Вы находитесь на странице: 1из 3

AvioServiceBG"LTD www.avioservicebgltd.

com Mobile: +359889775660

№ ITEM Part Number QUANTITY


BRAND NEW SPARE PARTS for for ZLIN 326/526

Email: avioservicebg@rambler.ru
801 Указател четиристелков (four pointer indicator ) 4 in1 instrument LUN 15 23 3
802 Датчик за налягане на масло (sender for oil pressure) ,/P15B/ LUN 1552 3
803 Датчик ( sender) LUN 1563 3
804 Датчик ( sender) LUN 1571-Р1 1
805 Горивомер механически ( fuelmeter mechanical) LUN 16 00 2
806 Указател за колесника ( indicator for landing wheel) LUN 1692 15
807 Кутия регулаторна (regulator box) LUN 2141 4
808 Акселометър (acselometer) LUN 17 22-1 1
809 Лента 40 ( tape ) МОН 2601 38
810 Лента 20х243 ( tape ) ONL 3442-1 15
811 Лента 20х517 ( tape ) ONL 3442-1 15
812 Кнопка ( knob ,electrical) LUN 3213-02 15
813 Табелка (plate ) LDN 3760-01 9
814 Държач (holder) Z.326.950.01 40
815 Държач (holder) Z.326.950.02 40
816 Уплътнение гофрирано ( packing corrugate) Z.326.07.00.03 4
817 Превключвател (switch) 9433-02 7
818 Крушка (el.lamp) SM 15 5W26V 18
819 Крушка (el.lamp) 24V 20
820 Шланг ( hose ) RCN 13 78 21-1 4
821 Шланг 4х450 ( hose ) RCN 13 78 21-3 10
822 Шланг 20х315 ( hose ) 9
823 Винт М 3,5х18 ( screw) CSN 02 11 46.8 222
824 Шплентове ( splint pin ) 52503
825 Надписи за тренер (superscription for zlin’s trainer) 1
826 Надписи (superscription for zlin’s ) 195-850 10
827 Резьом (plug) 702-2 9
828 Резьом (plug) 702-4 6
829 Резьом (plug) 702-9 3
830 Резьом (plug) 702-13 3
831 Резьом (plug) 762-2 9
832 Резьом (plug) 761-4 6
833 Резьом (plug) 761-9 3
834 Резьом (plug) 776 3
835 Резьом (plug) 777 9
836 Резьом (plug) 858 C 20/P1 6
837 Резьом (plug) 1200.8522.00 4
838 Болт (bolt) M 8x30 430
839 Болт (bolt) M 10x1 3
840 Болт (bolt) M 16x1,5 1
841 Втулка ( bush /plug) ONL 66 40 55
842 Болт (bolt) CSN 137993-41 297
843 Болт (bolt) CSN 313823-31 28
844 Накрайник (nozzle, tip) - 139
845 Гайка (nut) M 12 89
846 Гайка (nut) M 14 50
847 Гайка (nut) M 20 20
848 Гайка (nut) ONL 3446-1;2 105
849 Скоба (brace) CSN 02270 6,5 72
850 Скоба (brace) CSN 02.2709.1 3
851 Скоба (brace) MOH 1903 17
852 Скоба (brace) ONL 3447 21
853 Скоба (brace) ONL 3492-1 177
854 Скоба (brace) ONL 36 02 45
855 Скоба (brace) ONL 6663 56
856 Контра (safety block) CSN 021751.04 108
857 Гресьорка (grease-box) CSN 02.7451.4 145
858 Шайба (washer) 6,4 264
859 Шайба (washer) - 56
860 Щифт ( pin / nog) 8x14 28
861 Гнездо ( Socket ) PEMOС BII-4 6
862 Диод ( Diod) OA9 BII-4 3
863 Коксиален кабел ( Coaxial cable ) BERPU -111 BII-4 4
864 Диод ( Diod) GA 205 BII-4 7
865 Кондензатор ( Condenser ) TC 275 - 4k7 3
866 Транзистор ( Transistor ) 5 HB 72 BII-4 9
867 Транзистор ( Transistor ) 6 HV 74-849 68E1 2
868 Диод ( Diod) 64 Z70 BII-4 2
869 Транзистор ( Transistor ) 6HV74 BII-4 14
870 Диод ( Diod) 7HZ70 BII-4 21
871 Диод ( Diod) 8HZ70 BII-4 20
872 Диод ( Diod) KA 502 BII-4 20
873 Транзистор ( Transistor ) GS 516 BII-4 19
874 Диод ( Diod) KY 725 BII-4 6
875 Транзистор ( Transistor ) 7 HU 73 BII-4 15
876 Цокъл ( Socket ) 938 P1 16
877 Транзистор ( Transistor ) 101 HU 71100 E1 7
878 Потенциометър ( Rheostat) TPO052-20E 330 18
879 Реле (Relay) LUN 2621-42-315 14
880 Опора ( SUPPORT ) AAO 6208 BII-4 40
881 Опора ( support ) AAO 6209 BII-4 40
882 Основа със 7 крачета ( Root with 7 legs ) PE 49704 BII-4 14
883 Основание ( Grounds ) 6 AR 49713 14
884 Предпазител УСН ( Safety device ) 535 473 1R II-4 7
885 Резьом щепсел ( Contact for plug ) 772 –C 30 E1 4
886 Превключвател ( Switch ) 78 1025-08 9
887 Тример ( Trimmer ) TR 810-30B II-4 49
888 Текстолитова шайба ( Washer….) 84 00 40 01 6
889 Транзистор ( Transistor ) 6 HK 74 840-96E 8
890 Диод ( Diod) 74Z 70 843-076-01 8
891 Диод ( Diod) 6 HZ 70843-077-01 8
892 Пружина ( Spring ) 845-026-01 10
893 Основание ( Grounds ) 845-055 -01 2
894 Потенциометър ( Rheostat) 845-104—01 7
895 Потенциометър ( Rheostat) 845 C148-01 2
896 Фолио (Foil ) 846 007 01 150
897 Основание ( Grounds ) 847-080-01 2
898 Бубина ( Coil ) 847 C 184E1 20
899 Бубина ( Coil ) 848 C 45 E1 50
900 Пулс-мотор ( Pulse EL.MOTOR) 850 C 140 B2 6
901 Платка (el. Plate ) 854 C20 C3 6