431.36
496.79
664.23
496.79
496.79
496.79

1810.00
1810.00
1780.00
1920.00
2260.00
1920.00
2780.00
1920.00
1920.00
530.00
4870.00
3590.00
3690.00
4180.00
3690.00
599.00
615.00
615.00
615.00
599.00
599.00
615.00
720.00
940.00
720.00
720.00
720.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
710.00
615.00
798.00
720.00
868.28
625.00
830.13
320.00
1670.01
1485.93
1549.14
1440.00
1590.00
1280.00
1559.12
350.00
3579.47
360.00

MPC
1060.00
920.00
1195.00
1080.00
1230.00
940.00
1250.00
480.00
2385.00
2090.00
2220.00
2099.00
2390.00
1930.00
2240.00
525.00
5140.00
540.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

etraivanje radio stanica sa prethodnim podeavanjem,

USb punjenje

USb punjenje

USb punjenje

465.74
347.09
475.72
559.00
357.07
599.00

666.00
510.00
680.00
839.00
520.00
1000.00

20
20
20
20
20
20

Cena
148.68
1071.12
2480.48
1071.12
170.61
1014.74
1004.83
1004.83
796.68
893.32

MPC
237.89
2378.88
4163.04
2378.88
371.70
2230.20
1480.00
1480.00
1190.00
1299.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
836.33
936.68
463.88
824.22

MPC
1457.06
1635.48
817.74
1285.80

PDV %
20
20
20
20

Cena
4125.87

MPC
7990.00

PDV %
20

1951.43

3590.00

20

858.63

1490.00

20

1127.65
1323.00
3109.00
3973.85
11662.00
1890.50
1999.00
7805.70
1895.67
1895.67
1895.67
2157.06
2157.06
2157.06

1649.00
2158.80
4149.00
5499.00
13999.00
2799.00
4149.00
12999.00
2599.00
2599.00
2599.00
3399.00
3399.00
3399.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
4683.42

MPC
5799.00

PDV %
20

Cena
789.24
607.11
1639.20
2003.46
1639.20
1639.20
1639.20
2307.02
2549.86
2307.02
1821.33
539.00
385.00
385.00
385.00
385.00
12794.53
1776.73
1776.73
1184.80

MPC
1070.50
817.74
2230.20
2705.98
2230.20
2230.20
2230.20
3122.28
3419.64
3122.28
2453.22
999.00
899.00
899.00
899.00
899.00
19328.40
3599.00
3599.00
2399.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
804.11
283.24
595.47
334.88
1115.10

MPC
1263.78
439.00
889.00
576.00
2081.52

PDV %
20
20
20
20
20

624.46

1290.00

20

869.78

1490.00

20

869.78

1490.00

20

4460.40

5990.00

20

1483.08

2250.00

20

680.21

1190.00

20

2353.98

3690.00

20

312.23
566.47
966.79

594.72
951.55
1620.61

20
20
20

ejere

bl, boja plava

bl, boja crvena

bl, boja bela

er

certified
USB connection, 10m range, 200 degrees angle, wireless

SD 8250 1GHz, 512MB RAM, 16GB Micro SD, Camera


do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN,DLNA, BT, GPS,
do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN,DLNA, BT, GPS,

D do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, BT, GPS,

D do 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, BT, GPS,

o 32 GB, Kamera 8 MP+LED Flash, WLAN, BT, GPS, USB,

o 32 GB, Kamera 3 MP, WLAN, BT, GPS, USB, Baterija 1500


512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP

Z2580, GPU PowerVR SGX544, RAM 2 GB, MEM 32 GB,

Z2580, GPU PowerVR SGX544, RAM 2 GB, MEM 16 GB,

alcomm MSM8974 Snapdragon 800, GPU Adreno 330, RAM

Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adreno 330,

Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adreno 330,

205.18
310.00
1839.92
1839.92
1839.92
1672.65
1672.65
59.00
49.00
294.64
2878.85
916.06
916.06
916.06
1178.10
1178.58
1178.58
1178.58
1178.58
1178.58
1832.72
1832.72
582.33

386.57
564.98
2799.00
2799.00
2799.00
2230.20
2230.20
296.64
276.00
500.00
3800.00
1499.00
1499.00
1499.00
2000.00
2000.00
2000.00
2000.00
2000.00
2000.00
2999.00
2999.00
877.21

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
1301.20
1003.59
5968.41

MPC
1858.50
1790.00
8593.70

PDV %
20
20
20

Cena
1239.00

MPC
1932.84

PDV %
20

Cena
25812.09
16665.91
16665.91
22726.51
22726.51
17423.49
7575.00
8609.46
46992.48
39159.46
40143.60
53760.00
53760.00

