Вы находитесь на странице: 1из 5

LESFORMULIER

Noordelijke Hogeschool Leeuwarden


Instituut Educatie en Communicatie
Afdeling Talen
Naam student

: Marijn Uijthof, Yvette


van Schaik

Naam coach

wg/gm/jh/00

School :
Klas

:..
Naam NHLdocent

: Sport & Bewegen niveau: 4, jaar 3


Aantal lln.: 15

Datum
: ....

LESOPDRACHT:
Create a series of lessons for MBO: Sport en Bewegen Class 3: final assignment /
speaking
LESDOEL(EN): (in termen van eindgedrag)

KERNDOEL(EN):

In deze les:
- Presenteren de leerlingen hun eindproduct van de lessenserie Emotion
- In begrijpelijk en verstaanbaar Engels
- Op een aantrekkelijke, enthousiaste manier
- Leerlingen maken duidelijk contact met hun publiek
Aan het eind van deze lessenserie:
- Hebben leerlingen aanzienlijk vooruitgang geboekt in
spreekvaardigheid in het Engels.

LEERSTOF:
Uit de hele lessenserie:
- Vocabulaire: Anatomie
- Grammatica: Simple present tense
- Luisterstrategien

Belangrijke keuzes/ overwegingen voor de lesopzet (beginsituatie, werkvormen, rol


leerling/docent, lesstof in de leergang, te verwachten knelpunten, persoonlijke
leerdoelen):
De leerlingen presenteren minimaal 3, maximaal 5 minuten. In hun presentatie mogen zij
(delen van) hun beeldmateriaal gebruiken en de Facebook pagina om hun verhaal te
ondersteunen. Dit zou dus maximaal 75 minuten in beslag moeten nemen. Er staan 80
minuten voor ingepland. Dit kan krap worden. Mocht het sneller gaan dan verwacht, kan de
docent de extra tijd gebruiken om het gehele project na te bespreken met de leerlingen
(anders: gebruik hiervoor de afsluiting aan het eind van deze les).

Doen voor aanvang van de les (bijvoorbeeld kopiren, OHP klaarzetten): computer opstarten
Tijd

Functie
lesdeel *

Lesopzet

0-5

Introductie

5-85

Presentaties Alle leerlingen houden hun presentatie van minimaal 3, maximaal 5


minuten.

Presentatie houden of
bekijken

85-90

Afsluiten

Nabespreken

De docent leidt de les in en de leerlingen pakken hun spullen erbij .


De eerste leerlingen die gaat presenteren start alvast het smartboard op.

Nabespreken en afsluiten.

Leerlingactiviteit

Docentactiviteit

Leer-/hulpmiddelen

Luisteren en spullen
pakken

Welkom heten,
ontvangen van
leerlingen, uitleggen
wat de bedoeling van
de les is.

Smartboard

Presentaties
beoordelen volgens
rubriek.
Nabespreken

Smartboard, Tackk,
Facebook (...)
-

* benoem de verschillende onderdelen van je les (bijvoorbeeld inleiding, instructie, oefening, evaluatie)

ZELFEVALUATIE
-

In hoeverre heb je je doelen gerealiseerd?

Wat ging goed? Waar ben je tevreden over ?

Wat ging minder goed? Waar ben je ontevreden over?

Wat heb je geleerd voor een volgende les?

Andere opmerkingen:

Evaluatie door de coach / NHL-docent / medestudent:

Вам также может понравиться