Вы находитесь на странице: 1из 51

Lista Mail, Mobile, Interioare

Locatie Samsung Plaza Vest + Office


Functie
Director General
Asistent Director General
Director Financiar
Financiar
Director Reporting & Control
Raportare
Raportare
Raportare
Director Comercial
Resurse Umane
Manager Spare Parts
Asistent Manager Spare Parts
Magazie
Coordonator Audio Video/ Electrocasnice
Responsabil GSM Team 1
Responsabil GSM Team 2
Coordonator Control Calitate
Logistica
Responsabil Receptii
Coordonator Receptie

Locatie Samsung Plaza Nord


Functie
Coordonator Receptie
Responsabil Tehnic
Tehnic
Magazie
Meeting

Depozit
Functie
Director Operational
Coordonator Audio Video/ Electrocasnice
BE Samsung DTV ( Echipa mobila)
BE Samsung HA ( Echipa mobila)
BE Lg HA ( Echipa mobila)

Suport tehnic
Manager Magazie
Asistent Magazie
Asistent Magazie
Coordonator Logistica & Transporturi depozit
Coordonator Logistica 1
Coordonator Logistica 2
Operator Logistica Depozit
Receptie Depozit
Sofer
Sofer
Administrativ
Administrativ

Locatie Productie
Functie
Director Tehnic
Team leader GSM
Team leader GSM
Manager IT
Coordonator Magazie
Coordonator Control Calitate Samsung & All Brands
Control Calitate All Brands

Locatie Decebal Sediu


Functie
Coordonator Locatie
Receptie
Audio Video
Magazie

Locatie Mihai Bravu


Functie
Coordonator Locatie
Coordonator Tehnic
Receptie

Locatie Call Center


Functie
Coordonator Call Center Service/Reclamatii

Operator Call Center


Operator Call Center
Operator Call Center
Operator Call Center
Operator Call Center
Operator Call Center
Operator Call Center
Coordonator Call Center Vanzari
Operator Call Center
Operator Call Center

335068

Nume
Bunda Ciprian
Tanase Oana
Dinescu Nicoleta
Movilianu Liliana
Ciurea George
Geanina Chilian
Chiojdeanu Andreea
Dicu Gabriel
Alexa Radulescu
Fratila Liliana
Pravat Gina
Raluca Adetu
Chirivila Nicoleta
Marian Paduraru
Necula Daniel
Hutanu Alexandru
Irina Vasile
Chirivila Nicoleta
Braiculescu Alexandru
Madalina Toader

Adresa Mail
ciprian.bunda@esd-rom.ro
oana.tanase@esd-rom.ro
financiar@esd-rom.ro
financiar@esd-rom.ro
reporting@esd-rom.ro
geanina.chilian@esd-rom.ro
andreea.chiojdeanu@esd-rom.ro
gabi.dicu@esd-rom.ro
alexa.radulescu@esd-rom.ro
resurse_umane@esd-rom.ro
spare_parts@esd-rom.ro
spare_parts@esd-rom.ro
magazie@esd-rom.ro
marian.paduraru@esd-rom.ro
daniel.necula@esd-rom.ro
alexandru.hutanu@esd-rom.ro
irina.vasile@esd-rom.ro
magazie@esd-rom.ro
alexandru.braiculescu@esd-rom.ro
samsung.plaza@esd-rom.ro

Nume
Marian Cristina
Talaban Alexandru
Cucos Catalin
Ceausu Alina

Adresa Mail
samsung.nord@esd-rom.ro
alexandru.talaban@esd-rom.ro
cucos.catalin@esd-rom.ro
magazie.nord@esd-rom.ro

Nume
Mihai Oleinic
Marian Paduraru
Borlovan Alexandru
Alex Dumitru
Neagu Vlad

Adresa Mail
mihai.oleinic@esd-rom.ro
marian.paduraru@esd-rom.ro
alexandru.borlovan@esd-rom.ro
alexandru.dumitru@esd-rom.ro
vlad.neagu@esd-rom.ro

Mustata Alexandru
Panait Dan
Nedu Ovidiu
Livia Stoica
Enache Ionel
Cosmin Popa
Florentin Voicu
Gheorghe Valentin
Talpeanu Cristina
Dunga George
Ieftimie Ciprian
Ciuca Catalin
Calin Claudiu

suport.tehnic@esd-rom.ro
dan.panait@esd-rom.ro
ovidiu.nedu@esd-rom.ro
livia.stoica@esd-rom.ro
ionel.enache@esd-rom.ro
logistica@esd-rom.ro
logistica@esd-rom.ro
depozit@esd-rom.ro
esd_logistica@esd-rom.ro
george.dunga@esd-rom.ro
ciprian.ieftimie@esd-rom.ro
catalin.ciuca@esd-rom.ro
calin.claudiu@esd-rom.ro

Nume
Tudor Ion
Pert George
Ionescu Cristian
Lungu Cristian
Tofaleanu Carmen
Dragusin Camelia

Adresa Mail
tudor.ion@esd-rom.ro
george.pert@esd-rom.ro
cristian.ionescu@esd-rom.ro
it@esd-rom.ro
magazie.productie@esd-rom.ro
camelia.dragusin@esd-rom.ro
qc.productie@esd-rom.ro

Nume
Dinu Alin
Anca Mitrana
Morarescu Vasile
Tufa Ionut

Adresa Mail
alin.dinu@esd-rom.ro
receptie@esd-rom.ro
vasile.morarescu@esd-rom.ro
decebal.magazie@esd-rom.ro

Nume
Nita Florin
Peleanu Ovidiu
Lautaru Gabriela

Adresa Mail
florin.nita@esd-rom.ro
ovidiu.peleanu@esd-rom.ro
shop_mb@esd-rom.ro

Nume
Stanciu Catalina

Adresa Mail
catalina.stanciu@esd-rom.ro

Laura Negrila
Madalina Rosca
Nicoleta Tita
Larisa Ciufu
Ana Ruse
Ana Mitu
Andra Banica
Iordache Iunia
Catalin Bilea
Anamaria Petrusca

madalina.rosca@esd-rom.ro
madalina.rosca@esd-rom.ro
nicoleta.titu@esd-rom.ro
larisa.ciufu@esd-rom.ro
ana.ruse@esd-rom.ro
ana.mitu@esd-rom.ro
andra.banica@esd-rom.ro
iunia.iordache@esd-rom.ro
catalin.bilea@esd-rom.ro
anamaria.petrusca@esd-rom.ro

Nr Mobil
0769250690
0785284591
0768109599
0785284500
0769250693
0721753109

0766601843
0768109598
0760676959
0760676957
0723176714

0760676957
0785284502

Nr Interior
100
115
108
109
111
112
112
114
101
110
113
113
107
215
106
106
103
107
102
102

Nr Mobil
0785239175

Nr Interior
400
401
402
404
405

Nr Mobil
0765446677
0723176714
0736631951
0786342234
0786038531

Nr Interior
212
215

0769250692
0785239177
0786038530
0769250696

215
216
216
216
221
104
104
214
220

0769250691
0785284504
0785239176
0785284503

Nr Mobil
0769250695

0785239178

Nr Interior
274
279
278
217
275
276
277

Nr Mobil
0722155980
0769250698

Nr Interior
302
301
303
309

Nr Mobil
0769250697

Nr Interior
450
451
450

Nr Mobil
0786038528

Nr Interior
211

0785284356

208
205
203
210
209
206
204
200
207
202