MPC
34196.40
21999.00
21999.00
29999.00
29999.00
22999.00
9999.00
10990.00
59990.00
49990.00
54990.00
74990.00
74990.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Qualcomm MSM8975 Snapdragon 801, GPU Adreno 330,

mm MSM8974 Snapdragon 800, GPU Adreno 330, RAM 2

X531, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera

napdragon, GPU Adreno 302, RAM 1GB, MEM 4 GB +

PU Power VR SGX540, RAM 1 GB, MEM 8 GB + MicroSD do

MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP, WLAN, BT,

dreno 200, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB,

omm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 2 GB, MEM 32 GB,

RAM 512 MB, MEM 8 GB + microSD do 64 GB, Kamera 5 MP,

gon S4, GPU Adreno 305, RAM 512 MB, MEM 8 GB +

dragon, GPU Adreno 305, RAM 512 MB, MEM 8 GB +

mm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 1 GB, MEM 16 GB,

mm MSM8960, GPU Adreno 225, RAM 1 GB, MEM 16 GB,

mm MSM8974, GPU Adreno 330, RAM 2 GB, MEM 32 GB,

a VGA, BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), plavo crveni,

a VGA, BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), naran.beli,

BT, USB, Baterija 1020 mAh (BL-5C), crveni, ASHA

B, Kamera 2 MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 1200 mAh,

2 MP, WLAN, BT, GPRS, USB, Baterija 1200 mAh, Asha, crni

, beli

Kamera 3.2 MP, BT, USB, Baterija 1110 mAh (BL-4U), crni,

WiFi, Baterija 1200 mAh (BL-4U), crni, ASHA

57120.00
44100.00
10071.60
13818.00
20403.60
7679.95
7812.00
55982.64
10206.00
20008.80
14562.24
32437.44
32437.44
0.00

79990.00
59990.00
12990.00
18490.00
27990.00
9990.00
11490.00
98453.52
14999.00
37244.88

Cena
4677.96
4677.96
4788.00
5418.00
5418.00
3637.20
6699.00
8774.64

MPC
7679.95
7679.95
8661.60
9527.76
9527.76
11333.20
13136.76

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2100.00
1620.00
1620.00
2520.00
2250.00
2250.00
2340.00
1040.76
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
5.21
576.14
130.00
130.00

MPC
3499.00
2500.00
2500.00
3200.00
2800.00
2800.00
3990.00
2676.24
535.25
535.25
535.25
609.59
609.59
609.59
520.38
609.59
520.38
594.72
799.00
699.00
699.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

62796.60
62796.60

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

ne

130.00
130.00

699.00
699.00

20
20

Cena
1344.00

MPC

PDV %
20

Cena
1895.67
3679.83
5129.46

MPC
2599.00
4799.00
7299.00

PDV %
20
20
20

Cena
17395.56
20294.82
28992.60
37132.83
36017.73
38359.44
35435.40
43365.00
39140.01
45830.61
51852.15
42039.27
43600.41
48060.81
50402.52
51071.58
53301.78
63672.21
63672.21
63672.21
64229.76
71700.93
71700.93
100582.02
66906.00
74377.17
81179.28
81179.28
81179.28
82740.42
91661.22
91661.22
64675.80

MPC
22999.00
26999.00
38499.00
46999.00
47999.00
50999.00
42499.00
47999.00
51999.00
60999.00
68999.00
55999.00
57999.00
63999.00
66999.00
67999.00
70999.00
85999.00
85999.00
85999.00
86999.00
96999.00
96999.00
134999.00
88999.00
98999.00
109999.00
109999.00
109999.00
111999.00
123999.00
123999.00
85999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

re

zovora

h razgovora
100 kontakata u imeniku, kada se aktivira nain rada

W + 5W , 2 x HDMI, USB, VESA Compatible: 200 mm x 100

W + 5W , 2 x HDMI, USB, VESA Compatible: 200 mm x 100

EG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1000

agic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0, Smart Share


Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0,
Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home

PEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1000

r, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0, Smart

EG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1000


Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home

D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Browser,

EG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1000


DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext:

agic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0, Smart Share


Resolution Upscaler, Magic Motion R/C Ready, Home

o 3D Convert Source, Simplink (HDMI CEC), Network File

scaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

onvert Source, Smart TV: Full Web Browser, Wi-Fi, CI slot

scaler, Magic Motion R/C Ready, Home Dashboard 2.0,

D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Browser,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

EG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext: 1000

T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert

R, 1250Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D Convert

3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2,


DivX HD JPEG, Triple XD Engine, Picture Wizard, Teletext:

D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Browser,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

me) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert

R, 1250Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D Convert

3D World, 3D Game) TV, DVR, 1000Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2,

me) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2, 3D to 2D-2D to 3D

D to 2D/2D to 3D Convert Source, Full Web Browser,

T2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert

2/C/S2, Triple XD Engine, 3D to 2D/2D to 3D Convert Source,

3D World, 3D Game) TV, DVR, 1250Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2,

