Вы находитесь на странице: 1из 6

Stuklijst TPS Compact 06-05-08

POS. ART.NR OMSCHRIJVING DESCRIPTION AMOUNT


7000 Boven bak Upper mould 1
7010 TC.02.2.0010 Afdichting sil 3x6 SH40 Silicone profile upper mould 1
7020 01.02.1.4050 Schroef M6x50 Screw M6x50 4
7030 01.21.1.0040 Sluitring M6 Washer M6 4
7040 01.10.1.0050 Moer M6 Nut M6 4
7050 TC.02.2.0100 Afstandbus brons Distance tube brass 4
7060 01.21.1.0040 Caroserriering M6 Washer M6 4
7070 01.19.0.0000 Vleugelmoer M6 Wing nut M6 4
7100 TC.02.1.0002 Cilinder 63 mm Cylinder 63 mm 2
7110 Snelkopeling recht 1/8 Quick coupling 4
7120 01.03.1.6025 Inbus M10x30 Bolt allen M10x30 8
7130 01.02.1.6030 Bout zesk. M10x30 Bolt M10x30 2
7140 01.22.1.0060 Veerring M10 spring washer M10 2
7150 01.20.1.0060 Sluitring M10 Washer M10 2
7200 TC.02.1.0004 Alu.seal plat 1/2 GN Sealplate 1/2 GN 1
7210 01.02.1.4050 Schroef M6x50 Screw M6x50 4
7220 TC.02.3.0023 Verwarmings element 140x190mm Healting element 140x 190 2
7230 Kabel huls Cable tube
7240 Bovenplat verw.element Mounting plate heating element 2
7250 01.02.1.4010 Bout zesk. M6x10 Bolt M6x10 4
7260 01.10.1.0050 Moer M6 Nut M6 4
7300 Alu. plat ophang Aluminium plate 1
7310 Afstandbus Distance holder 4
7320 TC.02.2.0012 Veer Spring 4
7330 01.20.1.0040 Sluitring M6 Washer M6 4
7340 01.10.1.0050 Moer M6 Nut M6 8
7350 01.02.1.2010 Bout M4x10 Bolt M4x10
7360 01.21.1.0020 Sluitring M4 Washer M4
7370 Kabelklem cable clamp
7400 TC.02.2.0015 Mes L=340mm Knife L=340 2
7410 01.07.1.2008 Schroef verzonken M4x10 Screw M4x10 8
7420 01.20.1.0030 Sluitring M4 Washer M4 8
7430 Bevestiging strip (alu) mes Mounting plate knife 2
7440 01.07.1.3020 Schroef M5x20 Screw M5x20 4
7450 01.21,1,0030 Sluitring M5 Washer M5x20 4
7500 TC.02.3.0022 Thermokoppel PT 100 PT-100 1
7510 01.07.1.2010 Schroef M4x16 Screw M4x16 1
7520 Aansluit blok Connection block 2
7530 01.07.1.3016 Schroef M5x16 Screw M5x16 4
7600 TC.02.2.0111 T-stuk slangkoppeling T-piece 2
7610 TC.02.2.0005 Luchtslang 8mm Air tube 8mm
7620 TC.02.1.0008 Kogelkraan 1/4 valve 1/4 1
7630 Snelkopeling recht 1/4 quick coupling 1/4 2
7700 TC.02.3.0012 Stekker 6 pins Male Plug 1
7710 Wartel Sweivl 1
7720 Kabel huls Cable tube 1
7230 Slangklem tube clamp 1
7740 11.06.0.0010 Wartel Pg9 Swivel Pg9 1
7750 Afstandsbus Distance holder 1
7760 Ring washer 1
7800 Onder bak Lower mould 1
7810 TC.02.2.0009 Pakking 6X8mm Silicone profile lower mould 6x8
7820 01.02.1.2025 Bout M4x20 Bolt M4x20 4
7830 01.10.1.0020 Moer M4 Nut M4 4
7840 01.07.1.3020 Bout M5x20 Bolt M5x20 6
7850 01.10.1.0030 Moer M5 Nut M5 6
7860 01.07.1.2010 Schroef M4x10 Screw M4x10 4
7880 ************ Mes (mal specifiek) Knife (mould specific) 2
7900 TC.02.2.0019A Vulplaat vacuumbak 340x270 PTFE(zwart) Filling plate 340x270 1
7910 TC.02.2.0019 Vulplaat vacuumbak 165x275 PTFE(zwart) Filling plate 165x275 2

1 van 1 2-vaks mal