Вы находитесь на странице: 1из 2

Agenia de Dezvoltare Regional Sud

Date de contact: RM, Or. Cimilia, str. tefan cel Mare, 12, et. 1 (n incinta Consiliului Raional Cimilia)
Tel./Fax: 0 241 26286 E-mail: office@adrsud.md Web. www.adrsud.md

Lista colaboratorilor Ageniei de Dezvoltare Regional Sud

Nr. Numele,
Data naterii Funcia Telefoane E-mail
d/or. prenumele
068385533 maria.culesov@adrsud.md
1. Maria Culeov 15.05.1965 Director ADR Sud
(0241)2 62 86 mculesov@rambler.ru
Manager de oficiu i 069904969 nikitairina@yandex.ru
2. Irina Nichita 12.11.1973
specialist n resurse umane (0241)2 62 86

ef Secie financiar i 069716700 rotaruolga@mail.ru


3. Olga Zlati 17.09.1983
achiziii (0241)2 68 44
Specialist n finane i 069227126 adrsud@gmail.com
4. Sofia Rostea 28.03.1987
contabilitate (0241)2 68 44
Specialist n achiziii 069572806 dorin.coroian@mail.ru
5. Dorin Coroian 21.02.1983
publice (0241)26286
adrsud@gmail.com
068991562
6. Luminia Netedu 14.10.1973 Specialist n comunicare luminitanetedu@mail.ru
(0241)2 62 86
ef Secie cooperare i 069270369 oxana_cazacu@yahoo.com
7. Oxana Cazacu 18.07.1980
atragerea investiiilor (0241)2 62 86
Specialist n cooperare i 068771662
8 Plop Angelina 29.06.1994 angelina.morari@gmail.com
atragerea investiiilor (0241)2 62 86
Specialist n elaborarea,
(0241)2 1151
9. Nicolae Cotru 16.12.1980 implementarea i vtk78@mail.ru
(0241)2 6291
monitorizarea proiectelor
ef secie management 068213666 andreipopusoi1987@gmail.com
10. Andrei Popuoi 05.10.1987
proiecte (0241)21151
Specialist n elaborarea, mail4tomescu@gmail.com
Andrei Tomescu 069292156
11. 22.03.1979 implementarea i
(0241)21151
monitorizarea proiectelor
Specialist n elaborarea, trofanov86@gmail.com
(0241) 21151
12. Natalia Trofanov 03.08.1986 implementarea i
069216642
monitorizarea proiectelor
Specialist n elaborarea, cutitaruviorica@gmail.com
067472274
13. Viorica Cuitaru 26.08.1962 implementarea i
(0241)21151
monitorizarea proiectelor
069559091 tatiana.arama@adrsud.md
ef Secie planificare
14. Tatiana Aram 07.09.1959 067394188 aramatatiana@gmail.com
strategic i programare
(0241)21150
Specialist n probleme (0241)2 1150 gonta.ana1@gmail.com
15. Ana Donia 01.12.1980
strategice i planificare 069478040
Specialist n probleme 068785241 sidor.vasile@gmail.com
16. Vasile Sidor 24.05.1992
strategice i planificare (0241)21150
Specialist n probleme 068153822 petcovnatalia@yahoo.com
17. Dubalari Natalia 18.02.1993
strategice i planificare (0241)21150
sergiu.plesca@gtz.de
18. Sergiu Pleca 05.09.1978 Consultant GIZ 060106079
Andrei Tocaru andrei.tocaru@giz.de
19. 22.04.1985 Consultant GIZ 069007414
20. Igor Torpan 07.05.1982 Consultant GIZ 068519513 igor.torpan@giz.de
ofer
21. Cola Nicolae 21.04.1959 069067604
22. Buzan Valentina 08.12.1960 Deretictoare 024122030

Оценить