3D World, 3D Game) TV, DVR, 1300Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2,

3D World, 3D Game) TV, DVR, 800Hz, Wi-Fi, DVB-T2/C/S2,

mage engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player,

mage engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player,

age engine, 300cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player,

50cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player, Teletext: 1000

ng Engine, 350cd/m, DVB-T/C/CI+, USB player, Teletext:

a (DTV), Simplink (HDMI CEC): ALL HDMI, USB 2.0,

2000 stranica (DTV), Simplink (HDMI CEC): ALL HDMI,

ng: 600Hz Max Sub Field Driving, DVB-T2/C , 3D tip:

BD-RE, DVD (PAL / NTSC), DVD+RW/+R, DVD-RW / -R

ompozitni), HDMI, USB, Audio L/R izlaz, Digitalni audio

ezolucije na Full HD, Progressive scan, Podrka za Dolby

AUDIO-CD, MPEG4, JPEG, WMA, MP3, Dual Disc

G4, WMA, Dolby Digital Surround

ka, DLNA, Povezivanje: Portable In, Kompozitni video izlaz,

125560.26
133254.45
143847.90
82740.42
91884.24
100359.00
173955.60
114409.26
114409.26
131581.80
151430.58
151096.05
165592.35
223020.00
161689.50
210530.88
229041.54
345681.00
347911.20
1037043.00
15750.00
15750.00
15750.00
28710.00
48744.00

169999.00
179902.80
199999.00
108999.00
131999.00
132999.00
242999.00
154999.00
154999.00
177999.00
204999.00
209999.00
229999.00
249999.00
214999.00
284999.00
309999.00
434999.00
499999.00
1399999.00
20999.00
20999.00
20999.00
38999.00
67999.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
40143.60
55755.00
64564.29

MPC
54999.00
78999.00
96999.00

PDV %
20
20
20

Cena
7805.70
8920.80
11708.55
17953.11
3456.81
4125.87
4683.42
23528.61
4125.87
5017.95
7136.64

MPC
10320.00
11799.00
15999.00
23999.00
5203.80
5499.00
5999.00
27999.00
5499.00
5799.00
9499.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
20071.80
23194.08

MPC
26999.00
31499.00

PDV %
20
20

(pasivni), Ugraen WiFi, ino spajanje na internet, DLNA

k, FM Radio, Povezivanje: Kompozitni video izlaz, USB, HDMI

al +, Zvuni efekti : DTS, Frekvencija FM/RDS, 50

), Surround 45W x 2(4), Subwoofer 75W(8),~1

Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x 2 Centar 42W Subwoofer

Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x 2 Centar 42W Subwoofer

ording Portable In, Prednji 42W x 2 Zadnji 42W x 2 Centar


2 x Visoka zvucnika + 2 Satelita + Centralni + Subwoofer,

urround processor, 2 x optical inputs, USB host

urround processor, 2 x optical inputs, USB host

Dimenzije 900x59x85

urround processor, 2 x optical inputs, USB host

urround processor, 2 x optical inputs, USB host

urround processor, 2 x optical inputs, USB host

ivljaj filmova, HDMI za filmove visoke definicije,

ding

Mali 400 GPU, HDMI 1.4, Full HD Video Support, Wlan b/g/n,
putem USB prikljuka, omoguavajui i do 40 sati

-in microphone, Skype Certified, USB 2.0

60mm, 1.8 Kg

Plafona 600 mm (min) - 1000 mm (max), Teina 4,6 Kg

30mm, 0.5 Kg

60mm, 1.8 Kg

60mm, 1.9 Kg

Dimenzije 238mm x 88mm x 75mm, Teina 70g

36575.28
22302.00
34233.57
45830.61
64118.25
85528.17
13009.50
14161.77
13827.24
21930.30
21632.94
41481.72
27319.95
9366.84
16949.52
16503.48
15388.38
24086.16
24086.16
34010.55
21186.90
10593.45
25647.30
25647.30
30888.27

48799.00
29799.00
46499.00
60958.80
82999.00
114999.00
15999.00
18999.00
19625.76
28249.20
28499.00
55999.00
34999.00
14199.00
21799.00
21999.00
20999.00
34196.40
32999.00
46999.00
28249.20
14124.60
34196.40
34196.40
41184.36

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
4293.14
9788.35
6133.05
6133.05
7248.15
3568.32
3456.81
1979.30
1189.44
3073.03
3094.40
4348.89
3577.61
3949.31
5268.85
650.48
2601.90
4386.06
7805.70
2250.00

MPC
5990.00
12637.80
7999.00
7999.00
11151.00
4399.00
4599.00
2999.00
1799.00
3499.00
4699.00
6599.00
5499.00
5999.00
7999.00
999.00
3999.00
4999.00
11894.40
3999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

W), USB Recording

10W(5W+5W), USB Recording

ubwoofer, stilski dizajn u beloj boji Total 40W

0W)

mono, FM stereo

atne funkcije, Buzzer Alarm, Sleep Timer, Dual Alarm,

kljuivanje, sat digitalni, FM, automatsko traenje

adio Alarm, Repeat alarm (snooze), Sleep timer, teina

MOS Sensor, Fixed Lens 4mm, F1.5, IR Leds, IR Cut Filter,

264, MJPEG, FL 2.2 mm F2.0, AGC, AWB, AES, SDRAM

720 @30fps, Night vision leds, Two-way audio

x, MJPEG, WPS with myDlink support, D-ViewCam camera

h VGA CMOS Sensor, 0 lux, MJPEG, WPS with myDlink

Cena
6913.62
7471.17
25981.83
12043.08
8251.74
8809.29

MPC
8399.00
9999.00
33840.00
16999.00
11499.00
10999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20

Cena
4683.42

MPC
6499.00

PDV %
20

Cena
1561.14
2062.94
2676.24

MPC
1899.00
2499.00
3199.00

PDV %
20
20
20

Cena
28838.96

MPC
53300.00

PDV %
20

Cena
10133.53
11277.98
6514.42
11854.75

MPC
19800.00
14990.00
9939.00
22000.00

PDV %
20
20
20
20

Cena
371.70
867.30
371.70

MPC
594.72
1486.80
594.72

PDV %
20
20
20

Cena
17325.00
11838.65
5637.45

MPC
24275.16
17172.54
8177.40

PDV %
20
20
20

Cena
2899.26
4348.89
1500.00
1000.00

MPC
4460.40
6541.92
2872.80
7986.00

PDV %
20
20
20
20

Cena

MPC

PDV %

pire

l (252 l + 91 l), Easy open ruke na vratima, Zero

8 l (227l+91l), Smart Diagnosis, LED osvetljenje,

ider 349 l/ Zamrziva158 l), Metalna dekoracija, LED

tet: 600 litara, Kapacitet friidera: 424 l, Kapacitet

++, Klasa pranja: A, Odloeno pranje, Boja : Bela,

+++, Broj programa : 13, Boja : Siva, Dubina 55 cm

kasnosti: A ++,Displej: LED, irina x dubina x visina: 600

obrtaja, 6 Motion Direct Drive, Smart Diagnosis,

+++, 13 Programa, Smart Diagnosis, Odloen start 3-

W, Kvarcni greja, Mehanike kontrole, i-Wave

00 W, Tip grejaa: kvarcni, Kontrole: na dodir, Displej: LED,

W, Digitalna kontrola, LED Displej, Vrsta grejaa: quartz,

W, Digitalna kontrola, LED Displej, Vrsta grejaa: quartz,

0W, i-Wave tehnologija, Keep Warm funkcija odravanja

e tehnologija, Easy Clean interior, Quick defrost

e tehnologija, Easy Clean interior, Quick defrost, Boja: Siva

e tehnologija, Digitalne kontrole. LED Display, Easy Clean

e tehnologija, Digitalne kontrole. LED Display, Easy Clean

isplej, 18 programa, Brzo odmrzavanje, Zatita za decu,

ergetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

: 12000 BTU, Radni medijum R410A, Energetska klasa A,

U, Raspon rada: -7C do +43C, Filter sa aktivnim ugljem,

ergetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

art opcija, Jonizator, Carbon filter, LED status indicators

art opcija, Jonizator, Carbon filter, Displej na panelu

ergetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

art opcija, LED status indicators

art opcija, Jonizator, Carbon filter, Displej na panelu

ergetski razred: A, Radni medijum R410A, Protok

art opcija, Jonizator, Carbon filter, LED status indicators

ola snage na telu usisivaca, Teleskopska cev

itet praine: 1,2 l , Teleskopska elina cev, HEPA filter 10,

epa 11, Kapacitet praine: 1,2 l, Teleskopska produna cev,

pa 12, Kapacitet praine: 1,5 l, Klizne kontrole na ruki,

epa 12, Kapacitet praine: 1,5 l, Teleskopska cev, Kontrole


za paru, Ukupna snaga: 1400 W, Snaga usisavanja: 300

73088.61
65505.93
116689.02
0.00

99999.00
89999.00
159999.00

20
20
20
20

Cena
27908.48
41599.43
30014.78
71350.91
37913.40

MPC
37999.00
54999.00
39999.00
99999.00
51999.00

PDV %
20
20
20
20
20

Cena
7147.17
8535.47
10797.89
11312.07
12134.77
6118.80
6478.73
6838.66
7198.59
9101.07

MPC
9999.00
11999.00
14999.00
15499.00
16999.00
8499.00
8999.00
9499.00
9999.00
12499.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
34758.78
41704.74
18537.92
34758.78
16994.12
16994.12
29198.90
46345.79
31780.35
29198.90
65655.97
41704.74
39697.56

MPC
44999.00
54999.00
23999.00
44999.00
21999.00
21999.00
39999.00
59999.00
39999.00
39999.00
84999.00
54999.00
49999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
6273.06
8638.31
9255.33
11054.98
9615.26
28280.18

MPC
8499.00
11999.00
12999.00
15499.00
13499.00
39999.00

PDV %
20
20
20
20
20
20

uha 950 l/min, nivo buke 81dB, utikac za automobil,

a 22W, vakum 4,3kPa, protok vazduha 950 l/min, nivo

se pere se, duzina kabla 4m

regulacija snage, indikator pune kese za prainu, usisnik

regulacija snage, indikator pune kese za prainu, usisnik

regulacija snage, indikator pune kese za prainu, usisnik

duh, HEPA filter sakuplja mikroskopski sitne alergene,

ve podove, kapacitet kese 4 L, HEPA filter 10, boja

ve podove, kapacitet kese 4 L, HEPA filter 10, boja crvena


3l, indikator pune kese, duzina gajtana 7m, cev trodelna

duvni filter

e filtere je potrebno zameniti najmanje jedanput

ma,

pare do 30g/min, non-stick ploca, vertikalno peglanje,

pare do 35g/min, ploca keramika, vertikalno peglanje,

are do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-drop

pare do 85 g, povrina za peglanje SteamGlide, duina

amGlide, anti-drop sistem, duzina gajtana 2m, vertikalno

pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

e 40gr/min, SteamGlide ploa, automatsko iskljuivanje


pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

40 g/min, mogunost peglanja na paru u vertikalnom

40 g/min, Double Active sistem za ienje kamenca,

140g/min, neprekidno ispustanje pare 40g/min, funkcija

od 140g/min, neprekidno ispustanje pare 40g/min,


pare od 150g/min, neprekidno ispustanje pare 40g/min,

pare do 40g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

pare do 40g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

pare do 35g/min, ploca za peglanje SteamGlide, anti-

re od 190g/min, neprekidno ispustanje pare 50g/min, T-

, Calc clean solucija - lako ispiranje

duvanje, kuka za odlaganje, gajtan duzine 1,8m,

amicka obloga, hladan vrh i papucica za palac, precnik

ovanja, putna torbica

e, gajtan duzine 1,8m, rasprsivac za volumen kose

avanje toplote/brzine, uski element za usmereno

4856.88
5055.12
6393.24
7235.76
7434.00
9416.40
14372.40
10531.50
0.00
11497.92

5799.00
6999.00
8899.00
10299.00
10499.00
13299.00
20499.00
14799.00
18499.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
678.35
576.14
650.48
557.55
1115.10

MPC
1234.04
1219.18
1338.12
892.08
1899.00

PDV %
20
20
20
20
20

Cena
1685.04
3171.84
3915.24
4163.04
4163.04
4361.28
4956.00
4856.88
6095.88
6095.88
4559.52
6740.16
6740.16
4743.20
4856.88
5154.24
5253.36
5253.36
6343.68
10407.60
11597.04

MPC
2527.56
4699.00
5199.00
5699.00
5699.00
5999.00
7434.00
7285.32
8099.00
8099.00
5999.00
10407.60
10407.60
6699.00
6699.00
7199.00
7299.00
7299.00
8699.00
13999.00
16499.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
0.00
1239.00
2676.24
2180.64
2180.64

MPC

PDV %
20
20
20
20
20

1599.00
3599.00
2899.00
2999.00

a, kukica za kaenje

aganje, gajtan duzine 1,8m, rasprsivac za volumen kose


odlaganje, gajtan duzine 1,8m
odlaganje, gajtan duzine 1,8m

ana 1,6m
1,6 m

urbo brzina, uski element za usmereno duvanje, gajtan

ovanje uz usku mlaznicu u 14 mm, uklonivi filter za

a 1,8m, ThermoProtect podeavanje temperature, est

evanja 60s, duzina kabla 1.8 m, obrtni kabl

iki premaz, automatsko iskljuivanje nakon 60 min.

juivanje nakon 60 min., indikator spremnosti za

ucica za palac, precnik cilindra 16mm, podesavanje

za palac, precnik cilindra 25mm, podesavanje

riscenje", automatsko iskljucivanje nakon 60 min,

desavanja, gajtan duzine 1,8m

a od 30mm, priordna dlaka, rotira se u oba smera,


vazduha, etkice presvuene keramikom

mm cev za uvijanje, 16mm etkasta cev za dodatni

16mm cev za uvijanje, 16mm etkasta cev za dodatni

1585.92
1685.04
1189.44
1288.56
1982.40
1685.04
3667.44
2180.64
3171.84
3469.20
5055.12
6442.80
1585.92
3270.96
4559.52
2775.36
6343.68
6046.32
3667.44
4163.04

2676.24
2499.00
1932.84
1799.00
2099.00
2824.92
5798.52
2899.00
4099.00
4099.00
7582.68
9961.56
2099.00
4199.00
6599.00
4460.40
8999.00
9366.84
4899.00
6541.92

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
6876.45
9478.35
2973.60
4646.25
6318.90
9478.35
1812.04
1951.43
2508.98
0.00
3856.39
3066.53
0.00
2601.90
3531.15
4553.33
4832.10
11615.63
12544.88
464.63
2973.60
3345.30
3809.93
1579.73
2230.20

MPC
8499.00
15462.72
5055.12
7731.36
8599.00
13899.00
2599.00
2899.00
3599.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

zamenjiva glava, Li-ion baterija, max.potrosnja 5,4W,

m za poboljanu prijatnost koi, brija koji se moe

, 1 nivo duzine secenja, rad u vlaznim uslovima, bezicni,

t za brijanje i biserni vrhovi spreavaju iritaciju koe,


vodootporan, rad sa kablom I bez kabla, 17

m i 15 mm za savrenu preciznost, 100% vodootporan,

13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca seciva od

13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca seciva od

13 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, samoostreca seciva od

irina rezaa 41mm, 24 nivoa duzine od 0.5 do 23mm,


24 nivoa duzine od 0.5 do 23mm, bez podmazivanja

a,nastavak u obliku elja, luksuzna futrola


od 8mm, ealj za obrve od 2 I 4 mm, pinceta, etkica

ukohvat, periva glava epilatora,

nje, dve brzine, periva epilatorska glava, neni diskovi

je sa eljem za skraivanje

nje, torbica

mizuju higijenu koe, Diskovi koji neno upaju

zu, keramiki disk, ugraeno svetlo jasno otkriva

va, automatska voltaza 100V-240V

amostalne plivajue glave, nerajue glave, komora za

titni poklopac

vo bez cupanja dlaka sa funkcijom zastite od nastanka

e od posekotina, napajanje: AA baterija, luksuzna

5599.00
4499.00
3799.00
5299.00
6699.00
7499.00
18585.00
20071.80
799.00
4757.76
4999.00
5699.00
2199.00
2999.00

podmazivanja uljem

min, punjenje 3min za 1 brijanje, super Lift&Cut za

min, iskacuci trimer, punjenje 3min za 1 brijanje, LED

, Li-ion baterija, max.potrosnja 5,4W, vreme koriscenja

tem omoguava brzo ispiranje pod mlazom vode,


maksimalne 40mm,i ndikator punjenja, Nimh bateije sa

duine od 0,3 mm do 41 mm, preciznost po 1mm

gajtana, futrola za odlaganje, veliki ealj mainice za

% vodootporan, 10 sati, 35 minuta rada

bradu sa 18 podeavanja, trimer za nos, 100%

10 mm, dupli brija sa trimerom, 100% vodootporan, 50

aterija, max.potrosnja 5,4W, stalak za punjenje, vreme

ualPrecision sistem za brijanje ak i najkraih dlaka, "Jet

glavama za brijanje Ultra Track, vlano i suvo korienje,

a telo 4cm2, rad sa kablom

a telo 4cm2, rad bez kabla

ak za lice 2 cm2, nastavak za bikini zonu 2 cm2, torbica

a, punjenje 1h, rad 40 min

olje bez gajtana koje se rotira 360, svetlosni indikator

ko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki osigurac),

ko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki osigurac),

ko iskljucivanje, zastita suvog grejaca, termicki osigurac),

ja prikljunog gajtana, poklopac koji je uvek hladan za

nja, vreme rada 11min., filter za lako ciscenje (periv u


perivi u masini, filter jednostavno skidanje i ciscenje,

ako bi se aroma optimalno rasporedila, stakleni bokal

c za mleko, snaga 950W, pritisak 15 bara, greja oljica

c za mleko, snaga 1050W, pritisak 15 bara, greja oljica

nuanje mleka, keramiki mlin, irok i jasan displej,

nelepljive ploce za lako ciscenje, indikator zagrevanje I

ve ploce za lako ciscenje, indikator zagrevanje I

nje/otkazivanje/7 nivoa boje korice),

anje/otkazivanje/7 nivoa boje korice), poklopac

triranje, reetka za zagrevanje peciva i kroasana,

t, svi odvojivi predmeti perivi u masini za sudje,

kator temperature, rebrasta i glatka gornja povrina

emperature, ruke koje se ne zagrevaju

poklopca, poklopac i korpa se mogu prati u maini za

pi, grilovanje na vrucoj pari, kanali za odvodjenje viska

1951.43
5575.50
6504.75
7619.85
11894.40
3159.45
5761.35
7991.55
4274.55
6318.90
7248.15
10407.60
15797.25
17841.60
29271.38
38378.03
46462.50
6597.68

2899.00
7799.00
9099.00
9699.00
19328.40
5352.48
9515.52
11099.00
5899.00
8599.00
9799.00
13699.00
23699.00
28843.92
42599.00
56799.00
69999.00
9699.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
5203.80
2880.68
2880.68
3531.15
5575.50
3717.00
3438.23
3531.15
10686.38
15797.25
51573.38
2973.60
2973.60
4832.10
4832.10

MPC
8623.44
4399.00
4399.00
4599.00
10407.60
4999.00
4399.00
4599.00
12999.00
19999.00
49999.00
3999.00
3999.00
6399.00
6399.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
2973.60
2973.60
2601.90
2787.75
3531.15
6969.38
7434.00
7062.30
5575.50
6133.05

MPC
4299.00
4299.00
3599.00
3699.00
5947.20
9299.00
12191.76
11597.04
8920.80
8499.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

oca koja se nelepi, aromatizer i odimljivac, grilovanje na

11058.08

15999.00

20

Cena
10965.15
3345.30
6876.45

MPC
15999.00
5099.00
11299.68

PDV %
20
20
20

Cena
9757.13
13752.90

MPC
14399.00
19999.00

PDV %
20
20

Cena
6040.13
6969.38
2601.90
3159.45
4553.33
2508.98
3624.08
3531.15
4553.33
5110.88
4646.25
0.00
7991.55
9664.20
9664.20
19049.63
3159.45
0.00
3624.08
4646.25
4553.33
4832.10
5575.50
5854.28
1858.50
2508.98
3717.00
4274.55

MPC
7499.00
11448.36
3499.00
3799.00
7582.68
3499.00
4799.00
4999.00
6399.00
7099.00
7731.36

5299.00
6599.00
6499.00
6699.00
8920.80
8499.00
2399.00
4311.72
6244.56
5699.00

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
13629.00
29736.00

MPC
13899.00
31999.00

PDV %
20
20

Cena

MPC

PDV %

ri

ri, prenje, peenje, mogunost za programiranje

ve pregrade, duzina gajtana 80cm

o iskljuivanje u sluaju pregrevanja ili ako u aparatu

.,3 nivoa boje za koricu kakvu elite, tajmer za odlaganje

g/1000g, 1 lopatica za mesanje, program: testo, hleb,

ici

u maini za sudove

pomfrita, svi delovi se peru u maini za sudove

sta od nerdjajuceg celika, drzac za odlaganje gajtana,

sta od nerdjajuceg celika, drzac za odlaganje gajtana,

bo, 2 zice za mucenje + 2 spirale za mesanje testa od

ueg elika

+turbo, posuda od 0.5L za merenje

+turbo, posuda od 0.5L za merenje, seckalica

+turbo, posuda od 0.5L za merenje, mutilica za mucenje,

1,2m

na jednom mestu, brzo I lako sastavljanje svih delova,

lter, odvojiva posuda za pulpu 1,5l, posuda za sok 0,7l,

apremina posude za sok: 800 ml, zapremina posude za


zapremina posude za sok: 800 ml, zapremina posude za

a inox

no pasiranje i miksovanje, bokal otporan na lomljenje, vie

no pasiranje i miksovanje, bokal otporan na lomljenje, vie

asiranje i miksovanje, mini seckalica, bokal otporan na

no pasiranje i miksovanje, mini seckalica, bokal otporan

o za efektivno pasiranje i miksovanje, vie brzina za


za efektivno pasiranje i miksovanje, mini seckalica za

vo, nazubljena seciva, regulacija brzine, funkcija

vo, nazubljena seciva, regulacija brzine, funkcija

uzina gajtana 1,2m, mogucnost odlaganja gajtana,

ulpe, svi delovi mogu se prati u maini za pranje posua,

oce i povrce + secivo za meko voce i povrce

a otporna na lomljenje, zapremina bocice 0.6 L, 2 brzine,

8 funkcija, dodaci perivi u masini, duzina kabla 1m


za testo 1,7kg, posuda za tecnosti 2l, podesivi disk za

12786.48
11999.00
11999.00
30479.40
4099.00

or cell phones, tablets, GPS, iPad...


tablets, GPS, iPad...

ction

3592.85
2725.31
2189.71
2046.09
2443.91

4990.00
3990.00
3687.26
3434.51
4103.57

20
20
20
20
20

Cena
1635.48
3320.47
2512.30
3500.57
1758.00
3966.78
779.68
1376.97
1480.00
996.16
356.83
225.50
268.86
252.76
284.97
468.34
365.51
45.00
31.22
215.00
111.51
129.00
62.44
686.90
499.00
4003.21
1521.00
76.94
524.10
89.00
427.46
18.59
18.59
24.78
18.59
18.59
18.59
24.78
18.59
24.78

MPC
2453.22
4995.65
3710.00
4990.00
3107.41
6000.00
1248.91
2066.65

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

1561.14
550.12
371.70
431.17
416.30
446.04
773.14
579.85
180.00
74.34
360.00
208.15
300.00
148.68
1204.31
1188.00
6675.73
3348.00
148.68
660.00
192.00
550.00
44.60
44.60
59.47
44.60
44.60
44.60
59.47
44.60
59.47

et

ees angled connector

ees angled connector

68.15
68.15
37.17
37.17
198.24
182.13
18.59
18.59
74.34
70.62
229.22
89.21
86.73
68.15
106.55
178.42
90.45
136.29
80.54
97.88
146.20
74.34
66.91
96.64
79.30
135.05
107.79
120.18
143.72
123.90
182.13
131.33
136.29
158.59
205.67
307.27
1015.98
2103.82
400.20
2694.83
582.33
324.62
1840.00
496.84
711.19
1000.00
468.34

163.55
163.55
89.21
89.21
312.23
297.36
44.60
44.60
178.42
148.68
356.83
148.68
178.42
148.68
193.28
297.36
178.42
237.89
148.68
178.42
252.76
148.68
133.81
178.42
148.68
223.02
193.28
208.15
237.89
223.02
297.36
237.89
252.76
267.62
341.96
490.64
1665.22
3285.83
624.46
4207.64
966.42
520.38
3600.00
802.87
1174.57
1920.00
802.87

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

1635.48
594.72
859.87
569.94
1240.00
766.94
909.43
40.00
117.00
48.32
43.37
954.03
69.38
241.61
353.12
175.94
35.93
120.18
39.65
52.04
66.91
113.99
33.45
37.17
127.62
45.84
49.56
69.38
291.17
355.59
47.08
69.38
38.41
99.12
43.37
69.38
24.78
35.93
33.45
106.55
143.72
194.52
47.08
71.86
74.34
84.25
32.00

2542.43
921.82
1412.46
892.08
2400.00
1204.31
1486.80
96.00
240.00
89.21
89.21
1486.80
118.94
386.57
564.98
327.10
74.34
193.28
89.21
104.08
118.94
208.15
74.34
89.21
223.02
89.21
104.08
133.81
475.78
594.72
104.08
133.81
74.34
193.28
89.21
133.81
59.47
74.34
74.34
178.42
252.76
327.10
104.08
133.81
148.68
163.55
60.00

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

connector
connector

350.64
421.26
617.02
722.34
292.40
363.03
488.17
812.78
338.25
370.46
546.40
976.33
841.28
255.23
676.49
685.17
791.72
617.02
811.55
904.47
1222.89
1178.29
116.47
154.88
245.32
92.93
177.18
118.94
820.22
617.15
240.23
312.45
611.82
320.84
270.18
493.01
1373.70
386.34
2112.56
355.00
514.95
684.81
1443.60
684.00
15.00
55.76
247.80

594.72
698.80
1011.02
1219.18
475.78
594.72
802.87
1338.12
535.25
624.46
892.08
1605.74
1338.12
431.17
1055.63
1129.97
1248.91
966.42
1278.65
1427.33
1932.84
1843.63
193.28
252.76
401.44
178.42
297.36
208.15
1352.99
962.76
374.76
487.44
954.48
500.52
421.56
769.20
2143.08
602.76
3295.68
564.00
803.40
1068.36
1990.00
1068.00
36.00
104.08
416.30

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

50.00
1678.19
127.52
189.00
102.65
257.57
63.13
89.78
137.53
185.85
153.63
185.88
558.00
1272.00
154.41
606.00
206.06
173.00
672.00
240.37
1198.94
343.43
2398.00
478.80
651.53
15.00
18.50

144.00
2617.20
199.20
300.00
160.20
401.88
99.60
158.00
267.62
297.36
239.76
290.04
870.00
1983.60
240.96
948.00
321.60
300.00
1047.60
386.57
1870.44
535.80
3740.88
747.60
1016.40
23.40
28.92

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

Cena
695.00

MPC
1092.00

PDV %
20

Cena
539.00
175.00
175.00
70.00
175.00
111.51
62.44
371.70
371.70
371.70
6.20
185.85
371.70
254.24
186.22

MPC
1299.00
399.00
299.00
199.00
399.00
223.02
104.08
892.08
892.08
892.08
14.87
327.10
594.72
371.70
282.49

PDV %
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20

186.22

299.00

20

Cena
14193.98

MPC
21353.42

PDV %
20

Cena
2772.26

MPC
4170.48

PDV %
20

Cena
8760.35
10423.71
2883.15

MPC
13179.00
15681.28
4336.99

PDV %
20
20
20

Cena
55223.47

MPC
83076.43

PDV %
20